>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nigdzie nie napisałem, że gram grubo tylko, że jak dla mnie w obecnej sytuacji 1.4 na Lewego to promocja. A to zupełnie dwie różne rzeczy.
I nadal uważam, że tak jest.
ale to jest kwota netto... brutto to jest nieco ponad 1,23... wiec z promocji 42,5 procent zabiera panstwo w podatkach. lubuskie to milion mieszkancow. podzial stal/falubaz to polnoc poludnie linia to swiebodzin, tam sie konczy dominacja stali. w sulechowie i nizej juz falubaz jest. nie wiem jak samo poludnie, tam moze byc bardziej pilkarsko. zalezy z kim czarni zagani promien zary maja zgode. nie orientuje sie juz za bardzo w tym. patrzac po ilosci glosow dajacych zwyciestwo samo lubuskie moze sie spokojnie zmobilizowac. tzn. polnoc lubuskiego.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
przypomnę moze ,ze rok temu grałem na Zmarzlika po kursie 7 jakoś miesiąc przed galą i potem ten kurs systematycznie rósł na 7,5 , 8 ,9 a juz kilka dni przed galą był 10!!! Brtek wygrał z przewagą 23 tys pkt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest przepaść na drugim .Łącznie było ok 600 tysięcy pkt rozdzielonych na 20 -stu sportowców z czego Bartek miał ok 100 tys a Lewy 75 tys czyli procentowo to jest Bartas OK 17% wszystkich głosów , Lewy 12,5 % wszystkich głosów
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
Napewno te kursy maja wartosc, nie ma co dyskutowac o tym
Fajne argumenty kolega wyzej napisal i wlecialem w to mocniej
O dziwo STS w punktach niezle przyjmowal
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Posłuchaj kolego kibic-źrebie czy ty jesteś aż taki infantylny czy udajesz?
Jak czasem przeglądałem wątek mma to nie rozumiałem ataków innych użytkowników w twoją stronę.
Ale jak widzę twoją aktywność w tym dziale, to wydaję się że są one przynajmniej w części usprawiedliwione.
Dobra rada przeczytaj wątek od pierwszej strony, potem przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.
I na koniec co ma wspólnego plebiscyt w którym najlepszego wybierają kibice z Polski od ankiety w której głosują jacyś dziennikarze z Albanii, Słowacji, Mołdawii i tak dalej?
Napij się zimnej wody i przestań rozmywać temat swoimi nic nie wnoszącymi wpisami.
I jeszcze jedno wyślij na pw skany tych grubych kuponów jak to ty grasz na Lewandowskiego.
Dokładnie, jakby kolega kibic zapytał dziennikarza z Albanii czy Mołdawii, czym jest żużel i kim jest Zmarzlik, to zapewne by odpowiedział, że największym producentem żużla w Polsce :)
 
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
Fajna dyskusja, bardzo podobna do tej z zeszłego roku. Widzę że dalej wielu nie rozumie kompletnie jak działają takie plebiscyty- nie ma sensu się powtarzać ale krótko mówiąc: jeśli Polska by nawet doszła do półfinału MŚ a Lewy został królem strzelców a w tym samym roku Stoch wygrał kryształową kule i medal igrzysk to ja nie mam wątpliwości że Stoch by wygrał sportowca roku.
Można by długo się rozpisywać czy to konkurs sympatii czy popularności- nie jesteśmy w stanie przeanalizować wszystkich zmiennych.
Przypomnę wyniki z zeszłego roku:


