>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Oficjalnie: Pieters w Stoke
Lewy obrońca PSV Eindhoven został nowym graczem Stoke City. Erik Pieters kosztował klub z Britannia Stadium 3 mln funtów, podpisał czteroletni kontrakt.
- Zawsze chciałem grać w Premier League - to pierwsze słowa Holendra po transferze. - To najtrudniejsze rozgrywki w jakich możesz brać udział, rozgrywki z wieloma świetnymi piłkarzami i drużynami. Czuję się mocno tym podekscytowany.
- Moim pierwszym zadaniem jest bronić, ale zawsze chcę też atakować. Grałem też kilkukrotnie jako stoper, ale lewa strona to moja nominalna pozycja.
anglia.goal.pl
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Roberge i Cabral zawodnikami Sunderlandu
Sunderland oficjalnie poinformował o pozyskaniu francuskiego obrońcy Valentina Roberge&#39;a i szwajcarskiego pomocnika Cabrala. 25-letni Roberge trafił do angielskiego klubu na zasadzie wolnego transferu z Maritimo. Z Sunderlandem związał się trzyletnią umową.
Przed występami w Maritimo, Roberge był również piłkarzem Guingamp, Paris Saint-Germain i Arisu Saloniki.
Cabral, który pochodzi z Wysp Zielonego Przylądka, ale posiada szwajcarskie obywatelstwo, również podpisał trzyletni kontrakt. Dotychczas występował w FC Basel.

----------------
Diakite oficjalnie w Sunderlandzie
Sunderland oficjalnie zakontraktował dotychczasowego defensora Lazio - Modibo Diakite. Zawodnik ten przenosi się do Anglii bez sumy odstępnego, gdyż wraz z końcem czerwca wygasła jego umowa.
26-latek nie cieszył się sympatią trenera Lazio - Vladimira Petkovicia i spędził ostatnie tygodnie na trybunach. Defensor ten zmagał się ponadto z licznymi kontuzjami.
Były gracz Pescary łączony był także z transferem do Napoli. Ostatecznie wybrał jednak przenosiny na Wyspy Brytyjskie.

--------------

Yaya Sanogo piłkarzem Arsenalu Londyn

Yaya Sanogo został pierwszym, nowym nabytkiem Arsenalu Londyn sprowadzonym do Anglii w letnim okienku transferowym. Reprezentant Francji do lat 20 trafi na Emirates Stadium za darmo, ponieważ jego umowa z dotychczasowym pracodawcą przestała obowiązywać.
Arsene Wenger już w maju zabiegał o zakontraktowanie utalentowanego zawodnika, który w minionym sezonie występował w Ligue 2 w Auxerre, w barwach którego w 13 meczach strzelił 9 bramek.
- Sanogo jest dla nas dobrym oraz młodym nabytkiem. Pokazał nam, że ma w sobie potencjał, o czym świadczą występy w Auxerre i kadrze Francji U-20. Czekamy na jego przybycie do nas i jego dalszy rozwój - powiedział szkoleniowiec Kanonierów.

Francuski napastnik przebywa obecnie w Turcji, gdzie wraz ze swoją reprezentacją walczy o złoty medal Mistrzostw Świata do lat 20. Na razie Trójkolorowi bez większych problemów wyszli z grupy i teraz zagrają z gospodarzami imprezy o awans do ćwierćfinału. Sam Sanogo zdobył, jak dotąd dla swojego kraju dwie bramki na tym turnieju.

------------
Paulinho przechodzi do Tottenhamu
Tuż po zakończeniu Pucharu Konfederacji Paulinho poinformował, że żegna się z Corinthians Sao Paolo i będzie w kolejnym sezonie występował w barwach Tottenhamu Hotspur. Brazylijczyk kosztował &#39;Koguty&#39; 17 milionów euro.
Informację potwierdził dyrektor Corinthians, który przy okazji podziękował zawodnikowi za czas spędzony w klubie. - Chciałbym podziękować za wszystko co dla nas zrobił. Nigdy mu tego nie zapomnimy. Życzymy mu szczęścia w Anglii - mówił Roberto de Andrade.
Paulinho, jeden z wyróżniających się zawodników reprezentacji Brazylii podczas Pucharu Konfederacji był przymierzany m.in. do Realu Madryt, ale ostatecznie zagra w Tottenhamie Hotspur. Kwota odstępnego wyniosła 17 milionów euro.

anglia.goal.pl
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Muniesa podpisał czteroletni kontrakt ze Stoke City

Marc Muniesa zaakceptował ofertę Stoke City, które zaoferowało mu czteroletni kontrakt. Były obrońca Barcelony, który ostatnio został mistrzem Europy U-21, będzie zdobywał doświadczenie w Premier League.
- Jestem pełen emocji ze względu na wyjazd do Anglii, by grać w Stoke City i zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby pomóc klubowi - zadeklarował Muniesa w rozmowie z oficjalną stroną internetową swojej nowej drużyny.
Trenerem Marca będzie Walijczyk Mark Hughes, który w latach 80. był zawodnikiem Barcelony. To on był kluczową postacią, jeśli chodzi o sprowadzenie Muniesy do klubu. - Mieliśmy możliwość zakontraktowania Marca i pracowaliśmy szybko, aby stał się zawodnikiem Stoke City. Kontakty Hughesa z Barçą były bardzo pomocne w tym procesie - zaznaczył dyrektor wykonawczy, Tony Scholes.
- Muniesa to piłkarz bardzo dobrze ukształtowany w Barcelonie. Technicznie jest bardzo dobry i nie mam żadnej wątpliwości, że będzie miał duży wkład w naszą drużynę - powiedział nowy trener Katalończyka, Mark Hughes.
Kluby z La Liga, takie jak Real Sociedad, Elche czy Betis, interesowały się tym zawodnikiem, jednak ostatecznie Marc Muniesa będzie kontynuował swoją karierę sportową w Anglii, dzieląc szatnię z zawodnikami pokroju Petera Croucha.
Źródło: fcbarca.com
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Oficjalnie:Nicolas Anelka w WBA


&quot;Witam pana Anelke w West Bromie i życzę wszystkiego co najlepsze ...&quot;-Youssouf Mulumbu tak powitał nowego kolegę poprzez swoje konto twitter.

Oficjalnie:Nathan Redmond w Norwich City


Kwota transferu wyniosła 3mln funtów.Poprzednio Nathan występował w ekipie Birmingham City.Sam zainteresowany powiedział krótko:
&quot;Jestem bardzo szczęśliwy.Norwich to fantastyczny klub.&quot;
Oficjalnie:Oliver Kemen w Newcastle


Newcastle dopięło dziś transfer młodego i perspektywicznego zawodnika Olivera Kemena.Szesnastoletni reprezentant Francji u-17 występuje na pozycji pomocnika,a przed transferem do Anglii grał w drużynie Metz.W tym miesiącu Oliver udzielił wywiadu w którym powiedział:
&quot;Newcastle to wielki klub,który stawia również na młodych graczy&quot;
Oficjalnie:Marco van Ginkel w Chelsea

Londyński klub wydał oświadczenie w którym potwierdził osiągnięte porozumienie z Vitesse w sprawie transferu młodego Holendra na Stamford Bridge.
źródło:SkySports​
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ryan Giggs grającym trenerem Manchesteru United!​

David Moyes, ze skutkiem natychmiastowym, wyznaczył Ryana Giggsa na grającego trenera Manchesteru United!

39-letni pomocnik jest najbardziej utytułowanym piłkarzem na Wyspach. Ostatnio Giggs zdobył licencje UEFApro, która czyni go zawodowym trenerem. Ryan przedłużył niedawno kontrakt z United. Od tego roku Giggsy będzie pełnił również dodatkową funkcję w klubie. Walijczyk został członkiem sztabu szkoleniowego, i będzie odpowiedzialny za pracę z pierwszym zespołem Czerwonych Diabłów.

- Cieszę się, że Ryan podjął wyzwanie, i został grającym trenerem. Jego liczne sukcesy i umiejętność adaptacji do nowych warunków na przestrzeni lat, dają mu dobrą perspektywę w nowoczesnym futbolu. Jest on znakomitym przykładem dla młodych graczy. Jestem pewien, że zarówno on jak i reszta zawodników skorzystają na tym - powiedział David Moyes.

- Nominacja na grającego trenera to dla mnie wielki zaszczyt. Mam nadzieję, że będę w stanie podzielić się moim doświadczeniem, które zyskałem będąc jednocześnie piłkarzem i członkiem wielkiej rodziny Manchesteru United. Nie jest tajemnicą, że jestem na początku drogi i dopiero zaczynam karierę jako trener. Nie mogę doczekać się pracy z Davidem Moyesem - tak całą sytuację skomentował Ryan Giggs.

devilpage.pl

Ciekawe posunięcie MU, po ewentualnym zwolnieniu Moyes&#39;a mamy już poważnego kandydata na nowego trenera Diabłów.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ryan Giggs grającym trenerem Manchesteru United!​
Dodam jeszcze, że drugim z asystentów Moyes&#39;a został Phil Neville - były gracz Man United i ostatnio Evertonu, w którym był podopiecznym Moyes&#39;a. Neville z końcem tego sezonu w wieku 36 lat zakończył piłkarską karierę.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Terminarz meczów towarzyskich klubów Premier League


Arsenal

14 July: Indonesia All Stars (A)
17 July: Vietnam National Team (A)
22 July: Nagoya Grampus Eight (A)
26 July: Urawa Red Diamonds (A)
3 August: Napoli, Emirates Cup (H)
4 August: Galatasaray, Emirates Cup (H)
10 August: Manchester City, Helsinki (N)
For more information go to www.arsenal.com

Aston Villa
10 July: SV Rodinghausen (A)
12 July: SC Paderborn (A)
14 July: VFL Bochum (A)
20 July: Wycombe Wanderers (A)
23 July: Luton Town (A)
26 July: Crewe Alexandra (A)
31 July: Walsall (A)
4 August: Shamrock Rovers (A)
10 August: Malaga (H)

For more information go to www.avfc.co.uk

Cardiff City

24 July: Forest Green Rovers (A)
27 July: Cheltenham Town (A)
30 July: Brentford (A)
3 August: A.C Chievo Verona (H)
10 August: Athletic Bilbao (H)

For more information go to www.cardiffcityfc.co.uk

Chelsea

17 July: Thai All Stars (A)
21 July: Malaysia All Stars (A)
25 July: Indonesia All Stars (A)
1 August: Inter Milan, International Champions Cup, USA (N)
4 August: AC Milan or Valencia, International Champions Cup, USA (N)
6/7 August: TBC, International Champions Cup, USA (N)

For more information go to www.chelseafc.com

Crystal Palace

20 July: Dagenham &amp; Redbridge (A)
23 July: Gillingham (A)
27 July: Crawley Town (A)
3 August: Waterford (A)
6 August: Dulwich Hamlet (A)
For more information go to www.cpfc.co.uk

Everton

30 July: Juventus, International Champions Cup, USA (N)
3 August: Real Madrid or LA Galaxy, International Champions Cup, USA (N)
6/7 August: TBC, International Champions Cup, USA (N)
11 August: Real Betis (H)

For more information go to www.evertonfc.com

Fulham

14 July: C.S. Cartagines, Costa Rica tour (N)
17 July: L.D. Alajuelense, Costa Rica tour (N)
20 July: Deportivo Saprissa S.A.D, Costa Rica tour (N)
28 July: Werder Bremen (A)
5 August: Real Betis (H)
10 August: Parma (H)

For more information go to www.fulhamfc.com

Hull City

15 July: North Ferriby United (A)
15 July: Winterton Rangers v Hull City XI (A)
20 July: Sheffield Wednesday, Portugal (N)
23 July: Sporting Braga (N)
27 July: Birmingham City (A)
29 July: Peterborough United (A)
10 August: Real Betis (H)

For more information go to www.hullcityafc.net

Liverpool

13 July: Preston North End (A)
20 July: Indonesia XI (A)
24 July: Melbourne Victory (A)
27 July: Thailand National Team (A)
3 August: Olympiacos (H)
7 August: Valerenga (A)
10 August: Celtic (A)

For more information go to www.liverpoolfc.com

Manchester City

14 July: Kaizer Chiefs or Orlando Pirates (TBC) (A)
18 July: Kaizer Chiefs or Orlando Pirates (TBC) (A)
24 July: South China, Barclays Asia Trophy (N)
27 July: Tottenham Hotspur/Sunderland, Barclays Asia Trophy (N)
31 July: AC Milan – Audi Cup, Munich (N)
1 August: Bayern Munich/Sao Paulo – Audi Cup, Munich (N)
10 August: Arsenal, Helsinki (N)

For more information go to www.mcfc.co.uk

Manchester United

13/14 July: Singha All Stars (A)
20 July: A-League All Stars (A)
23 July: Yokohama F. Marinos (A)
26 July: Cerezo Osaka (A)
29 July: Kitchee FC (A)
6 August: AIK Stockholm (A)
9 August: Sevilla (H) - Rio Ferdinand&#39;s testimonial
For more information go to www.manutd.com

Newcastle United

16 July: Motherwell (A)
20 July: Rio Ave (A)
23 July: Pacos de Ferreira (A)
28 July: Blackpool (A)
30 July: St Mirren (A)
10 August: SC Braga (H)

For more information go to www.nufc.co.uk

Norwich City

18 July: Club Dorados de Sinaloa, USA Tour (N)
20 July: San Jose Earthquakes, USA Tour (N)
24 July: Portland Timbers, USA Tour (N)
30 July: Brighton &amp; Hove Albion (A)
2 August: Sporting Braga (A)
10 August: Panathinaikos (H)

For more information go to www.canaries.co.uk

Southampton

17 July: UE Llagostera (A)
20 July: Palamós CF (A)
24 July: FC Schalke 04 (N)
27 July: Beşiktaş J.K (N)
3 August: Celta Vigo (A)
10 August: Real Sociedad (H)
For more information go to www.saintsfc.co.uk

Stoke City

24 July: Houston Dynamo, USA tour (A)
27 July: FC Dallas, USA tour (A)
31 July: Philadelphia Union, USA tour (A)
4 August: Wrexham (A)
10 August: Genoa (H)

For more information go to www.stokecityfc.com

Sunderland

24 July: Tottenham Hotspur, Barclays Asia Trophy (N)
27 July: Manchester City/South China, Barclays Asia Trophy (N)

For more information go to www.safc.com


Swansea City


6 July: FC Gravenzande (A)
7 July: Excelsior Maassluis (A)
10 July: NAC Breda (A)
13 July: ADO Den Haag (A)
19 July: Yeovil Town (A)
21 July: Exeter City (A)
27 July: Reading (A)
13 August: Manchester United, Alan Tate’s Testimonial (H)

For more information go to www.swanseacity.net


Tottenham Hotspur


16 July: Swindon Town (A)
19 July: Colchester United (A)
24 July: Sunderland, Barclays Asia Trophy (N)
27 July: Manchester City/South China, Barclays Asia Trophy (N)
31 July: Milton Keynes Dons (A)
3 August: Monaco (A)
7 August: Cambridge City (A)
10 August: RCD Espanyol (H)

For more information go to www.tottenhamhotspur.com

West Bromwich Albion

13 July: Tamworth v West Brom XI (H)
18 July: Hannover 96 (A)
20 July: Hereford United v West Brom XI (A)
22 July: Puskas FC Academy (A)
27 July: Derby County (A)
6 August: Cork City (A)
10 August: Bologna (H)

For more information go to www.wba.co.uk

West Ham United

7 July: Cork City (A)
13 July: AFC Bournemouth (A)
16 July: Colchester United (A)
20 July: FSV Mainz 05 (A)
23 July: Hamburger SV (A)
27 July: Eintracht Braunschweig (A)
10 August: Pacos de Ferreira (H)

For more information go to www.whufc.com

źródło: http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2013-14/jul/confirmed-pre-season-friendlies-2013-2014.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arouna Kone piłkarzem Evertonu
Arouna Kone został w poniedziałek zawodnikiem Evertonu - poinformował klub z Liverpoolu na oficjalnej stronie internetowej. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej przenosi się na Goodison Park na zasadzie definitywnego transferu z Wigan Athletic. Z Evertonem podpisał trzyletni kontrakt.
Kone w Evertonie ponownie będzie miał okazję współpracować z trenerem Roberto Martinezem. W poprzednim sezonie 29-letni napastnik zdobył 11 bramek dla drużyny Wigan, prowadzonej wówczas przez hiszpańskiego szkoleniowca.
Wcześniej Kone był zawodnikiem takich klubów jak Lierse SK, Roda JC Kerkrade, PSV Eindhoven, Sevilla FC, Hannover 96 i Levante UD.
anglia.goal.pl
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tak zatem myślałem, że kiedyś Anelka, zawita do klubu WBA. I szczerze bardzo mi się to podoba, razem z Peter Odemwingie, nigeryjczykiem mogą stworzyć dobry duet. Oczywiście Anelka, to już nie to samo, co lat pare wstecz, ale pojęcie o piłce ma. Więc napad, West Bromich, nie wygląda wcale najgorzej.
Najbardziej ciekawią mnie spekulacje, transferowe, klubu Chelsea.
Ostatnio zasilił młody zawodnik o nazwie Van Ginkel, szeregi The blues. Ale mam cichą nadzieje, że włodarze z Chelsea, z prowadzą jakiegoś dobrego napastnika, a rozmowy są prowadzone z Cavanim, z tego co ostatnio czytałem a nawet z Cristiano Ronaldo. Jak to powiedział Mou, do Romana, że chciałby go za wszelką cenę sprowadzić do Londynu. Również wyczytałem, że Rooneya, chce skusić Chelsea zarobkami, ale jak wiemy to są spekulacje, nic pewnego, a szczerze, byłoby dość dobrze, jak by zagrał w klubie, którym odwiecznym rywalem był zawsze dla Manchesteru. Spodziewam się kolejnej sensacji, jaka była 2 lata temu przez Torresa.. który nikt nie wierzył będąc w Polsce, że to zwykłe spekulacje, a sam Fernando, już w Londynie siedział.. i wykupywał dom.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak zatem myślałem, że kiedyś Anelka, zawita do klubu WBA. I szczerze bardzo mi się to podoba, razem z Peter Odemwingie, nigeryjczykiem mogą stworzyć dobry duet.
Odemwingie od zimowego okienka transferowego stał się &quot;więźniem&quot; West Bromu od tych pamiętnych perturbacji z jego transferem i publicznym wyrażaniu żali. Nigeryjczyk IMO w WBA jest skończony, i albo pozwolą mu odejść na jakiś mały hajs albo będzie grał ogony i po wypełnieniu kontraktu nikt już go nie będzie chciał. Odemwingie od tego pamiętnego okienka mało grał i jak się nie mylę nie zdobył nawet żadnej bramki więc potwierdza się reguła, że z niewolnika nie ma pracownika. To już lepiej do duetu Anelce lepiej wsadzić Shane&#39;a Longa, tylko ten znowu musi być zdrowy. A z tym różnie bywa.

Najbardziej ciekawią mnie spekulacje, transferowe, klubu Chelsea.
Ostatnio zasilił młody zawodnik o nazwie Van Ginkel, szeregi The blues. Ale mam cichą nadzieje, że włodarze z Chelsea, z prowadzą jakiegoś dobrego napastnika, a rozmowy są prowadzone z Cavanim, z tego co ostatnio czytałem a nawet z Cristiano Ronaldo.
A ja nie cierpie tychże spekulacji.
Cavani jest już praktycznie dogadany z PSG, które zdecydowało się wybulić tyle ile żadało Napoli, Romek oferował dużo mniej stąd oferta była odrzucona. Co do Ronaldo to nie wierz w bajki. Ten piłkarz jeszcze długie lata pogra w Madrycie i dopiero u schyłku kariery może zachce mu się jeszcze jednego transferu. Ale na pewno nie teraz.

Chelsea pewnie przeprowadzi jakieś grube transfery, bo przecież Jose musi mieć materiał na dobrą drużynę. Szkoda tylko, że tam nikt logicznie nie myśli bo pakę The Blues mają niesamowitą, tylko trzeba to jakoś scalić. Z wypożyczenia wrócił Lukaku, a kto widział jego wyczyny w poprzednim sezonie to wie, że to jak nowy wielki transfer. Doszedł ten Schurle i van Ginkiel. Zastępce dla Ceha też już mają. Tam trzeba chłodnej głowy i pomysłu, grubych milionów już starczy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Konrad, rozumiem Cię. Co prawda, ale sam fakt, wolałbym by z Chelsea, paru graczy odeszło, już tych, którzy praktycznie według mnie nie wnoszą za wiele do drużyny. A mam tu na myśli, Wallace, albo taki Sam Hutchinson, albo taki Nathaniel Chalobah. Chodź nie są to jakieś specjalne Perełki, na ławce rezerwowych, ale zawsze można ich gdzieś sprzedać za groszowe sprawy, żeby mieli szansę więcej grać, bo tutaj niestety na wejście do składu mogą sobie jedynie pomarzyć.
Pamiętam lata temu skład Chelsea.. między innymi gdzie grał Crespo, albo Zola.. to wtedy inne drużyny się praktycznie chowały (nie obrażając żadnej z nich) Zola, najniższy zawodnik w lidze, a jaki zwinny i jakie gość posiadał umiejętności.. Pamiętam do dziś, jego gole w barwach The Blues, ale kiedyś się pewna era musi kończyć.
Zastanawia, mnie jeszcze jedno, kogo tam Manchester zasili na linii frontu napastnika, bo jak co roku zawsze jakiegoś napadziora z górnej półki kupią. Może Konrad, Ty coś więcej wiesz ?
Druga sprawa.. będą bronić tytułu, i również posiadają mocny Arsenal, Van Persie, potrafi strzelać na zawołanie, a jego lewa noga, jest strachem, dla niejednego bramkarza... ;)
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Oficjalnie: Robles w Evertonie​


Były już bramkarz Atlético Madryt grający w zeszłym sezonie na wypożyczeniu w Wigan zmienił barwy klubowe. Hiszpan przechodzi do Evertonu, prowadzonego przez Roberto Martineza, z którym współpracował już wcześniej w Premier League.

Młody bramkarz był częścią reprezentacji Hiszpanii do lat 21, która tego lata wygrała mistrzostwa Europy. Grał również w każdej grupie młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, tym samym przeszedł tą samą drogę jak David De Gea – golkiper Manchesteru United.
Głównym powodem zmiany klubu była chęć rozwoju i regularne występowanie w składzie na co nie mógł liczyć w Madrycie, ponieważ tam niepodważalną pozycję ma Courtois.
Nowy zawodnik „The Toffees” może liczyć na debiut już w niedzielę, kiedy jego Everton zmierzy się w towarzyskim meczu z Austrią Wiedeń.
23-letni Joel Robles podpisał 5-letni kontrakt, kwota transferu nie została ujawniona.
Transfery.info​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zastanawia, mnie jeszcze jedno, kogo tam Manchester zasili na linii frontu napastnika, bo jak co roku zawsze jakiegoś napadziora z górnej półki kupią. Może Konrad, Ty coś więcej wiesz ?
Napastnik akurat to ostatnia rzecz jaka potrzebna w MU.
Kwartet Rooney, Persie, Chicharito i Wellbeck jest na tyle kozacka że tej formacji nie trzeba wzmacniać. Każdy innym typem napastnika jest i pod różną taktykę można ich dobierać.
Pewnie niedługo trafi pomocnik na Old Trafford, a kto ? hmm oby nie Strootman! Nie chce go widzieć w koszulce Czerwonych Diabłów. Zdecydowanie wolałbym Thiago Alcantare, ale czy Barca go puści hmm? No ale najbliższe tygodnie wszystko wyjaśnią w kwestiach transferowych.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Oficjalnie:Alcaraz w Evertonie


Paragwajczyk podpisał 2-letni kontrakt.
Ofcialnie:Martin przedłużył umowę z Norwich


