>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 94 : Bartosiński - Grzebyk II

berserk 250,3K

berserk

Użytkownik
Nawet niezła ta rozpiska KSW w Gdańsku , na pierwszy rzut oka widze 4 walki w wadze ciężkiej i widze w nich zakończenia przed czasem. Karta wydaje się być łatwa do typowania , nie widziałem jeszcze kursów ale trzeba to nadrobić

A wy jak tu to widzicie ? TEAM Wrzosek czy TEAM Szpilka ?

Pierwszą walkę Bartosińskiego z Grzebykiem widziałem na żywo. Zazwyczaj przegrany pierwszej walki wygrywa rewanż ale od ostatniego ich pojedynku to Bartosiński zrobił wiekszy postęp niż Grzebyk i w tym pojedynku ta "zasada" nie powinna mieć miejsca.

Bliżej gali wrzucę typy
 
Otrzymane punkty reputacji: +700
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Gala jedna z gorszych bukmachersko, przez wczesne ogłaszanie Fortuny każdy typ już jest mniej lub bardziej zabity. Gdy są faworyci to po niskich kursach w stosunku do ryzyka w postaci konkretnego przeciwnika, freak fight w co main evencie i na otwarcie gali nie pomaga. Sportowo na pewno buduje galę rewanż małolatów trenujących w Stanach - Ruchała vs Kaczmarczyk. Być może też debiut Formeli choć to też nie jest jakiś nadzwyczajny zawodnik, a opowieści o podbiciu innych rynków czy USA można było między bajki włożyć.Wracając do kursów, taka ciekawostka - Leśko startował z kursu 2.38. Z pogranych betów w "prime" kursów udało się zagrać:

- Kreft 1.47
- Formela 1.50
- Ruchała 1.60
- Wrzosek 1.37
- Bartosiński 1.35
 
Otrzymane punkty reputacji: +700
anzelmo 138,3K

anzelmo

Użytkownik
po 1,37 to Arka nie ma co grać bardziej cos w stylu koniec w 1 rundzie albo walka przez KO TKO choc w cale sie nie zdziwię ja Szpila tutaj spróbuje obalić imo fortunka mogła by dodać tak jak na ufc betbuliderki wtedy można pokombinować i kursowo juz bylo by lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +700
macio106 136,2K

macio106

Znawca - MMA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Prasel R. - Vojcak S./ Prasel @2.52 Fortuna

Ja idę tutaj w stronę Brazylijczyka, który ma lepsze warunki fizyczne i jest specjalistą w parterze. W KSW wszedł z buta i pokonał Kite i Omielańcuzka a miał łatwo przegrać. Ok De Fries go zdominował, ale obecnie De Fries jest najlepszy w HW w KSW i nie m nikogo kto by mu zagroził . Prasel jak obali to zwyczajnie wykręci rywala, albo go umęczy i ubije. Słowaka widziałem na żywo w Gdyni i jest wielki, ale jak tylko stracił siły w 2 i 3 rundzie to nie istniej, póki miał siły bronić obalenia Stosica lub szarpać się z nim w klinczu to było w porządku, ale później już kaplica. Ma mocną głowę więc w KO ze strony Brazylijczyka bym nie liczył, ale mimo wszystko to Prasel w tym pojedynku będzie większy i będzie miał lepszy zasięg oraz lepsza kondycję, moim zdaniem jak dojdzie do 2 czy 3 rundy to Brazylijczyk obali i podda Słowaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1330
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Jak można wejście Prasela nazwać "z buta". Starty już niedołężny Kita odbijał jego głową jak piłkę od koszykówki przez dobre kilka minut pierwszej rundy w dosiadzie. To że Richter tego zwyrodnialec nie przerwał to był kryminał, później Kita już totalnie wypompowany od wyprowadzonych ciosów w drugiej rundzie padł to już inna historia. Walka z Omielańcuzkiem który nie może na kolanach ustać i w totalnie debilny sposób oddał właśnie nogi Preclowi to wyglądało wręcz na ustawkę. 2 lata przerwy bramkarza Chelsea czy można się spodziewać progresu z jego strony? Nie wiem. Vojcek 8 kg więcej, w przypadku gabarytów Precla nie ma co specjalnie na to patrzeć bo chłop najchętniej by leżał na plecach w celu wciągnięcia rywala do parteru. Vojcek powinien go spokojnie wypunktować w stójce. Kursy tu są prawidłowe.
 
anzelmo 138,3K

anzelmo

Użytkownik
to ja sie wtrącę :p

myślę ze koledze chodzi o to ze wszedł z buta- bo byl w tych 2 pojedynkach skazany na pożarcie .Takie nie przerwanie jak z Kita sie zdarzają wszędzie ...i to boli ale chłop w parterze jest groźny a mutant to taki ciężki placek(patrz nasz czołg Stawowy )- wiadomo jak sprawa w wagach ciężki wygląda. Jest bida i posucha trzeba szukać kombinować. Ta gala moze byc bardzo trudna do typowania i tak z kibicowskiego punktu widzenia(przynajmniej dla mnie ) ja lekko spróbuje
Szpile po takim kursie ko tko w rundach 1-2 6,0 fortuna obaj jeszcze nie do końca sprawdzenie w mma po 1,3 czy 1,37 Arka nie gram .Wrzosek lubi przyjąć a może to sie zle skończyć. Szpila powinien byc szybszy plus przewiduje ze ruszy zaskoczy czymś od początku tak jak z Pudzianem te kolano latające tu moze jakieś szybkie combo bokserskie moze sprowadzenie cos szalonego główny bet mocniej pograny to ze walka skończy sie w 1 rundzie. Arek może jakieś wysokie kopniecie :}

Próbujemy Michaliszyn po 3,95 lvbet
Bartos zmiana rywala kurs dramat- toczy medialne wojenki z Tommym(zaczepia młodego Oleksiejczuka) myślę ze głowa tez jest juz gdzie indziej miał tam jakieś zagraniczne ofert bellator marzy o UFC. Igor agresywny dobra mocna stojka jest wstanie zgasić światło moim zdaniem Bartosowi.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Próbujemy Michaliszyn po 3,95 lvbet
Bartos zmiana rywala kurs dramat- toczy medialne wojenki z Tommym(zaczepia młodego Oleksiejczuka) myślę ze głowa tez jest juz gdzie indziej miał tam jakieś zagraniczne ofert bellator marzy o UFC. Igor agresywny dobra mocna stojka jest wstanie zgasić światło moim zdaniem Bartosowi.
Dokładnie. Jednakże warto spojrzeć za granicę jakie są kursy i jest wesoło dość. Bartosiński 1,13 - Michaliszyn 6,50

Podobnie uważam odnośnie Bartosińskiego. 5 rund raczej Igor nie da rady ale 3 rundy będą ciekawie stąd taki typ wjechał - Bartosiński w rundach 1-2? NIE 1,96
 
Smerfik 1,1K

Smerfik

Użytkownik
Prasel który oficjalnie przed walką mówił że wychodzi z kontuzją barku.

Ale co tam znawca i tak na niego grał !!!!😁
Post automatycznie złączony:

Prasel R. - Vojcak S./ Prasel @2.52 Fortuna

Ja idę tutaj w stronę Brazylijczyka, który ma lepsze warunki fizyczne i jest specjalistą w parterze. W KSW wszedł z buta i pokonał Kite i Omielańcuzka a miał łatwo przegrać. Ok De Fries go zdominował, ale obecnie De Fries jest najlepszy w HW w KSW i nie m nikogo kto by mu zagroził . Prasel jak obali to zwyczajnie wykręci rywala, albo go umęczy i ubije. Słowaka widziałem na żywo w Gdyni i jest wielki, ale jak tylko stracił siły w 2 i 3 rundzie to nie istniej, póki miał siły bronić obalenia Stosica lub szarpać się z nim w klinczu to było w porządku, ale później już kaplica. Ma mocną głowę więc w KO ze strony Brazylijczyka bym nie liczył, ale mimo wszystko to Prasel w tym pojedynku będzie większy i będzie miał lepszy zasięg oraz lepsza kondycję, moim zdaniem jak dojdzie do 2 czy 3 rundy to Brazylijczyk obali i podda Słowaka.
Taki z ciebie znawca że nie wiedziałeś że wychodzi z kontuzją dddfdd
 
Do góry Bottom