>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje MŚ 2018 - strefa AFC

Status
Zamknięty.
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Tak było w Europie jak były grupy 6zespolowe i 5zespolowe
Teraz w Europie są grupy tylko sześcio zespołowe i nadal brane są pod uwagę wyniki tylko z drużynami z miejsc 1-5. Oczywiście chodzi tutaj o wyłonienie ośmiu najlepszych drużyn z drugich miejsc.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zwycięzca z pary Syria- Australia gra jeszcze w dwumeczu o awans z 4 zespołem CONCACAF?
Tam są dwie pary...azja vs concacaf i CONMEBOL - 5. drużyna vs Nowa Zelandia.
Awansują zwycięzcy tych par czy jest jeszcze finał i jedno miejsce?
Zwycięzca Asian Play-off będzie musiał zmierzyć się jeszcze z czwartym zespołem z regionu CONCACAF
Więcej dla ciekawskich:
http://www.socceroos.com.au/article/sydney-to-host-caltex-socceroos-syria-playoff/1gguqfld5t41d1win3hqn5tuxn#b7DldhjgCyuJFf25.99
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
14:30 Syria - Australia ( z kronikarskiego obowiązku )
- baraże strefy AFC, pierwsze spotkanie, dla uczestników tego dwumeczu to nie koniec &quot;schodów&quot; aby dostać się na Mundial.
Ostatnie mecze: syryjskie Orły zremisowały na wyjeździe 2-2 z Iranem, niektórzy twierdzili, że &quot;tak właśnie miało być&quot;. Nie mnie to oceniać faktem jest, że przez taki wynik odpadł Uzbekistan. Syria jedzie dalej.
Aussie męczyli się z Tajami, nie wyglądało to dobrze. Over 3,5 wydawał się wtedy pewniakiem (Kangury potrzebowały goli), a skończyło się ledwie 2-1 (i to z bólem).
Składy: Oba zespoły w możliwie najsilniejszych zestawieniach.
Morale: Oba zespoły pewne zwycięstwa ????
Kursy: &quot;idą&quot; w górę na &quot;gospodarzy&quot;, mecz odbywa się w Malezji, ale Syryjczycy są do tego przyzwyczajeni.
Przewidywania: nie chce mi się przedmeczowo nic &quot;zakładać&quot;. Postaram się obejrzeć live. Do Australii (i to na wyjeździe) nie mam zaufania tym bardziej, że rewanż mają &quot;u siebie&quot;, z kolei Syria mnie nie przekonuje.
Obawy: zważywszy na ostatnie spotkanie Syrii, dzięki któremu dziś grają z Kangurami wybór sędziego z Iranu jest moim zdaniem mocno niefortunny. Może będziemy za to świadkami kartek?

FT 1-1 Sędzia dał 7 kartek i przyznał karnego dla Syrii w 85 min. ????
Ps Ch....o się edytuje z tableta więc dlatego nowy post.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wtorek godz.11.00
Baraze-rewnzowe spotkanie
Australia-Syria
Jestem zdania, ze Syrie stac na remis do przerwy i to spokojnie.graja ambitnie, wiele nie traca, tu zadnych handi ujemnych nie przewiduje, bedzie ostre spotkanie, Australia sie ostatnio meczy z roznymi ekipami, typ na Syrie +1, 5 do wziecia .
Ja pogralem w niemieckim buku Bet3000 remis ht kurs 2.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wtorek godz.11.00
Baraze-rewnzowe spotkanie
Australia-Syria
Jestem zdania, ze Syrie stac na remis do przerwy i to spokojnie.graja ambitnie, wiele nie traca, tu zadnych handi ujemnych nie przewiduje, bedzie ostre spotkanie, Australia sie ostatnio meczy z roznymi ekipami, typ na Syrie +1, 5 do wziecia .
Ja pogralem w niemieckim buku Bet3000 remis ht kurs 2.3
Powiem tak: po pierwszym meczu (1-1) to podobnie jak Ty wcale nie jestem pewien spokojnej i pewnej wygranej Kangurów (co sugerują kursy). W pierwszym spotkaniu były słupki, poprzeczki, które ratowały obydwa zespoły. Gdyby to był teren &quot;neutralny&quot; to może i szedłbym nawet w stronę Syrii, ale w Sydney może być im ciężko. Dodatkowo u Orłów zabraknie 3 podstawowych zawodników: Khribin, Mbayed, Al Masri - spore osłabienie. I to może przeważyć szalę zwycięstwa na stronę Kangurów. Należy też pamiętać, że wynik 0-0 także premiuje Aussie ???? Dla mnie mecz do oglądania, a nie przedmeczowo do obstawiania, ale życzę powodzenia!
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Kangury w kwalifikacjach pokazały że u siebie są mocni tracąc punkty tylko z Japonią. dzisiaj sporym handi na ich korzyść jest to że nie muszą oni wcale wygrać tego spotkania. po korzystnym wyniku z pierwszego meczu mają ten komfort i z biegiem czasu to Syryjczycy będą musieli się otworzyć co na pewno pozwoli na stworzenie okazji bramkowych i wygranie tego meczu. może kurs nie zachęca ale moim zdaniem typ na Australię jest dosyć solidny
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Australia u siebie mocna, na wysokiej intensywności, ale brakuje im zawsze skuteczności jak w tym meczu z Tajlandią, gdzie mogli pokusić się o wygraną kilkoma bramkami i nie byłoby tematu baraży.
Tam wymęczyli 2-1, choć strzałów/ rożnych mnóstwo i może warto zainwestować w rożne.
W 1 meczu z Syrią grali bdb do momentu strzelenia bramki, kiedy inicjatywę przejęli &#39;gospodarze&#39;.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Powiem tak: po pierwszym meczu (1-1) to podobnie jak Ty wcale nie jestem pewien spokojnej i pewnej wygranej Kangurów (co sugerują kursy). W pierwszym spotkaniu były słupki, poprzeczki, które ratowały obydwa zespoły. Gdyby to był teren &quot;neutralny&quot; to może i szedłbym nawet w stronę Syrii, ale w Sydney może być im ciężko. Dodatkowo u Orłów zabraknie 3 podstawowych zawodników: Khribin, Mbayed, Al Masri - spore osłabienie. I to może przeważyć szalę zwycięstwa na stronę Kangurów. Należy też pamiętać, że wynik 0-0 także premiuje Aussie ???? Dla mnie mecz do oglądania, a nie przedmeczowo do obstawiania, ale życzę powodzenia!

live

No i lekko nie było. FT 1-1 czekamy na dogrywkę.
edit
Z wielkim bólem, z przewagą jednego zawodnika, wymęczyli to 2-1 po dogrywce. Co tu dużo gadać: Ange Postecoglou musi odejść, nie trawię tego gościa. A przed nimi w listopadzie baraż (kolejny etap męczarni) z 4 zespołem strefy CONCACAF.
edit2 Wszystko jasne - Honduras przeciwnikiem Australii, Kangury najpierw grają na wyjeździe, rewanż w Sydney (6-11.11.2017)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 12:00
Spotkanie Australia-Honduras
Typ: 1/1
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata , które w przyszłym roku zostaną rozegrane na terenie Rosji. w Pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis , zespołem lepszym była Australia , ale nie ma co ukrywać, obu ekipom zależało głównie , aby bramki nie stracić niż samemu jes strzelać, tutaj myslę że gospodarze postarają się zagrać bardziej ofensywnie i stworzą sobie kilka dogodnych sytuacji , coś więc powinno wpaść do siatki przyjezdnych, którzy na wyjazdach praktycznie zawsze bramkę tracili, gospodarze natomiast rzadko grając przed własną publicznością bramki nie strzelają , więc liczę iż podobnie będzie tym razem. Australia jest zdecydowanym faworytem do awansu na Mundial , który zostanie rozegrany w Rosji więc myślę że nie zaliczy wpadki jak ekipa Włoch czy Holandii i ich na Mistrzostwach zobaczymy. Mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do przeryw oraz 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczyłbym tutaj na wiele bramek, myślę również iż goście nie zdobędą gola na tym terenie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Australia vs Honduras
Daj Ci Panie Boże kolego baku193 wygranej ???? Ja postaram się obejrzeć ten mecz, niby jedynka to &quot;pewniak&quot; (ile ja już takich pewek w życiu widziałem ???? ), ale po kursie 1,55 to ja sobie przedmeczowo odpuszczę. Natomiast z dodatkowych informacji to podam tylko, że kibiców na ANZ Stadium w Sydney ma być &gt; 70 000, skład kangurów optymalny (pytanie czy Ange będzie dziś mieszał znowu w ustawieniu itd. ), pogoda idealna, nastroje bojowe ... no pozostaje &quot;tylko&quot; wygrać ???? Drobnym problemem jest to, że kolumbijski trener Hondurasu (Pinto) ma taki sam plan na dzisiaj ???? i zaleca swoim zawodnikom, aby zachowali &quot;chłodną głowę, ale nie zapomnieli o gorącej krwi&quot; ???? Przyznaję, że w &quot;januszowych&quot; taśmach mam 1 - kę Aussie, ewentualny singiel to tylko na live w zależności od rozwoju sytuacji. Oczywiście kibicuję Kangurom więc go socceroos!
edit
Socceroos się rozruszali w 2 poł., Jedinak strzelił 3 gole, Honduras w ost. min. ustrzelił honorowego. Aussie jadą do Rosji! ???? Kasa się zgadza (na live po @ 2,10 1-ka postawiona), taśma w grze, czegóż chcieć więcej? ???? Do zobaczenia ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Australia-Honduras
10.00
Remis HT kurs 2.10 bet356 ????
Weszlo, po faulu w 2 minucie chcialem grac czerwo w meczu po kursie 2.6 ale w moment zdjeli z oferty w sts.⚽
Bardzo mozliwy typ, gdzie moze byc nawet po 0-0, nikt tego przegrac nie bedzie chcial, troche szachow, a na pewno sporo atakow kangorow i rozne.jak dla mnie wynik rozstrzygnie sie nieco pozniej...
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Australia-Honduras
10.00
Remis HT kurs 2.10 bet356
Bardzo mozliwy typ, gdzie moze byc nawet po 0-0, nikt tego przegrac nie bedzie chcial, troche szachow, a na pewno sporo atakow kangorow i rozne.jak dla mnie wynik rozstrzygnie sie nieco pozniej...
Pozdro
Tym bardziej, że Ange tym razem pierd...ł takim ustawieniem: 1-3-2-4-1 Qwa, kto mu to wymyśla???
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
żenujący poziom obu drużyn mam tylko nadzieję że trafimy w grupie na zwycięzce tego pojedynku bo to gwarantuje pewne 3pkt. jeszcze byłem w stanie zrozumieć mecz na beznadziejnej murawie w Hondurasie natomiast tutaj jest jeszcze większa padaczka mecz bez sytuacji bramkowych kompletnie akcje rozgrywane bez zadnego pomyslu
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
żenujący poziom obu drużyn mam tylko nadzieję że trafimy w grupie na zwycięzce tego pojedynku bo to gwarantuje pewne 3pkt. jeszcze byłem w stanie zrozumieć mecz na beznadziejnej murawie w Hondurasie natomiast tutaj jest jeszcze większa padaczka mecz bez sytuacji bramkowych kompletnie akcje rozgrywane bez zadnego pomyslu
Nie to, co nasz wiekopomny mecz z Urugwajem... Z Meksykiem w sumie też (0:1 od początku meczu i 38-62 posiadanie) ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie to, co nasz wiekopomny mecz z Urugwajem... Z Meksykiem w sumie też (0:1 od początku meczu i 38-62 posiadanie) ????
Należy pamiętać, że w naszych dwóch ostatnich meczach zwycięstwo nie było najważniejsze, nie pisząc o Januszach;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom