>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Blokada środków w Banku Spółdzielczym

madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Co to jest blokada środków w banku spółdzielczym jak wykonuje przelew mam dwie opcje tak lub nie (szczegóły przedstawione na obrazku w zalczniku)
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Logika wskazuje że jak zaznaczysz TAK to środki zostaną zablokowane do czasu dokonania przelewu , jeśli zaznaczysz NIE to możesz nimi dysponować a przelew się odbędzie jeśli na rachunku będzie wystarczająca ilość pieniędzy.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Czy jak zaboli Cię ząb to też będziesz na forum szukał pomocy a nie tam gdzie dostaniesz ją najszybciej?

http://www.bstarnobrzeg.pl/kontakt.htm
e-mail: [email protected]
Mam troche wieksze IQ niż Doda elektroda, wyslalem do nich zapytanie ze 3 maile, ale nie dostalem zadnej odpowiedzi, wiem ze taka strona istnieje i juz to zrobilem ale zwiazku z tym ze nie uzyskalem odpowiedzi to napisalem na forum bo moze ktos sie orientowac o co come on takze edi wyluzuj...
 
T 0

tomasz_ka

Użytkownik
Josef39 ma rację, nie wszystkie przelewy są dokonywane w czasie rzeczywistym ale zazwyczaj robiąc przelew nie możesz już dysponować tą kwotą - a Ty masz opcję, że jednak jeszcze będziesz mógł w razie takiej potrzeby, ale trzeba pamiętać, że jeśli wykorzystasz całą gotówkę i w czasie wykonania przelewu na koncie nie będzie już wystarczających srodków bank &quot;cofnie&quot; Ci przelew.
 
Do góry Bottom