>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Droga do zawodowego typera.

nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Osobiście jestem zdania, że najlepiej uczyć się na błędach, szczególnie własne błędy, bardziej odczuwalne dają lepszą lekcję - przynajmniej w moim przypadku. Nie chcę zatem uchronić innych przed tym, bo tak się nie da. Nie da się spijać "śmietanki" w postaci samych korzyści, tak to wg mnie nie działa. Moim celem jest i było pokazanie trochę mojego "warsztatu" pracy i problemów temu towarzyszących. Nie jest to "łatwy" kawałek chleba, owszem mimo wszystko mocno dochodowy, ale ciągnący za sobą wiele innych nieprzyjemności natury, powiedzmy, psychologiczno-społecznej. Obraz pracy zawodowego gracza po kilka godzin w tygodniu, leżenia na kanapie i oglądanie meczów z browarem w ręku, a w wolnym czasie "fura/szampan/panienki" to mit!

PS. Swoją drogą pamiętam jak jeszcze młody chłopak na studiach jechałem na spotkanie typerów z konkurencyjnego forum, jak wspominali imprezy z H hagi84 w Mielnie... balety, panienki, skrzynka Finlandii - pamiętam te opowieści jak dziś, ło panie, ale to działało na wyobraźnie ;D ja przynajmniej nigdy tak nie miałem, dlatego wypowiadam się tylko o swoich doświadczeniach :p
Mówisz o pewnym nieistniejącym już forum?
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
ciezko znalezc kogos darmowego teraz, kazdy widzi w tym biznes
Jest mnostwo kanalow darmowych odnosnie betburgera, bić na gieldzie, azji itp, ale nie polecam, 3/4 osob nie robi zadnej selekcji, wrzuca jak leci i wyniki sa jakie sa.
Platni typerzy jak ninibet, maseria itp maja swoje darmowe kanaly, ale leci tam ochłap

Jesli juz Cie interesuja platni typerzy i masz swiadomosc jak sie ich gra to polecam grupy zrzutkowe, jest tego pelno, kwoty pewnie 50-100 e za miesiac, dokladnie ile nie powiem bo od dawien dawna nie korzystam z zadnych typerow.
 
G 0

gonner14

Użytkownik
ciezko znalezc kogos darmowego teraz, kazdy widzi w tym biznes
Jest mnostwo kanalow darmowych odnosnie betburgera, bić na gieldzie, azji itp, ale nie polecam, 3/4 osob nie robi zadnej selekcji, wrzuca jak leci i wyniki sa jakie sa.
Platni typerzy jak ninibet, maseria itp maja swoje darmowe kanaly, ale leci tam ochłap

Jesli juz Cie interesuja platni typerzy i masz swiadomosc jak sie ich gra to polecam grupy zrzutkowe, jest tego pelno, kwoty pewnie 50-100 e za miesiac, dokladnie ile nie powiem bo od dawien dawna nie korzystam z zadnych typerow.

No właśnie o coś takiego mi chodzi ale nie wiem gdzie szukać :D
 
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Kiedy przestaniecie się łudzić, że ktoś za was wykona pracę to zaczniecie zarabiać pieniądze 💰, a z takim podejściem do polityki najlepiej, a nie bukmacherki.
Płatne typy tylko na duże rynki może i będą ok, ale nigdy nie szukałem czy ktoś wykręca na tym ok wyniki.
Nawet jeśli to jak ma z 100 subow i robi 10% yield to jak pogra z 50 za normalną stawkę to kurs spadnie o te 10% i co wtedy 😉
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Kiedy przestaniecie się łudzić, że ktoś za was wykona pracę to zaczniecie zarabiać pieniądze 💰,
parszywe darmozjady by chcialy sie nie narobic a jeszcze zarobic i to czyjąś robotą, cale szczescie takim podejsciem zagwarantują sobie jedynie bycie dawcami kapitału, darwin i selekcja naturalna wkraczają do akcji i robią porządek. i to mi sie podoba - sprawiedliwosc.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
najlepsze jest to, ze komentuja Ci co nie maja nic wspolnego z regularnym zarabianiem na meczach
Maja tyle madrego do powiedzenia na kazdy temat, a calej prawdy w tym jest moze ulamek procent

Bunio jedynie konkretnie odpisal, czasy platnych serwisow minely gdyz nie jestes w stanie nadzwyczajnie tego pograc, kursy leca blyskawicznie, grup zrzutkowych jest mnostwo i wleci bet w kanal i zabite jest doslownie w parnascie sekund
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
parszywe darmozjady by chcialy sie nie narobic a jeszcze zarobic i to czyjąś robotą, cale szczescie takim podejsciem zagwarantują sobie jedynie bycie dawcami kapitału, darwin i selekcja naturalna wkraczają do akcji i robią porządek. i to mi sie podoba - sprawiedliwosc.
A co w tym złego? Parę lat temu i typerzy mogli zarobić dobre pieniądze na takim handlu bo nie było żadnego problemu z limitowaniem. Obecnie kupowanie typów jest mało opłacalne dla obu stron. Natomiast dalej można dorobić trochę do wypłaty grając typy z grup zrzutkowych. Różnica jest taka, że przed 2017 byli tacy co przez 1 rok klikania na pałę mogli sobie kupić mieszkanie.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
to sa komentarze ludzi, ktorym nigdy w zyciu nic sie nie udalo albo zapierd... po te 8 -12 godzin dziennie, nie rozwijaja sie i wegetuja przez te zycie, wszedzie takich ludzi na pęczki i najlepiej poprostu nie wchodzic w dyskusje z takimi ludzmi bo oni nie maja nic konkretnego do powiedzenia w danym temacie. Oni nie zarabiaja to jak moga inni zarabiac? nawet klikajac platne bety? gdzie tu uczciwosc?

Cyrk.
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
No to żeś doje... Na pewno rozwijają się ci co siedzą przed monitorem lub z telefonem w ręku i czekają aż coś dobrego będzie do zagrania.
Ci co robią po 8-12h prędzej znajdą czas na rozwój niż Ci uzależnieni od zarabiania kasy na zakładach.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Ty jestes uzalezniojny od hazardu, nie raz o tym wspominales wiec raczej nie powinienes sie odnosic do tego bo masz ewidentny problem z hazardem.

I nigdzie nie napisalem o graniu samych platnych betow, bardziej mi chodzilo o rozwoj w kierunku szeroko pojmanym bukmachersko
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
A co w tym złego? Parę lat temu i typerzy mogli zarobić dobre pieniądze na takim handlu bo nie było żadnego problemu z limitowaniem. Obecnie kupowanie typów jest mało opłacalne dla obu stron. Natomiast dalej można dorobić trochę do wypłaty grając typy z grup zrzutkowych. Różnica jest taka, że przed 2017 byli tacy co przez 1 rok klikania na pałę mogli sobie kupić mieszkanie.
mialem na mysli tych co chca za darmo zeby im ktos na tacy pod nos cos podstawial, a nie ludzi co kupuja sobie bety od kogos.

i ogolnie podejscie typu (masowe na tym pseudoforum) co sadzisz o tym/srakim/owakim/wygra ten/tamten/warto zagrac to/tamto/sramto, calkowita dziecinada, jak przedszkole, zero dac od siebie, ale niech ktos ci da wszystko jak na tacy, gratuluje jak ktos prowadi swoje zycie z takim podejsciem, daleko zajedzie.
 
G 0

gonner14

Użytkownik
Widzę, że upośledzenie u społeczeństwa postępuję w dobrym tempie.
Gdzie ja napisałem, że chce coś obstawiać, albo coś za darmo?
Pytanie było o solidne osoby i tylko o to.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Widzę, że upośledzenie u społeczeństwa postępuję w dobrym tempie.
Gdzie ja napisałem, że chce coś obstawiać, albo coś za darmo?
Pytanie było o solidne osoby i tylko o to.
To ja Ci odpowiem. 99% płatnych grup to oszuści. Ten 1% typuje, zarabia inwyciaga na tym nawet ponad 20%yeldu. Ale problemem są ligi które typują. Zdecydowana większość tych co potrafią typować gra niszowe ligi. A grając je napl bukach czy zagranicznych szybko zostaniesz zlimitowany. I właśnie dlatego Ci typerzy nie grają sami bo nie mają już gdzie grać. Ty zagrasz kilka typów i też nie będziesz miał gdzie zagrać. Wydaje się że buków jest dużo i można konta zakładać na kolejnych ale tak nie jest bo większość to są klony gdzie limity przechodza z jednego do drugiego. Do tego dojdzie walka o wypłatę pieniędzy. Grając niszowe ligi buki długo Ci uprzykrzają życie żeby opuznic wypłatę. Standard to 1-2 tygodnie a nawet i dłużej. I ciągle dosylasz w tym czasie nowe dokumenty. Inna kwestia że na niszowych meczach buki szybko robią bloki. Typer wrzuci screena i u niego jest plus ale Ty możesz nie zdarzysz pograc. Podsumowując. Jak ktoś nie potrafi obstawiać to płatną grupa nie jest zła. Tylko musi być uczciwa a takich są śladowe ilości. Grając typy z takowych szybko skończą Ci się konta na których mozesz grać. Ale najlepiej wykupić dostęp i samemu sobie zobaczyć jak to wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Widzę, że upośledzenie u społeczeństwa postępuję w dobrym tempie.
Gdzie ja napisałem, że chce coś obstawiać, albo coś za darmo?
Pytanie było o solidne osoby i tylko o to.
Nie ma takich w otwartych i półotwartych miejscach za kasę. Wszyscy są bezpośrednio lub pośrednio podłączeni pod bukmachera poprzez stronę na której publikują typy. Na zamkniętych miejscach (tych całkowicie, gdzie dostaje się zaproszenie) nikt nie udostępni typów osobom postronnym, ponieważ a)nie opłaca się b)wylatujesz z takiego miejsca... Jeżeli szukasz na otwartych tzn. z dostępem dla wszystkich to nie szukaj ludzi grających "płaską stawką". Szukaj ludzi, którzy różnicują stawki (nie te pieniężne tylko jednostkowe) i mają rozrzut od 1 do 10 maksymalnie. Bierzesz takiego gościa albo kilku gości na tapetę i sprawdzasz czy jest różnica w yieldzie w zależności od stosowanych stawek (samemu można policzyć jak ktoś nie ma takiego podziału to można się tylko uśmiechnąć i iść dalej ;) ale to moje zdanie...). Po co grać typy gościa co ma yield 10% jak można grać typy kilku gości i mieć z tego >30 i jakiś margines błędu.
 
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Jak ktoś chce zostać zawodowym typerem to jedna działka z danej dyscypliny i nic więcej. Jesteś wtedy na bieżąco i to nie zawsze zdążysz złapać każdą okazję i tym bym zamknął temat oczywiście jeśli nie chcesz się uzależnić itd. tylko opierać na sobie i nie wpaść też w hazard.
Płaska stawka jak najbardziej jest ok. Pozdrawiam.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
nie koniecznie, obracam sie w grupie osob co nie maja zielonego pojecia co obstawiaja, bazuja tylko na programach, na matematyce i zarabiaja w miesiac tyle co przecietny Kowalski w pol roku albo i rok

Owszem wiedza tez dobra sprawa, ale tak zdecydowanie latwiej gralo sie pare lat wstecz, korver fajnie opisal na forum jak wyglada aktualnie gra pod typowa wiedze
 
Do góry Bottom