Jak widać przewaga Zmarzlika była GIGANTYCZNA. Warto też zauważyć że bardzo dużo głosów jest oddawanych na lekkoatletykę. Moim zdaniem w tym roku możemy się spodziewać porównywalnej liczby głosów na Bartka (może troche więcej) i zdecydowanie większej liczby głosów na Lewandowskiego. Krótko mówiac, to co napisałem daje bardzo bliską liczbę. Oczywiście- sporo głosów będzie miała też Iga Świątek ale wydaje mi się że będzie to zdecydowanie mniej niż powyższa dwójka, z prostego powodu że jej sukces był już pare miesiecy temu a potem ucichło wszystko.
Podsumowując- na pewno bym Lewandowskiego nie zagrał po 1.40 a na pewno bym zagrał Zmarzlika po kursie 10. Ale to tylko z matematycznego punktu widzenia gdzie widzę Lewandowski 60%/ 40% Zmarzlik - Lewy faworytem z prostego powodu: już rok temu była burza po werdykcie (a miał teraz jeszcze lepszy rok) + nawet widać jaką dyskusję wywołał wpis na forum sugerujący (bardzo merytorycznie) że szanse Zmarzlika są duzo duzo wyższe niż bukmacherzy sugerują. A jednak pare dni na głosowanie jeszcze zostało.
Jeżeli ktoś dalej chce sie zastanawiać to warto poruszyć dwa istotne aspekty:
1. Jak liczy się głosy- z tego co zrozumiałem zbiera się kupony z Przeglądu Sportowego (które są w gazecie codziennie) które następnie wypełnia się i wysyła pocztą, wówczas za 1 miejsce jest przyznawane aż 10 punktów a za kolejne analogicznie pare mniej ?
2. Głosować można też przez stronę internetową (raz dziennie) gdzie jednak jest duży minus w postaci obowiązkowej weryfikacji poprzez twittera czy facebooka.. w dzisiejszych czasach wiele osób przez takie coś odpuści. Czy kojarzy ktoś czy rok temu było tak samo ?
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Fajna dyskusja, bardzo podobna do tej z zeszłego roku. Widzę że dalej wielu nie rozumie kompletnie jak działają takie plebiscyty- nie ma sensu się powtarzać ale krótko mówiąc: jeśli Polska by nawet doszła do półfinału MŚ a Lewy został królem strzelców a w tym samym roku Stoch wygrał kryształową kule i medal igrzysk to ja nie mam wątpliwości że Stoch by wygrał sportowca roku.
Można by długo się rozpisywać czy to konkurs sympatii czy popularności- nie jesteśmy w stanie przeanalizować wszystkich zmiennych.
Przypomnę wyniki z zeszłego roku:


Jak widać przewaga Zmarzlika była GIGANTYCZNA. Warto też zauważyć że bardzo dużo głosów jest oddawanych na lekkoatletykę. Moim zdaniem w tym roku możemy się spodziewać porównywalnej liczby głosów na Bartka (może troche więcej) i zdecydowanie większej liczby głosów na Lewandowskiego. Krótko mówiac, to co napisałem daje bardzo bliską liczbę. Oczywiście- sporo głosów będzie miała też Iga Świątek ale wydaje mi się że będzie to zdecydowanie mniej niż powyższa dwójka, z prostego powodu że jej sukces był już pare miesiecy temu a potem ucichło wszystko.
Podsumowując- na pewno bym Lewandowskiego nie zagrał po 1.40 a na pewno bym zagrał Zmarzlika po kursie 10. Ale to tylko z matematycznego punktu widzenia gdzie widzę Lewandowski 60%/ 40% Zmarzlik - Lewy faworytem z prostego powodu: już rok temu była burza po werdykcie (a miał teraz jeszcze lepszy rok) + nawet widać jaką dyskusję wywołał wpis na forum sugerujący (bardzo merytorycznie) że szanse Zmarzlika są duzo duzo wyższe niż bukmacherzy sugerują. A jednak pare dni na głosowanie jeszcze zostało.
Jeżeli ktoś dalej chce sie zastanawiać to warto poruszyć dwa istotne aspekty:
1. Jak liczy się głosy- z tego co zrozumiałem zbiera się kupony z Przeglądu Sportowego (które są w gazecie codziennie) które następnie wypełnia się i wysyła pocztą, wówczas za 1 miejsce jest przyznawane aż 10 punktów a za kolejne analogicznie pare mniej ?
2. Głosować można też przez stronę internetową (raz dziennie) gdzie jednak jest duży minus w postaci obowiązkowej weryfikacji poprzez twittera czy facebooka.. w dzisiejszych czasach wiele osób przez takie coś odpuści. Czy kojarzy ktoś czy rok temu było tak samo ?
Bylo tak samo
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
i co z tego, ze rok temu byla burza po glosowaniu, ze Lewy nie wygral ?
Jakie to ma znaczenie w tym roku? kompletnie ZADNE
Nikt nie pisze, ze Zmarzlik wygra napewno, ale te kursy powyzej 7 to napewno spore value
Kursy pewnie jeszcze poleca, pare mocniejszych wjazdow i kurs leci, normalne
Sam dalem 3k po 7,5 w sts i zmienili mi na 6 i drugie dolozylem
Przegram, bywa - value napewno spore i warte zagrania
 
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
i co z tego, ze rok temu byla burza po glosowaniu, ze Lewy nie wygral ?
Jakie to ma znaczenie w tym roku? kompletnie ZADNE
Nikt nie pisze, ze Zmarzlik wygra napewno, ale te kursy powyzej 7 to napewno spore value
Kursy pewnie jeszcze poleca, pare mocniejszych wjazdow i kurs leci, normalne
Sam dalem 3k po 7,5 w sts i zmienili mi na 6 i drugie dolozylem
Przegram, bywa - value napewno spore i warte zagrania
Jak to co z tego- tak samo jak się motywują kibice żużla tak samo znajdziesz chociażby na grupach FB/ fanpejdżach związanych z piłką nożną linki z prośbami o głosowanie na Lewego. Rok temu wiele osób potraktowało wygraną Zmarzlika jako upokorzenie więc na pewno część z takich osób odda głos na Lewandowskiego (a normalnie by tego nie zrobiła). Biorąc pod uwagę fakt że liczba głosów moze być bliska to w tym roku może mieć największe znaczenie...
To że spore value na Zmarzlika to napisałem wyraźnie w moim poście.
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
No nie wiem ja od wczoraj trochę grubszej kapusty tez włożyłem 😀
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak to co z tego- tak samo jak się motywują kibice żużla tak samo znajdziesz chociażby na grupach FB/ fanpejdżach związanych z piłką nożną linki z prośbami o głosowanie na Lewego. Rok temu wiele osób potraktowało wygraną Zmarzlika jako upokorzenie więc na pewno część z takich osób odda głos na Lewandowskiego (a normalnie by tego nie zrobiła). Biorąc pod uwagę fakt że liczba głosów moze być bliska to w tym roku może mieć największe znaczenie...
To że spore value na Zmarzlika to napisałem wyraźnie w moim poście.
oj jest troche inaczej z ta motywacja. dla kibicow zmarzlika to forma wdziecznosci ta nagroda w glosowaniu za jego sukcesy a to sa kibice lokalni, lokalnego klubu itp. juz wiedza, ze specyfika tego konkursu pozwala na wygrana 'underdoga', wiec mobilizacja jest pewnie wieksza niz rok temu. z drugiej strony sa kibice lewandowskiego, jest ich wiecej, ale ich motywacja nie jest tak silna.

na pewno kursy sa nieprawidlowe a jak bedzie na koncu sie zobaczy, przeciez nie zawsze faworyt wygrywa... to sa tylko szacunki analitykow.
 
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
oj jest troche inaczej z ta motywacja. dla kibicow zmarzlika to forma wdziecznosci ta nagroda w glosowaniu za jego sukcesy a to sa kibice lokalni, lokalnego klubu itp. juz wiedza, ze specyfika tego konkursu pozwala na wygrana 'underdoga', wiec mobilizacja jest pewnie wieksza niz rok temu. z drugiej strony sa kibice lewandowskiego, jest ich wiecej, ale ich motywacja nie jest tak silna.

na pewno kursy sa nieprawidlowe a jak bedzie na koncu sie zobaczy, przeciez nie zawsze faworyt wygrywa... to sa tylko szacunki analitykow.
Ale to właśnie o tym mówie- nawet ciut większa motywacja fanów piłki nożnej w porównaniu do zeszłego roku (dla wielu wygrana Zmarzlika była skandalem) to biorąc pod uwagę że ich jest zdecydowanie więcej, to te kilkaset głosów więcej które normalnie by pewnie nie były oddane może mieć duże znaczenie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ale zuzlowcy tez sie zmotywuja... to dziala w dwie strony
Ale to właśnie o tym mówie- nawet ciut większa motywacja fanów piłki nożnej w porównaniu do zeszłego roku (dla wielu wygrana Zmarzlika była skandalem) to biorąc pod uwagę że ich jest zdecydowanie więcej, to te kilkaset głosów więcej które normalnie by pewnie nie były oddane może mieć duże znaczenie.
no nie wiem, wydaje mi sie, ze napisales iz roznica sie zmniejszy, bo motywacja glosujacych na pilkarza jest wieksza. ja napisalem, ze to dziala w dwie strony i zuzlowcy tez sa zmotywowani.

taka ciekawostka to sprzedaz przegladu sportowego spadla o 15 procent rok do roku patrzac na pazdziernik 2020 to roznica prawie 3000 egzemplarzy dziennie. przy zachowaniu proporcji z zeszlego roku tzn. motywacji i patrzac na to jak znika ps na polnocy wojewodztwa to jak nie wzrosnie sprzedaz za listopad jakos drastycznie to sila glosow wysylanych z gorzowa jest wieksza niz przed rokiem. ale to tylko jesli proporcje sie zachowaly. tak czy siak te dane o sprzedazy duzo mowia.
 
xavi90 186,3K

xavi90

Znawca - Boks
P przestrzalninja 'Żużlowcy' są tak zmotywowani na 100% jak i rok temu. Pytanie czy rok temu nie wycisneli maxa. Dlatego w moim poście, przytaczając liczby z zeszłego roku napisałem że (według mnie oczywiście) wynik Bartka będzie podobny lub niewiele wyższy. Co wciąż jest doskonałym wynikiem i może dac mu wygraną. Tyle że rok temu ludzie byli przekonani że Lewy wygra bez problemu. A w tym roku doszła jeszcze Iga Świątek + ludzie są nauczeni wygraną Zmarzlika, dam sobie rekę uciąć że wynik Lewego będzie zdecydowanie lepszy niż rok temu. Tyle że rok temu ta przewaga Bartka była spora, więc czy wystarczy by go przegonić ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P przestrzalninja 'Żużlowcy' są tak zmotywowani na 100% jak i rok temu. Pytanie czy rok temu nie wycisneli maxa. Dlatego w moim poście, przytaczając liczby z zeszłego roku napisałem że (według mnie oczywiście) wynik Bartka będzie podobny lub niewiele wyższy. Co wciąż jest doskonałym wynikiem i może dac mu wygraną. Tyle że rok temu ludzie byli przekonani że Lewy wygra bez problemu. A w tym roku doszła jeszcze Iga Świątek + ludzie są nauczeni wygraną Zmarzlika, dam sobie rekę uciąć że wynik Lewego będzie zdecydowanie lepszy niż rok temu. Tyle że rok temu ta przewaga Bartka była spora, więc czy wystarczy by go przegonić ?
to jest specyfikacja takich konkursow wlasnie. pamietam pierwszy konkurs na pare roku chyba viva organizowala albo gala. wygral tomasz raczek z partnerem... xd

ludzie nie sa nauczeni wygrana zmarzlika... tzn. nauka poszla w dwie strony, po pierwsze mozna wygrac w ten sposob a po drugie mozna przegrac w ten sposob.

tak jak piszesz wszystko jest kwestia tego kto gdzie jaki ma sufit. lewy maksa zdobyl w 2017 i dostal wtedy 83 017, byl drugi, przegral o mniej wiecej 3000 glosow ze stochem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Kurs 4 sts do końca możliwości typowania pewnie zejdzie do 2/3 hehe albo duży pitos będzie umoczony albo zarobiony życzy szczęścia tym co grają i pamiętajcie głosować
 
Do góry Bottom