>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

2. Liga Żużlowa w sezonie 2023

Status
Zamknięty.
maniek81 355K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gniezno dziś bez Pickeringa, który wczoraj miał upadek w meczu na Wyspach Brytyjskich. W jego miejsce Kacper Gomólski, który późno zaczął treningi że względu na uraz. Lecą kursy na gospodarzy. Fortuna przez chwilę miała Kurs wyjściowy 3.81, teraz raptem 1.99.
 
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Na Pile był kurs 5.65 hehe a na Dauga ponad 3 teraz się wyrównuje w Dauga zobaczymy....do tego niepewny występ Salonena dziś w Pile,on jest ponoć sprzętu nie ma,nie dojechał😉
Post automatycznie złączony:

Gomolski under 7.5 kurs 1.75 STS
Ciężko coś powiedzieć,1 mecz Startu,gomola awaryjnie ściągnięty,mało treningów odjechanych,zajął się trenerka trochę,mało tego mówił że później wejdzie w sezon a tu mecz nagle wpadł....więc sproboje delikatnie w under,umiejętności na over są ale chyba nie zdrowie i sprzęt jeszcze....gram to delikatnie
 
Ostatnia edycja:
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Ja od siebie takie typy
Kostygov mniej 8.5 dosc duza linia jak na lotysza nawet u siebie przyjezdza Gniezno moze nie jakis super sklad ale Sorensen masters Legowik dosc mocni jak na 2 lige kolega z pary Pedersen tez moze mu odbierac pkt widze mac 7 8 pkt sts kurs 1.70
Sorensen wiecej jeden z liderow Gniezna rok temu w Ekstalidze pokazal ze jezdzic umie wiec 7 pkt na Lotwie powinien przteiwez wiecej 6.5 kurs 1,70 w sts
Thorblom i Ellis wiecej 9,5 oboje liderzy Opola doparowi dosc slabi wiec pkt musza przywozic rywale moze Mroczka i Michalov cos przywioza ale zobaczymy Kursy 1.70 i 1.57 w sts
Post automatycznie złączony:

adams235 a co powiesz dzisiaj o Jedrzejewskim i Mroczce pojada srednio chociaz czy jak ostanio zenada
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
maniek81 355K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Masters S. [powyżej 10.5 pkt.] 1.75 forbet/etoto
Pod nieobecność Pickeringa to właśnie Masters powinien dziś ciągnąć wynik dla gości i jeśli Gniezno chce wywieźć z Lotwy korzystny wynik to Australijczyk musi tu zrobić dobry wynik. Początek sezonu ma obiecujący, więc liczę na pokaźną zdobycz punktową. Kto wie, może będzie musiał wyjechać na tor sześć razy, a wtedy szanse na wejście zakładu rosną.

Obraz nędzy i rozpaczy w wykonaniu Kangura.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Mroczka powyżej 8,5 pkt we wszystkich startach @1,85 forbet ✅

Jak dla mnie bardzo fajna linia na lidera Piły. Oczywiście w pierwszym meczu w Rzeszowie zawiódł, ale u siebie powinno być co innego. Rywale nie są poza zasięgiem Artura. W poprzednim sezonie w Pile w praktycznie każdym meczu kręcił się koło dwucyfrowki. Na plus tego typu działa fakt, że bardzo możliwe że pojedzie 6 razy, a linia jest naprawdę niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
O.Polis under 11,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 15pkt 😮

No nie, 12pkt w Pile na wyjeździe, jakoś sceptycznie. Mroczka, Michailov czy Jędrzejewski w Pile czy w swojej drużynie Ellis czy Thoernblom pozabierają te punkty.

A.Mroczka over 7,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 8pkt

W zeszłym sezonie ciągnął wraz z Jędrzejewskim ten wynik drużyny z Piły. Znajomość tego toru powinna spokojnie pozwolić pokryć tą linię.

N.Morris over 10,5 pkt @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 2pkt

Lider drużyny gospodarzy. Ciężki tor w Daugavpils nie wybacza niedopasowanych motorów, a on jest z tym torem spasowany.

K.J.Pedersen over 5,5 pkt @1,70 Fortuna (pierwsze 5 startów) 9pkt

Odkrycie poprzedniego sezonu. Niska linia punktowa, zagrałem trochę właśnie z uwagi na ten zeszły sezon, ponieważ w tym początek raczej niemrawy. Liczę na przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Ja obrałem dziś takie kierunki trochę mniej popularne
M.Thorbloem over 9.5 kurs 1.8 Fortuna punkt za malo
Myślę że ma predyspozycje żeby liderowac ekipie z Opola ,poza 1 biegiem pozostałe ma w miarę fajne
Jędrzejewski under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
Ze względu na 1 bieg trudny,uważam że albo on albo Mroczka zawali trochę pilanom mecz
S.Worral under 9.5 kurs 1.75 Fortuna punkt za duzo
Odważna linia jak na gościa co w Polskiej lidze zaliczył meczy jak na palcach 1 dłoni,do tego tor w dauga mocno inny niż w Anglii i w sumie sam jestem ciekawy jak mu pójdzie....
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Bober-Salonen +2,5 (wszystkie biegi) 2 kurs 1,8 etoto⛔⛔⛔⛔ dramat co dziś jedzie Timi,cień gościa z zeszłego roku,no trudno
Oskar jedzie u siebie,ale forma raczej słaba, w zeszłym tygodniu w meczu z Opolem tylko 2 pkt w 3 wyścigach. Timi nie dawno został zakontraktowany do zespołu, lecz przez brak silników w poprzednim tygodniu dopiero dziś nastąpi jego weryfikacja.Wiele razy jadąc w Polsce pokazywał się z bardzo dobrej strony.Do tego liczone są wszystkie biegi,a Fin pewnie pojedzie 6 razy,choć i Bober może dostać 1 bieg więcej, gdyż możliwe że Unia pojedzie z ZZ za ivacica.Warto iść w stronę Salonena gdyż jest to zawodnik na 1 ligę, pewnie w trakcie sezonu ktoś go podbierze z Piły.
W forbecie też jest fajny Ty na Fina over 6,5 (wszystkie biegi) kurs 1,7⛔⛔⛔⛔⛔
Tak jak pisałem ma coś do udowodnienia,do tego rywal średniej jakości, a i ma kilka biegów z juniorami, a więc z automatu ma te 3-4 pkt.Spokojnie powinien się zakręcić w ok.8-9pkt
 
Ostatnia edycja:
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
E.koza over 9.5 kurs 1.84 Fortuna
Forma fatalna do tej pory,ale dziś układ biegów ma fajny i umówmy się na swoim torze z takim rywalem przy całym szacunku musi w końcu się odkuć....kurs zacny ale linia też wysoka....no i mam nadzieję że Tarnów da szansę Rolnickiemu a nie pojadą ZZ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1267
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Derby kolejarzy dziś ciekawe...
Opole na 90 procent bez Ellisa co uważam jest sporym osłabieniem, wczoraj mocny dzwon razem z Jacobsenem ,do tego poobijany Hjerrild więc liczę że Rawicz mimo że to wyjazd to postawi sie mocno...
Rawicz +6.5 kurs 1.7 STS
Ale ze stawką delikatnie....

Dauga +22.5 kurs 1.84 STS
Milo zaskoczony jestem kursem....Piła ujechala 30 pkt więc Loko ujedzie 34 mam nadzieję,nie ukrywam że liczę że szanse znów dostanie Tudzież a i sportowo Loko ma fajnych zawodników tylko słabo zaczęli sezon ale myślę że z meczu na mecz trio Morris ,Kostygow czy Pedersen będą szarpali i takie małe objawienie Kolodinski liczę że się postawią...ale tu też bez szaleństw jeśli chodzi o stawke...
 
Ostatnia edycja:
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
No to trzeba grac dzisiaj Rawicz Opole strasznie oslabione tylko pewne pkt to Polis i Throblom i moze Chmiel cos przywiezie oraz junior Hjerrild reszta to kewlary za to w Rawiczu mocni Douglas Balon Andersen Kemp na juniorce Drozdz wiec musza to wygrac kurs 2.12 w sts
 
P 28,4K

pieniazek

Użytkownik
Daugavpils wygra z Opolem 1,80 Fortuna a 1,42 STS duża różnica. Gram to w Fortunie. Do tego dokładam wygrana Gniezna w Pile po 1,55 . Ako=2,79 Fortuna dwa remisy oryginalne

Opole bez Mathias Thoernbloma doznał kontuzji a jest to kluczowy zawodnik swojej drużyny ze średnią blisko 2,5 pkt na bieg. Łotysze może nie jada jakoś wybitnie ale na swoim torze są zawsze grozni do tego brak jednego z liderów u przyjezdnych powoduje że po kursie 1,80 warto spróbować.
Gniezno objechalo tylko 1 spotkanie ale dobrze tam wypadli . Do tego Gomolski, Soerensen czy Masters fajnie zapunktowali i jeśli dzisiaj to powtórzą to spokojnie wygrają. Piła bez szału. Nie mają lidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
maniek81 355K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Piła - Gniezno [2] 1.65 etoto
Gniezno trafia na czarną listę


Po blamażu na Łotwie, gdzie Gniezno wypuściło sporą przewagę, dziś powinno przyjść zwycięstwo. Goście mają lepszych zawodników w składzie i powinni ten mecz spokojnie wygrać. Gdzie jak nie w Pile?
 
Ostatnia edycja:
B 55,2K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Piła +6,5 pkt @ 1,67 STS

Z tą Piła to trzeba dziś uważać, złudnym może być pierwsze spotkanie z Opolem gdzie zawiódł Jedrzejewski którego dziś nie będzie. Piła wzmocniona Cyferem i Salonenem naprawdę wygląda solidnie, W czwartek i piatek trenowali w sobote uniemozliwiła pogoda. Ja pobiorę +handi na Pilan. Oni pewnie dziś przegrają ale myślę że ponad 40 pkt zdobędą
 
Otrzymane punkty reputacji: +266
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
A.Mroczka under 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Nie nic ciekawego więc ja tak próbuje trochę pod trudne biegi Artura i ogólnie ciężki początek....rywal mocny więc jest szansa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
M.Lewiszyn over 6.5 kurs 1.57 STS
Sprzętowo jest dobrze przygotowany,mimo że tor mu może nie pasować to uważam do dubla można pyknac 😉...linia w miarę niska
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +516
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
H.Andersen under 7.5 kurs 1.82 Fortuna
Hans trochę odcina kupony,dawno w Gnieźnie nie jeździł ,ma naprawdę każdy bieg silnie obsadzony i zdziwię się jeśli te linie przekroczy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +718
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom