>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

verno 722,4K

verno

Znawca - Hokej
4:1 Definitywnie. 4 strzały w 30min, nic nie mogą zrobić aż ciężko się to ogląda, GG Pantery.
Post automatycznie złączony:

Myślałem że u siebie się jednak coś postawią ale chyba życzeniowo... Pierwsza myśl była najlepsza iść w strzały Panter to się dałem nabrać.
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jak ktoś ma czutkę to warto (tym bardziej skoro USA były przedmeczowo faworytem. Można też pokusić się o gołe zwycięstwo Amerykanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
B 81,5K

bukibuk

Użytkownik
Swoją drogą, nie wiem jak inni grający hokeja, ale mnie udało się w spotkaniach reprezentacji połapać takich wyższych kursów gdy faworyt na początku przegrywa, a potem odwracał spotkania. Sporo takich spotkań w niższych dywizjach a także u juniorów. Ostatnio chyba na u20 takie spotkanie Norwegii ze Szwajcaria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
B 81,5K

bukibuk

Użytkownik
Ja nie mam okazji oglądać pograłem w ciemno po 1T. Będzie w plecy.

Dobrze ze teraz w kolejce do USA będzie Francja a nie Nasi, bo po takim meczu pewnie Stany będą chciały sobie odbic i postrzelac
 
FNM99 736,6K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Tak jak wspominał Baqu Baqu , takie dyskusje zachęcam rozpoczynać w bieżącym temacie. Zachowajmy przejrzystość, będzie łatwiej śledzić typy i najważniejsze informacje z mistrzostw w jednym miejscu, dzięki.
 
jozzy22 595,5K

jozzy22

Użytkownik
Wszystko fajnie Wszystko pięknie ale ta gra w przewagach naszych rodaków to jest totalna porażka
 
Do góry Bottom