>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Wybrzeże - Wilki Krosno 50 - 40

Dwa ostatnie zwycięstwa wyjazdowe Wybrzeża - oba minimalne - pozwoliły na nowo rozbudzić nadzieje wśród gdańskich kibiców o awansie do fazy PO. Rzeczywiście tabela zaczyna się dość mocno rozwarstwiać, ale liga jest na tyle wyrównana, że jedna porażka, kontuzja lidera może wywrócić klasyfikację do góry nogami. Gdańszczanie strasznie męczą się na własnym torze już od lat. Dosypanie nowej nawierzchni po zeszłym sezonie spowodowało, że w aspekcie dopasowania się do własnego toru ( zawodowcy (sic)) jest już totalny dramat. Jedno co może uratować dzisiaj Wybrzeże to pogoda. Już teraz 30 w cieniu, a niektórzy zawodnicy piłowali maszyny przez kilka ostatnich dni właśnie w takich warunkach. Przewaga jest również po stronie juniorów, którzy przechylili szalę w meczu wyjazdowym. Reszta to już loteria i kwestia dnia. Uważam, że mecz będzie na styku i pobieram handi na Wilki oraz zagram czysty remis po jakże przyjemnym kursie.

Wybrzeże - Krosno + 4,5 @ 2,00 forBet
Wybrzeże - Krosno + 6,5 @ 1,72 forBet
Wybrzeże - Krosno remis @ 16.00 ewinner

Dotychczas w Gdańsku w tym sezonie:
Rybnik ( w osłabieniu) 45-45
Polonia ( w osłabieniu) 50-40
Orzeł 44-45
Ostrów 45-45

Nie zdziwi mnie wygrana gości.

Jako ciekawostka świadcząca o dobrych relacjach między prezesami - wczoraj Zdunek "reklamował" sprzęt sponsora tytularnego Krośnian na wspólnym pobycie na jachcie. Dzisiaj awionetką grupy z Krosna wspólnie z lotniska z Wrocławia docierają Tobiasz i Rasmus. Jak spółdzielnia to spółdzielnia Panie Skrzydlewski :p
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Unia Tarnów - Row Rybnik
Mój główny typ na to spotkanie:
Wyścig juniorów - 1 @1.95 ewinner
Po stronie Tarnowa w biegu juniorskim zobaczymy Rempałe i Koniecznego natomiast w Rybniku pojedzie Tudzież oraz najprawdopodobniej Tkocz. Jeśli pojadą w takim zestawieniu to jedynym zagrożeniem dla Tarnowa może być Tudzież który bardzo dobrze spisuje się na własnym torze jednak nie na wyjazdach. Para Tarnowa wygląda dośc solidnie w ostatnim czasie zwłaszcza Dawid Rempała. Myślę że ten bieg zakończy się wynikiem 4:2 dla gospodarzy.

Dodatkowo gram Gomólski under 8.5 - ma dośc trudne biegi, dodatkowo w ostatnim czasie nie błyszczy formą kurs 2.30 ewinner
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno
P.Wojdyło over 4.5 @1.95 Ewinner - Pierwszy jego start będzie w 4 wyścigu gdzie pojedzie również dwóch juniorów, liczę tam na 2 punkty, Następnie pojedzie w biegu 5 gdzie zmierzy się z dwoma seniorami oraz zawodnikiem u24 i tam liczę na 1 punkt, Kolejny jego start będzie w biegu 8 gdzie zmierzy się z dwoma seniorami oraz juniorem więc powinien zdobyć również 1 punkt, jego czwarty wyścig będzie w biegu 11 gdzie również jako rywala będzie miał zawodnika u24 drużyny przeciwnej i znów liczę że w tym biegu zrobi 1 punkt. Sumując ma do zdobycia w miarę łatwe 5 punktów nie pokonując żadnego seniora ;) Więc według mnie kurs przesadzony tym bardziej że Wojdyło umie jeżdzić ;)

Dodatkowo w tym meczu za mniejszą stawkę gram wygraną Krosna po 3.90 na STS
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Nie neguje typu na Krosno...ale w zasadzie wygrana Gdanska zamyka serial pod tytułem kto pojedzie w PO...
I w zasadzie konczy sagę z Witkiem...oczywiscie Orzel moze wygrać w Ostrowie dziś i pewnie mecz bedzie na styk ale mysle ze i w Gdansku i Ostrowie przewaza juniorzy....
Juniorzy Krosna cos tam zaczeli jechac ale na wyjazdy to zdecydowanie za malo tak uwazam...
Oczywiscie granie Gdanska po kursie 1.33 tez jest słabe...sam mam to tylko dla zabawy na jakiejs tasmie bo z tego kapitalu sie nie zbuduje...ale uwazam ze Gdansk to bierzei zamyka serial dotyczący PO...to tak dorzucam do dyskusji swoje 2 zdania😉😉
 
Ostatnia edycja:
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Gdańsk - Krosno
Wyścig juniorów - Gdańsk (-3,5) 1.84 STS
Zdecydowanie lepsza para juniorów po stronie Gdańska. Szczotka z Gryszpińskim bez problemu wozili naszych juniorów w poniedziałek w Krośnie, więc tym bardziej powtórzą to u siebie na torze. Oczywiście jak przy tego typu zakładach, oby bez wykluczeń, defektów i innych taśm.
 
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Rybnik -14.5 kurs 1.62 sts
Wydaje mi sie ze dzis pelna dominacja Rowu przy tych brakach kadrowych Unii....czuje ze dzis Thungate moze szalec ale to w zasadzie jedyny zawodnik....trudno wiele sie spodziewac tez po Lamparcie wiec ide w przekonywujace zwyciestwo Rowu....
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Mateusz Gzyl uzupełnia skład Tarnowa XD pobieram -20.5 Rybnika po 2.45 Z STS
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Kilka ciekawych typów widze na popoludniowa sesje a ze 2 liga dala zarobic ide dalej....pogoda,tor,aktualna forma tą kolejnoscią sie dzis kieruje...trzeba szukac jakis niekonwencjonalnych przewag nad bukiem...
M.Dul over 1.5 kurs 1.84 sts
Piekny kurs....dla mnie oczko w mlodziezowym jest pewne...licze ze pojedzie 4 razy i albo spadnie przypadkowy punkt albo pokona choc raz Poczte a stac go na to...typ nie do konca pewny ale po takim kursie atakuje
O.Fajfer under 11.5 kurs 1.88
Lider,forma jest...ale ta pogoda plus 13 bardzo ciezki bieg i 15 zapewne...licze ze wpadnie jakis bonusik po drodze....atakuje😉
W.Przyjemski under 3.5 kurs 2.22 sts
Dlaczego tak?hmm jesli Studzinski pojedzie z 1 pola w mlodziezowym to pokona Przyjemskiego...do tego Gniezno beton i ten tor....bardzo trudny test dla niego i osobiscie celuje w 3 pkt jego wiec typ wejdzie a kurs zacny...
Ljung under 8.5 kurs 2.01 Sts
Tutaj pelne ryzyko...niewierze od poczatku sezonu w tego zawodnika i ide konsekwentnie w under a kurs wysoki...ciezkie biegi ma,do tego licze tutaj tez na jakies bonusy...ze stawka nie szaleje ale za 150-200 warto to puscic uwazam...
Z luznych typow
Klindt over 7.5 kurs 1.7 sts
Kurtz over 8.5 kurs 1.8 sts tu wszedlem grubo
P.Hansen under 8.5 król bonusów😉 kurs 1.84 sts ale tu za drobne do tasmy dodalem
Jeleniewski over 5.5 kurs 2.01 sts
Mysle ze to jeden z niewielu torw gdzie Daniel moze poszalec
6/8 nie jest zle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Gniezno-Łódź 1 kurs 1.7 sts
(-2.5) 1 kurs 1.84 sts
Nikt tego meczu nie rusza widze😉
Mecz generalnie 2 przegranych tego sezonu choc przy tak wyrównanej lidze trudno mowic o takich zespolach,niby chcieli romansowali z PO ale szansze sa iluzoryczne...ide w kierunku wyrazistych liderow Fajfer,Lahti,Jacobsen ta trojka mysle pociagnie...szanse ma niby dostac K.Fajfer i licze ze jest w stanie pociułac jakies pkt,do tego Kildemand ale on po kontuzji...po drugiej stronie Lodz z Kurtzem i co dalej hmmm porozbijany Loktajew,rewelacyjny Becker...oraz Nowak i Kosciuch ktorzy znaja tor jak własna kieszen...mimo to uwazam ze Gniezno wreszcie w tym meczu odpali i nie wysoko ale jednak wycisnie wygraną...po takim kursie warto podjąć rękawice😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Kusilo i skusilo mnie...wobec takich kursow nie przejde obojetnie
Łoktajew under 7.5 kurs 2.01 sts
Typ ryzykowny ale idealnie pod kurs ktory szukalem,Szaszka poobijany mocno,dzis raczej twardo a on do startowcow dobrych nie nalezal i licze ze podobnie jak w Ostrowie tej linii nie zlamie
N.Kościuch under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Kusilo mnie 7.5 ale 8.5 pobieram z pocalowaniem reki,dlatego ze najtrudniejsze biegi ma Norbert ze wszystkich i wydaje mi sie mimo niezlych ostatnio wystepow kolo 6-7 sie zakreci plus jakies bonusy...
Do gry równiez
Thor-Keflavik 2 kurs 1.51 Fortuna liga Islandii w kosza😉
Oraz siatka Brazyli-Usa over 175.5 Fortuna kurs 1.51
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Gniezno-Łódź 1 kurs 1.7 sts
(-2.5) 1 kurs 1.84 sts
Nikt tego meczu nie rusza widze😉
Mecz generalnie 2 przegranych tego sezonu choc przy tak wyrównanej lidze trudno mowic o takich zespolach,niby chcieli romansowali z PO ale szansze sa iluzoryczne...ide w kierunku wyrazistych liderow Fajfer,Lahti,Jacobsen ta trojka mysle pociagnie...szanse ma niby dostac K.Fajfer i licze ze jest w stanie pociułac jakies pkt,do tego Kildemand ale on po kontuzji...po drugiej stronie Lodz z Kurtzem i co dalej hmmm porozbijany Loktajew,rewelacyjny Becker...oraz Nowak i Kosciuch ktorzy znaja tor jak własna kieszen...mimo to uwazam ze Gniezno wreszcie w tym meczu odpali i nie wysoko ale jednak wycisnie wygraną...po takim kursie warto podjąć rękawice😉
analiza idealna pod wygraną gości hehehe
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
A ja próbuję Łódż -4.5 po 3.70 STS.
Według mnie Łódż ma tu więcej argumentów które prowadzą do ich zwycięstwa ;)

Niestety nie zauważyłem ze Kurtz nie dojechał, ale chyba nawet to nic by nie dało.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Wiem tez to zauwazylem po napisaniu hehe,ale zostaje przy swoim ze jednak gospodarze to biorą😉😉...nie do konca dobrze to ująłem poprostu hehe
 
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Hnmm tak na szybko linia na Jeleniewskiego zastanawiajaca ,ostatnio dobry wystep,do tego jezdzil przeciez u Witka...dla mnie szybki strzal
Jeleniewski over 4.5 sts kurs 1.7
Post automatycznie złączony:

P.Hansen 7.5 under kurs 2.22 sts
Jak ktos gdzies widzi 8.5 linie to krzyczec😉gram tak bo troche mam wrazenie Patrick puchnie...ostatnie upadek w Osw i 5 pkt wczoraj jezdzil tez 5pkt a dzis rywal piekielnie mocny a tor trudny wiec po takim kursie trza w to wejsc☺
 
Ostatnia edycja:
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Under 4.5 Jelenia już zniknął, także byłem w szoku.

Ode mnie:

Rybnik - Ostrów (+12,5) Typ: 2 Kurs 1.57 - Moim zdaniem nie masz szans, żeby Rybnik tak wysoko odskoczył Ostrovii

Łódź - Bydgoszcz - Łódź ilość wygranych 5 - 1 under 2.5 - Kurs 1.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
N.Kosciuch under 8.5 kurs 1.8 sts
Konsekwentnie ide w under,pewnie kiedys sie przejade na tym ale forma i styl jazdy Norberta nie powalaja...

Bydgoszcz +6.5 kurs 1.47 sts
Kurs moze sredni ale do dubla mi pasuje....mecz prawdy i o wszystko...jesli naprawde marzą o PO to dzis muszą to wygrać...porazka przekresla choc tak naprawde niewiem na ile Bydzi zalezy na tych PO a ile jest droczenia bardziej w tym....dzis okaze sie jak bardzo im zalezy...za drobne pogralem tez win Bydzi po kursie 2.98 sts ale nie namawiam😉
 
Ostatnia edycja:
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Oliver Berntzon over 5,5 pkt # 1,88 Fortuna 9 pkt
STS wyszedł rano z podobną linią, ale kursem 1,8, a teraz już widzę, że ją podnieśli i jest over 6,5 po 1,84. Przed sezonem takiej linii na tego zawodnika nikt by się nie spodziewał, wszak to tegoroczny uczestnik GP, ale Oli w 1. lidze jeździ bardzo w kratkę. Niemniej jednak linia bardzo niska, a układ biegów nie taki tragiczny, żeby zawodnik tej klasy miał nie zrobić tych 6 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
T.Gapinski under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Troche dziwne linia wyjsciowa byla wyzsza niz na walaska,ja dalbym odwrotnie wobec tego próbuje wykorzystac te roznice 1 pkt bo uwazam ze linie odwrotnoe powinny byc😉
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Tarasenko under 14 @1.66 bet365 slaba Bydgoszcz co przerodzilo sie w dodatkowy bieg dla Tarasienki...

Spoko bet jak dla mnie. Tarasenko w tym sezonie jeszcze nie zrobil takiej linii , a dzis rywal nie jest latwy i ma z kim przegrywac biegi. Moze nie miec okazji do wyjechania 6 razy na tor co tylko zwieksza prawdopodobienstwo wejscia tego typu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom