Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Popularne wpisy z ostatnich 30 dni

Popularne wpisy to takie, które zostały uznane za przydatne / użyteczne przez użytkowników Forum Bukmacherskiego. Lista jest w kolejności od najbardziej nagrodzonych względem ilości a następnie sumy punktów reputacji.
13 listopada 2019 12:25
zobacz
chamberlain
chamberlain
Paź 2015 | Moderator
626 5 206 21

Wszystkie kursy z Unibet.


Spotkania do rozegrania:

Anglia – Czarnogóra | 14.11.2019

Czechy – Kosowo | 14.11.2019

Bułgaria – Czechy | 17.11.2019

Kosowo – Anglia | 17.11.2019

Jak widać sytuacja w grupie prezentuje się następująco, w grze pozostały trzy drużyny, Kosowo, Czechy i Anglia, w najlepszej dyspozycji jest ta ostatnia drużyna, Anglii potrzebny jest tylko remis w najbliższym spotkaniu z Czarnogórą, ale w tym meczu ich zwycięstwo powinno być formalnością. O drugie miejsce powalczą ze sobą reprezentacja Czech i Kosowa, które już w najbliższej kolejce zagrają ze sobą spotkanie bezpośrednie, w lepszej sytuacji są Czesi, bo ten mecz zagrają u siebie, dodatkowo w ostatnim meczu zmierzą się na wyjeździe ze słabszą drużyną; w porównaniu do przyjmowania u siebie Anglii przez reprezentację Kosowa, Bułgarię. Na pierwsze dwa spotkania proponuje:

Anglia – Czarnogóra

Over 3.5 kartek @ 1.94  

Wynik pierwszego spotkania: 1:5 dla Anglii.

Czarnogóra bez szans na awans i przyjeżdżają na Wembley na pożarcie, Anglicy wystawiają na to spotkanie najlepsze co mają, spodziewam się ciśnięcia od początku do końca. Poza tym to dla nich jubileuszowy mecz, tysięczny w wykonaniu ich reprezentantów, przez co w tym meczu zawodnicy wystąpią ze specjalnymi numerami na to spotkanie. Ja idę w tym meczu jednak w kartki, co prawda mecz nie zapowiada się na jakiś gorący, bo w końcu Czarnogóra szans na awans już nie ma, ale te wyjściowe linie są śmiesznie niskie, a sędzią przecież Antonio Miguel Mateu Lahoz, który w tym sezonie lubi pokazywać kartki. Ktoś kiedyś napisał, że nie jest on zbyt overowym sędzią i bardziej chce zabłysnąć w medialnych spotkaniach, no to teraz ma jubileuszowe tysięczne spotkanie Anglii, więc na Wembley może akurat się zaprezentować. | Kiedy jeszcze pisałem tą analizę kursy na over 2.5 kartki oscylowały w granicach 1.50, teraz mamy 1.30, więc zbytnio nie do gry, zostaje więc sam over 3.5 kartki.

Sędzią spotkania: Antonio Miguel Mateu Lahoz

Czechy – Kosowo

Kosowo lub remis @ 2.30  

Wynik pierwszego spotkania: 2:1 dla Kosowa.

Nie powiem, w tym spotkaniu też chętnie poszedłbym w kartki, jednak kursy na nie jeszcze nie zostały wystawione, a spodziewam się, że linie będą wysokie, więc zagram tu inaczej. Gram w stronę Kosowa, myślę, że będzie to spotkanie, w którym za bardzo jedna czy druga drużyna nie będzie się zbytnio odkrywać, wiadomo Czesi wygrywając ten mecz zapewniają sobie awans, a więc mecz wielkiej wagi, dla Kosowa wygrana byłaby przedłużeniem szans na awans, ale dopiero po ostatnim meczu z Anglią byłoby wszystko jasne. Ryzyko więc może bardzo się opłacić, ale też można stracić bardzo dużo. Kosowo bardzo dobrze prezentuje się w kwalifikacjach, przegrali tylko jedno spotkanie, 5:3 z Anglią, czyli dla nich bardzo dobre spotkanie, trafić 3 bramki na Wembley to nie byle wyczyn, Czechy za to u siebie w kwalifikacjach jeszcze nie stracili punktów, ogrywali Bułgarię i Anglię po 2:1 i Czarnogórę 3:0, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Sędzią spotkania: Gianluca Rocchi


Spotkania do rozegrania:

Serbia – Luksemburg | 14.11.2019

Portugalia – Litwa | 14.11.2019

Serbia – Ukraina | 17.11.2019

Luksemburg – Portugalia | 17.11.2019

W grupie B co ciekawe awans wywalczyła już Ukraina, świetne eliminacje w ich wykonaniu, o drugie miejsce powalczy Portugalia z Serbią, w lepszej dyspozycji zdecydowanie Portugalia, najpierw mecz domowy z outsiderem grupy, następnie wyjazd do również słabego Luksemburga, Serbia musiałaby wygrać dwa spotkania co jest możliwe, bo nawet w spotkaniu z nic nie grającą Ukrainą u siebie mają szansę, ale musieliby liczyć na potknięcie Portugalii, na co raczej się nie zanosi. Na pierwsze dwa spotkania proponuje:

Portugalia – Litwa

Under 4.0 bramki @ 2.08  

Wynik pierwszego spotkania: 1:5 dla Portugalii.

Portugalia weźmie raczej dwa mecze, jednak czy będzie w nich aż taki grad bramek? Pierwszy mecz co prawda zakończył się zwycięstwem Portugalii 1:5, tyle, że w ich szeregach szalał Ronaldo, który ustrzelił 4 bramki, a ostatnimi czasy Cristiano nie jest zbyt widoczny, poza tym zostanie jeszcze wyjazd do Luksemburga, który też trzeba będzie koniecznie wygrać. Możemy więc zobaczyć pełną dominację Portugalii, która nie przełoży się na bramki, Litwa raczej im nie zagrozi, a na pewno zawalczy o jak najmniejszy wymiar kary, Portugalia przy prowadzeniu dajmy na to 2:0 może całkowicie odpuścić, skupić się na ataku pozycyjnym, byle dokopać ten mecz do końca, poza tym jak na razie w meczach domowych Portugalii tak dużo bramek nie padało, remisowali 0:0 z Ukrainą, 1:1 z Serbią i wygrali 3:0 z Luksemburgiem, gdzie jedna bramka też wpadła w końcówce. Grałbym tu over, gdyby był to ostatni mecz w grupie, jednak zostało do rozegrania jeszcze jedno spotkanie i sił trzeba trochę oszczędzić.

Sędzią spotkania: Ruddy Buquet

Serbia – Luksemburg

BTTS Tak @ 2.55  

Wynik pierwszego spotkania: 1:3 dla Serbii.

Jak już mówiłem o Serbii, stać ich na awans, ale muszą liczyć na potknięcie Portugalii, co raczej się nie wydarzy, ale też nie znaczy, że odpuszczą w ostatnich meczach, póki jest szansa będą walczyć. Zdziwiłem się jednak tak wysokimi kursami na BTTS, wiadomo, że Luksemburg to nie jest jakaś potęga, ale nie brakuje im ambicji, w piłce klubowej coraz śmielej sobie poczynają, w reprezentacja jeszcze nie jest tak kolorowo, ale walczą. Luksemburg trafił do tej pory tylko 1 bramkę na wyjeździe, słabej Litwie, nie trafiali z Ukrainą i Portugalią, jednak Serbia to nie jest zespół, który dobrze broni, już pozwolili trafić sobie 13 bramek, więcej trafiła tylko Litwa, w pierwszym meczu Luksemburg trafił, a ogólnie mieli aż 23 sytuacji bramkowych i 6 celnych strzałów na bramkę. Serbia pozwala na dużo, tracili bramkę w każdym spotkaniu, sami nie strzelając tylko raz, więc moim zdaniem warto tu spróbować bramki po dwóch stronach.

Sędzią spotkania: Serdar Gözübüyük


Spotkania do rozegrania:

Irlandia Północna – Holandia | 16.11.2019

Niemcy – Białoruś | 16.11.2019

Holandia – Estonia | 19.11.2019

Niemcy – Irlandia Północna | 19.11.2019

W grupie C z szansami na awans 3 drużyny, czyli Holandia, Niemcy i Irlandia Północna, w najlepszej sytuacji są dwie pierwsze, mają w końcu 3 pkt przewagi nad Irlandią i grają z nią bezpośrednie spotkanie, Irlandia chcąc awansować musiałaby wygrać i z Holandią i Niemcami i liczyć na wpadkę tych drużyn w swoich pozostałych spotkaniach, co nie będzie łatwe, bo Niemcy w spotkaniu z Białorusią i Holandia w spotkaniu z Estonią, będą ogromnymi faworytami. Na pierwsze dwa spotkania proponuje:

Irlandia Północna – Holandia

Irlandia Północna Handi +0.5 bramki HT 1.85  

Under 1.0 bramki HT @ 1.97  

Wynik pierwszego spotkania: 3:1 dla Holandii.

Pytanie na to spotkanie jest jedno, czy Irlandia jest w stanie urwać punkty Holandii i remis nie byłby tu zadowalający, tylko wygrana. Ciężko to stwierdzić, myślę, że warto zagrać w tym meczu under, ja wybrałem typy do połowy. Irlandia Północna to ciężki teren, cała ich gra opiera się na defensywie, więc ich mecze są trochę ciężkie do oglądania. Tak samo będzie i w tym meczu, gospodarze powinni wybijać gości z rytmu i czekać na ten moment, żeby ukąsić, gram tylko do HT, bo jej spodziewam się bardzo zapobiegawczej, w drugiej mecz może się otworzyć, bo Irlandię remis tu nie będzie interesował. Nie tak dawno gospodarze przegrali u siebie z Niemcami 0:2, ale po pierwszej połowie było 0:0, w pierwszym spotkaniu z Holandią przegrali 3:1, dużo bramek, tyle, że znowu w pierwszej połowie było 0:0, a Holandia oddała raptem 1 celny strzał, strzelanie zaczęło się w drugiej połowie, Irlandia trafiła w 75 min, zaś Holandia w 80, 91 i 94, także długo nie znajdowali drogi do bramki.

Sędzią spotkania: Szymon Marciniak

Niemcy – Białoruś

Białoruś Handi +3.5 bramki @ 1.57  

Białoruś Handi +2.5 bramki @ 2.38  

Wynik pierwszego spotkania: 0:2 dla Niemiec.

Niemcy wygrywając z Białorusią mogą nie być dalej pewni awansu, wciąż mogłaby namieszać Irlandia Północna, tyle, że ta musiałaby wygrać wtedy z Niemcami na ich terenie chociaż 0:3, co nie wydaje się zbyt możliwe, ale taka możliwość jest. Podobnie jak w meczu Portugalii, nie spodziewam się tutaj wielkiego strzelania ze strony Niemiec, potrzebne im zwycięstwo, ale też dobre przygotowanie się do spotkania z Irlandią Północną, choć co prawda Irlandia wcale nie musi wygrać z Holandią, wtedy do ostatniego spotkania będą mogli podejść na luzie, ale ten mecz będzie trwał w tym samym czasie, więc kalkulacji nie będzie.

Sędzią spotkania: Orel Grinfeld


Spotkania do rozegrania:

Szwajcaria – Gruzja | 15.11.2019

Dania – Gibraltar | 15.11.2019

Irlandia – Dania | 18.11.2019

Gibraltar – Szwajcaria | 18.11.2019

Sytuacja w grupie D jest o tyle ciekawa, że w tej chwili w najlepszym położeniu jest drużyna z.. trzeciego miejsca. Tak właśnie jest nią Szwajcaria, ma tylko 1 punkt straty do dwóch drużyn przed sobą, ale spotkania u siebie z Gruzją i na wyjeździe z Gibraltarem, więc raczej pewne 6 punktów, także Irlandia już na pewno ich nie wyprzedzi, walka rozegra się o drugie miejsce, gdzie Irlandia zagra bezpośredni mecz z Danią i zwycięstwo da im awans, jednak zanim do tego dojdzie dwa spotkania, które powinny być formalnością:

Dania – Gibraltar

Under 5.5 bramek @ 1.85  

Wynik pierwszego spotkania: 0:6 dla Danii.

Przeczuwam rezerwy Danii w tym spotkaniu, albo tylko jakieś epizody pierwszego składu, Dania pyknie Gibraltar jakimkolwiek składem by nie zagrali, jednak zaraz po nim zagrają najważniejszy mecz w sezonie z Irlandią i na tym meczu powinni się skupić, bo tam porażka będzie oznaczała dla nich brak awansu na ME. Bramki powinny być, ale 6 bramek to jednak sporo, no chyba, że gospodarze będą mieć skuteczność z kosmosu. Gibraltar w ostatnich latach na wyjeździe przegrywał wysoko z Polską 8:1 w 2015 roku i z Belgią 9:0 w 2017 roku, a musieli mierzyć się w delegacjach chociażby z Portugalią czy bramkostrzelną Szwajcarią w tych eliminacjach, a te drużyny wygrywały odpowiednio 5:0 i 4:0.

Sędzią spotkania: István Vad

Szwajcaria – Gruzja

Szwajcaria over 2.5 bramki @ 2.02  

Wynik pierwszego spotkania: 0:2 dla Szwajcarii.

Jak pisałem wcześniej Szwajcaria w najlepszym położeniu w tej chwili, ale najpierw muszą zrobić ten pierwszy krok. Myślę, że rzucą wszystkie siły na Gruzję, bo Gibraltar to nie będzie dla nich żadna trudność, linia na over dosyć niska, przecież Gruzja nie broni najlepiej, stracili już 10 bramek, w eliminacjach na wyjazdach przegrywali 1:0 z Irlandią, ale wiadomo jak defensywna jest Irlandia, przegrali 5:1 z Danią i wygrali 2:3 z Gibraltarem, jak widać nawet Gibraltar był w stanie trafić im u siebie 2 bramki, czemu Szwajcaria miałaby nie trafić 3 bramek w meczu w którym od początku będą cisnąć? Już w pierwszym meczu przeważali przez całe spotkanie, skończyło się na 0:2, tu według mnie może skończyć się wyżej.

Sędzią spotkania: Danny Makkelie


Spotkania do rozegrania:

Azerbejdżan – Walia | 16.11.2019

Chorwacja – Słowacja | 16.11.2019

Walia – Węgry | 19.11.2019

Słowacja – Azerbejdżan | 19.11.2019

W grupie E aż 4 cztery mają szansę na awans, a nawet Chorwacja znajdująca się na pierwszym miejscu nie może być pewna awansu, jednak oni zagrają u siebie ze Słowacją, która też walczy o awans, ale mimo wszystko powinni ich ograć i być bezpieczni, Walia też raczej wygra z Azerbejdżanem, więc przed ostatnimi spotkaniami może mieć taką sytuacją w tabeli:

1. Chorwacja – 17 punktów

2. Węgry – 12 punktów

3. Walia – 11 punktów

4. Słowacja – 10 punktów

Słowacja zagra u siebie z Azerbejdżanem, więc w takim meczu o wszystko można również spodziewać się ich wygranej, ale wtedy i tak wszystko zdecyduje się w meczu Walii z Węgrami. Na dwa pierwsze spotkania proponuje:

Azerbejdżan – Walia

Walia wygra przewagą 1 bramki @ 3.50  

Wynik pierwszego spotkania: 2:1 dla Walii.

Ważne spotkanie dla Walii, pierwszy krok w ostatecznej walce o ME, jednak czy wygrana przyjdzie im tak łatwo? Walia jak na razie przegrała na wyjazdach 2:1 z Chorwacją, 1:0 z Węgrami i zremisowali 1:1 ze Słowacją, poprzednie spotkania pokazują, że wcale nie musi być tak łatwo Walii w Azerbejdżanie, a gospodarze zdobywali u siebie bramki we wszystkich meczach, 1:3 z Węgrami, 1:5 ze Słowacją i 1:1 z Chorwacją, jak widać urwali punkty nawet Chorwacji, co pokazuje jak Walia może mieć ciężko. Jednak mimo wszystko myślę, że uda im się wygrać, zagram tu jednak trochę for fun, na zwycięstwo Walii, ale dokładnie różnicą 1 bramki. Walia już w pierwszym meczu miała nie małe problemy z Azerbejdżanem, wygrali 2:1 po bramce w 84 minucie, ale po wyrównanym spotkaniu, tu Azerbejdżan już nie gra o nic, ale krwi potrafią napsuć, podobnie powinno być też teraz.

Sędzią spotkania: Deniz Aytekin

Chorwacja – Słowacja

BTTS Tak @ 2.10  

Wynik pierwszego spotkania: 0:4 dla Chorwacji.

Wygrana Chorwacji dam im pierwsze miejsce w grupie bez względu na pozostałe spotkania, wygrana Słowacji mocno przybliży ich do awansu, mając w perspektywie jeszcze mecz z Azerbejdżanem u siebie, Słowacja teoretycznie nawet przegrywając ten mecz ma jeszcze szansę na awans, ale wtedy Węgry musiałyby tylko zremisować z Walią, wygrana Węgier czy Walii wyrzuciłaby ich z pierwszego meczu. Jest więc o co walczyć, tym bardziej Słowacja będzie chciała odegrać się za pierwsze spotkanie, które przegrali u siebie z Chorwacją aż 0:4, jeśli padnie tu dość szybko bramka, mecz powinien się otworzyć. Słowacja przegrała na wyjeździe pierwszy mecz z Walią 1:0, ale później 1:5 z Azerbejdżanem i 1:2 z Węgrami, Chorwaci nie imponują tak w defensywie, a jak mówiłem ten mecz może się otworzyć, więc po takim kursie BTTS próbuję jak najbardziej.

Sędzią spotkania: Clément Turpin


Spotkania do rozegrania:

Norwegia – Wyspy Owcze | 15.11.2019

Hiszpania – Malta | 15.11.2019

Rumunia – Szwecja | 15.11.2019

Szwecja – Wyspy Owcze | 18.11.2019

Hiszpania – Rumunia | 18.11.2019

Malta – Norwegia | 18.11.2019

W grupie F w przeciwieństwie do wcześniejszych grup, czeka nas jeszcze 6 spotkań, aż 4 drużyny z szansami na awans, jedynie Wyspy Owcze i Malta nie ma już tych szans. Norwegia z 11 punktami zajmuje jak na razie tylko 4 miejsce, mają najmniej punktów spośród wszystkich drużyn z szansami na awans, za to zagrają u siebie z Wyspami Owczymi i na wyjeździe z Maltą, więc jest szansa na 6 punktów, w najlepszej dyspozycji Hiszpania, której potrzebny jest 1 punkt do zajęcia pierwszego ch miejsca, a przecież zagrają u siebie z Maltą i Rumunią, więc to będzie tylko formalność, o 2 miejsce powalczy Norwegia, Rumunia i Szwecja, sytuację pierwszych opisałem, Szwecja z 15 punktami i mecz z Rumunią na wyjeździe, bardzo ważny dla nich i z Wyspami Owczymi u siebie, więc raczej pewne 3 punkty, Szwecji tak naprawdę potrzebny chociaż remis z Rumunami i to powinno wystarczyć do awansu. W każdym razie w tych spotkaniach typuje:

Norwegia – Wyspy Owcze

Norwegia over 3.5 bramki @ 2.45  

Wynik pierwszego spotkania: 0:2 dla Norwegii.

Szkoda mi Norwegów, zagrali naprawdę dobre kwalifikacje, przegrali tylko jedno spotkanie po walce z Hiszpanami, zawsze czegoś brakowało, bo aż 5 spotkań zakończyło się remisami, jak napisałem nawet dwie wygrane Norwegów może im nie dać awansu. W tym meczu gram na ich over, myślę, że będą chcieli się godnie pożegnać ze swoimi kibicami, do czasu gry w eliminacjach do Mistrzostw Świata, może wtedy pójdzie akurat lepiej. Wyspy Owcze najgorsza defensywa w grupie, stracili aż 23 bramki, nawet Malta traciła mniej, na wyjazdach przegrywali właśnie z Maltą 2:1, z Rumunią 4:1 i Hiszpanią 4:0, zaś Norwegia u siebie remisowała ze Szwecją 3:3, Rumunią 2:2, z Hiszpanią 1:1 i wygrali z Maltą 2:0, jak widać nie przekroczyli w żadnym spotkaniu linii 3.5 bramek, ale jako, że to ostatni mecz kwalifikacji przed własną publicznością, to spodziewam się chociaż małego widowiska.

Sędzią spotkania: Fran Jović

Hiszpania – Malta

Malta Handi +4.5 bramki @ 2.02  

Wynik pierwszego spotkania: 0:2 dla Hiszpanii.

Hiszpanii potrzebny tylko punkt, więc już w pierwszym spotkaniu dopełnią formalności, pytanie czy skończy się na deklasacji? No nie wiem, tym wielkim często się nie chce, a takie mecze traktują trochę z przymrużeniem oka, byle wyjść, pokopać, nie zrobić sobie krzywdy i wygrać, Hiszpania owszem, gdyby chcieli mogliby tu i wygrać 10:0, tylko po co. Malta im raczej nie zagrozi, w końcu mają bilans 2-18, te dwie bramki trafione Wyspom Owczym, z którymi wygrali, w pozostałych spotkaniach bez zdobyczy bramkowej, wyjazdy przegrywali 3:0 ze Szwecją, 2:0 z Norwegią, 1:0 z Rumunią i 1:0 z Wyspami Owczymi, więc wcale nie tak wysoko. Hiszpanie za to wygrywali 2:1 z Norwegią, 3:0 ze Szwecją i  4:0 z Wyspami Owczymi. W tym meczu Hiszpania może wystawić rezerwy, a Malta powinna zagrać z wielkim sercem, by przegrać jak najmniej, u siebie udało im się stracić tylko 2 bramki z Hiszpanią, tu mogą nawet 4.

Sędzią spotkania: Viktor Kasai

Rumunia – Szwecja

Over 4.5 kartek @ 1.43  
Over 5.5 kartek @ 2.02  

Wynik pierwszego spotkania: 2:1 dla Szwecji.

Gram tu kartki, jeszcze nie wiem na jaką linię z jakim kursem, bo tego w ofercie na to spotkanie jeszcze Unibet nie ma, ale jak już wystawi, gram tu na jakąkolwiek linię. Najciekawsze i szykujące się na najbardziej waleczne spotkanie w grupie F, Szwecja teoretycznie potrzebuje tu tylko remisu, bo w ostatnim spotkaniu powinni na spokojnie ograć Wyspy Owcze u siebie, Rumunia zaś musi atakować, bo w przypadku wygranej przeskoczą Szwedów i mimo, że zagrają ostatni mecz wyjazdowy z Hiszpanią, to Hiszpanie nie będą już o nic grać w tym spotkaniu, więc mogą się zadziać cuda. Gram na kartki, bo czuję, że w tym meczu może być ostro, głównie ze strony Rumunów, sędzią zaś Daniele Orsato, Włoch, który w tym sezonie pokazał 58 żółtych kartek, w trzech przypadkach w konsekwencji czerwone i jedną czerwoną kartkę bezpośrednio w 9 spotkaniach, czyli średnio w prowadzonym przez siebie spotkaniu pokazuje 6.4 żółtej kartki na mecz, a więc bardzo wysoko, choć dzięki temu nie bałbym się tu zagrać nawet linii 5.5, bo czuję, że to może być ostry mecz, już w pierwszym spotkaniu do 72 minuty było bez kartek, ale od tej minuty posypało się ich aż 5.

Sędzią spotkania: Daniele Orsato


Spotkania do rozegrania:

Słowenia – Łotwa | 16.11.2019

Izrael – Polska | 16.11.2019

Austria – Macedonia Północna | 16.11.2019

Polska  - Słowenia | 19.11.2019

Łotwa – Austria | 19.11.2019

Macedonia Północna – Izrael | 19.11.2019

Nasza Polska grupa, więc sytuacja w tabeli przez większość jest już znana, Polska mimo, że w kwalifikacjach jakoś nie zachwyciła, to awans pewny już ma, zagrają o wygranie grupy, co może być ciężkie patrząc z jakimi rywalami zagramy my, a z jakimi Austria, która traci do nas tylko 3 punkty. Reszta spotkań raczej bez historii, co prawda Macedonia Północna, Słowenia i Izrael mają jeszcze szansę na awans, wszystkie mają po 11 punktów, ale musiałyby wygrać swoje wszystkie i spotkania i liczyć na dwie porażki Austrii, a Ci grają u siebie z Macedonią i na wyjeździe z Łotwą, więc raczej już po pierwszym spotkaniu będzie wszystko jasne. W nadchodzących spotkaniach proponuje:

Słowenia – Łotwa

Over 3.5 bramki @ 2.55  

Słowenia over 3.5 bramki @ 3.05  

Wynik pierwszego spotkania: 0:5 dla Słowenii.

Słowenia po wygranej z Polską, a następnie wyszarpanym zwycięstwie z Izraelem poczuła się dosyć pewnie i to ich zgubiło, wpadka z Macedonią Północną gdzie przegrali 2:1, ale już w pierwszym meczu nie potrafili z nimi wygrać, tylko remisując 1:1, następnie porażka z Austrią 0:1, ten mecz zdecydował, ta jedna bramka, gdyby chociaż zremisowali to spotkanie, to jeszcze wszystko byłoby otwarte, ale niestety teraz już większych szans nie ma. Mimo wszystko Słowenia to ambitny zespół i myślę, że będzie chciało im się zagrać z Łotwą o wysoki wynik, Łotysze przyjmują ciosy jak leci, stracili już 27 bramek, Słowenia już w pierwszym meczu pokonała ich 0:5, prowadząc już po pierwszej połowie 0:4, czemu mieliby teraz tego nie powtórzyć, ot takie chociaż małe pocieszenie dla nich, gram w over w całym spotkaniu, bo Łotwa od czasu do czasu potrafi coś trafić, ale też i samej Słowenii, bo na 4 bramki u siebie ze słabą Łotwą stać ich na spokojnie, pytanie czy będzie chciało im się grać, mam nadzieję, że tak.

Sędzią spotkania: Radu Petrescu

Austria – Macedonia Północna

Under 3.0 bramki @ 1.83  

Wynik pierwszego spotkania: 1:4 dla Austrii.

Jak już wcześniej pisałem Austrii wystarczy do szczęścia jeden punkt z Macedonią, choć raczej to spotkanie wygrają, buki jednak spodziewają się bardzo ofensywnego spotkania, chyba przez ten pierwszy mecz, gdzie zobaczyliśmy aż 5 bramek, ale szczerze mówiąc, wśród nich były dwa samobóje i jeden rzut karny, poza tym dwie bramki w końcówce strzelone przez Austrię w 82 i 86 minucie, po prostu wtedy, kiedy Macedonia otworzyła się atakując, a Austria to wykorzystała. Macedonia wygrywając z Austrią, a później z Izraelem u siebie i tak raczej by nie awansowała, bo Austria zagra ostatni mecz z Łotwą, a z nimi w tej chwili może wygrać każdy. Macedonia dobrze pokazała się w eliminacjach, bilans 3-2-3, porażki 0:1 z Polską, 1:4 z Austrią i 2:0 z Polską to nie są jakieś wysokie porażki, stawiali mocny opór wszystkim i w zbliżającym się spotkaniu Austria może mieć problemy z bramkami, nie oczekiwałbym tu wymiany ciosów, a raczej jakiejś wygranej 2:0 Austrii.

Sędzią spotkania: Michael Oliver

Ostatnie spotkanie to jak wiadomo mecz Izrael – Polska, a to wydarzenie jest oddzielny temat, nie wiem czy wypowiem się tam na temat tego spotkania, bo w tej chwili nie mam jeszcze zbytnio pomysłów na ten mecz, zresztą ciekawe czy do niego dojdzie patrząc na sytuacją w Izraelu.


Spotkania do rozegrania:

Turcja – Islandia | 14.11.2019

Francja – Mołdawia | 14.11.2019

Albania – Andora | 14.11.2019

Mołdawia – Islandia | 17.11.2019

Andora – Turcja | 17.11.2019

Albania – Francja | 17.11.2019

Grupa H to grupa, w której szanse na awans mają trzy drużyny, bo Andora i Mołdawia od początku miałyby być tylko dostarczycielami punktów, zresztą tak jak właśnie było, a Albania najzwyczajniej w świecie nie dała rady. W tej chwili Turcja z 19 punktami tak samo jak Francja i Islandia z 15 punktami, jednak wszystkim drużynom na starcie można dopisać po 3 punkty, bo każda z nich zagra z Andorą, lub Mołdawią, a wątpię, że te drużyny miałyby zagrozić komuś, czyli sytuacja w tabeli teoretycznie prezentuje się tak:

1. Turcja – 22 punkty

2. Francja – 22 punkty

3. Islandia – 18 punktów

Więc sprawa wyjaśniona, Islandia ma już tylko teoretyczne szanse na awans, ale je ma. W każdym razie na następujące spotkania proponuje:

Turcja – Islandia

Under 1.0 bramki HT @ 1.85  

Wynik pierwszego spotkania: 2:1 dla Islandii.

Jedyna nadzieja Islandii to wygrać z Turcją i modlić się, żeby w ostatnim spotkaniu Andora urwała im punkty, szansa jest, choć bardzo niewielka, choć jest też szansa na wyprzedzenie Francji, no ale nie oszukujmy się. Myślę jednak, że Islandczycy nie przestraszą się Turcji i ich gorącego terenu, będą walczyć, Turcji na dobrą sprawę wystarczy remis, żeby być pewnym awansu już po tym spotkaniu, a nawet jeśli przegrają, zawsze mogą wygrać na koniec z Andorą. W każdym razie spodziewam się raczej defensywnego spotkania, Turcja w ofensywie jest bardzo słaba, niby trafione 16 bramek w 8 spotkaniach, ale 8 bramek trafili w dwóch spotkaniach z Mołdawią, a więc w pozostałych meczach tylko 8 bramek w 6 spotkaniach, niby nie tak najgorzej, ale też nie tak najlepiej. Ostatnie dwa mecze domowe to męczarnie, wygrane z Andorą i Albanią po 1:0, po bramkach odpowiednio w 89 i 90 minucie, czyli dwa razy byli blisko straty punktów. Turcja jest nastawiona raczej na destrukcję, co prawda w pierwszym meczu, który Islandia wygrała 2:1, wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie, ten mecz jest jednak inny i otwieranie się od samego początku dla jednej, czy drugiej drużyny, może być bardzo zgubne.

Sędzią spotkania: Anthony Taylor

Albania – Andora

Albania Handi -2.0 bramki @ 2.08 

Wynik pierwszego spotkania: 0:3 dla Albanii.

Mecz o nic, Albania bez szans na awans, a Andora to dostarczyciel punktów, wygrali jedno spotkanie, 1:0 z Mołdawią, gdzie kurs na nich był w okolicach 5.00, a to była jedyna trafiona bramka w tych eliminacjach. Mimo wszystko grają u siebie, a piłka jest dla nich ważnym sportem i choć nie powtórzą wyniku sprzed 4 lat, kiedy to awansowali na Euro 2016, to tu powinni zagrać o zwycięstwo. Wygrana 3:0 w tym meczu jak najbardziej w zasięgu, bo Andora nie powinna tu zagrozić, oni już w meczu u siebie nie oddali nawet celnego strzału na bramkę Albanii, goście co prawda trafiali bramki na 0:2 i 0:3 w 87 i 96 minucie, ale u siebie powinni zagrać lepiej, a gdyby jednak nie dali rady, to przynajmniej 2 bramek z ich strony spodziewam się w tym meczu, podobnie jak buk, który daje na to wydarzenie kurs 1.36.

Sędzią spotkania: Kristo Tohver

Francja – Mołdawia

Francja Handi -2.0 bramki HT @ 2.33  

Wynik pierwszego spotkania: 1:4 dla Francji.

Francja powalczy jeszcze o pierwsze miejsce w grupie, myślę, że szanse na to są, w końcu Turcja zagra u siebie z Islandią i bardzo prawdopodobne jest, że stracą punkty, a Francja ma spacerek z Mołdawią i trochę trudniejszy wyjazd z Albanią, ale też raczej wygrany. W meczu z Mołdawią proponuje jednak handi do połowy, Mołdawia traci najwięcej bramek w grupie, chociaż to niby Andora jest tu najsłabsza, Francuzi ograli ich w pierwszym meczu 1:4, ale już po pierwszej połowie prowadzili 0:3, tu spodziewam się podobnego scenariusza, szybkie rozstrzygnięcie i spacerek do końca meczu, z myślami do meczu z Albanią. A nawet jakby się im nie udało, to podobnie jak w meczu Albanii, 2 bramki do połowy to powinna być formalność ze strony Mistrzów Świata.

Sędzią spotkania: Gediminas Mažeika


Spotkania do rozegrania:

Cypr – Szkocja | 16.11.2019

San Marino – Kazachstan | 16.11.2019

Rosja – Belgia | 16.11.2019

Belgia – Cypr | 19.11.2019

San Marino – Rosja | 19.11.2019

Szkocja – Kazachstan | 19.11.2019

W tej grupie już prawie wszystko rozstrzygnięte, z awansem Belgia oraz Rosja, obie drużyny zagrają między sobą o to, bo Belgia z Cyprem raczej wygra, a Rosja z San Marino to już w ogóle formalność, jednak, żeby Rosja zajęła pierwsze miejsce, musiałaby wysoko wygrać z Belgią, co raczej będzie niemożliwe, w końcu Belgia komplet punktów po 8 meczach i bilans bramkowy aż 30:1, tą jedną bramkę byli w stanie trafić im Rosjanie, więc wygląda to niesamowicie. Na najbliższe spotkania proponuje:

Cypr – Szkocja

Over 2.0 bramki @ 1.60  

Wynik pierwszego spotkania: 2:1 dla Szkocji.

Pierwsze spotkanie o nic, bo szans na awans już nie ma, można jeszcze powalczyć o symboliczne zajęcie trzeciego miejsca w grupie, ale czy takiej Szkocji będzie na tym zależało? No nie wiem, za to Cypr powinien się postawić. Myślałem nad zagraniem ich DNB, ale ostatecznie gram tu over 2.0 bramki. Już w pierwszym spotkaniu oglądaliśmy trzy bramki, tyle, że strzelane w 87 i 89 minucie, to chyba przez to kurs na over jest tu dosyć wysoki. Mecz jednak nie był jakoś defensywny, obie drużyny atakowały, Szkocja oddała 5 strzałów na bramkę, zaś Cypr 6 strzałów, trener Szkotów za pewne trochę poeksperymentuje ze składem, bo Szkoci na wyjeździe trafili tylko 2 bramki i to słabym San Marino, a nie potrafili znaleźć drogi do bramki z Kazachstanem, Belgią i Rosją, gdzie wysoko przegrywali, Cypr za to nie posiada jakiejś dobrej defensywy, ale w ofensywie mogą powalczyć, w Lidze Narodów potrafili ugrać u siebie Słoweńców, czy zremisować 1:1 z Bułgarami, więc z tak grającą Szkocją będą mieli szanse, choć ja tu wolę zagrać na bramki.

Sędzią spotkania: Harald Lechner

San Marino – Kazachstan

San Marino over 0.5 bramki @ 3.55  

Wynik pierwszego spotkania: 4:0 dla Kazachstanu.

Kolejny mecz o nic, albo o to trzecie miejsce, tyle, że Kazachstan ma do tego najdalej. W tym zagram jednak w stronę San Marino, chciałem atakować handi w ich stronę i mimo, że u siebie ostatnio nie tracą jakoś tak dużo, to buki trochę to przeczuwają i nie wystawiły za ciekawych kursów, dlatego bardziej dla rozrywki, gram tu na chociaż jedną bramkę San Marino. Szkoda tych chłopaków u nich ciągle wszystko stoi w miejscu, już nawet Gibraltarowi zdarza się wygrywać, trafiać bramki, a oni jak przegrywali, tak przegrywają dalej, na dodatek nic nie trafiając, bilans bramkowy z tych eliminacji to 0:43. San Marino co mecz gra o to samo, nie tyle co urwanie jakiś punktów, a o trafienie bramki, dzisiaj trafia im się Kazachstan, któremu mogą zagrozić. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Kazachstanu 4:0, ale prawie przez całą pierwszą połowę utrzymywał się remis, a goście mieli swoje 2 sytuacje bramkowe. U siebie gospodarze jak na razie przegrywali 0:2 ze Szkocją (3 sytuacje bramkowe i 0 strzałów celnych na bramkę), 0:4 z Belgią (6 sytuacji bramkowych i 3 celne strzały na bramkę), oraz 0:4 z Cyprem (0 sytuacji bramkowych), więc w sumie nie tak wysoko, biorąc pod uwagę, że grali chociażby z Belgią. San Marino ostatnio trafili bramki w eliminacjach do MŚ w 2017 Azerbejdżanowi na wyjeździe i w tych samych eliminacjach Norwegii również na wyjeździe, z ciekawości obejrzałem sobie te bramki, z Azerbejdżanem główka po dośrodkowaniu, z Norwegią jakiś kompletny paraliż obrońców. Mimo wszystko próbuję zagrać na ich bramkę, oni dążą do tego w każdym spotkaniu, a rywale bardzo ich lekceważą, co może się przełożyć na bramkę dla nich.

Sędzią spotkania: Ali Palabıyık

Rosja – Belgia

Over 2.5 bramki @ 1.73  

Wynik pierwszego spotkania: 3:1 dla Belgii.

Obie drużyny powalczą o wygranie grupy, w zdecydowanie lepszej sytuacji Belgia, która wygrała pierwszy mecz 3:1 i tutaj Rosja musiałaby się bardzo postarać, żeby im przeszkodzić, a z tego co widzę Belgia zabrała na te dwa spotkania najmocniejszy skład, czyli będą celować w komplet zwycięstw w eliminacjach. Myślę jednak, że najlepiej jest tu zagrać jakiś over, Rosja zagrała świetne kwalifikacje, przegrała tylko jedno spotkanie właśnie z Belgią, choć za przeciwników mieli Cypr, Kazachstan i San Marino, czyli słabe zespoły, oraz Szkocję, która zawiodła na całej linii. U siebie przeciwko Belgii na pewno będą chcieli pokazać się z lepszej strony niż na wyjeździe. Belgia wyjazdy wygrywała bardzo minimalnie, 0:2 z Cyprem, 0:4 z San Marino (a przecież tu mogło być nawet i 0:10), 0:4 ze Szkocją i 0:2 z Kazachstanem, tu żeby wygrać będą musieli się bardziej namęczyć, Rosja już trafiła im bramkę w pierwszym spotkaniu, jedyną bramkę, którą oni stracili u siebie raczej też powinni trafić, a gdyby nie sama Belgia jest tu w stanie trafić 3 bramki. Liczę jednak na bramki z obu stron i ogólnie dosyć ciekawy pojedynek do oglądania, bo przynajmniej tak się zapowiada.

Sędzią spotkania: Artur Dias


Spotkania do rozegrania:

Finlandia – Liechtenstein | 15.11.2019

Armenia – Grecja | 15.11.2019

Bośnia Hercegowina – Włochy | 15.11.2019

Liechtenstein – Bośnia Hercegowina | 18.11.2019

Włochy – Armenia | 18.11.2019

Grecja – Finlandia | 18.11.2019

Tu będzie troszkę ciekawiej niż w poprzedniej grupie, ale też raczej wszystko już rozstrzygnięte, Włosi mają awans i pierwsze miejsce, nic już tego nie zmieni, Finlandia, Armenia i Bośnia Hercegowina mogą jeszcze o ten awans walczyć, ale Finlandia zagra między innymi u siebie z Liechtensteinem, gdzie potrzebują na dobrą sprawę potrzebują zwycięstwa, albo inaczej, potrzebują co najmniej remisu w ostatnich dwóch pojedynkach, bo w tej chwili szansę na wyprzedzenie ich ma tylko Bośnia Hercegowina, która ma lepszy bilans spotkań z nimi, ale żeby do tego doszło Bośniacy musieliby wygrać swoje spotkania z Włochami i Liechtensteinem, a z Włochami, mimo, że nie grają o nic będzie ciężko. Finlandia musiałaby stracić aż 5 punktów ze słabymi przeciwnikami, a Bośnia zdobyć 6 punktów, co raczej wydaje się niemożliwe i już po pierwszym spotkaniu Finlandii z Liechtensteinem powinno być wszystko rozstrzygnięte. Na najbliższe spotkania proponuje:

Armenia – Grecja

Over 2.5 bramki @ 1.87  

Wynik pierwszego spotkania: 2:3 dla Grecji.

Armenia już tylko z matematycznymi szansami na awans, podobnie jak Bośnia musieliby liczyć na dwa potknięcia Finlandii, z tą różnicą, że dla Bośni potrzebne są dwa zwycięstwa i strata minimum 5 punktów Finlandii, a dla Armenii potrzebne są również dwa zwycięstwa, ale musieliby liczyć na dwie przegrane Finlandii, bo w pojedynkach bezpośrednich mają z nimi gorszy bilans. Wiadomo do tego raczej nie dojdzie, a według mnie w meczu z Grecją warto zagrać na over. Obie drużyny sporo traciły bramek, Armenia 15, Grecja 13, over 2.5 bramki w meczach Armenii wchodził w 6/8 przypadkach, a średnia bramek w ich meczach to 3.5, trochę gorzej wygląda tu już u Grecji, bo over wchodził 4/8 przypadkach, ale średnia bramek w ich meczach również wysoka, bo 2.8 bramki. U gospodarzy over nie wchodził po porażce domowej z Finlandią 0:2, gdzie nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali, oraz po remisie 1:1 na wyjeździe ze słabiutkim Liechtensteinem. U Grecji te 4 przypadki to wygrana na wyjeździe 0:2 i remis u siebie 1:1 z Liechtensteinem, porażka z Finlandią 1:0 i porażka z Włochami 2:0. Armenia u siebie powinna być groźna, mimo, że nie gra o nic, w pierwszym spotkaniu obie drużyny zaserwowały nam aż 5 bramek, po ciekawym do oglądania spotkaniu, tutaj Grecja będzie chciała się odegrać za porażkę u siebie i mimo nie za dobrej ofensywy, to Armenia u siebie żadną twierdzą nie jest i dosyć łatwo można im trafić bramkę, ale też można ją stracić.

Sędzią spotkania: Paweł Raczkowski

Finlandia – Liechtenstein

Over 3.5 bramki @ 1.98  

Wynik pierwszego spotkania: 0:2 dla Finlandii.

Od kilku już spotkań gram na overy, ale nie ma się czemu zbytnio dziwić, to takie spotkania, w których może się zadziać, a nie ma zbytnio ciśnienia na wynik. W tym meczu też idę w over, ale stawka jest wysoka, bo jest nią awans na ME, spotkanie na które będą ze szczególną uwagą patrzeć zawodnicy z Armenii i Bośni Hercegowiny, ale moim zdaniem będzie bez niespodzianek. Finlandia nie rozpieszczała nas zbytnio bramkami do tej pory, over 3.5 bramki w ich przypadku padł tylko raz, z Bośnią, gdzie przegrali wtedy 4:1 na wyjeździe, mimo wszystko myślę, że teraz będzie inaczej. Finlandia gra o awans i to będzie widać, powinni cisnąć od początku spotkania dla swoich kibiców, pierwszy mecz wygrali 0:2, ale mieli aż 25 sytuacji bramkowych i 11 strzałów na bramkę, zawodziła jedynie skuteczność, bo obrona Liechtensteinu pozwalała na bardzo dużo. U siebie dominacja powinna być jeszcze większa, a i Liechtenstein miał w pierwszym meczu swoje sytuacje, choć w całych eliminacjach trafili tylko 2 bramki, to tutaj na pewno nie grałbym na brak ich bramki. A więc Finlandia wygrywając awansuje, mecz u siebie przed własną publicznością, rywal słaby, którego można wypunktować, świętowanie po tym meczu raczej będzie na pewno, ale jeszcze większe świętowanie będzie po wysokiej wygranej, a skoro Włochy potrafiły ich ugrać u siebie 6:0, Bośnia 5:0, nawet dość słaba Armenia 3:0, to pytanie czemu oni mieliby nie trafić tu 4 bramek, mimo, że nie są zbyt overową drużyną.

Sędzią spotkania: Benoît Bastien

Bośnia Hercegowina – Włochy

Over 2.5 bramki @ 1.82  

Bośnia Hercegowina over 1.5 bramki @ 2.63  

Wynik pierwszego spotkania: 2:1 dla Włochów.

Tu również zaczynam swoje typowanie od overu, jednak, żeby nie było tak nudno, że znowu to samo, dorzucam jeszcze over 1.5 bramki Bośni po bardzo ciekawym kursie. Po reprezentacji Włoch, której ciężko było wygrać jakiekolwiek spotkanie odkąd przejął ich Roberto Mancini nie ma już śladu, komplet zwycięstw w eliminacjach, ale z drugiej strony patrząc, że w grupie Włochy miały Liechtenstein, Armenię, Grecję która od kilku lat spada w dół, Bośnię, która też żadnym hegemonem piłki nie jest, czy Finlandię, to można powiedzieć, że trafili los na loterii i grupę po prostu mieli łatwą, a nie było się w kilku meczach bez problemu. Jednak awans pewny jest i trener może trochę poeksperymentować i tak chyba będzie właśnie robił, bo powołał aż 29 zawodników i ciężko stwierdzić jaki skład ułoży. Bośnia jak pisałem już tylko z iluzorycznymi szansami na awans, ale to Bałkany, oni nie odpuszczą, tym bardziej, że przyjeżdża do nich znana marka jaką są Włosi. Pierwszy mecz przegrali z nimi 2:1, trochę pechowo bo prowadzili po pierwszej połowie, a w drugiej Włochy decydującą bramkę trafili w 86 minucie, ale już wtedy potrafili zdobyć bramkę i toczyć wyrównany bój, a na środku obrony Włosi mieli wtedy niezastąpioną parę Bonucciego z Chellinim, a jak wiadomo ten drugi wciąż leczy kontuzję. Bośnia w tych eliminacjach u siebie wygrała z Armenią 2:1, z Liechtensteinem 5:0 i Finlandią 4:1, oraz zremisowali z Grecją 2:2, teraz grają z o nic nie grającymi Włochami, którzy mogą kombinować w ustawieniu zespołu, co może im otworzyć ponownie drogę do bramek i nie zdziwię się, jak ją wykorzystają.

Sędzią spotkania: Sandro Schärer


Nie ma jeszcze jeszcze jednego zdarzenia, które chcę postawić, ani też nie są wymienieni jak na razie wszyscy sędziowie, więc edycja jeszcze poleci, wstawiam jednak już teraz, bo dużo jest ruchów kursów, a to jednak sporo spotkań, żeby na bieżąco obserwować ich zmianę.

17 listopada 2019 10:29 przez chamberlain
7 grudnia 2019 01:10
zobacz
auxi
auxi
Lis 2019
33 782 4
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: Manchester United
Kurs: 10
Bukmacher: fortuna

Uwielbiam takie kursy - w meczach gdzie wynik może pójść w każdą stronę. Pamiętacie niedawno - ostatnią ligę mistrzów i PSG w mega gazie, do którego przyjechał Manchester? Kto nie pamięta można wygooglować.  A ostatnia kolejka ligi angielskiej i West Ham wygrywający na Chelsea po kursie 10,50 albo remis Manchesteru City z Newcastle za 8,30 ? Ile to kuponów poszło w piach po marnym 1,3 ?
Jeśli mój kupon ma pójść w piach - to nie będzie to taśma tylko pojedyncze zdarzenie po tłustym kursie 10. 
Taka to rzadkość ta wtopa faworytów? Na wtopach faworytów bukmacher zarabia. a tu faworyta ( wyraźnego ) nie ma. 
To są derby!!! i nie gra tu Legia z Polonią. Składy obu drużyn na podobnym poziomie ( world class ) Forma jest forma, szczeście jest szczęście - raz jest a raz nie ma. Jednak umiejętności zostają. Nikt nie zaprzeczy że United ma graczy z umiejętnościami. Jasne, że wynik może być 3:0 dla City, ale nie trudno wymyślić scenariusz typu kontra brama a później kontra brama i 0:2.
Kurs 10 na Manchester biorę zawsze, bo statystycznie zawsze będę do przodu jeśli po kursach 10 bede stawiał na MU, Real, Milan czy innych Federerów. Nikt mi nie powie, że wrzuca potężny bet na City po kursie 1,3 w derbach z MU. Tu nie ma co analizować. Tu można jedynie uprawiać wróżbiarstwo. Ja sobie za wróżę.... ale jak trafię to chcę razy 10.

400
7 grudnia 2019 21:14 przez neutralny

Nie szukaj argumentów dla poparcia decyzji, szukaj ich do jej podjęcia.
11 listopada 2019 19:21
zobacz
wojtek_89
wojtek_89
Gru 2018 | Znawca
711 4 198 12
Dyscyplina: WNCAAB
Godzina: 01:00
Spotkanie: Notre Dame - Kobiety - Tennessee - Kobiety
Typ: Tennessee - Kobiety
Kurs: 9.50
Bukmacher: sts
Analiza:


To jest czysta zbrodnia wystawiac taki kurs na UTenn..
Wiadomo, ze Notre Dame to jest jedna z najlepszych druzyn w kraju na przestrzeni ostatnich lat, druzyna, ktora w zeszlym sezonie przegrala dopiero w wielkim finale z Baylor by 1, druzyna, ktora zdobyla tytul dwa sezonu temu, ale...
W porownaniu do tamtego sezonu, Irlandki nie sa juz tak mocne, to po pierwsze. Po drugie, w tym sezonie pomijając juz to, ze sklad nie tak mocny, zespol juz dopadly kontuzje. Po trzecie UTenn to nie jest jakis pierwszy lepszy rywal, to solidna krajowa druzyna.
Zaczynając od początku... W tym sezonie Notre Dame ma 2-0, zgadza sie, ale +5 z Fordham wygląda bardzo biednie, podobnie zreszta jak +24 z Loyola MD, gdzie w zasadzie w normalnych okolicznosciach powinno skonczyc sie na +50.
W porownaniu do sezonu poprzedniego ND nie ma juz Ogunbowale, swojej wielkiej liderki, nie ma Shepard, Young, Mabrey, Turner, czyli generalnie calego trzonu, najwazniejszych zawodniczek.
Co ciekawe najlepsza zawodniczka, ktora pozostala w zespole to owczesna Fr Gilbert, ktora zagrala tylko w 7 meczach, po czym doznala kontuzji, wykrecając... 3.6PPG.
Sporo ten sklad stracil, a jak wspomnialem wyżej mimo, ze to początek sezonu juz pojawily sie kontuzje i tak.. Out jest Prohaska, a zaledwie po jednym rozegranym meczu wypadla takze Vaughn, ktora niezle jednak zaczela sezon z Fordham.
Tennessee sezon rowniez zaczelo od 2-0 i tak, na dzien dobry dziewczyny odprawily East Tennessee State, pozniej rozbijając Central Arkansas.
Oczywiscie i tutaj doszlo do zmian personalnych, zespol stracil miedzy innymi Westbrook, czy Green, czy Jackson, ale na ten moment ten sklad i tak wygląda dla mnie ciekawiej niz ten rywalek, Lady Vols maja przewage na tablicach, maja szerszy sklad, nie maja problemow zdrowotnych...
Nie mozna nie wziąc takiego kursu, przy tym skladzie ND, przy problemach Irlandek, przy ich wynikach, przy takim, a nie innym rywalu trzeba zagrac.

400
12 listopada 2019 07:14 przez karciarz
25 listopada 2019 09:33
zobacz
moneymakerbetting
moneymakerbetting
Paź 2019
19 372 4
Detroit Pistons - Orlando Magic

Vucevic dalej nie zagra w dzisiejszym spotkaniu, a występ Gordona stoi pod znakiem zapytania. Generalnie czy zagra czy nie, to i tak idę w stronę gospodarzy.
Obie ekipy mają problemy w grze w delegacji, a Orlando ma bilans 0-6.
Pistons u siebie 4-3 (ale ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa), a jeśli chcą myśleć o PO (a mając takich zawodników nie widzę innej opcji), to muszą w końcu wejść na obroty.
Griffin ostatnio 24 punkty, Drummond 23 i myślę, że dzisiaj poprowadzą swoją ekipę do zwycięstwa, bo obecna pozycja w tabeli nie odpowiada ich możliwościom.
Open line mamy na poziomie 4.5, więc nie spodziewam się tutaj niczego niezwykłego, publika na ten moment idzie w Pistons i myślę, że ta tendencja się utrzyma i kurs może spaść - obecnie 58%-42%.

Edit:
Takie jest aktualne info

Aaron Gordon (right ankle contusion) is listed as out for Monday's game against the Pistons.

Gordon was only able to do some light shooting during Sunday's practice, which was a good sign that he wasn't going to be able to play in Detroit. It doesn't look like he's going to be out as long as teammate Nikola Vucevic (ankle), though. Jonathan Isaac will continue to feast with both Gordon and Vucevic sidelined.


RELATED: 
SOURCE: NBA Injury Report
Nov 24, 2019, 1:35 PM ET

Pistons ML
1.55
8/10


Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
Portland ML

1.90
6/10


Milwaukee Bucks - Utah Jazz
Bucks -2.5

1.45
6/10

Bogdanovic over 19.5

1.87
3/10


Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves
under 240,5

1.55
4/10


Indiana Pacers - Memphis Grizzlies
Indiana -4.5

1.35
3/10 


BANG BANG 6/6


Elegancko

26 listopada 2019 08:27 przez moneymakerbetting
11 listopada 2019 19:25
zobacz
wojtek_89
wojtek_89
Gru 2018 | Znawca
711 4 198 12
#2 12.11.2019 01:00
Notre Dame - Kobiety - Tennessee - Kobiety
Tennessee - Kobiety(+10.5)
@4.00
Bukmacher: 1x
Stawka: 3/3 +9j.

#3 12.11.2019 01:00
Notre Dame - Kobiety - Tennessee - Kobiety
Tennessee - Kobiety
@20.00
Bukmacher: 1x
Stawka: 2/3 +38j.


To jest czysta zbrodnia wystawiac taki kurs na UTenn..
Wiadomo, ze Notre Dame to jest jedna z najlepszych druzyn w kraju na przestrzeni ostatnich lat, druzyna, ktora w zeszlym sezonie przegrala dopiero w wielkim finale z Baylor by 1, druzyna, ktora zdobyla tytul dwa sezonu temu, ale...
W porownaniu do tamtego sezonu, Irlandki nie sa juz tak mocne, to po pierwsze. Po drugie, w tym sezonie pomijając juz to, ze sklad nie tak mocny, zespol juz dopadly kontuzje. Po trzecie UTenn to nie jest jakis pierwszy lepszy rywal, to solidna krajowa druzyna.
Zaczynając od początku... W tym sezonie Notre Dame ma 2-0, zgadza sie, ale +5 z Fordham wygląda bardzo biednie, podobnie zreszta jak +24 z Loyola MD, gdzie w zasadzie w normalnych okolicznosciach powinno skonczyc sie na +50.
W porownaniu do sezonu poprzedniego ND nie ma juz Ogunbowale, swojej wielkiej liderki, nie ma Shepard, Young, Mabrey, Turner, czyli generalnie calego trzonu, najwazniejszych zawodniczek.
Co ciekawe najlepsza zawodniczka, ktora pozostala w zespole to owczesna Fr Gilbert, ktora zagrala tylko w 7 meczach, po czym doznala kontuzji, wykrecając... 3.6PPG.
Sporo ten sklad stracil, a jak wspomnialem wyżej mimo, ze to początek sezonu juz pojawily sie kontuzje i tak.. Out jest Prohaska, a zaledwie po jednym rozegranym meczu wypadla takze Vaughn, ktora niezle jednak zaczela sezon z Fordham.
Tennessee sezon rowniez zaczelo od 2-0 i tak, na dzien dobry dziewczyny odprawily East Tennessee State, pozniej rozbijając Central Arkansas.
Oczywiscie i tutaj doszlo do zmian personalnych, zespol stracil miedzy innymi Westbrook, czy Green, czy Jackson, ale na ten moment ten sklad i tak wygląda dla mnie ciekawiej niz ten rywalek, Lady Vols maja przewage na tablicach, maja szerszy sklad, nie maja problemow zdrowotnych...
Nie mozna nie wziąc takiego kursu, przy tym skladzie ND, przy problemach Irlandek, przy ich wynikach, przy takim, a nie innym rywalu trzeba zagrac.
13 listopada 2019 17:19 przez wojtek_89
14 listopada 2019 20:36
zobacz
successful
successful
Mar 2016
283 3 824 13
Spotkanie: Portugalia - Litwa
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli minimum trzy gole
Godzina: 20:45
Kurs: 4.50 
Bukmacher: STS
Analiza:

Dziś kibice w Almancil ręce zacierają,
Że ich wielcy piłkarze Litwę ogrywają,
Czyniąc to w pięknym stylu - gromiąc przeciwnika,
I zapisując grad goli w końcowych wynikach.  

A jednym z bohaterów - Cristiano Ronaldo,
Który ilości trafień wciąż powiększa saldo.
W Almancil trzy brameczki spokojnie zaliczy,
Setkus zaś wyjmowanie piłki z siatki ćwiczy.

Nierówny pojedynek i nierówne siły.
Nikt nie mówił, że każdy będzie tutaj miły.
Lubisz oglądać bramki? Zobacz to spotkanie,
Bo Ronaldo moc wrażeń przygotuje na nie.


Wiele się o tym spotkaniu mówi w kontekście jednostronnej rywalizacji, stąd nie bez powodu kursy na zwycięstwo gospodarzy są ultraniskie. Trudno oczekiwać, by arcysłaba Litwa mogła zagrozić bramce Rui Patricio. Zaliczenie przez nich nawet jednego gola byłoby dużym sukcesem. Wszak ich notowania absolutnie nie powalają - jeden zdobyty punkt na siedem meczów, ostatnie miejsce w tabeli za Luksemburgiem, wreszcie - dziewiętnaście straconych bramek (w tym pięć z Portugalią u siebie) - to wszystko dobitnie świadczy o totalnym kryzysie naszych wschodnich sąsiadów.

Portugalia nie jest liderem grupy eliminacyjnej, ale zdobycie sześciu punktów w najbliższych dwóch meczach (z Litwą i Luksemburgiem) powinno być absolutną formalnością, a wręcz spacerkiem. Ronaldo cały czas stoi przed dużą szansą wygrania klasyfikacji najlepszych strzelców obecnych kwalifikacji, ale traci cztery gole do Zahaviego. Myślę, że dziś i niebawem w Luksemburgu zaliczy na tyle dużo celnych trafień, że dogoni lidera klasyfikacji.
14 listopada 2019 22:32 przez successful
30 listopada 2019 23:28
zobacz
polograf
polograf
Cze 2016
10 190 4

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 06:00
Spotkanie: Western United - Sydney FC
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: BETFAN
Analiza:
Moim zdaniem value tego spotkania jest nie do opisania, Western to nowo utworzony zespół który gra swój pierwszy sezon w A-League. Fakt faktem zaliczyli całkiem ciekawe wejście w sezon 7 spotkań 10 pkt i 4 lokata to na prawdę robi wrażenie ale.. nie na mnie, Western moim zdaniem poleciał trochę na "szczęściu początkującego", czyli wygrana w pierwszej kolejce z Wellington i dwie wygrane z całkiem niezłymi zespołami ligi Australijskiej tj. Melbourne Victory i WS Wanderers. Ten pierwszy widać że nie wszedł w dobrze w sezon i dopiero zaczyna powoli nabierać swojego rozpędu a z WS jak jest to widać, zespół który gra kompletnie w kratkę i wygrać może z nim każdy. Z drugiej strony mamy za to zespół który od zawsze walczy o mistrzostwo, aktualny wicemistrz i moim zdaniem najbardziej "europejska" ze wszystkich zespołów drużyna. Od samego początku sezonu gra swoje, pewnie sięga po punkty, dlatego moim zdaniem i moją propozycją dla wszystkich jest czysta 2 i budzimy się jutro ciut bogatsi ;)  130

Inne propozycje z tego spotkania:

BTTS @1.65
Sydney over 1.5 @2.07
Adam Le Fondre - strzeli @2.31

1 grudnia 2019 12:02 przez karciarz
26 listopada 2019 00:09
zobacz
auxi
auxi
Lis 2019
33 782 4
Detroit - Orlando
typ : Detroit @ 1,6 
pewnie 103 - 88

Absencja w Orlando a Detroit to drużyna na playoffy. Popieram argumentację kolegi wyżej. Detroit się rozkręca.

Do tego
Chicago - Portland
typ: zwycięstwo Portland @ 1,84 
94 - 117

A tutaj, dlatego że.... LaVine zrobił z siebie bohatera rzucając w ostatnich sekundach zwycięstwo z Orlando. W ogóle za gwiazdorzył na maksa. To co zrobił to szacun!, ale  wyszło mu jak nigdy. Rzucił 13 na 17 rzutów za 3 punkty! (sic) A niedawno jeszcze kłócił się z trenerem, domagał się wiekszego statusu, większej swobody i decyzyjności. No i pokazał, że może, że mu się należy. I dzisiaj będzie decydował.  Tyle tylko, że to nie Jordan, poziomu nie będzie trzymał. W meczu z Orlando zdobył 10 pkt z akcji - tylko 10! jak na koszykarza z dynamiką, który jest predysponowany do wpychania sie pod kosz to słabo. Czemu? - bo mu szło za 3 wiec walił i narzucał. Dzisiaj będzie to robił znowu, bo uwierzył że może trafiać jak Stephen Curry, ale nie może, bo wygrał konkurs slam dunków a nie rzutów za 3. ( W ostatnim meczu rzucił 49 pkt! a np fortuna wystawia linię na niego 22,5 - nie wierzą? Wiedzą co robią. ) Założe się, że dzisiaj będzie miał tyle samo prób a skuteczność dużo, dużo niższą. Każda jego nieudana próba to strata posiadania.  Akcję będzie brał na siebie i pudło, zbiórka.... aaa po drugiej stronie McCollum i Lillard. Dziękuję.
....Edit   2x taki kupon. Jak nie wejdzie, to już nic tu nie gadam!edit... siadło pięknie!. LaVine 18pkt , 1-5 za 3
26 listopada 2019 04:26 przez auxi : wyniki meczów

Nie szukaj argumentów dla poparcia decyzji, szukaj ich do jej podjęcia.
27 listopada 2019 18:41
zobacz
verno
verno
Gru 2015
893 10 772 22
cytat z dnia 27 listopada 2019 17:58 przez verno
po 2 tercji 0-2
Almaz Cherepovets vs Sakhalinskie Akuly
Almaz over 1.5 @2.80
i za drobne Almaz over 2.5 @7.80Zaraz zobaczymy czy forum żyje 😎

@jednak niezaliczony :( ale może jeszcze wbiją

@ no i wbili dziękuje dobranoc.

27 listopada 2019 18:52 przez verno
12 listopada 2019 00:00
zobacz
5xharoldx5
5xharoldx5
Lut 2012 | Typer
3 074 8 665 25
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Capitals - Arizona Coyotes
Typ: remis
Kurs: 4,30
Bukmacher: STS
Analiza:

Washington Capitals to jest obecnie najlepsza drużyna w tabeli biorąc pod uwagę całe NHL. W 18 meczach zgromadzili aż 29 punktów. Ich forma jest świetna, gdyż wygrali sześć ostatnich spotkań, a na 11 ostatnich zwyciężyli aż 10. Do tego mają serię jedenastu spotkań bez porażki w regulaminowym czasie gry. Teraz przyjdzie im się zmierzyć u siebie z dość przeciętną drużyną jaką jest Arizona Coyotes. Wszystko wskazuje na łatwe zwycięstwo gospodarzy, ale w NHL nie ma pewniaków i właśnie w takich meczach lubią się zdarzać niespodzianki. Mam przeczucie, że w tym spotkaniu do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka, a może nawet rzuty karne. Washington Capitals jest drużyną, która w ostatnim czasie remisuje bardzo często. Na siedem ostatnich spotkań Capitals zanotowali aż cztery remisy. W tym meczu z Arizoną Coyotes również czuję remis w regulaminowym czasie gry.

330
12 listopada 2019 06:47 przez neutralny
24 listopada 2019 23:23
zobacz
moneymakerbetting
moneymakerbetting
Paź 2019
19 372 4
Odnośnie wczorajszego typu na Wigginsa, to strasznie frajersko zagrał, w 2q miał 2x OF, 2x na czysto z koszem też nie trafił i pod koniec miał kompletnie czystą pozycję za 3 pkt i też chybił. Ogólnie skuteczność Wilków to była masakra, a decyzja Townsa pod koniec, gdzie od razu rzucał za 3, gdzie mieli jeszcze czas to dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

Dzisiejsze 2 bety 10/10 już w grze (Capela over zbiórek już wszedł w 3q, a over 229,5 też powinien być easy) ale nie miałem kiedy podać typów.

Ciekawa propozycja na dzisiaj

Denver Nuggets - Phoenix Suns

W ekipie Suns nie gra z powodu kontuzji Baynes, dlatego Jokic powinien mieć więcej swobody pod koszem - 5/9 na tej linii w listopadzie, a 4/5 w październiku.
Ostatnie 2 spotkania to 16 i 12 zbiórek
Biorąc pod uwagę brak Baynesa, myślę, że 10 zbiórek pęknie.

Jokic over 9.5 RB13
1.85NY Knicks - Brooklyn Nets


Knicks grają b2b.
Knicks są na ostatnim 30 miejscu w ilości zdobywanych pktów na mecz - z dorobkiem zaledwie 102.1 pkt. 
Brooklyn Nets pozwalają na aż 115,3 pkt per game (22 miejsce), ALE - 3 ostatnie pojedynki to zdecydowana poprawa w ich grze defensywnej, bo zatrzymali rywali na średniej 101 pktów.

Biorąc pod uwagę te czynniki.

Knicks under 108.5101 pkt 
1.65 

Mam jeszcze 2 bety, może coś napiszę jeszcze. 

Washington Wizards - Sacramento Kings 

Sacramento pozwala średnio na 109.5 pkt. Wiadomo, że Wizards to mega ofensywna gra i dużo punktów - 120,1 i 1 miejsce w lidze, ale w ostatnim spotkaniu komentatorzy zauważyli, że Beal ostatnio więcej rozgrywa niż kończy sam.

Było na granicy, więc dzisiaj

Beal under 29.5 pkt20 pkt 
1.85 

Clippers - Pelicans 
over 225,5 pkt
243 pkt
1.50 

Sztos weekend, do kompletu siadło Sabres ML a wczoraj za 500 dubelek Leafs 60' + Bolts'. 
Na dzisiaj już 2 bety minimum gotowe!
25 listopada 2019 09:38 przez moneymakerbetting
24 listopada 2019 17:54
zobacz
rondani
rondani
Lip 2019
308 432 6
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hoffenheim-Mainz
Typ: Mainz
Kurs: 5.01
Bukmacher:sts
Analiza:
Na pierwszy rzut oka Hoffenheim gra jak z nut. 5 kolejnych wygranych w lidze ma[rzeciwko gościom, którzy po odejściu najpierw Kloppa, a potem dyrektora sportowego na przestrzeni lat staczają się powoli do drugiej Bundesligi.
Hoffenheim to gwarancja rozrywki, bramek, ofensywnej gry, goście to nieco inna historia, dziś jednak licze, ze po zmianie trenera Mainz poprawi  gre defensywna i będzie długo trzymal wynik remisowy, strzeli pierwszy i jeśli nie dowiezie nawet prowadzenia, to straci bramke w doliczonym (jak to bywa w meczach, które przykują moja uwagę). Ale tak poważnie, to mimo możliwej malej liczby bramek, goście cos strzela i będą bronic wyniku.
Hoffenheim to jednak nie RB Lipsk, do którego odszedł ich trener, druzyna miała problemy na początku po odejściu Nagelsmanna, ale tez obecny trener Hoffe tez nie ma takiej renomy jak jego poprzednik. Wlasciwie obaj trenerzy maja rowna marke, z ta roznica, ze w Hoffenheim wreszcie odpalilo i wygrywają mecz za meczem. Zobaczymy. Obstawiam, ze zmiana trenera (już kilkanaście dni temu) da druzynie nowy impuls i cos już dziś pokaza, a gospodarze nie wiadomo jak zareagują na przerwę reprezentacyjna, to zawsze niewiadoma. Sa przesłanki, ze niekoniecznie mecz się zakończy efektowna wygrana gospodarzy (nie zakończy), jak mowie początek ze strony gości będzie wygladal zdecydowanie lepiej niż w ostatnich meczach.


400
24 listopada 2019 19:40 przez ibis
19 listopada 2019 23:22
zobacz
scotratez
scotratez
Sie 2011
1 328 3 646 24
Dyscyplina: HokejNHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Boston Bruins
Typ: Boston Bruins
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiejszą sesję nocną wybrałem spotkanie Boston Bruins kontro New Jersey Devils. Diabły w tym spotkaniu będą miały przewagę swojego lodu ale to chyba tylko tyle. Ekipa z Bostonu w tym sezonie liczy się w walce o główne cele, mają dobry sezon jak do tej pory. Ostatnio złapali zadyszkę ale według mnie dzisiaj ją przerwą, ponieważ na przeciwko nich drużyna diabłów która ogólnie średnio sobie radzi z Bostonem. Ostatnio przegrali z nimi dwa razy. Mecze co prawda odbywały się na lodzie w Bostonie jednak porażki były konkretne: 3:0 i 2:0. Grając u siebie udało im się ograć zespół z Bostonu ostatnio ale po walce 4:3. Spotkanie wcześniej  gdy też grali u siebie dostali łomot 5:1. Ogólnie zespół diabłów nie porywa na swoim lodzie więc, ciężko brać nawet na poważnie walor swojego lodu w przypadku tej drużyny. Ostatnie 5 spotkań tej drużyny to 4 porażki i jedno zwycięstwo ostatnio 2:1 z pingwinami, które zaliczyły tym meczem drugą porażkę z rzędu. Boston z kolei na ostatnie 5 spotkań wygrał tylko jedno. Ostatnio na wyjeździe pokonali 4:2 więc myślę, że chwycili wiatr w żagle i tak samo ograją kiepsko dysponowany zespół z New Jersey, który w Easten Conferance zajmuje dopiero 13 miejsce. Zespół z Bostonu natomiast zajmuje 3 miejsce mając tyle samo punktów co wyspiarze. 

110
20 listopada 2019 09:41 przez ibis

Moje typy:
Niech żyje Rock'n'Roll !
by ѕcøtrateɀ
Elvis Presley - king of kings
4 grudnia 2019 22:45
zobacz
fuxior
fuxior
Lis 2014
91 1 536 9
Kolega wyżej trochę mnie ubiegł, ale i tak wrzucam analizę którą pisałem do typów dnia. W pełni zgadzam się z zagraniem na Colorado i na over 6, co do Edmonton.. mam mieszane uczucia, jeszcze nie wiem co bym tu wybrał.

Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

Powtórka z wczoraj - tak jak kurs na Flyers w meczu z Toronto był za wysoki, tak uważam, że dzisiaj kurs na Colorado jest bardzo korzystny i warto spróbować.

Co napisałem wczoraj o Toronto:
Po przeciwnej stronie Toronto - po zmianie trenera zagrali kilka fajnych meczów, udało im się wygrać wyjazdy do Arizony i Colorado, oraz w Detroit 6:0, ale z Detroit wygrywa każdy i o niczym to nie świadczy. Ale właśnie - moim zdaniem jednak nadal powinniśmy pisać, że się "udało", bo porażka 4:6 w Buffalo, a potem wygrana w rewanżu u siebie 2:1 po dogrywce wrażenia nie robią. Dla takiej drużyny jak Toronto takie ekipy jak Sabres powinny być łatwym celem i pewnymi punktami, a nie ledwo wywalczonymi dwoma w 2 meczach. Toronto w listopadzie zaliczyło bilans 6-6-1, w tym serię 6 kolejnych przegranych - w tym z Flyers 2:3 po karnych.

Tak więc do powyższego dodajmy, że przegrali dziś w nocy z Flyers 1:6. To był wyjazd, dodajmy więc bilans Toronto u siebie: 7-3-4,  statystyk ostatnich meczów u siebie nie ma sensu podawać, bo grali mecz z Sabres 1 grudnia (2:1 po dogrywce) a poprzedni 16 listopada, więc nie ma to żadnego znaczenia.

Goście? Po doskonałym początku sezonu (7 wygranych w 8 meczach), potem dopadł ich kryzys, wywołany poniekąd przez kontuzje kluczowych zawodników. Mniej więcej od połowy listopada wracają na właściwe tory, od 8 listopada wygrali 8 z 11 spotkań. Co ciekawe, jedna z tych 3 porażek to wtopa z Toronto u siebie 3:5 24 listopada - to był właśnie jeden z tych meczów po zwolnieniu trenera w Toronto, gdzie drużyna Leafs odzyskała na chwilę oddech.

Od meczu tych drużyn Colorado zagrało 3 razy i 3 razy efektownie wygrało. 4:1 u siebie z Oilers, 5:2 w Chicago i potem u siebie 7:3 też z Chicago. Czyli ostatnie 3 mecze to 16 strzelonych goli i 6 straconych. Stawiając to obok ilości bramek traconych przez Toronto (13 w 3 ostatnich meczach) to uważam, że wysoki kurs na gości w dzisiejszym spotkaniu to okazja. Colorado na wyjazdach prezentuje się poprawnie, bilans 8-5-1, ostatnie 4 wyjazdy to 3 wygrane.

Dodajmy chęć rewanżu za porażkę u siebie, fakt, że Toronto grają mecze dzień po dniu i to po porażce 1:6, zagra u gospodarzy drugi bramkarz, a obydwa zespoły rzadko grają na remis - Colorado tylko 5 remisów w 26 meczach, Toronto 8 w 29, więc typ na wygraną gości w 3 tercjach wydaje się być dobrze uzasadniony.

Colorado reg. time (60 min.) 2.80
5 grudnia 2019 10:09 przez fuxior
17 listopada 2019 07:11
zobacz
mg_08
mg_08
Sty 2018 | Znawca
310 1 952 13
Dyscyplina: Tenis, chellenger kobiet w Taipei 
Godzina: 08:30
Spotkanie: Diatchenko - Babos 
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: efortuna


Może akurat ktoś tworzy kupon na niedziele i brakuje mu zdarzeń, to uważam, że bardzo smacznym kąskiem jest finał Pań w Taipei, należy zwrócić uwagę, że mecz o godzinie 8:30 polskiego czasu. Do sedna. 
​​Diatchenko niczym walec niszczy swoje przeciwniczki w tym turnieju, nie straciła jeszcze seta. Najpierw ograna Raina 7:6 6:1 później Rachimowa 6:4 6:4, Cepelova 6:1 6:1 oraz Kovinic 6:3 6:2. Jak burza przeszła przez wszystkie rundy tego turnieju, podobnie jak przez ten sezon na hali gdzie Rosjanka ma bilans 33W/6L (!!) 
Babos przede wszystkim miała mniej wymagające rywalki w drodze do finału, najpierw meczyla się z "nolnejmem" Sutjiadi 2:6 6:4 6:3 by pokonać Sanders 6:4 7:6, znów 3setowy bój z Bains 6:4 4:6 6:3 i w polfinale ograna Tamova 6:1 6:2.
Timea w tym roku rozegrał raptem 5 spotkań pod dachem, cztery z nich to te w/w w tym turniej, a wcześniej w 1/16 WTA w Moskwie przegrała z Kanepi. 
Warto nadmienić, że Diatchenko jest stałym gościem turnieju w Taipei w przeciwieństwie do Babos. Vitalia w tamtym roku zagrała w polfinale tej imprezy, dwa lata temu przegrała w drugiej rundzie zaś trzy lata temu doszła do ćwierćfinału, w 2015 znów polfinal (ten turniej wygrała właśnie Babos) a w 2014 wygrany turniej przez Diatchenko. 

Według mnie bukmacherzy zawyzyli kurs na Rosjanie, to ona powinna bez problemu wygrać ten finał, jak widzicie w tym roku gra swietnie na hali, wiele rozegranych meczów, do finału zaszła gromiac swoje rywalki, a do tego bardzo lubi ten turniej. 

71
17 listopada 2019 11:03 przez neutralny
13 listopada 2019 11:02
zobacz
wiksee
wiksee
Paź 2018
71 622 3
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 01:35
Spotkanie: Philadelphia - Washington
Typ: X
Kurs: 3.9
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie. Z jednej strony rozdrażnieni początkiem sezonu Caps, którzy na ostatnie 10 spotkań wygrali 8 (a dwa przegrali po dogrywkach, co będzie ważne później). Z drugiej Flyers, którzy obecnie są jedną z najlepiej wykorzystujących atut własnej hali drużyn. Na ostatnie 5 spotkań domowych 4 wygrane (raz po dogrywce z Canadians) i jedna porażka z Toronto. Można powiedzieć że w ostatnim czasie krwi napsuły im tylko drużyny z Kanady. Można też powiedzieć, że zdecydowanie mają umiejętności żeby postawić się przyjezdnym.

Caps to jednak oczywiście inna półka, i chociaż Flyers stać tutaj na zwycięstwo to wydaje mi się że bez dogrywki się nie obejdzie. Stołeczni w każdym z ostatnich trzech spotkań wyjazdowych potrzebowali dogrywki, żeby zgarnąć punkty - a Panthers i Leafs to drużyny podobnego obecnie kalibru, co ekipa z Philly. Do tego dochodzi fakt, że poprzedni wyjazd Caps przed serią 3 zwycięstw to porażka, ale również po dogrywce.

Można by tu było zagrać na przełamanie serii... no właśnie, i ja spodziewam się przełamania - meczy wygranych Caps. Tylko że kurs na wygraną po dogrywce Flyers to lekko ponad 2, a dogrywka wydaje się tutaj być bardzo prawdopodobnym rozwiązaniem. W myśl swojej zasady niesugerowania się zbytnio bezpośrednim H2H - gram na remis.

290
14 listopada 2019 06:39 przez neutralny

Edit by Admin
20 listopada 2019 13:53
zobacz
mg_08
mg_08
Sty 2018 | Znawca
310 1 952 13
Taberner - Hamou
Typ: 2 
Kurs: 6,90
Bukmacher: 1xbet

Typy poboczne:
Hamou +1.5s @2,70 
Hamou +6g @1,77 

Dzisiaj ja idę w kierunku doga, 1,09 na Hiszpana to dla mnie niezrozumiała zagrywka bukmacherów, w dodatku w takim turnieju jak ten w Portugalii. 
Uważam, że kursy spowodowane są kreczem Francuza w kwalifikacjach do tego turnieju, ale skoro decyduje się dzisiaj wyjść na kort to myślę, że nic poważnego mu nie dolega/ło. Obaj tenisiści to typowi gracze nawierzchni ziemnej, Taberner 39W/16L w tym roku na maczce, Hamou 55W/20L. Panowie mierzyli się ze sobą trzy lata temu dwukrotnie, raz wygrał Taberner a drugi raz Hamou, oba pojedynki kończyły się w dwóch setach. 
Dla Hamou jest to najlepszy sezon w karierze, jeszcze nigdy nie wygrał w zawodowym tenisie tyłu spotkań, Hiszpan najlepszy okres w swojej karierze miał właśnie 3 lata temu, kiedy to grali ze sobą dwukrotnie.
Po takim kursie żal nie spróbować coś w kierunku Francuza, jeśli że zdrowie wszystko jest OK to nie widzę tutaj podstaw by aż tak faworyzowac Hiszpana, chyba, że bukmacherzy "coś" wiedzą. 
Ja mimo wszystko spróbuję. 
20 listopada 2019 19:18 przez mg_08
19 listopada 2019 14:29
zobacz
verno
verno
Gru 2015
893 10 772 22
cytat z dnia 19 listopada 2019 10:06 przez verno
MHL 12:30
Sibir Snajpery Novosibirsk vs Mamonty Yugry
over 5.5 @3.10
over 6.5 @6.20
Oglądałem wczorajszy mecz i te linie były spokojnie do pokrycia a kursy są już konkretne.


24 listopada 2019 14:11
zobacz
10-143314
10-143314
Maj 2016
294 2 560 15
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE SKRA Bełchatów
Typ: ZAKSA Kędzierzyn Koźle -2.5s
Kurs: 4.25
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Ostatnio nie poszło to trzeba pokombinować, taki to rodzaj typu. Kędzierzyn osłabiony stratą dwóch ważnych zawodników, ale ta drużyna to dalej jest bardzo dobry kolektyw. Potwierdzają to ich wyniki, nawet mimo ostatniej przegranej z Warszawą. Gra wygląda dobrze, w końcówkach setów ZAKSA gra bardzo pewnie, skutecznie, Sliwka ciągnie grę, Parodi na razie daje radę, srodek wiadomo solidny, drużyna jak na nasz kraj bardzo dobra. Bełchatów bez spektakularnych wzmocnień, drużyna nie mal taka sama jak przed rokiem, czyli bez większych fajerwerków. Myslę, że zespołowoscią Kędzierzyn kolejny raz ogra SKRĘ. Demolki nie powinno być, ale więcej jakosci po swojej stronie mają gospodarze. Jesli ktos ma zdjąc ZAKSĘ z mistrza to chyba inne zespoły, Bełchatów raczej nie z tym składem.

325
24 listopada 2019 16:58 przez waldi1979
11 listopada 2019 19:15
zobacz
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013 | Znawca
670 17 540 33
Najlepsza analiza października na forum z działu MLB Season 2019
(Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos i doceniaja moj wkład w analizy, wielkie dzieki)


Over 9 pkt @ 1.85 Unibet  (8:2)
New York Yankees - Minnesota Twins  G 23:07 I 05.10
Dzisiejszej nocy zostana rozegrane dwa mecze Play-Offs w MLB jak narazie w dowch meczach mamy stan 1-1 ciekawe jest to czy jakas z druzy pujdzie na 2-0 ale rowniez nie bylo jak narazie dwoch meczy pozwyzej sumy w danych seriach a ta gra nadaje sie do takiego rozwazenia a mowe tutaj o meczach Yankees z Minnesota czy Houston z Tamba Bay. W dzisiejszych meczach jest stan 1-0 dla gospodarzy przypomne ze mecz trwaja do trzech zwycieztw z ktorejs z druzyn czyli Best of five.

Ostatniej nocy Blizniacy(twins) wyskoczyli na wczesne prowadzenie 2:0 przez dwa inningi przeciwko NYY, ale nie były w stanie wytrzymać ofensywy Nowego Jorku przez dlugi czas. W końcu gospodarze zdobyli 10 punktow, samotnie przewyższając sumę gry, zmuszając jednocześnie sześciu miotaczy Bliźniaków do rzucania ponad 23 rzuty na runde czyli kazdego z nich osoba! to bardzo duzo, przypomne tym co nie maja wiedzy ze dobry miotacz na inning 12 rzutow ale tak srednio to przypada mu 15 na runde i to tez nie jest zle ale jezeli ktos rzuca 20 i wiece oznacza ze sie meczy dodac trzeba ze w tym samym czasie wykonali oni razem osiem przejsc to tez sporo. Dla przeciwnego miotacza ktory stoji przeciwko ofensywie NYY to jest tykająca bomba zegarowa, a nie elitarny miotacz nie może wielokrotnie wybijac palkarzy jak chce i naraza sie na szwank. Bliźniacy postawia na Randy Dobnaka, który rozpocznie szósty w karierze start na poziomie MLB, czy uda musie zatrzymac Yankees?

Zaczynajac od startera Minnesoty R.Drobnak i jego niskiej ERA(Co dla mnie nie jest duzym wyznacznikiem) to tak naprawde cisnie sie na pytanie ile wiemy o tym 24 latku ktory rzucil tylko 30 inningow. Po sprawdzeniu statystyk rzuca two-seam fastbal 36% czasu ktore pomaga generowac wysoki procent pilek po ziemi to dlatego Menadzer Rocco Baldello zdecydowal sie na niego niz na J.Odorizzi ktory ma wysoki procent pilek typu Fly-ball narazajacy na home-runs.Reszta rzutow to four-seamer (23%), slider (28%) i changeup (13%) - ze średnią prędkością 93 mph.

Co ważniejsze, fastball Dobnaka ma wyjątkowo niską prędkość spinow, co pomaga wygenerować wyższą prędkość. Szybkie spiny piłek, takie jak te, które rzuca Justin Verlander, prowadzą do większej liczby swings i chybień oraz mniejszej liczby piłek po ziemi.W takim przypadku Dobnak jest bardzo trudny do trafienia przez wolniejsze spiny, chyba że całkowicie sam spudłuje. Ma do zaoferowania znakomity swing and miss przez rzut Slider-ami gdzie nie ktore statystyki klasyfikuja to do pilek curveball.

Sarter Yankees Masahiro Tanaka ktory stracil na szybkości fastballu, jak i jego zdolności do wykonywania strike-outs w ciągu ostatnich dwóch sezonów, a jego wskaźnik SO spadł o pięć procent od 2018 roku. Tanaka nadal ma solidny wskaźnik generowanych pilek po ziemi (47,5%) i ma dobre dowodzenie - ponieważ jego przejscia(BB) utrzymywało się między 5,3% a 5,5% w ciągu ostatnich trzech sezonów, ale nie może już generować tylu swinging strike przy rzutach o niższej prędkości.Jego wskaźnik swinging-strike spadl z 14% w 2018 r. Do 10,7% w tym sezonie, ponieważ pałkarze maja kontakt przy rzutach poza strefą w tempie 10% i wyższym niż w poprzednim sezonie. Tanaka nadal posiada znakomity rzyty Slider-ami (4 miejsce wśród startujących ) pozatym na jego maly plus mozna zaliczyc ze bedzie rzucal przeciwko Minnesocie a nie Yankees.

Bullpens (Zmienicy Starterow)

W tym sezonie Twins zajmuje 1. miejsce w FIP, 6. w xFIP i 3 w K-BB%. Według tych samych wskaźników NYY zajmują 9, 4 i 6 pozycję.

Zespoły wykorzystały 11 miotaczy razem(zmienikow) w meczu numer jeden, w tym starterzy J.A. Happ (23 rzuty) dla Yankees i Kyle Gibson (34 rzuty) dla Twins i żadnego z nich nie spodziewałbym się zobaczyć w dziesijeszym meczu.

Zack Littell (osiem rzutow) i Adam Ottavino (sześć rzutow) zostali szybko usunieci.Oprócz Ottavino i Tomiego Kahna, Yankees użyli również Zacka Brittona i Aroldisa Chapmana - więc w piątek wyładowali swoich najlepszych rezerwowych.A Bliźniacy trzymali Sergio Romo i Taylora Rogersa w rezerwie mając dzień wolny wiec oczekiwałbym, że na dzisiejszy mecz wejda na boisko.

W tym przypadku dobrym wyborem na ten mecz moze byc over i widzę pewną wartość na powyzej 9 punktow, stawiajac zakład za pół jednostki na over,  ponieważ ten mecz wykazuje przeslanki do kolejnego wysokigo wyniku. Bliźniacy będą potrzebować solidnego poczatku Dobnaka, aby utrzymać tę grę blisko wyniku, ponieważ Yankees nie mieli pełnego składu praktycznie przez cały sezon, to dalej maja przerażający sklad. "Plują" na wiele rzutow, mielą przeciwników i cierpliwie czekają na szybkie piłki lub błędy miotaczy. Z drugiej strony Tanaka był również mniej skuteczny niż w poprzednich latach i myślę, że Minnesota może włożyć wystarczająco dużo piłek, ktore znajda sie in play, dodajac do tego ze Bullpens Yankees wykruszy sie troche w poprzednim meczu a to moze byc wodal na mlyn dla bliznikaow.
11 listopada 2019 19:17 przez waldi1979

Nie jestem zwykłym graczemWe Are Players 🏈 🏀to coś wiecej niż pasja.
    Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.