>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 LIGA POLSKA do Obstawiania w Internecie !

k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
BetSafe również posiada 4 ligę polską bez limitów [chyba].
A czy ja wiem czy to takie &quot;super&quot;, ja gram cały czas tylko na jedną drużynę, gdyż powiedzmy, że mam rodzinę W tym klubie i co nieco się dowiaduję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
https://www.tobet.com/

MOże znacie, ale nie dowierzam ????

Wpłaty MB już od 1zł :-D

4 liga do grania ????

CHyba skorzystam ????
Już od jakiegoś czasu głośno o tym... Na forum już jest temat o tym buku:
Tobet

BetSafe również posiada 4 ligę polską bez limitów [chyba].
A czy ja wiem czy to takie &quot;super&quot;, ja gram cały czas tylko na jedną drużynę, gdyż powiedzmy, że mam rodzinę W tym klubie i co nieco się dowiaduję.
Chyba, żartujesz, że jakikolwiek buk da takie rozgrywki bez limitów... :|
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Limity co do stawek nie sprawdzałem, ale tutaj akurat chodziło mi, że nie ma np. tak jak w STS, że trzeba zagrać parę meczy z tym meczem włącznie, przynajmniej kiedyś tak było i nie jestem do końca pewien czy to akurat w STS także za ew. pomyłki przepraszam.
Wiadomo, bukmacherzy raczej nie mają jak zdobyć dodatkowych informacji na temat danego meczu przez co kurs wyznacza się jedynie poprzez tabele oraz statystyki prawda Vader ???? ?
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
No to piłkarze - amatorzy sobie trochę dorobią. Nie obczajam tego buka. Po paru kolejkach pójdzie z torbami. Chyba, że sam będzie tam mieszał.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Limity co do stawek nie sprawdzałem, ale tutaj akurat chodziło mi, że nie ma np. tak jak w STS, że trzeba zagrać parę meczy z tym meczem włącznie, przynajmniej kiedyś tak było i nie jestem do końca pewien czy to akurat w STS także za ew. pomyłki przepraszam.

Wiadomo, bukmacherzy raczej nie mają jak zdobyć dodatkowych informacji na temat danego meczu przez co kurs wyznacza się jedynie poprzez tabele oraz statystyki prawda Vader ???? ?
jak dla mnie, to nieprawda ...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
hehehehe :]
Obyście dodali tobet (no chyba, że już to zrobiliście) do listy buków, z których można korzystać w Typach Dnia.
Tam to dopiero będą ustawki :]
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Dodatkową informacją jest fakt, że mam paru znajomych co grywająw 4 lidze ???? ... także na pewno skorzystam jużw ten weekend z tego buka ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jak dla mnie, to nieprawda ...
Oczywiscie ze nieprawda, takie informacje moze zdobyc kazdy &#39;szarak&#39; jak sie odpowiednio zakreci na forach bukmacherskich a co dopiero pracownicy bukow ktorzy maja o wiele szersze dojscia.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Nie dość że już jest skorumpowana to jeszcze się poszerzy... Sami zawodnicy będą grać u buka, a na boisku się podkładać. Łatwo także dowiedzieć się coś &quot;więcej&quot; o takich meczach, troszkę znajomych osób gra w IV lidze, znajomi znajomych i tak to informacje będą spływać.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
a kazdy jak sie czegos ciekawego dowie to niech to przedstawi na forum i bedziemy niezla kase klepac ;]
ja osobiscie moge dawac informacje z pomorskiej
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
a kazdy jak sie czegos ciekawego dowie to niech to przedstawi na forum i bedziemy niezla kase klepac ;]
ja osobiscie moge dawac informacje z pomorskiej
żeby jakieś kapusie do tobetu powiedzieli i usuną mecz z oferty :/

Na strefę zamkniętą to dajcie ????
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
A wypłacił już ktoś kase z tego buka ?? Bo dla mnie to niezły wałek, przecież IV liga to jest zwykła amatorka, odemnie z grupy na uczelni gra paru typków i wiem jak tam jest. Ile najwięcej można tam postawić ?
 
Do góry Bottom