>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami 1. Liga Żużlowa w szonie 2023

Status
Zamknięty.
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)
 
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)
No niestety można podziękować Grygolcowi....za taki stan rzeczy...kupon przegrany...choć to niesprawiedliwe trochę to oczywiste...ale tak jest niestety
 
karfus 102,9K

karfus

Użytkownik
Panowie stawialiście pewnie tak jak Ja na Bloedorma powyżej 7,5 . Ja obstawiłem w STS i kupon przegrany choć chłopak jechał jeden bieg młodzieży i Grygolec go skasował i później już nie jechał i STS rozliczył jak rozliczył, miałem jeszcze Hurysz poniżej 3,5 i Falubaz z handicapem (-2,5)
Betclic robił zwroty za zakład z Bloodornem
 
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Typ podstawowy Ostrów win kurs 2.0 STS
Typy poboczne:
Bjerre under 8.5 kurs 1.7 Fortuna
Bellego under 5.5 kurs 1.88 Fortuna
Idę w kierunku Ostrowa dziś,może trochę patriotycznie ale mam wrażenie że Bjerre po upadku nie jest w pełni sił,Lyager po kontuzji ,Bellego też nie w pełni sił ...w ostrowie Gusts z kontuzja jeździ....to taki pojedynek na lekarzy i Fizjoterapeutów mam wrażenie....
Ciekawi mnie dziś postawa Lyagera chciałem grac under ale mówię coś za dużo tych underow w Polonii tak myślę...ale może gdzieś do taśmy go dorzucę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1902
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Przyjemski over 11.5 Fortuna
Nie ma Gustsa w Ostrovii....robi się luka większa dla Wiktora....no cóż.....brak Gustsa oznacza raczej porażkę Ostrovii ale już wycofać za bardzo się z typy nie można więc zostawiam bo już zagrane.....a liczyłem na jakieś 5 oczek Gustsa nie ukrywam
 
Ostatnia edycja:
maniek81 355K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Szlauderbach [poniżej 6 pkt.] 1.67 betfan

Próbuję tego typu w dublu. Wszędzie linia 5.5 pkt. Tutaj przy 6 punktach zwrot. Liczymy 5 startów. Szymon nie zachwyca w tym sezonie, chyba tylko jeden mecz fajny, a poza tym to pioch. Biegów najłatwiejszych nie ma, więc te 6 punktów nie będzie prosto przywieść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1545
Z 754

zuraw94

Użytkownik
A adams235 czy będzie można dziś ponownie liczyć na Twoje typy odnośnie 1. ligi żużlowej oraz Ekstraligi? Dzisiaj sporo dobrego speedwaya, a nie ukrywam, że w ciągu kilku lat, kiedy mocno obserwuje to forum, niewątpliwie wyróżniasz się ogromną rzetelnością oraz wiedzą w tematyce żużlowej. W skrócie - w każdy weekend czekam na Twoje analizy, bo można nich po prostu dobrze zarobić i wielkie słowa uznania za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +740
R 1,2K

rabatko

Użytkownik
A adams235 czy będzie można dziś ponownie liczyć na Twoje typy odnośnie 1. ligi żużlowej oraz Ekstraligi? Dzisiaj sporo dobrego speedwaya, a nie ukrywam, że w ciągu kilku lat, kiedy mocno obserwuje to forum, niewątpliwie wyróżniasz się ogromną rzetelnością oraz wiedzą w tematyce żużlowej. W skrócie - w każdy weekend czekam na Twoje analizy, bo można nich po prostu dobrze zarobić i wielkie słowa uznania za to.
W sedno! też czekam i korzystam😉
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
W sedno! też czekam i korzystam😉
Ja również z niecierpliwością porównam swoje typy z moimi.
Iversen +8.5, nie wiem co zrobić z Jamrogiem jest w parze z Lahtim który ostatnio coraz lepiej, ale jest pewnie zmotywowany na maksa przez finansowe sprawy z Gdańskiem. Walasek - 5.5 pomimo że zna ten tor to jest bez formy siły tylko na 2 biegi.
 
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Od rana chodzi za mną typ na juniorski w Gdańsku i teraz uwaga Fortuna daje +0.5 a STS -0.5 na Łódź a to jest kolosalna różnica....
Po cichu liczę na 2 zestaw bo to by pomogło i Dul jechałby z 1 pola...
Zagram grubo ale nie namawiam łódź juniorski +0.5 Fortuna kurs 1.84 czyli przy remisie wchodzi...
Typy poboczne
Lahti over 7.5 kurs 1.67 Fortuna
No gdzie jak nie w Gdansku na silnikach Hollowaya myślę że odpali...
J.Jamrog under 9.5 kurs 1.62 Fortuna
Mimo wszystko under ....bo tak czuję i liczę na to że Duńczycy w Gdańsku dziś odpala i Kuba może mieć problem...
D.Kaczmarek under 9.5 kurs 1.55 Fortuna ---klasycznie do dubla mocno😉tak to rozczytuje😉
I mecz w ZG....typy były w głowie ale po dłuższych przemyśleniach chyba odpuszczę...bo czuję że Falubaz nie będzie cisnąć ,mogą pojawić się juniorzy przy wysokim prowadzeniu i mogą się pojawić overy u zawodników Ostrovii tak myślę...Walasek nie ma.sprzetu ale na mecz w ZG może się sprężyć maxymalnie więc odpuszczę...chciałem Bertnzona ale on coś złapał i układ biegów w miarę....więc narazie mecz omijam...kusi over Thungate i o dziwo handi na Ostrovie może takie kierunki ale to tylko za drobnice jakaś ,żadnych poważnych pieniędzy bym nie położył na to😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
maniek81 355K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pawlicki + Jensen [poniżej 22.5 pkt.] 1.95 forbet
Nie trzeba było nawet biegów oddawać 😉

Spróbuję dziś pod prąd. Falubaz zapewne ogarnie zwycięstwo na luzie. Tyle, że w Ostrowie zwyciężyli 55-34, więc nie ma się co spinać, wystarczy wybrać dzisiejsze spotkanie i 3 punkty zostają w Winnym Grodzie. Widzieliśmy ostatnio, w meczu z Landshut, że szansę dostali juniorzy i cała czwórka liderów oddała swój jeden bieg. Liczę dziś na podobne roszady, co powinno ułatwić sprawę. Ponadto dwa biegi w rozkładzie obaj zawodnicy mają ze sobą, więc tu już z urzędu dwa punkty mniej do zdobycia. Jeśli tylko Falubaz zastosuje roszady, to typ powinien spokojnie wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Rune Holta under 5,00 pkt. 1,75 eToto

Trudny tor w Gdańsku plus słabe rączki Ryśka to może być złe połączenie. Wydaje mi sie, że na trudnym torze po opadach Rune nie podoła i skończy się na dwóch biegach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Lahti wygra przynajmniej bieg tak kurs 1.8 było STS...teraz już tylko 1.47

Klindt(-1) -Kaczmarek 1 kurs 2.02 Fortuna tu pod szukanie wysokiego kursu tak myślę...
Kto lepszy Bieg 1 Kaczmarek -Lahti 2 kurs 2.22Sts tu jest kluczowe aby był 1 zestaw jeśli Lahti pojedzie z małego to po takim kursie warto atakować....gorzej jak 2 zestaw wylosują wtedy może być kiepsko...ale trzeba zaryzykować...
 
Ostatnia edycja:
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja rowniez gram pod under Holty, tylko inaczej...

Rew (-2) - Holta 1 2.10 bet365

Keynan z drugiej strony powinien w trudnych warunkach odnalezc sie bardzo dobrze. Ma fajny pierwszy start, po ktorym moze byc w sumie juz 3:0 dla Australijczyka. Tak wysokie handi zawsze obarczone jest pewnym ryzykiem, ktore trzeba wkalkulowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +994
A 372K

adams235

Znawca - Żużel
Lahti wygra przynajmniej bieg tak kurs 1.8 było STS...teraz już tylko 1.47

Klindt(-1) -Kaczmarek 1 kurs 2.02 Fortuna tu pod szukanie wysokiego kursu tak myślę...
Kto lepszy Bieg 1 Kaczmarek -Lahti 2 kurs 2.22Sts tu jest kluczowe aby był 1 zestaw jeśli Lahti pojedzie z małego to po takim kursie warto atakować....gorzej jak 2 zestaw wylosują wtedy może być kiepsko...ale trzeba zaryzykować...
2 zestaw wylosowany tego się obawiałem i tragedia gotowa niestety ....1 pole i Lahti nie dał rady
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Panie Adams jesteś kocurem Jeśli chodzi o wiedzę żużlowa i Typy ale ten dzisiejszy na lahtiego to była tragedia ..
Przeciez on w tym roku mega zawodzi ,i jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu .
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
W sumie dopiero połowa roku, ale myślę, że w wyścigu o tytuł za najgłupszy tegoroczny post pan domino7 jest zdecydowanym faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom