>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AfroBasket 2021

Status
Zamknięty.
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Mega szkoda tego Wybrzeża, bo na koniec meczu zawodnik Wybrzeża miał rzut sam pod obręczą i go fatalnie spudłował, a tak byłoby 79 punktów i wygrany zakład. Tutaj zrypałem, że nie dałem handicapu, bo jak pisałem Nigerii nie cenię i Wybrzeże handicap pokryło - moja wina i najgorszy typ na razie turnieju z mojej strony.

31/08/2021 15:00 CET
Nigeria - Uganda (+8.5)
1.85 (STS)
5/10

Pisałem zakład wcześniej, że nie cenię Nigerii i jest przeceniana z powodu swojej nazwy, ale zawodników na tym turnieju ma w ogóle innych, niż zawsze. To Uganda ma najlepsze zawodnika na parkiecie w tym meczu - Wainrighta (w wakacje podpisał z Toronto Raptors), który jest dla tego zespołu mini-LeBronem. Rozgrywa, zbiera, punktuje i broni najlepszych zawodników. W ostatnim meczu zrobił triple-double, wcześniej 11 asyst z Kamerunem, gdzie to SF/PF. Ogólnie Uganda daje rade i miała wiele pecha z Sudanem, że przegrali.

Nigeria dla odmiany nie gra niczego ciekawego na tym turnieju, a ich liderem jest Ben Emelogu, który był rozczarowaniem w Arce Gdynia. Jeśli o wiele słabsze Mali było w stanie pokryć ten handicap, to Uganda tym bardziej i nie zdziwi mnie, jeśli wygrają ten mecz.


31/08/2021 18:00 CET
Sudan (over 77.5) - Kenia
1.80 (STS)
5/10

Sudan gra ultra szybką i ofensywną koszykówkę. Tutaj nie ma żadnego czekania, a 5 atletów biega w jedną i drugą stronę. Kenia powinna ten mecz przegrywać i pójść na szybką wymianę z Sudanem. Jak Sudan zrobi swoje z ostatnich meczów to powinien zrobić +95 rzutów z gry/wolnych, co powinno dać tę linię.

Utwierdziłes mnie w tym by pograc Ugande win. Oglądałem mecz Nigerii wczesniej i nic nie pokazali szczególnego i podparłem sie Twoim opisem i w ostatniej chwili pograne z fartem. Piona i masz browara ode mnie 🍻👊
 

Załączniki

movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
P prostoorient1208 - brawo za odwagę.

Sudan strasznie to skaleczył. Przewidywałem 95 rzutów z gry lub wolnych i więcej. Zrobili 95 i rzucili zaledwie 60 punktów. Fatalnie zagrali, a największym problemem były rzuty za 3, na które się uparli i zrobili 6/41 z nich, czyli mega fatalnie.

01/09/2021 15:00 CET
Senegal (over 84.5) - Angola
1.80 (STS)
5/10

Senegal dotychczas niszczy na tym AfroBaskecie. 93, 104 i 98 - to liczby ich punktów w dotychczasowych meczach, a dodatkowo z Kamerunem grali bez swojego drugiego najlepszego zawodnika - Henry'ego. I mecze były szybko rozstrzygane i nie musiał też grać Gorgui Dieng.

Angola od początku turnieju jest przeceniana przez bukmacherów za swoje dawne osiągniecia i nazwiska w składzie, ale oni są już poza swoją najlepszą formą i najlepsze lata za nimi. Senegal powinien dziś znowu zrobić swoje i liczę, że 85 punktów im wrzucą.

01/09/2021 18:00 CET
Wybrzeże Kości Słoniowej (over 81.5) - Gwinea
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże dotychczas 90 punktów z Mali, 88 z Kenią, i 77 z Nigerią, gdzie nie wszedł zakład. Jednak ponawiam overa na nich. Gwinea przez swoje wyniki dała dziś WKS-owi niską linię, bo grali ze słabymi ekipami. Mocna Tunezja wrzuciła im 82, ale oni grają wolniej od WKS i też mecz wygrali 82:46, a więc szansę dostały rezerwy i nigdzie im się nie śpieszyło.

Wybrzeże ma silny skład pod koszem - Costello i Fofana to liga hiszpańska i liga francuska. Przy fragmentach z Douda Conde powinni mocno punktować w ataku, bo Conde to center mający 204 cm i jakieś 150 kg albo i więcej. Wygląda jak szafa 3-drzwiowa i strasznie wolno porusza się przy pickach. Powinno to dziś przy mocnej ekipie zostać mocno wykorzystane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Faza pucharowa to nie mecze rundy grupowej. Drużyny myślą o bronieniu a nie tylko atakowaniu co sprzyja underom.

W jaki sposób Angola jest przeceniana?
1,57 z Cape Verde
1,21 z Rwandą
1,31 z DR Konga
1,66 z Egiptem
kursy z bet365

Moim zdaniem to oni grają poniżej oczekiwań a nie są przeceniani. Nie zmienia to faktu że dzisiaj są bez szans z Senegalem których upatruję jako zwycięzcę całych mistrzostw.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/09/2021 17:00 CET
Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej over 151.5
5/10

To będzie mecz z najwyższą jakością ofensywną, do której dołączone będzie wysokie tempo gry. Obie drużyny grają bardzo szybko, ale w przeciwieństwie do innych ekip mają uznanych zawodników na wysokim poziomie. Wcześniej był kurs 157,5 i ja uważam, że był poprawny, a teraz jest okazja z tym overem.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/09/2021 13:30 CET
Senegal over 81.5 - Cape Verde
1.85 (STS)
5/10

Dalej wiara w to samo. Senegal wczoraj fatalnie rzucał spod kosza i za trzy, ale tempo było. Dziś z Cape Verde tylko prosi się zwiększać tempo, aby zajechać kolosa Tavaresa. Liczę też, że tym razem o wiele lepiej będzie wpadało za trzy.

05/09/2021 17:00 CET
Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja over 139.5
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże powinno narzucić szybkie granie, aby męczyć i wyprzedzać starych i mało atletycznych graczy z Tunezji. Wybrzeże ma jakość i jako nieliczna drużyna grając szybko powinna to potrafić wykorzystać, a Tunezja przegrywając/meczu na styk będzie grać szybciej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
E 6,5K

elan96

Użytkownik
05/09/2021 13:30 CET
Senegal over 81.5 - Cape Verde
1.85 (STS)
5/10

Dalej wiara w to samo. Senegal wczoraj fatalnie rzucał spod kosza i za trzy, ale tempo było. Dziś z Cape Verde tylko prosi się zwiększać tempo, aby zajechać kolosa Tavaresa. Liczę też, że tym razem o wiele lepiej będzie wpadało za trzy.

05/09/2021 17:00 CET
Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja over 139.5
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże powinno narzucić szybkie granie, aby męczyć i wyprzedzać starych i mało atletycznych graczy z Tunezji. Wybrzeże ma jakość i jako nieliczna drużyna grając szybko powinna to potrafić wykorzystać, a Tunezja przegrywając/meczu na styk będzie grać szybciej.
kursy na over rosną - skoro mecz powinien być na styku to może warto pobrać kurs 2.30 na WKS?
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
21:00 Angola - Wyspy Zielonego Przylądka
WZP (+27,5 handi) 1.85 Unibet

Nie widzę możliwości by Angolki wygrały tutaj tak wysoko. Angola to nie drużyna z przed 10 lat kiedy wygrywały z wszystkimi w Afryce w tej chwili to druga liga. Do tego jesteśmy w fazie pucharowej w której liczy się zwycięstwo a nie jego rozmiar.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
21:00 Angola - Wyspy Zielonego Przylądka
WZP (+27,5 handi) 1.85 Unibet

Nie widzę możliwości by Angolki wygrały tutaj tak wysoko. Angola to nie drużyna z przed 10 lat kiedy wygrywały z wszystkimi w Afryce w tej chwili to druga liga. Do tego jesteśmy w fazie pucharowej w której liczy się zwycięstwo a nie jego rozmiar.

Tez mysle ze Angola nie pokryje tego handi oglądałem mecze jednych i drugich i nic specjalnego Angolki nie pokazały.

Mnie kusi pogranie win Kenii ale nie widziałem gry Mozambiku i troche sie wacham bo Kenia z tego co ogladalem to nie bylo tak źle z ich grą tylko nie wiem co potrafi ten Mozambik moze Ty cos widziałes odnosnie ich gry ?
 
K 73,5K

krzepki89

Użytkownik
z tego co widzę to dziś faworyci raczej pokrywaja handi, kij wie jak rozumieć ta parolympijska dyscypline, niby faza pucharowa a roznice znaczne , myslalem czy za tysiaka nie wjechać na handi na Zielony , ale boje sie ze nie dojada na ten mecz... a 28 pkt to nie tak d użo jak na ten żenujący poziom,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom