>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpłaty pieniędzy:
Dostępne opcje wpłaty w betsson


Wypłaty pieniędzy:
To tylko wybrane opcje wypłat. Jest ich więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5

damian11

Użytkownik
Wpłata.
Mam pytanie tego typu że wczoraj wpłaciłem przez internet z mojego banku, zmojego oczywiście konta 20 zł na ich konto a przedtem wklikałem opcje przelew bankowy na ich stronie.Do dzisiaj jeszcze nic nie wpłyneło.Ile trzeba bedzie czekac na te pieniążki?
 
D 5

damian11

Użytkownik
W dalszym ciągu nic nie pojawiło sie na koncie.Pisałem ale odpowiedzi też jeszcze nie dostałem.
Sprawdzałem pieniądze napewno przelałem.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Czy przy wypłacie trzeba wysłać do nich skan dowodu ??
Każdy bukmacher może Cię poprosić o skan dowodu, jeżeli nie masz jeszcze 18 to graj na starszych, przynajmniej nie będziesz przed wypłatą się obawiał, że nie wypłacisz swoich wygranych.
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja mam pytanie móc wqyplacic pieniądze na MB ja muszę pierw wpłacić depozyt czy nie bo jeszcze nie wpłacałem??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ja mam pytanie móc wqyplacic pieniądze na MB ja muszę pierw wpłacić depozyt czy nie bo jeszcze nie wpłacałem??
Tak jest z reguły jest z każdym bukiem. Aby wypłacić za pomocą danej opcji musisz najpierw wpłacić.
W Betsson jest tak samo. Najpierw wpłać za pomocą MB a później będziesz mógł wypłacić. Tylko będą chcieli żebyś &quot;obrócił&quot; co najmniej jeden raz po jakimkolwiek kursie tę wpłatę...
 
K 0

kamil6

Użytkownik
chciałem teraz wypłacić pieniądz z tego bonusu 2 Euro. Czy muszę najpierw robić depozyt czy normalnie mogę wypłacić na konto bankowe??
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
wypłacałem już 2 razy w betsson ????
w niedziele rano wysłali mi 150zł i dzisiaj już o12 a koncie w mBanku miałem
dzisiaj o godzinie 13:30 wysłali 500zł zobaczymy kiedy dojdzie ????
dla mnie bukmacher na +
wypłacałem na konto bankowe - nie chcieli nic żadnych dowodów itp.
 
D 5

damian11

Użytkownik
Wypłaty a kwota
Mam pytanie odnośnie wypłacanej kwoty z konta Betsson.Ile wypłacaliście i czy nie było problemów przy wiekszej kwocie chodzi mi o kwotę 1000 zł?. Słyszałem o przypadkach zamrażania kont w przypadku dośc dużych wygranych ale nie wiem na ile te informacje są prawdziwe i chciałbym je zweryfikowac z graczami którzy zlecili wysokie wygrane? Bo jeżeli takowe informację będą okazywac sie prawdziwe to gracze zdecydowanie będą wracać coraz chętniej do naziemnych buków gdzie problemów z wypłatami nigdy nie było i wszystko odbywało sie bardzo sprawnie.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zamrażane są multikonta, jeżeli nie złamałeś ich regulaminu to będzie wszystko ok. Kilka miesięcy temu wypłacili 1200 bez żadnych problemów.
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
witam
chciałbym wpłacić na Betsson pieniądze za pomocą poczty.
Czy to jest w ogóle możliwe??
Jeżeli tak to mógłby mi ktoś podać wzór wypełnienia druczka??
Bardzo proszę o pomoc
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To jest tak samo jak wpłata poprzez BANK tyle, że robisz ją na poczcie i poczta wpłaca twoją kasę.
Wejdź na swoje konto Betsson -&gt; Wpłata -&gt; Przelew Bankowy i tam jest wszystko, a na Poczcie wpisujesz dane w odpowiednie rubryki na druczku do wpłat.
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Tak juz poprawione. Wiem ze maja czas 24h na wyplate ale ile wam tak wychodzi wyplata od nich?
O kolejny bład w meczu Helsinborgu dalem kontre na X bylo 1 tak jak pierwotnie stawialem i z live gdzie typ mam X mam wygrana a na ten z poczatku otwarty

Edit skapneli sie teraz mam -60zl wyplata zlecona lecz chyba ja cofna
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
przy zleconej wyplacie kwota byla zapisana ze realizacja w toku - wczoraj znikla to znaczy ze juz wyslali przelew? :p
bo jak dla mnie skoro zniklka to powinna byc juz na koncie, bo w czwartek rozmawialem z czatem i powiedzieli ze juz przekazali do dzialu ksiegowosci wyplate
wiec nie wiem czy mam teraz do nich pisac bo cos jest nie tak czy to u nich normlane ????
 
Do góry Bottom