>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3. kolejka - Eliminacje Mistrzostw Świata Katar 2022 (30-31.03.2021)

Status
Zamknięty.
Zdravko66 313

Zdravko66

Użytkownik
Kurs na mecz Grecja - Gruzja w dwa dni wzrósł z 1,6 do 1,8.
Gruzja grając "błotny futbol" biła się do końca o honorowe remisy z silniejszymi rywalami. Bez powodzenia. Minimalnie, ale jednak uległa. Grecja po świetnym meczu zremisowała 1:1 z Hiszpanią na wyjeździe. W okienku towarzysko ograła 2:1 Honduras, wcale nie jakichś ogórków. Gdzie jest ewentualny haczyk? Bo dla mnie Grecja win, to dość prawdopodobne zdarzenie. Nieadekwatne do wystawionego kursu.

20:45 Grecja - Gruzja
Grecja @ 1,80
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Hiszpania-Kosowo obie druzyny strzela NIE @1.52

Trudno cos rzeczowego wynalezc bo albo kursy rzedu 1.1-1.15 co niewiele daje, albo zdarzenia pokroju Walia-Czechy czy Austria-Dania, gdzie trudno cos jednoznacznie stwierdzic.

Hiszpanei poki co zawodza na calego i w obydwu poprzednich meczach stracili bramke zarowno z Grecja i Gruzja. Ten drugi mecz to szczesliwa wygrana. Ogolnie Luis Enrique wymyslil sobie ze na Grecje wysle jedne slad, a na Gruzje 3/4 tego skladu zmieni i da zagrac glownie tym graczom, ktorzy nie grali z Grecja.
Krytyka na pewno jest, bo raz punkty uciekly ze wpsomannia Grecja, a dwa doszla jakze szczesliwa wygrana z Gruzja. Dzis to spodziewalbym sie mobilizacji i dobrej gry. Nie chce sie porywac na handicapy, bo to musialbym liczyc, ze Hiszpania wygra conajmniej 3 bramkami by byl z tego jakis kurs, ale licze ze Kosowo nie zdobedzie bramki. Wiadomo, ze z posiadaniem pilki to Hiszpanie nie maja problemow i nawet w tych meczach z Grecja i Gruzja to posiadanie powyzej 70 procent. Do zwyciestwa Hiszpania dazyc musi, mysle ze beda uwazni i skoncentrowani, by troche zlagodzic ta krytyke, wiec moim zdaniem sa szanse, ze Kosowo nie zdobedzie gola, a kurs tu juz cos daje i mozna cos dokombinowac.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Jeleni? Ja pobralem ten zaklad za 49pln i juz kontre dalem n anglie . 50zl za free juz wpadło z surebeta
Ta, przecież ta promocja oznacza x/2 na Polskę po kursie 10, gdzie na innych bukach masz na taki zakład kurs 3, więc to jest zwyczajne value które można fajnie wykorzystać, nie chce mówić kto tu wyszedł na osła
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Jeleni? Ja pobralem ten zaklad za 49pln i juz kontre dalem na anglie . 50zl za free juz wpadło z surebeta. Poza tym jesli ktoś ma w planach pograc cos przeciwko Anglikom to kurs na Polskę x2 jaki oferuje betfan w tej promocji to aż 10.00!
Pytanie kto mający jako takie pojęcie o tym co prezentują obie drużyny, zdecyduje się grać cokolwiek w stronę Polski :ROFLMAO:.
Post automatycznie złączony:

Ta, przecież ta promocja oznacza x/2 na Polskę po kursie 10, gdzie na innych bukach masz na taki zakład kurs 3, więc to jest zwyczajne value które można fajnie wykorzystać, nie chce mówić kto tu wyszedł na osła
To korzystaj ile wlezie :eek:.
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Ta, przecież ta promocja oznacza x/2 na Polskę po kursie 10, gdzie na innych bukach masz na taki zakład kurs 3, więc to jest zwyczajne value które można fajnie wykorzystać, nie chce mówić kto tu wyszedł na osła
50 zł -> 44 zł * (10 - 1) = 396 zł czystego zysku (NA ZWROT)
396 zł -> 348,48 zł * (1,4 - 1) = 139,39 zł czystego zysku na Anglii
Czyli zysk na Anglii ok. 90 zł, jeśli dobrze policzyłem.

Wychodzi na to, że rzeczywiście można zarobić 90 zeta na czysto bez ryzyka.
Pytanie tylko, czy trzeba to potem obracać albo są jakieś inne kruczki.
 
Ostatnia edycja:
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
50 zł -> 44 zł * (10 - 1) = 396 zł czystego zysku (NA ZWROT)
396 zł -> 348,48 zł * (1,4 - 1) = 139,39 zł czystego zysku na Anglii
Czyli zysk na Anglii ok. 90 zł, jeśli dobrze policzyłem.

Wychodzi na to, że rzeczywiście można zarobić 90 zeta na czysto bez ryzyka.
Pytanie tylko, czy trzeba to potem obracać albo są jakieś inne kruczki.
Nie trzeba. Można od razu wypłacić
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie bez wyzwisk.
Kto będzie chciał ten skorzysta. Tyle w temacie.
Kolejne posty nie na temat lecą do kosza.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-31 o 14.11.15.png

Tak ma wyglądać jedenastka naszej reprezentacji na mecz z Anglią.
Wygląda to całkiem nieźle, ale chciałbym żebyś zagrali na dwóch napastników. Na skrzydle przydałby się Grosicki albo Płacheta. W bramce mimo wszystko widziałbym Fabiańskiego...
Mam nadzieje, że się nie zamkniemy w polu karnym i będziemy czekać na jakiś cud. Zagrajmy odważnie i ostrzej!
 
tarki_16 228,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Krychowiak otrzyma żółtą kartkę @3.00 Betsson

Myślę, że to jest bardzo prawdopodobne. W ostatnich spotkaniach Krychowiak wypadał blado, nie nadążał nawet za zawodnikami z Andory. Anglicy będą grali szybką piłkę, i myślę, że nasi zawodnicy będą mieli ciężką przeprawę, głównie w środku pola, a tam Krychowiak jest główną postacią. Niepokoi tylko sędzia z Holandii, Kuipers, który pozwala na ostrą grę, ale liczę , że z takim przeciwnikiem , gdzie Polak łapie sporą ilość kartoników, i tym razem nie zawiedzie.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Armenia- Rumunia pow 4.5 kartek
Irlandia Polnocna- Bulgaria pow 3.5 kartek
Austria- Dania obie strzela
Grecja-Gruzja pow 1.5 gola
Ako: 9.81 @totalbet


Ja za drobne takie coś dzisiaj, bedzie szybko bo nie chce mi sie pisac.
Armenia gra z Rumunia o 2 miejsce, tutaj nie bedzie odstawiania. Sedzia dosyc przyjemny bo srednia ponad 4 kartek na mecz. Ormian poustawial nowy trener, ale nadal w defensywie czesto fauluja, Oni nawet z Lichtenstainem potrafili 3 razy zostac zapisani w notesie sedziego.. Dodatkowo trzeba napisac, ze goracy teren, a dzisiejszy mecz bedzie z kibicami, wiec plus.

Nie gralbym tego, bo nie wiem kompletnie jak to sie ulozy w sumie. Obie druzyny graja slaby futbol, dla mnie ta linia moze zostac przekroczona. Dlaczego to wybralem ? Sedziuje tu chyba najbardziej overowy sedzia jakiego ostatnio widzialem, w poprzednim roku srednia ponad 6 kartek na mecz, niech nawet 70% tego pokaze co zawsze i bedzie na plus.

Austria ma slabiutka defensywe, nawet Wyspy Owcze czy Szkocja im strzela. Dania to fajna mlodziez + pare starych doswiadczonych lisow. Fajnie wyglada Skov Olsen czy Daamsgard, mam nadzieje, ze dostana wiecej czasu. Gospodarze w koncu maja typowa 9- Kalajdzic, ktory potrafi strzelac z kazdej mozliwej pozycji. Ja biore po takim kursie obie strzela.

Takie kurs na 2 bramki ? No musze zagrac, Grecja to fajna ofensywna ekipa, maja juz troche czasu nowego trenera, ktory preferuje ofensywny styl. O Gruzji pisalem, tam przyszedl nowy trener, ktory nie kalkuluje, chlopaki mega ofensywnie, kontry, zmiana pozycji, tutaj tez sa w stanie strzelic gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/EL. MŚ 2022
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria vs Dania
Typ: powyżej 5.5 kartek w meczu (czerwona kartka=2)
Kurs: 4.80
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

W Wiedniu odbędzie się spotkanie dwóch drużyn, które do końca walczyć będą o pierwsze miejsce w grupie F. Szkocja czy Izrael to ekipy, które znajdują się o półkę niżej od Austrii oraz Danii i wydaje się, że te reprezentacje powalczą o bezpośredni awans do głównego turnieju. Jasne, trzeba przede wszystkim kolekcjonować punkty z takimi zespołami jak Wyspy Owcze, czy Mołdawia, ale taki pojedynek nazywany jest często starciem o sześć oczek. Czego możemy spodziewać się po tym meczu? Uważam, że przede wszystkim nerwów i nieczystych zagrań. Zarówno gospodarze jak i goście mają w swoich szeregach piłkarzy, którzy odważnie wchodzą w pojedynki i kolokwialnie mówiąc się nie patyczkują. Liczę na wiele kartoników. Linia na kartki wysoka, ale przy takim arbitrze, jak ten z Portugalii, który chętnie sięga do kieszonki jest możliwa do pokrycia. Artur Soares Dias nie daje często pograć piłkarzom i bardzo szybko rozpoczyna kartkowanie. Oby w tym ważnym spotkaniu dla układu tabeli F również miał preteksty do sięgania po upomnienia. Gramy w Totalbet, gdzie ewentualna czerwień liczy się podwójnie.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik

Nie rozumiem czego Jóźwiak na ławie, akurat ten zawodnik najlepiej wyglądał z Węgrami, bramka asysta, słabo widze ten skład w meczu z Anglikami, Sousa widać że chce zabezpieczyć tyły, ale personalnie to strzał w kolano, Helik wygladął kiepsko w pierwsyzm meczu i Sousa daje go na Anglie..a na rezerwie duzo kreatywnych graczy, Jóźwiak, Płacheta, Grosik..... żeby nie było jak z Węgrami do przerwy 0:2 albo i wyżej a potem ratowanie się zmianami...z Anglią jednak może to nie wypalić
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jak dla mnie to nawet nie wygląda to źle, Helik gra na Wyspach to powinno mu być trochę łatwiej grać, tym bardziej że zagra obok Glika, który powinien nim i Bednarkiem kierować. Recy w tym spotkaniu nie widzę kompletnie. Wahadła ok, ale ich zadanie raczej będzie zabezpieczyć tyły niż szaleńcze ataki. Odnośnie Jóźwiaka się zgodzę, trochę dziwne ze na lawce, bo to jeden z niewielu wygranych tego zgrupowania.
 
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Polska strzeli gola @ 2.05
Typ gram na fortunie, ale inne buki maja podobne kursy na to zdarzenie.Nastawialem sie na obrone Czestochowy i wynik underowy a tu widze na flashscore formacje 3-4-3 z bardzo wysuniętym Zielińskim(coś czuje ze zaladuje ladnego gola). Anglicy jeszcze nie stracili zadnej bramki ale grali z San Marino i Albanią także licze tutaj ze Nick Pope tym razem nie zaliczy czystego konta, piwko do ręki i ogladamy powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom