>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na EURO 2024

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bukmacherzy z pewnością zaproponują nam pulę zakładów specjalnych związanych z EURO 2024.
W tym temacie wypisujcie typy, długoterminowe lub specjalne. Jeśli uważasz, że coś jest warte uwagi już dziś przedstaw nam typ wraz ze swoją opinią.
Zapraszam do dzielenia się swoimi propozycjami.
 
G 3,5K

Gideon1212

Użytkownik
Albania to moim zdaniem zdecydowanie najsłabsza drużyna nie tylko w tej grupie, ale i w całym turnieju. Chorwaci i Hiszpanie stracili bardzo mało goli w eliminacjach (odpowiednio 4 i 5), natomiast Włosi zakończyli eliminacje ze stratą 9 bramek, głownie przez Anglików, którzy w dwóch meczach wbili im 5 goli. Albańczycy coś tam postrzelali w eliminacjach (12 bramek), ale poziom przeciwników był zdecydowanie niższy. Mój typ długoterminowy to:

Albania strzeli najmniej goli @5.50 fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +891
ranczo0123 482K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Albania to moim zdaniem zdecydowanie najsłabsza drużyna nie tylko w tej grupie, ale i w całym turnieju. Chorwaci i Hiszpanie stracili bardzo mało goli w eliminacjach (odpowiednio 4 i 5), natomiast Włosi zakończyli eliminacje ze stratą 9 bramek, głownie przez Anglików, którzy w dwóch meczach wbili im 5 goli. Albańczycy coś tam postrzelali w eliminacjach (12 bramek), ale poziom przeciwników był zdecydowanie niższy. Mój typ długoterminowy to:

Albania strzeli najmniej goli @5.50 fortuna.
Ja bym powiedzial, ze Polska z taka gra smialo moze aspirowac do zagrozenia ci tego zakladu :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
Do góry Bottom