Sporty wodne [6-20 sierpnia 2016]
Kajakarstwo
Miejsce: Lagoa Rodrigo de Freitas
Czas: 15-20 sierpnia 2016
Konkurencje C-1 200 m ( mężczyźni ) C-1 1000 m ( mężczyźni ) C-2 1000 m ( mężczyźni ) K-1 200 m ( mężczyźni ) K-1 1000 m ( mężczyźni ) K-2 200 m ( mężczyźni ) K-2 1000 m ( mężczyźni ) K-4 1000 m ( mężczyźni ) K-1 200 m (kobiety ) K-1 500 m (kobiety ) K-2 500 m (kobiety ) K-4 500 m (kobiety) Kajakarstwo górskie
Miejsce: Comlexo Desportivo De Deodoro
Czas: 7-11 sierpnia 2016
C-1 ( mężczyźni )
C-2 ( mężczyźni )
K-1 (kobiety )
Piłka wodna
Miejsce: Maria Lenk Aquatic Center
Czas: 6-20 sierpnia 2016
Konkurencje turniej mężczyzn
turniej kobiet
Pływanie
Miejsce: Olympic Aquatics Stadium i Fort Copacabana
Czas: 6-16 sierpnia 2016
Konkurencje Styl dowolny
50 m ( mężczyźni )
100 m ( mężczyźni )
200 m ( mężczyźni )
400 m ( mężczyźni )
1500 m ( mężczyźni ) 50 m ( kobiety )
100 m ( kobiety )
200 m ( kobiety )
400 m ( kobiety )
800 m ( kobiety )
Styl grzbietowy
100 m ( mężczyźni )
200 m ( mężczyźni ) 100 m ( kobiety )
200 m ( kobiety )
Styl klasyczny
100 m ( mężczyźni )
200 m ( mężczyźni ) 100 m ( kobiety )
200 m ( kobiety )
Styl motylkowy
100 m ( mężczyźni )
200 m ( mężczyźni ) 100 m ( kobiety )
200 m ( kobiety )
Styl zmienny
200 m ( mężczyźni )
400 m ( mężczyźni ) 200 m ( kobiety )
400 m ( kobiety )
Sztafety
4 × 100 m dowolnym ( mężczyźni )
4 × 200 m dowolnym ( mężczyźni )
4 × 100 m zmiennym ( mężczyźni ) 4 × 100 m dowolnym ( kobiety )
4 × 200 m dowolnym ( kobiety )
4 × 100 m zmiennym ( kobiety )
Otwarty akwen 10 km ( mężczyźni ) 10 km ( kobiety )
Pływanie synchroniczne
Miejsce: Olympic Aquatics Stadium
Czas: 15-20 sierpnia 2016
Konkurencje duet kobiet
zespół kobiet
Skoki do wody
Miejsce: Maria Lenk Aquatic Center Czas: 7-19 sierpnia 2016
Konkurencje Trampolina 3 m indywidualnie ( mężczyźni )
Trampolina 3 m synchronicznie ( mężczyźni )
Wieża 10 m indywidualnie ( mężczyźni )
Wieża 10 m synchronicznie ( mężczyźni ) Trampolina 3 m indywidualnie ( kobiety )
Trampolina 3 m synchronicznie ( kobiety )
Wieża 10 m indywidualnie ( kobiety )
Wieża 10 m synchronicznie ( kobiety )
Wioślarstwo
Miejsce: Lagoa Rodrigo de Freitas
Czas: 6-13 sierpnia 2016
Konkurencje M1x (jedynka mężczyzn )
M2x (dwójka podwójna mężczyzn )
LM2x (dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn )
M2- (dwójka bez sternika mężczyzn )M4x (czwórka podwójna mężczyzn )
M4- (czwórka bez sternika mężczyzn )
LM4- (czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn )
M8+ (ósemka ze sternikiem mężczyzn ) W1x (jedynka kobiet)
W2x (dwójka podwójna kobiet )
LW2x (dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet )
W2- (dwójka bez sternika kobiet )
W4x (czwórka podwójna kobiet )
W8+ (ósemka ze sternikiem kobiet )
Żeglarstwo
Miejsce: Marina da Gloria
Czas: 5-21 sierpnia 2016
<footer class="entry-meta"> </footer> Konkurencje 470 ( mężczyźni )
49er ( mężczyźni )
Finn ( mężczyźni )
Laser ( mężczyźni )
Windsurfing: RS:X ( mężczyźni ) 470 ( kobiety )
49erFX ( kobiety ) Laser Radial ( kobiety )
Windsurfing: RS:X ( kobiety )
Nacra 17 (zawody mieszane)
Zapraszam do dyskusji
i podawania typów z analizami
i podawania typów z analizami