>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Off Plus Camera - prosze o pomoc i głosy !

celahim 4

celahim

Użytkownik
Niektorzy z Was pewnie slyszeli o tym konkursie. Polega na nakreceniu krotkiego filmiku telefonem komorkowym, w pierwszym etapie uczestnicy walcza o glosy od innych internautow. Stad tez moja wielka prosba o Wasza pomoc ????

Moj kumpel, chyba najwiekszy popapraniec w Bytomiu, o ile nie w Polsce postanowil nakrecic z moja pomoca film/reportaz o sobie. On nie ma ani internetu, ani komputera, dlatego do tej pory nie byl znany szerszemu gronu, ale teraz ma nadzieje to zmienic.

Dlatego bardzo Was prosze o zarejestrowanie sie na tej stronie i oddanie na ten filmik swoj glos (najlepiej 5 gwiazdek ???? ) Bede bardzo wdzieczny, trwa to 2-3 minuty, a mi bardzo pomoze ????

Z gory wielkie dzieki i pozdro ????

Oto link do filmiku:
http://www.offpluscamera.com/cellphoners/,24/freak-power,225.html
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Celahim nie mów, że on jest z Bytomia ?! Nigdy go na mieście nie widziałem, ale to jest nie możliwe, gdzie nie spojrzysz tatuaż.Wybacz, mimo tego, że kochamy ten sam Klub nie zagłosuje bo jest to okropne jak dla mnie.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Qozi, serio jest z Bytomia, mieszka na Szombierkach, ja go tam na osiedlu czesto widuje. Sam filmik tez byl zreszta na Szombierkach u mnie krecony.
Nikomu glosowac przeciez nie rozkazuje, tylko prosze o pomoc, a co do tego, ze wszedzie tatuaz.. kazdy robi to, co lubi, on sobie obral taki kierunek, jego zycie, jego skora, jego wybor, wiec krytykowac tego nie ma co ;-)
pozdro
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
masz mój głos, 5 oczywiście, koleś jest oryginalny i ma oryginalny styl wyrażania że tak to ujmę swoich odczuć i emocji. dla takich ludzi nie jest to coś niezwykłego raczej, ja miałem przyjemności kiedyś poznac kolesia co miał minimum 3 kilo metalu na twarzy w formie kolczyków i dla niego to było coś fajnego. jestem tylko ciekaw czym ten kolega się zajmuje na co dzień bo raczej pracy jako sprzedawca albo ktoś taki nie dostanie.
pozdro i powodzenia ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Qozi, serio jest z Bytomia, mieszka na Szombierkach, ja go tam na osiedlu czesto widuje. Sam filmik tez byl zreszta na Szombierkach u mnie krecony.
Nikomu glosowac przeciez nie rozkazuje, tylko prosze o pomoc, a co do tego, ze wszedzie tatuaz.. kazdy robi to, co lubi, on sobie obral taki kierunek, jego zycie, jego skora, jego wybor, wiec krytykowac tego nie ma co ;-)
pozdro
Celahim ja jestem z Centrum, rzadko bywał na Szombrach, a jakoś na Śródmieściu go nie wiedziałem.
Może i z krytyką masz rację, ale jest to również moje zdanie.Mnie się to jakoś nie podoba bo traktuję to jako okaleczenie się i budzi to we mnie odrazę.Czy myślał on co będzie za 20 lat, może już nie będzie chciał z tym żyć.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom