>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2024 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Psychosocial 838,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Już 16 lutego rusza moja ulubiona liga, Będzie zielono ale na pewno też płacz i zgrzytanie zębów (Hagi84 bez urazy 😁) jak to zwykle bywa we wszystkich ligach.

Zapraszam!

Na początek to co wyczytałem na irlandzkich forach. Wypowiedzi i analizy paru mocnych typerów:

1. Rovers - Mamy wystarczająco dużo, aby ponownie wygrać ligę. Chciałbym mieć dwóch środkowych pomocników mniej i dwóch skrzydłowych więcej, ale 11 najsilniejszych zawodników, jakich mamy, powinno wygrać ligę i dobrze sobie radzić w Europie. Jeśli zabraknie nam 3-4 kluczowych zawodników, znów będziemy mieli problemy z tym drugim.

2. Derry – Hoban wyznaczy im cele, dzięki którym prawie wyprzedzą Patsa.

3. Pats – Może trochę za bardzo polegać na Forresterze, ale jeśli Keating będzie miał kolejny mocny sezon, znajdą się na szczycie i mogą pokonać Derry'ego. Murphy i Curtis ponoszą duże straty.

4. Shels – będzie musiał dodać jeszcze kilka wypożyczeń z przodu, aby wygrywać mecze, które zwykle remisuje, ale Duff i Joey wykonują dobrą robotę.

5. Dundalk – Naprawdę ciężko to nazwać, ale jestem z sbgawą, dodadzą kilku, aby zastąpić Hobana i zrobią wystarczająco dużo, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Może być jednak daleko od Europy.

6. Drogs – Rooney to duża strata, ale myślę, że podpisali kontrakt całkiem nieźle i utrzymali się w dobrej grupie. Byli lepsi, niż sugerowało zakończenie ligowe w zeszłym sezonie, ale Pierrot będzie musiał mieć dobry rok.

7. Galway – Trudno będzie ich pokonać u siebie, a oni są w dobrej kondycji fizycznej, aby móc wskoczyć na wyższy poziom. Nie będzie to jednak ładne.

8. Bohs – Wygląda na to, że to będzie burzliwy sezon. Nie sądzę, żeby Devine przetrwał, jeśli nie będzie miał kolejnego bardzo dobrego startu, ale nie pomógł sobie kiepskim okresem poza sezonem. Dobry start może być ostatnią
rzeczą, której bohowie chcą, ponieważ nie sądzę, że jest to człowiek, który zapewni im odpowiednią konkurencję. Afolabi to ogromna strata.

9. Sligo – Będą mieli spore problemy z takim składem.

10. Waterford – nie mam pojęcia, szczerze mówiąc.

Myślę, że dolna czwórka bardzo się zmieni. Bohs dzielą cztery transfery od awansu w tabeli i to może się zdarzyć. Być może przypisuję Galway zbyt wiele uznania, ale po prostu myślę, że mogą sobie poradzić lepiej, niż się spodziewano…

Trudno z całą pewnością zgadnąć, kiedy niektóre kluby wciąż budują składy. Pierwsza trójka w Premier wydaje się dość stabilna, chyba że ktoś sprawi wielką niespodziankę. Kwestią tylko jest, w jaki sposób cała trójka zakończy swoją własną miniligę. Myślę, że Dundalk i Drogheda będą dość bezpiecznymi środkowymi drużynami. Dundalk spokojnie zajmuje się dobrymi sprawami, ma kilku przyzwoitych młodych graczy, którzy przechodzą przez grę i myślę, że poradzą sobie w środku tabeli. Drogheda ma w tej kwestii wystarczające doświadczenie, aby rozegrać kolejny bezpieczny sezon w środku tabeli. To dolna czwórka, gdzie w tym roku będzie naprawdę interesująco. Zawsze utrzymywałem, że Bohs nigdzie nie pójdzie pod rządami Devine'a, a słaby początek sezonu, zanim w końcu się go pozbędą, może zadecydować o pozycji w środku tabeli lub nadrobieniu zaległości od samego początku. Myślę, że Waterford zrobi wystarczająco dużo, aby utrzymać się na boisku, Sligo będzie miało trudności, ale nie sądzę, że Galway wzmocniło się wystarczająco, a biorąc pod uwagę wsparcie, jakie mają ze strony zawodników, dużym błędem byłoby pokładanie wiary w pierwszym składzie. Zwycięska drużyna z kilkoma dość rozczarowującymi transferami. Pierwsza liga to chyba każdy. UCD i Cork powinny być najlepiej przygotowane, aby zająć miejsce w pierwszej dwójce. UCD utrzymało większość swojego składu i nieuchronnie sprowadzi na stypendia kilku czołowych zawodników do lat 19, a transfer Ronana Finna jest ogromny. Cork mogło stracić kilku zawodników, ale zakontraktowali ich bardzo dobrze. Prawdopodobnie naprawdę wygrają ligę galopem.
Myślę, że każda z następnych sześciu lub siedmiu drużyn może zająć miejsca w fazie play-off. Nie ma potężnego, wyróżniającego się zespołu, Wexford spokojnie zajmuje się swoimi sprawami, bez żadnego zamieszania i będzie dobrze, a chociaż Bray stracił kilku doświadczonych głów, dobrze podpisali kontrakt i zawsze będą na miejscu. Koszmarny charakter sposobu, w jaki klub działa w tle, może jednak ponownie stać się poważnym problemem i może odegrać swoją rolę na boisku.
Z perspektywy Harpsa zeszły rok był nieoczekiwanie brutalny, ale pokazaliśmy pewne przebłyski nadziei. Murphy będzie znacznie bardziej pragmatyczny w swoim podejściu niż Rogers i spisał się bardzo dobrze w obszarach, w których naprawdę potrzebowaliśmy lekkiego wzmocnienia. Utrzymanie Ryana Flooda jest ogromne i może stanowić różnicę. Trzymamy kciuki, aby wszystko się wyjaśniło jak najszybciej, ponieważ jego gole mogą zadecydować o awansie do fazy play-off.

Myślę, że Sligo jest obecnie w bardzo złym stanie i jest gotowe sezon był słaby w zeszłym roku, a od początku wywierana była presja na Johna Russella. Popieram Stephena O'Donnella jako pierwszego menedżera, który odszedł – może Dundalk nie będzie w stanie się go pozbyć, ale wiele transferów tej drużyny jest tak naprawdę nieznanych, co może być dobre lub złe. Daryl Horgan sam nie wygra meczów, w zeszłym sezonie pokazał przebłyski swojej dawnej formy, ale to tylko przebłyski. Pozostali doświadczeni gracze w zespole, tacy jak Mountney, Andy Boyle i chłopak z Athlone, którego nazwisko mi umyka, są podatni na kontuzje.
Poza tym, że czołowa czwórka z poprzedniego sezonu to czołowa czwórka w tym sezonie, a Sligo zajmuje ostatnie miejsce, powiedziałbym, że pozostałych pięciu może zająć miejsce w dowolnej kolejności. Będzie nas absolutnie okropnie oglądać, będziemy bardzo konserwatywni i będziemy szukać punktów po stałych fragmentach gry. Zdecydowanie widzę, że w środku sezonu zdarzy nam się jakiś zły okres i przez kilka tygodni nie zdobędziemy gola. To sposób, w jaki sobie radzimy z serią złej formy, od której zależeć będzie, czy zajmiemy 9., czy nawet 5. miejsce.
Dywizja 1 powinna być dla Cork bułką z masłem, tak jak było to dla nas w zeszłym sezonie. Myślę, że Cobh upadnie w tym sezonie jak kamień. Może się mylę, ale myślę, że Longford znów będzie miało dobry sezon. Pod koniec poprzedniego sezonu zaprezentowali kilka przyzwoitych występów, a Hendo to wspaniały człowiek w lidze.

Tu bardzo ciekawa ekspertyza dobrego gracza z Dublina, fana St. Patricks:

1. Rovers – Wierzcie, że tym razem wygrają stosunkowo łatwo dzięki czystej konsekwencji, bardziej niż cokolwiek innego. Niekoniecznie uważam, że poprawili się znacząco, ale mogą mieć trochę więcej szczęścia, jeśli chodzi o kontuzje, a poza tym nie spodziewałbym się, że pozwolą sobie na tak niechlujstwo, jak czasami w zeszłym sezonie.

2. Derry - Uważam, że nadal są najlepszą drużyną, która może rzucić wyzwanie Rovers, ale zbyt często schlebia im oszukiwanie, abym mógł oczekiwać, że uda im się to wszystko połączyć w jedną całość. Na papierze świetna drużyna, ale nadal można się spodziewać zmagań z kontuzjami ze względu na to, jak podatni są na nie niektórzy kluczowi członkowie drużyny, a także boisko na Brandywell i okazjonalną tendencję do utraty głupich punktów. Wyobrażałbym sobie ich przeciwko każdemu, kto ma na myśli jednorazowy mecz, więc z łatwością mógłby zobaczyć kolejne zwycięstwo w pucharze.

3. Pats – Nie widzę, żebyśmy stanowili dla nas wyzwanie jak niektórzy, choć nadal mamy nadzieję na mocny sezon. Myślę, że zajmujemy złoty środek, ponieważ mamy więcej indywidualnej jakości niż boki poniżej, ale nie mamy wystarczającej głębi, aby naprawdę popchnąć te powyżej. Dokonano kilku imponujących rzeczy, które rozwiązały oczywiste problemy z poprzedniego sezonu, a jeśli Daly będzie tak dobrym trenerem, jak wydawał się w zeszłym sezonie, to posiadanie go od samego początku może okazać się dużą różnicą.

4. Shels – Moylan nie był szczególnie zachwycony wszystkimi transferami, których dokonał, był znakomity i utrata takiej jakości w górnej części boiska utrudni im imo naprawdę napieranie. Uważam jednak, że są jedną z najlepiej – jeśli nie najlepiej – trenowaną drużyną w lidze, a to zrównoważy sytuację. Mają całkiem spory skład, złożony z solidnych graczy i widzę, że są po prostu bardziej konsekwentni niż jakakolwiek inna drużyna walcząca o miejsca w Europie i pozostają trudni do pokonania, podczas gdy inni tracą głupie punkty.

5. Bohs – zawsze mam wrażenie, że przeceniam Bohs, ale mimo że mieli trochę dobrej roboty w okresie przygotowawczym i nadal mają trochę pracy do wykonania, duża część istniejącego składu jest całkiem niezła i może dać dobrą grę nikomu w lidze. Po prostu nie zostało to odpowiednio rozwinięte i jestem sceptyczny wobec rekrutacji z Estonii, biorąc pod uwagę, jak entuzjastyczne było to w innych częściach ligi. Myślę, że będzie to sezon pełen wzlotów i upadków, prawdopodobnie po zmianie menedżera w pewnym momencie, ale wciąż mają wystarczającą jakość, aby zakończyć wyżej w lidze lub, co bardziej, do tego stopnia, że nie pozwolą im kapitalizować przy wszelkich turbulencjach.

6. Dundalk – Trudno z nimi sprawdzić, nie widzę, żeby zajęli miejsce nad którąkolwiek drużyną wymienioną powyżej, ale dałoby im to przewagę nad resztą. Przychodzące drużyny w dużym stopniu polegają na piramidzie niższej ligi w Szkocji, gdzie hojnie byłoby powiedzieć, że SOD i Cregg odnosili wcześniej mieszane sukcesy. Mahon i High wyglądają jednak na dobrych nabytków, a na miejscu jest już dobry trener i trochę jakości w postaci Daviesa itp., więc nie sądzę, że będą mieli kłopoty, ale widzę tylko, że będą rozczarowujące Ogólnie.

7. Drogs – z tego, co widziałem i słyszałem w okresie przedsezonowym, myślę, że mogą okazać się niemal lepszą wersją Galway. Keeley i Rooney to ciężkie porażki, ale myślę, że zagrają solidnie i pragmatycznie, a Pierrot wejdzie do ligi i będzie dla nich ważnym punktem centralnym, aby mieć sezon podobny do kilku poprzednich.

8. Waterford – Myślałem, że przez większą część swojej kariery w First Division mieli zły nawyk grania na poziomie przeciwnika, ale niektóre mecze, takie jak play-off, pokazały, że mają talent na tym poziomie i tak się stało Pozyskałem kilku solidnych, choć niezbyt spektakularnych graczy, którzy powinni szybko się uspokoić.

9. Galway – Dziwnie się czuję, umieszczając ich tak nisko, ponieważ bardzo mi się w nich podoba, co prawdopodobnie świadczy o tym, że w tym sezonie liga jest ogólnie bardziej konkurencyjna. Nie będzie to dla nikogo fajny mecz, ale nie widzę, żeby wnieśli wystarczającą jakość, aby wynieść się poza drużynę tego typu.

10. Sligo - Bardziej niż jakikolwiek inny krzyk czuję, że może to sprawić, że wyjdę na głupca, ale mam co do nich złe przeczucia. McGinty to świetny nabytek i Chapman wygląda na to, że też będzie przydatny, ale skład był wytarty niedawnych niewiadomych napływających z Wielkiej Brytanii, a w Mahon już od jakiegoś czasu brakowało kluczowej postaci, zanim my” nawet zacząłem. W jednej minucie mogę spojrzeć na potencjalną jedenastkę z ich drużyny i pomyśleć, że wygląda przyzwoicie, ale z drugiej strony w drużynie brakuje zarówno bramek, jak i ogólnej głębi. Myślę, że najbardziej na mnie wpływa to, że na tym końcu tabeli znajduje się stosunkowo mocny Drogheda i dwie awansowane drużyny pełne optymizmu, podczas gdy Sligo wydaje się podążać przeciwną trajektorią. Chciałbym się jednak w tym przypadku mylić.

I następnego bardzo dobrego:

Premier Division

1) Rovers. Nie widzę, aby pozostali zrobili wystarczająco dużo, aby nadrobić zaległości, ale też nie sądzę, aby Pohls/McEneff w zamian za Mannusa/Finna (co w rzeczywistości wydaje się, do czego wyniosła ich aktywność transferowa) wystarczy, aby zaradzić ich ostatnim europejskim niedociągnięciom.

2) Derry. Oni lub Pat mają przewagę w postaci zwykłych pieniędzy w euro, ale myślę, że Derry z Hobanem i Whelanem, ponieważ nowe transfery w 2023 roku dadzą im przewagę nad Patem. (Oczywiście Whelan nie jest nowym nabytkiem, ale jeśli uda mu się wyzdrowieć, będzie równie dobry, biorąc pod uwagę, że w zeszłym sezonie rozegrał trzy mecze rezerwowe)

3) Pat's

4) Galway. Zwariujmy. Wydaje się, że średnie rankingi przeżywają w tym roku lekki kryzys (myślę o Bohs/Dundalk); to dobry rok, żeby ktoś wkradł się na tory. 94 punkty i dwa uderzenia w puchary drużyn z Premier; Myślę, że ludzie ich nie doceniają.

5) Shelbourne. Duffer spisał się dobrze w zeszłym roku, a ich skład wydaje się być w miarę ustabilizowany w okresie przygotowawczym.

6) Dundalk. Nic nie wiem o zawodnikach, których pozyskali (oprócz Dary Keane!). Mimo to wydaje mi się, że jestem trochę lepszy od Bohsa/Droghedy/Waterforda/Sligo.

7) Bohemians. Nie miał świetnej drugiej połowy w zeszłym sezonie i nie wygląda na to, żeby zastąpił Afolabiego czy Talbota.

8) Drogheda. Rok temu pewnie przekroczył oczekiwania, ale nawet wtedy do Bohsa było daleko (17 punktów). Nie było na tyle pewne, żeby to wymyślili.

9) Sligo. Ed McGinty może być wielkim transferem w późniejszym terminie (nawet jeśli porażka w Anglii będzie ciosem dla LoI)

10) Waterford. Kiedy w zeszłym sezonie byli źli, byli naprawdę źli i nie pomogły im gole Coughlana. Połączenie z Fleetwood może jeszcze spowodować niespodziewany transfer (lub nawet Tommy Lonergan)

First Division

Cork będzie musiał wygrać. A przynajmniej jeśli nie wygrają, należy zadać poważne pytania dotyczące tego, co do cholery dzieje się tam na dole. UCD powinno znaleźć się w barażach; Brennan i Finn to wyjątkowy pomocnik First Division. Wygląda na to, że Kerry znów zajmie ostatnie miejsce, choć ma więcej punktów niż w zeszłym roku. O reszcie nie mam zielonego pojęcia.

I na razie ostatnia:

W zeszłym roku UCD było zdecydowanym faworytem do zajęcia 10. miejsca. Walka o czołową ósemkę toczyła się pomiędzy Droghedą, Sligo i Cork. Awans Galway i Waterford wywiera większą presję na Droghedę i Sligo. W tym roku walka o czołową ósemkę powinna być bardziej zacięta.
Piąte miejsca w Dundalk i szóste miejsce w Bohemians rozpoczęły ostatni dzień walki o czołową czwórkę. Czy Dundalk i Bohemians zrobili wystarczająco dużo interesów poza sezonem, aby dostać się do czołowej czwórki? Czy któryś z nich się odwróci?
Moje przewidywania są takie, że Galway zakończy wyścig nad Dundalk, ale za Bohemians. To jest 5, 6 i 7.
Myślę, że Waterford może zrobić wystarczająco dużo, aby zapewnić sobie przynajmniej play-off. W tym scenariuszu Sligo lub Drogheda zajmą 10. miejsce. Sligo występuje w Premier Division od 2006 roku. W walce o czołową ósemkę obstawiam, że Sligo zajmie 8. miejsce, a Waterford 9. miejsce.


To na początek tyle. Uważam że kto poświęci 15 minut czasu i to wszystko przeczyta będzie tak samo mądry jak ja i nie będzie miał problemu z wytypowaniem pierwszych kolejek..


Pzdr/Psycho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6891
H 76,8K

hagi84

Użytkownik
Powodzenia, plan na ten sezon to grac odwrotnie i liczyc zyski z koncem sezonu ;)
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Otrzymane punkty reputacji: +1122
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
W takiej sytuacji chciałbym być bukmacherem - jeden w tą stronę, drugi w drugą, a ja dzierżąc w dłoni cygaro prosto z Hawany liczyłbym wysokość zarobku na Was obydwu dzięki marży :D

A tak serio, to powodzenia każdemu niezależnie od typów i aby Irlandia była w tym sezonie zielona, nie tylko z nazwy 👌
 
Otrzymane punkty reputacji: +1414
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To i ja dorzucę swoje 3 grosze, jak Psychosocial Psychosocial pozwoli :) Mam nadzieję, że czas pozwoli mi bardziej się w Irlandii udzielać, a przynajmniej od czasu do czasu popisać coś o Derry. Kto trochę się Irishami interesuje, to wie, że im kibicuje i ogladam ich "wystepy". Oby w tym sezonie, mając niezłą pakę (legenda ligi Hoban do nich dołączył) w końcu po latach zdobyli tego Mistrza! Come on Candystripes!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3133
jozzy22 581,8K

jozzy22

Użytkownik
Informacyjnie


Kacper Chorążka został nowym zawodnikiem irlandzkiego ekstraklasowego Bohemian FC, z którym podpisał kontrakt obowiązujący do 31 grudnia 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

24-letni bramkarz ostatnio był zawodnikiem cypryjskiego drugoligowego ASI Lýssis. W obecnym sezonie rozegrał 18 ligowych spotkań.

Miniony sezon rozgrywany systemem wiosna-jesień Bohemian FC zakończył na szóstym miejscu w tabeli. Zawodnikiem tego klubu jest m.in. Bartłomiej Kukułowicz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2171
Baqu 852,6K

Baqu

Forum VIP
Live bet:

Shamrock Rovers v St Patricks
Under 0.5HT
2.02


Shamrock ☘ na razie przeważają 3 strzały niecelne i 4 rzuty rożne ale nic z tego w większości nie wynika. Goście starają się utrzymać piłkę ale ataków mają jak na lekarstwo. Próbuję under do przerwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2569
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live bet:

Shamrock Rovers v St Patricks
Under 0.5HT
2.02


Shamrock ☘ na razie przeważają 3 strzały niecelne i 4 rzuty rożne ale nic z tego w większości nie wynika. Goście starają się utrzymać piłkę ale ataków mają jak na lekarstwo. Próbuję under do przerwy.
Finalnie Szamroki rozwaliły Patsow. Nie było watpliwosci kto tu był lepszy...
Ft 3-0...
Edit
H hagi84 tak ft 3-1, honorowego Lennona w doliczonym już nie widziałem... Thx...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1851
Psychosocial 838,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam serdecznie! Na początek podaje potwierdzone już transfery:

Premier Division:

Bohemians

In:
Dayle Rooney (Drogheda United), Rob Cornwall (Northern Colorado Hailstorm), Sten Reinkort (Flora Talinn), Martin Miller (Flora Tallinn), Michael Lilander (Flora Tallinn), Kacper Chorazka (ASIL Lysi), Brian McManus (Shelbourne).
Out: Dean Williams (Shelbourne), Kris Twardek (Atletico Ottawa), John O'Sullivan (Shelbourne), Kacper Radkowski, Krystian Nowak, Ali Coote, Jonathan Afolabi (Kortrijk), Chris Lotefa (Finn Harps - loan).
Re-signed: N/A.
Under contract: Keith Buckley, Adam McDonnell, Dylan Connolly, James Talbot, James Clarke, James McManus, Cian Byrne, Paddy Kirk, Bartlomiej Kukulowicz, James Akintunde.

Derry City

In:
Daniel Kelly (Dundalk), Patrick Hoban (Dundalk).
Out: Cian Kavanagh (St Patrick's Athletic), Evan McLaughlin (Cork City), Brandon Kavanagh (St Patrick's Athletic), Jamie McGonigle (Coleraine), Liam Mullan (Institute - loan), Caoimhin Porter (Institute - loan), Jack Lemoignan (Harland & Wolff Welders), Daithi McCallion (Ballymena United - loan).
Re-signed: Ciaran Coll, Ciaron Harkin, Sadou Diallo, Luke O'Donnell.
Under contract: Brian Maher, Conor Barr, Mark Connolly, Cameron McJannett, Shane McEleney, Sam Todd, Ciaran Coll, Ronan Boyce, Cameron Dummigan, Callum McCay, Adam O’Reilly, Will Patching, Jordan McEneff, Ciaron Harkin, Ben Doherty, Patrick McEleney, Michael Duffy, Colm Whelan.

Drogheda United

In:
Jack Keaney (UCD), Andrew Quinn (Shelbourne), Frantz Pierrot (Athlone Town), Conor Kane (Shelbourne), Evan Weir (Walsall - loan), Killian Cailloce (SM Caen), Jethren Barr, Oisin Gallagher (Lincoln City - loan), Hayden Cann (Lincoln City - loan), Dave Webster (Bray Wanderers), Zishim Bawa (Bodens BK).
Out: Michael Leddy (Shamrock Rovers - end of loan), Dayle Rooney (Bohemians), Luke Wade Slater (Longford Town), Conor Keeley (St Patrick's Athletic), Dylan Grimes, Jarlath Jones (Athlone Town), Kyle Robinson (Arbroath), Jamie Egan (Longford Town).
Re-signed: Matthew O'Brien, Aaron McNally, Adam Foley, Gary Deegan, Darragh Markey, Warren Davis (2025), Ryan Brennan, Luke Heeney.
Under contract: Andrew Wogan, Emre Topcu.

Dundalk

In:
Dara Keane (UCD), Koen Oostenbrink (FC Eindhoven), Robbie Mahon (Motherwell), Ross Munro (Ross County), Jamie Gullan (Raith Rovers), Ciaran McGuckin (Rotherham United - loan), Jamie Walker, Scott High (Huddersfield Town - loan), Zak Bradshaw (Lincoln City - loan), George Shelvey (Nottingham Forest), Zak Johnson (Sunderland - loan).
Out: Daniel Kelly (Derry City), Keith Ward (Shelbourne), John Martin (Shelbourne), Robbie McCourt (Waterford), Mark Byrne (Glenavon), Darragh Leahy (Waterford), Connor Malley (Sligo Rovers), Patrick Hoban (Derry City), Senan Mullen (Torino), Darren Brownlie, Greg Sloggett (Cheltenham Town).
Re-signed: Luke Mulligan, Robbie Benson, Mayowa Animasahun.
Under contract: Hayden Muller, Andy Boyle, Darragh Leahy, Paul Doyle, Daryl Horgan, Ryan O’Kane, Cameron Elliott, Sam Durrant.

Galway United

In:
Garry Buckley (Sligo Rovers), Leo Gaxha (Kerry), Patrick Hickey (Athlone Town), Karl O'Sullivan (Sligo Rovers), Jeannot Esua (Ekanas IF), Joe Wright (Millwall), Tom Costello, Al-Amin Kazeem (Colchester United - loan).
Out: Darren Clarke (Glenavon), Wilson Waweru (Sligo Rovers), Mikie Rowe (Wexford), Rob Manley (Home Farm), Oisin O’Reilly (Treaty United), Evan O’Connor (Treaty United), Alex Rutter, Callum McNamara (Treaty United), David Tarmey (Treaty United - loan), Daire McCarthy (Kerry - loan), Steven Healy (Kerry - loan), Adam O'Halloran (Treaty United).
Re-signed: Brendan Clarke, Francely Lomboto, Conor O'Keefe, Killian Brouder, Vincent Borden, David Hurley, Aodh Dervin, Rob Slevin, Stephen Walsh, Kyle Fitzgerald, Ed McCarthy, Maurice Nugent, David Tarmey, Steven Healy, Conor McCormack, Regan Donelon, Wassim Aouachria.
Under contract: N/A.

Shamrock Rovers

In:
Josh Honohan (Cork City), Lee Steacy (Cobh Ramblers), Darragh Burns (MK Dons - loan), Markus Poom (Flora Tallinn - loan), Trevor Clarke (Bristol Rovers), Aaron McEneff (Perth Glory), Johnny Kenny (Celtic - loan).
Out: Alan Mannus (Retired), Ronan Finn (UCD), Sean Gannon (Shelbourne), Kieran Cruise (Bray Wanderers), Freddie Turley (Bray Wanderers - loan), Simon Power (Sligo Rovers), Carl Lennox (Wexford - loan), Liam Burt (Shelbourne - loan), Naj Razi (Como), Michael Leddy (Ballymena United - loan).
Re-signed: Rory Gaffney, Leon Pohls, Jack Byrne.
Under contract: Daniel Cleary, Roberto Lopes, Sean Hoare, Richie Towell, Graham Burke, Aaron Greene, Conan Noonan, Gary O’Neill, Dylan Watts, Neil Farrugia, Sean Kavanagh, Lee Grace.

Shelbourne

In:
Keith Ward (Dundalk), Sean Gannon (Shamrock Rovers), Dean Williams (Bohemians), Lorcan Healy (UCD), John Martin (Dundalk), John O'Sullivan (Bohemians), Liam Burt (Shamrock Rovers - loan), Will Jarvis (Hull City - loan).
Out: Harry Wood (Hull City - end of loan), Conor Kane (Drogheda United), JR Wilson (Sligo Rovers), Jack Moylan (Lincoln City), Luke Byrne (Retired), Euclides Cabral, Andrew Quinn (Drogheda United), Harry Fisk, Gavin Hodgins (Glenavon - loan), Gbemi Arubi (Waterford), Luke Browne (Crystal Palace), Brian McManus (Bohemians).
Re-signed: Matty Smith, Paddy Barrett, Tyreke Wilson, Kameron Ledwidge, Shane Griffin, Shane Farrell.
Under contract: Evan Caffrey (2025), Gavin Molloy, Conor Kearns, Sean Boyd, Jad Hakiki, Mark Coyle.

Sligo Rovers

In:
JR Wilson (Shelbourne), Wilson Waweru (Galway United), Simon Power (Shamrock Rovers), Ellis Chapman (Cheltenham Town - loan), Connor Malley (Dundalk), Ed McGinty (Oxford United - loan), Ollie Denham (Cardiff City), Charlie Wiggett (Newcastle United).
Out: Lukas Browning, Johan Brannefalk (Ariana FC), Frank Livaak, Gary Boylan, Mark Byrne, Garry Buckley (Galway United), Daniel Lafferty (Institute), Pedro Martelo, Robbie Burton, David Cawley (Finn Harps), Greg Bolger (Cork City), Karl O'Sullivan (Galway United).
Re-signed: Niall Morahan, Will Fitzgerald, Owen Elding, Nando Pijnaker, Kailin Barlow.
Under contract: John Mahon, Reece Hutchinson, Conor Walsh, Stefan Radosavljevic, Kailin Barlow, Fabrice Hartmann (RB Leipzig - loan).

St Patrick’s Athletic

In:
Brandon Kavanagh (Derry City), Cian Kavanagh (Derry City), Ruairi Keating (Cork City), Aaron Bolger (Cork City), Conor Keeley (Drogheda United), Marcelo Pitaluga (LIverpool - loan), Alfie Taylor (Hull City - loan), Luke Turner (Cliftonville), Aaron Pettifer (Bolton Wanderers), Romal Palmer (Goztepe).
Out: Conor Carty (Bolton Wanderers - end of loan), Mark Doyle (Rhode Island FC), Thijs Timmermans, Serge Atakayi, Harry Brockbank, Ben McCormack (Waterford), Adam Murphy (Bristol City), Darius Lipsiuc (Stoke City), Dean Lyness (Hamilton Academicals), Sam Curtis (Sheffield United), David Odumosu (Cliftonville), David Norman (Vancouver FC), Tommy Lonergan (Fleetwood Town).
Re-signed: Danny Rogers, Tom Grivosti, Jason McClelland, Ryan McLaughlin, Joe Redmond, Chris Forrester, Kian Leavy.
Under contract:Jake Mulraney, Anto Breslin, Jamie Lennon, Mason Melia, Alex Nolan.

Waterford

In:
Robbie McCourt (Dundalk), Darragh Leahy (Dundalk), Ben McCormack (St Patrick's Athletic), Gbemi Arubi (Shelbourne), Kacper Radkowski (Slask Wroclaw), Joseph Forde (Perth Glory), Barry Baggley (Fleetwood Town - loan), Padraig Amond (Bromley), Kacper Skwiercynzski (Ruch Chorzow - loan), Maleace Asamoah (Fleetwood Town - loan), Grant Horton (Cheltenham Town).
Out: Killian Cantwell (Bray Wanderers), Roland Idowu (Shrewsbury Town), Thomas Oluwa (Wexford), Liam Kervick (Cobh Ramblers), Ronan Coughlan (Fleetwood Town), Shane Griffin (Bray Wanderers), Harry Nevin (Cork City), Dean Larkin (Cobh Ramblers - loan).
Re-signed: Niall O'Keefe, Sam Sargeant, Ryan Burke, Cameron Cresswell, Rowan McDonald.
Under contract: Romeo Akachuckwu, Connor Parsons, Dean McMenamy, Darragh Power.

First Division:

Athlone Town

In:
Dylan Hand (Longford Town), Ruben Candal, Peter McGregor, Jarlath Jones (Athlone Town), Dean Ebbe (Manchester 62), Gabriel Padilla, Roscoe Rubinstein, Carl Mujaguzi (BK Olympic), Armardo Oakley (Guelph United)
Out: Frantz Pierrot (Drogheda United), Patrick Hickey (Galway United), Jack Kavanagh (Kerry), Haji Abdikadir (UD Maracena), Sultan Adenekan (Maynooth University Town), Josh McGlone (Bray Wanderers), Valerii Dolia (Kerry).
Re-signed: Daniel McKenna, Enda Minogue, Oisin Duffy, German Fuentes Rodriguez, Aaron Connolly, Matthew Leal, Jamar Campion-Hinds, Noah van Geenen, Oisin Duffy, Shane Forbes, Dylan Gavin, Sean O'Donnell.
Under contract: N/A.

Bray Wanderers

In:
Kieran Cruise (Shamrock Rovers), Freddie Turley (Shamrock Rovers - loan), Jimmy Corcoran (Cork City), Evan Osam (UCD), Kilian Cantwell (Waterford), Cristian Magerusan (Longford Town), Shane Griffin (Waterford), Peter Grogan (Bohemians U19), Ben Clark (UCD), Jamie Duggan (UCD), Josh McGlone (Athlone Town), Paul Murphy (Gorey Rangers).
Out: Yoyo Mahdy (Treaty United), Alex Moody (Wexford), Chris Lyons (Longford Town), Conor Crowley (Longford Town), Dane Massey (Retired), Conor Knight, Sean Quinn (Lucan United), Jack Hudson (Albion Rovers), Conor Davis, David Webster (Drogheda United), Jake Walker, Ben Clarke (Crumlin United), Matthew Connor (Waterford - end of loan), Nadre Butcher, Len O'Sullivan (Glenavon).
Re-signed: Ben Feeney, Cole Omorehiomwan, Harry Groome, Guillermo Almirall, Callum Thompson, Max Murphy, Darren Craven, Stephen McGuinness, Alain Kizenga, Zach Nolan, Daniel Chuckwu.
Under contract: N/A.

Cobh Ramblers

In:
Jack Larkin, Dean Larkin (Waterford - loan), David Bosnjak, Cathal O'Hanlon (Midleton), Alessandro De Sanctis (Waterford U19), Beineon O'Brien-Whitmarsh (Longford Town), Dan McKay (Wellington Phoenix).
Out: Lee Steacy (Shamrock Rovers), Dean Larkin (Waterford - end of loan), Mikie Rowe (Galway United - end of loan), Jack Doherty (Cork City), Charlie Lyons (Cork City), Alec Byrne (Treaty United), Charlie Cummins (Exeter City).
Re-signed: Darragh Burke, Jason Abbott, Matthew McKevitt, Brendean Frahill, James O'Leary, Darragh O'Sullivan-Connell, Cian Browne, Pierce Phillips, Dale Holland, Justin Eguaibor.
Under contract: Michael McCarthy, Tiernan O'Brien.

Cork City

In:
Jack Doherty (Cobh Ramblers), Charlie Lyons (Cobh Ramblers), Evan McLaughlin (Derry City), Bradley Wade (Guiseley), Greg Bolger (Sligo Rovers), Aidan Dowling (Larne), Sean Murray (Glentoran - loan), Harry Nevin (Waterford), Nathan Wood (Newport County - loan), Niall Brookwell (Newcastle United U21).
Out: Josh Honohan (Shamrock Rovers), Ruairi Keating (St Patrick's Athletic), Ollie Byrne (Altrincham - end of loan), Aaron Bolger (St Patrick's Athletic), Tiernan Brooks (Notts County - end of loan), Tunde Owolabi (Macclesfield FC), Joe O'Brien-Whitmarsh (Southampton), Gordon Walker (Arbroath), Andrii Kravchuk (Urartu Yerevan), Ben Worman (Gateshead), Rokas Stanulevicius, Ethon Varian (Bohemians - end of loan), Jaze Kabia, Ally Gilchrist.
Re-signed: John O'Donovan, Darragh Crowley, Malik Dijksteel, Matthew Murray, Cian Bargary, Barry Coffey, Cian Murphy, Cian Coleman.
Under contract: Josh Fitzpatrick (2025), Conor Drinan, Cathal O'Sullivan.

Finn Harps

In:
Success Edogun (Treaty United), Conor Tourish (Letterkenny Rovers), David Cawley (Sligo Rovers), Chris Lotefa (Bohemians - loan), Mark Mbuli (Institute).
Out: Daniel Stokoe, Antonio Tuta, Caoimhin Porter (Derry City - end of loan), Daithi McCallion (Derry City - end of loan), BJ Banda, Damian Duffy (Dergview), Antonio Tuta (Kerry), Seamas Keogh.
Re-signed: Noe Baba, Oisin Cooney, Darragh Coyle, Max Johnston, Shane McMonagle.
Under contract: Kevin Jordan, Tony McName, Tim Hiemer, Patrick Ferry, Ryan Rainey, Sean O’Donnell, Matty Makinson, Max Hutchison, Stephen Doherty, Jamie Watson, Aaron McLaughlin, Seamas Keogh, Ryan Flood.

Kerry

In:
Andy Spain (Treaty United), Jack Kavanagh (Athlone Town), Steven Healy (Galway United - loan), Daire McCarthy (Kerry - loan), Antonio Tuta (Finn Harps), Ferdia O'Brien, Valerii Dolia (Athlone Town), Victor Udeze (Athlone Town U19).
Out: Cian Barrett (Shamrock Rovers - end of loan), Martin Coughlan, Arthur Nagnou, Alex Ainscough, Leo Gaxha (Galway United), Sean Kennedy.
Re-signed: Daniel Okwute, Cian Brosnan, Nathan Gleeson, Lee Axworthy, Rob Vasiu, Graham O'Reilly, Kevin Williams, Sean O'Connell, Aaron O'Sullivan, Kennedy Amechi.
Under contract: Ethan Kos, Ryan Kelliher (2025), Sean McGrath, Ronan Teahan, Samuel Aladesanusi.

Longford Town

In:
Dean George (Treaty United), Luke Wade Slater (Drogheda United), Jordan Tallon (Treaty United), Dean O'Shea (Treaty United), Karl Chambers (Wexford), Sami Clarke (UCD), Chris Lyons (Bray Wanderers), Conor Crowley (Bray Wanderers), Callum Bonner (Dundalk U19), Vasyl Tropanets (Bluebell United), Jamie Egan (Drogheda United), Jack McCarthy.
Out: Lewis Temple (Shelbourne - end of loan), Derek Daly, James Doona (Glenavon), Dylan Hand (Athlone Town), Cristian Magerusan (Bray Wanderers), Charles Mutawe (Maynooth University Town), Gavin O'Brien (Killester Donnycarney), Josh Giurgi, Ciaran Hodanu, Jamal Ibrahim, Beineon O'Brien-Whitmarsh (Cobh Ramblers), Gary Armstrong (Ballinamallard United), Jordan Adeyemo, Ola Adeyemo.
Re-signed: Adam Wixted, Francis Campbell, Shane Elworthy, Oisin Hand, Bastien Hery, Jack Brady, Kyle O'Connor, Aaron Walsh, Emmanuel James, Ross Fay, Viktor Serdeniuk, Jack Harrington, Mo Boudiaf.
Under contract: N/A.

Treaty United

In:
Yoyo Mahdy (Bray Wanderers), Evan O'Connor (Galway United), Oisin O'Reilly (Galway United), Callum McNamara (Galway United), David Tarmey (Galway United - loan), Thomas Considine, Alec Byrne (Cobh Ramblers).
Out: Dean George (Longford Town), Jordan Tallon (Longford Town), Success Edogun (Finn Harps), Dean O'Shea (Longford Town), Andy Spain (Kerry), Sean Guerins, Conor Barry, Conor Winn.
Re-signed: Ben O'Riordan, Lee Devitt, Enda Curran, Willie Armshaw, Mark Walsh, Corey Chambers, Colin Conroy, Fionn Doherty, Scott Kirkland, Stephen Christopher, Robbie Lynch, Darren Nwankwo, Adam O'Halloran.
Under contract: N/A.

UCD

In:
Mikey McCullagh (Galway United U19), Niall Holohan (Sligo Rovers U19), Ronan Finn (Shamrock Rovers), Dara Kavanagh (Waterford U19).
Out: Jack Keaney (Drogheda United), Lorcan Healy (Shelbourne), Dara Keane (Dundalk), Evan Osam (Bray Wanderers), Sami Clarke (Longford Town), Jesse Dempsey (Lecce), Michael Gallagher, Jamie Duggan (Bray Wanderers), Ben Clarke (Bray Wanderers), Brendan Barr (Ballymena United), Daniel Babb (Ipswich Town).
Re-signed: Kian Moore, Harvey O’Brien, Luke O’Regan, Adam Wells, Harry Curtis, Eanna Clancy, Colin Bolton, Ciaran Behan, Donal Higgins, Sean Brennan, Adam Verdon, Matthew Alonge, Mikey Raggett, Lennon Gill, Danu Kinsella Bishop, Daniel Norris, Jake Doyle, Alex Dunne, Fintan Agnew.
Under contract: N/A.

Wexford

In:
Cian Curtis (Shamrock Rovers U19), Thomas Oluwa (Waterford), Alex Moody (Bray Wanderers), Mikie Rowe (Galway United), Carl Lennox (Shamrock Rovers - loan), Owen Mason (Mansfield Town - loan).
Out: Hugh Douglas (retired), Thomas Oluwa (Waterford - end of loan), Owen Mason (Mansfield Town - end of loan), Eoin Kenny (Dundalk - end of loan), Luke Browne (Shelbourne - end of loan), Karl Chambers (Longford Town), Danny Furlong (retired), Evan Farrell (North End United), Corban Piper (Birkenhead).
Re-signed: Luka Lovic, Mark Hanratty, Cian O'Malley, Reece Webb, Aaron Robinson, Ben Lynch, Aaron Dobbs, Kian Corbally, Darragh Levingston, Brandon McCann, Kaylem Harnett (2025).
Under contract: N/A.

Ok...a teraz zanim przejdziemy do pierwszych typów to muszę napisać (tak mi się wydaję) że w tym roku bedzie spora przepaść między (w 1 lidze) pierwszą trójką czyli Shamrock, Derry i St. Patricks a resztą zespołów,
Ta czołowa trójka wydaje się być o lata świetlne do przodu od pozostałej stawki a mają też o wiele wieksze pieniądze od reszty.


W 2 lidze jak pisałem we wcześniejszym poście z dużą przewagą powinien wygrać Cork a U.C.Dublin daję drugą pozycję. Pozostałe 8 zespołów to dla mnie zagadka.

1 liga:

Bohemians-Sligo TYP 1 kurs 1,64
3/10 g.20.45 2:2 BOX

PS: Podobno Sligo to będzie jeden ze słabszych zespołów w tym sezonie a Cyganie to mocny przeciętniak. Już dzis się okaże czy to prawda. Kursy spadły z 1,85 na ok 1,63.

Galway-St. Patricks TYP BTS kurs 1,70 2/10 g.20.45 0:1 BOX

PS: Goście wymieniani w pierwszej trójce na koniec sezonu a kurs na nich 2,55? A to dlatego że również pisałem post wyżej że beniaminek może być bardzo mocny u siebie. Niewykluczony remis ze wskazaniem gości, generalnie w tym spotkaniu może być wszystko nawet 0:0 ja jednak stawiam na gole.

Dubel:

Derry-Drogheda TYP 1
Shamrock-Dundalk TYP 1

AKO 1,84
5/10 g.20.45 BOX

PS: Dwóch bitych faworytów z wiadomych względów. Niepokoi mnie to że Shams są w Superofercie w STS a jak niektórzy z was wiedzą jestem przeczulony na tym punkcie i prawie zawsze gram wtedy BTS albo bramkę gości ale tu postawię jednak po prostu na aktualnych Mistrzów.

Waterford-Shelbourne TYP No Bet

2 liga:


Cork-Kerry TYP -1,5 handi Cork kurs 1,65 6/10 g.20.45 2:0 WIN

Cork-Kerry TYP - 2,5 handi Cork kurs 2,55 4/10 g.20.45 2:0 BOX

PS: Zobaczymy jak Rebelsi sa mocni w konfrontacji z najsłabsza ekipą z tamtego sezonu. Goscie wtedy mieli bilans 1-7-28 i w bramkach 29:91!. Z tego co widzę wzmocnili się ale czy na pewno?

Reszta spotkań nie do gry.

Dziękuję zatem za uwagę i miłej lektury!

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8342
Baqu 852,6K

Baqu

Forum VIP
Live

Bohemians - Sligo Rowers
Under 1.5 HT Hartman w 47 mnie uwalił 1:2
1.9
Betfair

Ciekawe otwarte spotkanie. Gospodarze przeważają mieki kilka sytuacji natomiast drugą bramkę strzela Sligo po pierwszym celnym strzale na bramkę gości. Liczę że mecz się troszkę zamknie a gospodarze bardzuej skoncentrują się na obronie po stracie bramki.

Shamrock Rowers nadal grają pierwszą połowę a już 55 minuta...

Ciekawe te wyniki do przerwy. Bohemians w czapkę to samo Shamrock (nawet strzału na bramkę nie oddali!) a Derry remisuje 0:0. Klecę coś takiego na drugą połowę.

Derry 1.57 + Shamrock 1X 1.62 = 2.54 Betfair

Największe zaskoczenie in minus zdecydowanie Shamrock Rovers, na plus Waterford którzy potrafili zdominować 4 drużynę poprzedniego sezonu a ich nowy nabytek Maleace Asamoah zrobił różnice. Zdecydowanie będę im kibicował ze względu na fakt iż grają tam dwaj Polacy - Kacper Radkowski i Kacper Skwierczyński.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2115
jozzy22 581,8K

jozzy22

Użytkownik
Filip Piszczek został nowym zawodnikiem irlandzkiego ekstraklasowego Bohemian FC.

28-letni napastnik ostatnio był zawodnikiem trzecioligowego japońskiego FC Imabari. W minionym sezonie rozgrywanym systemem wiosna-jesień nie wystąpił w żadnym spotkaniu.

Zawodnikami tego klubu są m.in. Kacper Chorążka i Bartłomiej Kukułowicz.

Bohemian FC w ligowej tabeli po pierwszej rozegranej kolejce zajmuje trzecie miejsce z jednym punktem na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1135
Psychosocial 838,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Pierwsza kolejka podobnie jak rok temu z wieloma niespodziankami..zobaczymy jak będzie dzisiaj.

U.C. Dublin-Treaty United TYP 1 kurs 2,42 4/10 g.20.45 0:1 BOX

PS: Nie znalazłem żadnego poważnego typera z Irlandii który by nie typował zwycięstwa Studentów. Podobno powodem jest fakt że w pierwszej kolejce grając od 35 minuty w osłabieniu zdołali wygrać 2:1 w Bray (no i fakt że razem z Cork wymieniani są do awansu).
Limerick zagrał też ładnie bo pokonał u siebie Cobh 3:1 gdzie ich nowy nabytek z Wexford strzelił dwa gole.
Gospodarze bez zawieszonego za czerwona kartkę 21 letniego środkowego obrońcy Alexa Dunne, goście raczej bez Evana O'Connora, Yoyo Mahdy i Endy Currana ale to okaże się tuż przed spotkaniem.

Finn Harps-Cork TYP 2 kurs 2,07 4/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: Jak napisał mi jeden z fanów Harf:

"Będzie to dla nas dobry sprawdzian po dobrym początku, niestety nasz skład jest już mocno przeciążony, gdyż 4 naszych zawodników jest kontuzjowanych a nasz najlepszy zawodnik z zeszłego roku opuścił drużynę i najwyraźniej nie zamierza wracać. Dopuszczam niewielką porażkę Harf i biorąc pod uwagę głębokość kontuzji w Finn Park ucieszyłbym się mocno z remisu."

To i plus że jak pisałem przed sezonem Cork to główny kandydat do awansu spowodowało mój typ na gości.


Z innych spotkań ciekaw jestem St. Patricks którzy powinni wygrać z Bohemians jeżeli marzą o walce z Shamrock i Derry.
The Hoops nie powinien z kolei przegrać z Shelbourne ale to derby i bardzo trudny teren dla nich dlatego ominę to spotkanie.
Wcale też nie jestem pewny wygranej Dundalk z Galway chociaż Ci drudzy grają bez najlepszego napastnika ukaranego czerwona kartką.

Pzdr/Psycho.

Edit: Zdecydowałem:

St.Patricks-Bohemians TYP 1 kurs 2,18 4/10 g.20.45 0:1 BOX

Shelbourne-Shamrock TYP Shamrock over 0,5 gola kurs 1,35 6/10
g.20.45 2:1 WIN
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3587
Psychosocial 838,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam serdecznie. Po dwóch kolejkach śmiało mogę stwierdzić że na razie aktualny sezon jest tak samo porąbany jak początek poprzedniego. Logika, głębokie analizy a nawet powoływanie się na mocnych typerów z Irlandii również nie zdają egzaminu. Dzisiaj zrobię inaczej. Po prostu podam tylko propozycje bez typowania, analiz etc. Odpowiem jednak na pewno na każde pytanie dotyczące Irlandii.

Derry-St. Patricks TYP X2 kurs 2,22 lub Patsi strzelą 0,5 gola kurs 1,80

Kerry-Treaty typ BTS kurs 1,71

Cork-U.C. Dublin TYP 1 kurs 1,52


Hagi84, graj odwrotnie ;).

Pzdr/Psycho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2538
Baqu 852,6K

Baqu

Forum VIP
Witam serdecznie. Po dwóch kolejkach śmiało mogę stwierdzić że na razie aktualny sezon jest tak samo porąbany jak początek poprzedniego. Logika, głębokie analizy a nawet powoływanie się na mocnych typerów z Irlandii również nie zdają egzaminu. Dzisiaj zrobię inaczej. Po prostu podam tylko propozycje bez typowania, analiz etc. Odpowiem jednak na pewno na każde pytanie dotyczące Irlandii.

Derry-St. Patricks TYP X2 kurs 2,22 lub Patsi strzelą 0,5 gola kurs 1,80

Kerry-Treaty typ BTS kurs 1,71

Cork-U.C. Dublin TYP 1 kurs 1,52


Hagi84, graj odwrotnie ;).

Pzdr/Psycho.
w Derry może skończyć się 0:0 tam nic się nie dzieje także biorę drobniej 0:0 po kursie 3.3

Do tego Galway 1X + over 1.5 w Sligo
Ako 2.38

Galway zdecydowanie przeważa dość nieszczęśliwe przegrywają powini wyciągnąć minimum remis natomiast w Sligo dość otwarty mecz może też wyciągną na 1X ale poszedłem bezpieczniej.

Komentarz:
Jaka piękna katastrofa. Galway spokojnie wyciąga na 2:1, w Derry jednak mocne i też wygrywa 2:1 a Sligo oczywiście bez bramek w 2 połowie... co bym nie zagrał nawet z 2 ligi do dubla i tak bym nie trafił - małe pocieszenie.

Gheorghe H hagi84 - Psycho Cię rozwalił na łopatki :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1387
Psychosocial 838,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Nie zapomniałem o dzisiejszej Premier Division ale pierwszy raz od lat nastąpiła taka sytuacja że praktycznie dla mnie żaden mecz nie do gry i to pod każdym kątem, 1X2, over czy BTS.

Mając na uwadze nieprzewidywalność tej ligi mogę tylko pobawić się w typowanie 1X2:

Drogheda-Bohemians TYP X2
Dundalk-Sligo 1
Shamrock-Derry X
Shelbourne-Galway 1X
Waterford-St.Patricks X2


Pzdr/Psycho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1823
Baqu 852,6K

Baqu

Forum VIP
Witam. Nie zapomniałem o dzisiejszej Premier Division ale pierwszy raz od lat nastąpiła taka sytuacja że praktycznie dla mnie żaden mecz nie do gry i to pod każdym kątem, 1X2, over czy BTS.

Mając na uwadze nieprzewidywalność tej ligi mogę tylko pobawić się w typowanie 1X2:

Drogheda-Bohemians TYP X2
Dundalk-Sligo 1
Shamrock-Derry X
Shelbourne-Galway 1X
Waterford-St.Patricks X2


Pzdr/Psycho.
siema Psycho

tak patrze, waham, czuje i myślę ze Galway to wyciągnie - do przerwy jest 1:0 ale graja na prawde dobre spotkanie. Myślałem ze będę cos do tego musiał dobrać na podbicie kursu, ale patrze ze za X2 płaca 2.5 ! będąc troche w szoku biorę ta gdyż reszty spotkań kompletnie nie czuje.

komentarz po meczach:

MEGA szkoda tego Galway, byli zdecydowanie lepsi w II polowie - zabraklo kropki nad i, trzeba przyznac jak jak Shelbourne strzeli to dobrze sie bunkruja.

Reszta spotkań w sumie jako tako do przewidzenia - Waterford to jak wczesniej pisalem zaskoczenie sezonu, graja dobra piłkę a nadal nie sa odpowiednio kursowani przez bukow, Dundalk, Behemians i Pats nadal na minus, a Sligo znowu na plus, tyle i az tyle :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
Psychosocial 838,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sligo-Shamrock TYP 2 kurs 1,93 3/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Chyba już czas żeby Mistrzowie zaczęli punktować. Abstrahując Sligo przed sezonem było zaliczane jako pierwsze do spadku a ostatnio zmiażdżyło Dundalk 5:0 i to na ich terenie. No ale dziś podejmują nie byle kogo a i w obozie Shamrock zaczyna być gorąco. Trzy kolejki i bez zwycięstwa.

Co mówi trener John Russel Sligo?: "Zdobycie trzech punktów w poniedziałkowy wieczór w Dundalk w tak zaciętej i konkurencyjnej lidze było niezwykle istotne. Jak dotąd we wszystkich naszych meczach pokazaliśmy prawdziwy głód i chęci, ale w meczu z Dundalk udało nam się dodać tę bezwzględność w ostatniej tercji. Wiemy, jaką jakość Shamrock Rovers wniesie do gry w tę sobotę. Mają zawodników, którzy mogą zranić cię na całym boisku. Wyznaczyli punkt odniesienia w ciągu ostatnich kilku sezonów, ale ważne jest, abyśmy skupili się na sobie. Bardzo wierzę w tę grupę zawodników i sztabu. Jeśli nadal będziemy ciężko pracować i ulepszać nasze kontakty, otrzymamy nagrody w ciągu roku."

Trener Shams Stephen Bradley: "Powiedziałem przed sezonem, że nie mamy boskiego prawa do wygrania jakiegokolwiek meczu piłkarskiego. To, co wydarzyło się w przeszłości, zostało już dokonane, więc chodzi o to, co jest przed nami teraz. Wygrywanie meczów jest niezwykle trudne. Wiem, że ta grupa zawodników wiele wygrała w ciągu ostatnich pięciu lat, ale nie możemy tego uważać za pewnik ani jako zespół, ani jako klub. Każdy mecz, przed którym stoimy, jest trudny, więc musimy pozostać skupieni, robić to, co do nas należy i stale poprawiać swoje występy. Spójrz na mecz z Shels, mieliśmy te 30 minut, w których nie byliśmy dobrzy, 15 minut przeciwko Derry, więc musimy to dalej poprawiać i upewnić się, że uda nam się jak najszybciej uzyskać pełne 90 minut gry . Wygrywanie nie jest łatwe, ale Ci gracze sprawili, że tak to wyglądało przez ostatnie kilka lat. Jeśli zaufamy temu, co robimy, wszystko będzie dobrze. Sligo ma prawdziwe tempo. Wiemy, że przy takim tempie stanowią zagrożenie, Simon Power, którego znamy z gry, ma elektryczne tempo, a Mata w ataku, więc mają realne zagrożenie w ataku. Dlatego szanujemy to i szanujemy to, co Sligo wnosi do gry, ale jak zawsze postaramy się jak najszybciej narzucić grę i przejąć kontrolę. To jest nasz cel w Sligo.

Gospodarze bez Johna Mahona a goście bez Neila Farrugii, Jacka Byrne, Seana Kavanagha i Aarona McEneffa.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2159
Baqu 852,6K

Baqu

Forum VIP
Sligo Rovers v Shamrock Rovers
Over 0.5 zjada mnie ta liga na mjentko
2
Betfair


Cos tam walcza chłopaki. Nie wierzę że po 5:0 & 2:2 tutaj padnie bezbramkowy remis. Shamrock od 7 spotkań zawsze strzelił bramkę. Od 2019 w meczach tych ekip zawsze padała bramka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
Psychosocial 838,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj z braku czasu tylko suche typy:

Cork-Bray TYP 1 kurs 1,80 5/10 g.20.45 2:0 WIN

U.C. Dublin-Athlone TYP 1X/ U.C.Dublin over 0,5 gola kurs 1,65 4/10
g.20.45 (Betbuilder) 3:0 WIN

Kerry-Cobh Ramblers TYP BTS kurs 1,63 4/10
g.20.45 1:1 WIN

Galway-Shamrock TYP X2 kurs 1,31 7/10
g.20.45 (Z racji małego kursu bet tylko do taśmy) 0:1 WIN

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3998
Do góry Bottom