>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

Baqu 935,7K

Baqu

Forum VIP
JETS - CCM

Czy Jets podłoży się dzisiaj Marynarzom?A może to Marynarze oddają dzisiaj Premiers Plate Nix?
Jeśli ma to być czysta rywalizacja to upatruję tutaj niespodzianki w postaci wygranej Odrzutowców.
CCM mają już finał AFC,(KTÓRY GRAJĄ 5 MAJA z Libańskim AL AHED) i może bardziej się skupią na nim a potem na PO.Jets jeśli nie sprzedają to zagrają pod publikę , nie mają nic do stracenia.

Mecz: 1
Newcastle Utd Jets - liczba goli: powyżej 1.5
Strzeli gola: Stamatelopoulos, Apostolos
@ 5.25

Betbuilder superbet

Tak to widzę , a co będzie zobaczymy już za
https://aleagues.com.au/match/a-league-men/newcastle-jets-vs-central-coast-mariners-27-04-2024/#:~:text=McDonald Jones Stadium-,0,S,-Match Official:
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 40069

Oskar na ławce.
Welcome back Oskar Zawada!


Mega szkoda tych Twoich sytych kursów. Czekamy na mecz w Melbourne.

26'
Melbourne Victory v Western Sydney Wanderers
Under 3.5 HT
2.02
Betfair

Milanovic na 2:2 - dziękuję przynajmniej w konkursie trafiłem strzelca bramki 😁 teraz poproszę jeszcze karnego dla gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1109
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, Victory vs WSW ht 2-2,
Oni sobie jaja z nas robią. Jedni i drudzy, w biały dzień.
To ja dla jaj symbolicznie biorę win WSW po @ 4,20 aby jutrzejszy mecz City nie był o pietruszkę 😉
Ps
Latka lecą a Tara trzyma klasę 😁
Edit
Pyku, pyk i już 3-3 😁 dojdą do 8? Mam za drobne w azjanie + powyżej 10 rzutów roznych. 4 fun ofc...
Edit
To był wałek Pana Li w biały dzień. Niby Victory 2-0, ale lepiej dla nich 3-4, żeby tylko pod górkę zrobić City 👍, które jutro nie może przegrać by być w top6... Kto by się spodziewał!? 😄
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5198
Lukasz1988!! 657,5K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Live Melbourne, Victory vs WSW ht 2-2,
Oni sobie jaja z nas robią. Jedni i drudzy, w biały dzień.
To ja dla jaj symbolicznie biorę win WSW po @ 4,20 aby jutrzejszy mecz City nie był o pietruszkę 😉
Ps
Latka lecą a Tara trzyma klasę 😁
Edit
Pyku, pyk i już 3-3 😁 dojdą do 8? Mam za drobne w azjanie + powyżej 10 rzutów roznych. 4 fun ofc...
Super typ i już 3:4 😎
 
Otrzymane punkty reputacji: +784
Baqu 935,7K

Baqu

Forum VIP
Live Melbourne, Victory vs WSW ht 2-2,
Oni sobie jaja z nas robią. Jedni i drudzy, w biały dzień.
To ja dla jaj symbolicznie biorę win WSW po @ 4,20 aby jutrzejszy mecz City nie był o pietruszkę 😉
Ps
Latka lecą a Tara trzyma klasę 😁
Edit
Pyku, pyk i już 3-3 😁 dojdą do 8? Mam za drobne w azjanie + powyżej 10 rzutów roznych. 4 fun ofc...
Ale Jaja ! i cyk 3:4

Teraz już wiem czemu sędzia był z Iranu.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
(...)
Top6 - 6 pozycja na 99% dla City, które dzięki niedojeb... mózgu WSW70 i fixom Pana Li nie musi nawet wygrać ostatniego meczu. Wystarczy im (City) nawet x a nie sądzę, że WSW (nawet gdy Victory im się podłoży aby dojeb... City) wygra różnica 17 bramek (zakładając, że City zremisuje 0-0).
Czyli wszystko jasne 😁 Sie ma wariaci!
I Victory się położyło, coś takiego :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1308
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Panowie na szybko i na sucho jak to powiadaj.
Oto kilka faktow na zapowiadajace sie ostatnie 3 kolejki.

Wynik 3-0 padl tylko 3 raz w tym sezonie ostatni raz w 8 kolejce
Wynik 2-2 x 12 (norma przez ostatnie 3 lata) a ostatni mial miejsce 20 spotkan temu w meczu WU-MV...
Wynik 0-2 x 4 ostatni raz w 7 kolejce..?
Wynik 3-3 x 5 (poszaleli w tym sezonie) ostatni w 16 kolejce
I rodzynek 2-3 tylko raz w 11 kolejce :)

Wszytkie te CS maja dosc wysokie pre-kursy. Mozna pomyslec nad progresja biorac pod uwage ze mecze sa jeden po drugim co doskonale pasuje do takiej strategii.
Co bedzie czas pokaze moze byc tak ze zadenego z nich nie zobaczymy.

Burzliwy ten sezon A-L ale zakonczony lekkim sukcesem. Jutro pozstaje juz tylko dla funu rodzynek CS 2-3 ktory ladowal tylko raz w tym roku. Szanse jak @34/1 :)))
Pieknie M Victory zagralo pod WSW i teraz City musi wygrac. Moze zatem chlopaki za miedzy dadza pstryczka w nos City.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1328
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Burzliwy ten sezon A-L ale zakonczony lekkim sukcesem. Jutro pozstaje juz tylko dla funu rodzynek CS 2-3 ktory ladowal tylko raz w tym roku. Szanse jak @34/1 :)))
Pieknie M Victory zagralo pod WSW i teraz City musi wygrac. Moze zatem chlopaki za miedzy dadza pstryczka w nos City.
Powodzenia!
City wystarczy remis i tu jest smaczek dla Pana Li. Pytanie czy zarzucił SZP haczyk? 😉
Edit drif drif
Przy tej samej liczbie pkt bierze się pod uwagę różnice bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... coś mi się wygląda, że Sydney lepiej sobie radzi z Bykami niż z Victory. Do tego mecz grają wcześniej... dlatego myślę, że po zaciętym pojedynku Sydney wygra. Perth gra już na luzie i to może być klucz do dobrego widowiska:

SFC - Perth

1+btts - @2 7:1


A jak zagra City? - tutaj czekam na wynik meczu z Sydney. Jak się pomyliłem i Perth urwie punkty to City wysoko powinno ograć WU. Jak SFC wygra to może remis City? Na pewno będą chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił, ponieważ w derbach Melbourne już nie będzie tak łatwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2657
drif 31,6K

drif

Użytkownik
City wystarczy remis i tu jest smaczek dla Pana Li. Pytanie czy zarzucił SZP haczyk? 😉
Edit drif drif
Przy tej samej liczbie pkt bierze się pod uwagę różnice bramek.
Przykro mi Stary Pustkowy Lisie ( chyba dobrze gramatycznie wyszlo :) ) Ale niestety City must Win. Przy tej samej ilosci punktow liczy sie ilosc wygranych meczy. City ma 10 WSW 11. Remis nic nie daje City. Nawet te ich +11 goli im nic nie da. Wiec pan Li niech sobie bukuje bilet na Bali dzis. No chyba ze lamaka przekreci i 2 gole w doliczonym czasie :)
Pozdro

Ja osobiscie tego meczu nie ruszam. Jedynie 2-3 dla zabawy plus lamaka w obie strony. Wpad w pomysl przy powyzszym poscie. Jesli WU naprawde bedzie chcialo namieszac i sie zmotywuja to jak najbardziej kartki, czerwo, wapno moze cos takiego. Mecz o naprawde duza stawke dla City. A mialen nie ruszac :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3431
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Dzięki drif drif . To już wszystko jasne. City musi wygrać, i pewnie wygra. Scenariusz który napisałem po wygraniu SFC jest więc głupotą z powodu będnego założenie regół.
Wygraną City nie warto grać. Btts? Ryzykowne. Ha? Może być różnie bo tutaj może już wejść kalkulacja. Na dziś złapany typ z meczu SFC - Perth mi wystarczy (ci pierwsi mocno obili gości).


Ps.. drif drif - derby Melbourne, bo ja już celuję na playoffy i mecz City - Victory
 
Otrzymane punkty reputacji: +1110
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Dzięki drif drif . To już wszystko jasne. City musi wygrać, i pewnie wygra. Scenariusz który napisałem po wygraniu SFC jest więc głupotą z powodu będnego założenie regół.
Wygraną City nie warto grać. Btts? Ryzykowne. Ha? Może być różnie bo tutaj może już wejść kalkulacja. Na dziś złapany typ z meczu SFC - Perth mi wystarczy (ci pierwsi mocno obili gości).


Ps.. drif drif - derby Melbourne, bo ja już celuję na playoffy i mecz City - Victory
Nie ma sprawy po to tu jestesmy by dzielic info. Osobiscie dla smiechu zagralem 0-0 @40 2-3 @50 i Any other home win @3.75 :) :)

majekx majekx A co masz na mysli playoffs za rok hehe :)
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Ok.. jak City nie wygra to by był dopiero niezły wałek.. wałek we wałku. Za jakieś 1,5 h dowiemy się kiedy będą derby Melbourne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +785
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
1 poł. ov 1,5 żk @ 2.15
betcris

Chyba sobie odpuszczę granie czegokolwiek w tym meczu, chyba że zrobi się gorąco .
 
Ostatnia edycja:
Lukasz1988!! 657,5K

Lukasz1988!!

Użytkownik
I prawie Western na 1:1 ale spalony .
78' 1:0 wejdę tu w over 1,5 @1,60. Fajnie by było teraz dla WU jednak gol i jeszcze by się działo w końcówce . Ale jak coś i tak czuję tu bramkę jedna

Minimalizm
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +785
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
WU za bardzo chciało strzelić przez to czasami zbyt zachowawczo grało, czasami zbyt szybko strzelało. City, przyjęli rękawicę rzuconą przez Victory i zmusiło się do niewielkiego wysiłku i wygrało minimalnym nakładem sił. Opcja, że City gra w playoffach kosztem WSW została zrealizowana.
 
Do góry Bottom