Russell podpisał nowy trzyletni kontrakt.
Oficjalnie:Schwarzer w Chelsea


Australijczyk dołączył do Londyńczyków za darmo,jako wolny zawodnik
źródło:Sky Sports​
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Napastnik akurat to ostatnia rzecz jaka potrzebna w MU.
Kwartet Rooney, Persie, Chicharito i Wellbeck jest na tyle kozacka że tej formacji nie trzeba wzmacniać. Każdy innym typem napastnika jest i pod różną taktykę można ich dobierać.
Pewnie niedługo trafi pomocnik na Old Trafford, a kto ? hmm oby nie Strootman! Nie chce go widzieć w koszulce Czerwonych Diabłów. Zdecydowanie wolałbym Thiago Alcantare, ale czy Barca go puści hmm? No ale najbliższe tygodnie wszystko wyjaśnią w kwestiach transferowych.
Tu się z Tobą zgodzę, Thiago Alcantra, byłby solidnym graczem, dla United. I choć mają napastników kozackich, to jak co roku, zawsze jakiś napastnik dochodził z górnej półki, może tym razem tak nie będzie - nie wiem, do końca. Prawda jest taka, że Meksykanin Chicharito, jest w gazie i w najważniejszych meczach nie traci głowy, trzeba uważać na zawodnika, który wie jak się z piłką zachować, zwłaszcza dla przeciwnych drużyn. Van Persie, też jak wspomniałem super wszedł w skład, i o niego nie ma się za bardzo co martwic, gdyż potrafi strzelać w każdym meczu.
Nie wiecie, jakie zakupy, szykuje Man City? Oni to pewnie znowu wydoją grube miliony, a potem w najmocniejszym składzie, mogą mieć problemy by wygrać ze słabszą ekipą.. Czytałem, że Jovetic, jest bliski przejścia do City, lubię piłkarza, potrafi się dobrze zachować, przy akcjach sam na sam, ale czy na wyspach sobie poradzi, w końcu Włoska Liga, a Premier League, to dwa różne światy...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Kone, Robles i Alcaraz w Evertonie, także już trzech graczy poszło z Wigan za Martinezem. Zobaczymy, czy podobnie za Moysem do Manchesteru pójdzie któryś z jego byłych podopiecznych - mam tutaj na myśli w szczególności Fellainiego i/lub Bainesa. Gdzieś czytałem, że jeśli przyszedłby Baines, to Evra rozważy odejście z drużyny. Jako, że Baines jest młodszy i poziomem nie odstaje od Francuza, to prawdopodobnie wskoczyłby do podstawowego składu, a sam Evra na ławce nie chce siedzieć. Zobaczymy jak to będzie.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Nie wiecie, jakie zakupy, szykuje Man City? Oni to pewnie znowu wydoją grube miliony, a potem w najmocniejszym składzie, mogą mieć problemy by wygrać ze słabszą ekipą.. Czytałem, że Jovetic, jest bliski przejścia do City, lubię piłkarza, potrafi się dobrze zachować, przy akcjach sam na sam, ale czy na wyspach sobie poradzi, w końcu Włoska Liga, a Premier League, to dwa różne światy...
Tak się składa że wiemy i to dobrze;).Pellegrini szuka jakiegoś stopera po tym jak Kolo Toure odszedł,przyszłość Lescotta jest niepewna,a Karim Rekik zostanie wypożyczony do PSV Eindhoven.Faworytem nowego bossa jest Pepe ale może nic nie wypalić z tego transferu.Ancelotti ponoć chce zostawić wariata na kolejny sezon,a po za tym Real żąda za niego zbyt dużych pieniedzy.Jednak różne źródła podają co innego.Hiszpańskie twierdzą,że Pepe ustalił już warunki kontraktu indywidualnego z The Citizens,a angielskie że transfer nie dojdzie do skutku i City poszuka kogoś innego na tą pozycję.Jakiś czas temu mówiło się o Adilu Ramim z Valenci,więc być może to on zawita na Eastlands.Kolejny ruch transferowy to prawdopodobnie znalezienie nowego lewego obrońcy.Przyszłość Kolarova stoi pod dużym znakiem zapytania,sam w wywiadzie dla Manchester Evening News powiedział że zamierza latem zmienić klub by grać regularnie.Kandydatami do jego zastępstwa są Jetro Willems z PSV oraz Ben Davis ze Swansea.Kolejna rzecz to przyszłość Pantilimona.Rumun nie może liczyć na pierwszy skład,bo wiadomo że Harta nie wygryzie.Chce grać regularnie.Miał ofertę z Fiorentiny ale ją odrzucił.Póki co Pelle chce go zatrzymać na dłużej.Ewentualnie zastąpić mógłby go Willy Caballero z Malagi.No i priorytetem jest kupno jakiegoś napadziora w związku ze sprzedażą Balotellego oraz Teveza.Faworytem bossa jest Alvaro Negredo i to pewnie on w niedługim czasie przywdzieje błękitną koszulkę Obywateli.Mówi się też o Joveticu.Jednak jego przyjście oznaczałoby odejście Dżeko i Guidettiego na co się nie zanosi.Myślę,że z 3 transfery The Citizens jeszcze zrobią po tym jak zakontraktowali Navasa oraz Fernandinho.
Co do tych meczy ze słabszymi to troszkę przesadzasz,bo każdemu zespołowi się to zdarza.City w tamtym sezonie poległo z rewelacyjnym Southamptonem,Sunderlandem z którym na wyjeździe po prostu grać nie umie i Norwich na zakończenie sezonu w meczu o nic.Chelsea potrafiło ograć na Stamford QPR i o czym to świadczy...o tak na prawdę niczym szczególnym.Kilka słabszych meczy na takim poziomie trafi się każdemu,w końcu to premier league.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tu się z Tobą zgodzę, Thiago Alcantra, byłby solidnym graczem, dla United.
Szczerze to rzadko Thiago widywałem w akcji. MŚ U21, czy jakieś pojedyncze mecze Barcelony więc zbytnio nie chce zajmować stanowiska w tej sprawie, ale skoro wierni kibice Barcelony twierdzą, że do dobry grajek i wielki talent to z chęcią bym takiego Hiszpana na OT zobaczył. Arsenal ma swojego Cazorlę, Chelsea swojego Matę, City swojego Silvę to i chciałbym aby transfer Thiago okazał się strzałem w 10. Ale do finalizacji jeszcze chyba długa droga więc na nic się nie nastawiam. Dla mne liczy się oficjalne info i tyle ;)
I choć mają napastników kozackich, to jak co roku, zawsze jakiś napastnik dochodził z górnej półki,
Zastanawia, mnie jeszcze jedno, kogo tam Manchester zasili na linii frontu napastnika, bo jak co roku zawsze jakiegoś napadziora z górnej półki kupią. Może Konrad, Ty coś więcej wiesz ?
eeee nie pleć ???? Po za Berbą i RVP reszta ostatnimi czasy napadziorów albo się chowała (Welbeck), ale przychodziła jako obiecujący talent ( Chicharito), ewentualnie jeszcze jakiś solidny zmiennik (Owen). Napadziory ostatnimi laty mocno w cenie, a wiadomo że w United kasą nie szastają.
Co do transferów dużo się mówi o Thiago i Baines&#39;ie. IMO jeżeli ktoś dałby mi gwarancję, że taki Thiago spełni pokładane w nim nadzieję, to więcej transferów mi nie potrzeba. Ewentualnie jakiś solidny zmiennik dla Davida De Gei, bo niestety Lindegaard to nie ta półka. Oczywiście skład wydaje mi się kompletny pod warunkiem takim, iż nikt OT nie opuści, a dodam jeszcze że skrzydła zasilił już przebojowy Zaha.
Nie wiecie, jakie zakupy, szykuje Man City?
Jesus Navas i Fernandinho. Tyle póki co mogę powiedzieć ????
Czytałem, że Jovetic
Nie czytaj takich pierdół, bo tylko siano Ci z mózgu zrobią ;) Pismaki muszą czymś zapełnić strony w gazetach więc co chwila łączą z City Messiego.,Ronaldo,Cavaniego,Zlatana czy innych superstar. Oczywiście, czasm takie ploty idą w parze z prawdą, ale to bardzo rzadko. Oficjalne info, i dopiero zacznij wyciągać wnioski ;)
Kone, Robles i Alcaraz w Evertonie
Co prawda do końca okienka jeszcze kupa czasu, ale Everton jak utrzyma taki status to znowu paka na najbliższy sezon będzie mocna. Martinez to równiez wyskokich lotów manager, wziął co lepsze z Wigan i buduje teraz swoją pakę. To wszystko może być ciekawe, pod warunkiem takim iż Everton nie da się rozkupić w okienku, bo wiadomo, Fellaini,Baines czy Mirallas to łakome kąski.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Owen zgodzę się, albo Dwight Yorke, albo Andy Cole.. to były czasy, najlepiej wspominam, mecz finałowy Ligi Mistrzów, jak grali z Bayernem, jak trzy minuty Collina doliczył, a tu Manchester, po dwóch rzutach rożnych wbili dwa gole.
Z resztą i tak coś przeczucie mi mówi, że jakiegoś napastnika sprowadzą, nawet jak maja solidny atak i na ławce. Wszystko możliwe.
Co do City, i tym, że Messi dostał propozycję do przejścia i w klauzuli kontaktu mógł sobie wpisać ile będzie chciał zarabiać, to on swojej barcelony nie opuści.
Suma sumarum, nie mogę się doczekać sezonu, jakie wzmocnienia będą, to będą. Tyle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom