>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na temat piłki ręcznej

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Tu można rozmawiać na wszystkie tematy związane z piłka ręczna. Nam nadzieje ze będzie z tego korzyść ???? ja osobiście postaram sie odpowiedzieć na każde pytanie ???? [glow=darkblue:82035cb137][/glow:82035cb137]
 
O 25

orchol

Użytkownik
Dobra wyjasnij mi jak to mozliwe ze mistrzostwa Europy i MS moga odbywac sie w tym samym czasie .. czyli MS nie moze byc ME?? ;]
 
domel 49

domel

Forum VIP
Dobra wyjasnij mi jak to mozliwe ze mistrzostwa Europy i MS moga odbywac sie w tym samym czasie
chyba cos Ci sie pomylilo ???? jutro zaczynaja sie Mistrzostwa Swiata a dzis sa mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy ????
 
O 25

orchol

Użytkownik
aa to sorki wiedzialem ze cos nie gra ;]
buk mnie zmylil ;p
Mistrzostwa Europy panowie, Główny zakład
1 X 2
Grecja - Portugalia 18-01-07 18:00 1,35 10,00 2,90
Łotwa - Bułgaria 18-01-07 17:30 1,25 6,00 3,60
Gruzja - Bułgaria 19-01-07 12:30 1,50 9,00 2,35
Słowacja - Cypr 19-01-07 15:30 1,02 15,00 10,00
Bośnia i Hercegowina - Szwecja 19-01-07 17:15 2,35 9,00 1,50
Białoruś - Moldau 19-01-07 18:00 1,02 15,00 10,00


dlatego sie pomylilem ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ogladałem właśnie końcówke spotkania z Niemcami.Jurecki doznał jakiejś kontuzji.Jestem ciekaw czy poważny uraz i czy wystąpi w kolejnych spotkaniach??
 
domel 49

domel

Forum VIP
Ogladałem właśnie końcówke spotkania z Niemcami.Jurecki doznał jakiejś kontuzji.Jestem ciekaw czy poważny uraz i czy wystąpi w kolejnych spotkaniach??
Kontuzja nie byla zbyt powazna wiec Jurecki bez problemow powinien wystapic w kolejnych spotkaniach
 
jamajus 0

jamajus

Użytkownik
Już dziś w Dortmundzie kolejne święto męskiej piłki ręcznej na poziomie Reprezentacyjnym. Również dla nas, bo dzięki znakomitym postępom i grze zostaliśmy zaproszeni do udziału w jednym z najbardziej prestiżowych turniejów. Polacy zagrają w pełnym składzie, gotowy do gry jest również Krzysztof Lijewski, którego występ stał wcześniej pod znakiem zapytania. Czego możemy się więc spodziewać? Transmisje na Polsacie Sport.

W turnieju QS Supercup oprócz Polski zagrają Szwecja, Czechy (oba zespoły w grupie z nami), Niemcy, Rosja i Serbia. Niewykluczone więc, że nasz zespół będzie miał możliwość rewanżu na niemieckim zespole za finał Mistrzostw Świata. Na ile to prawdopodobne ? Dwa pierwsze zespoły z obu grup grają później półfinały &quot;na krzyż&quot;. Więc jeśli nie wtedy, to może w finale? Inne wyjście to mecz o 3 miejsce lub nawet, choć mniej prawdopodobne o 5 (miedzy zespołami z 3 miejsc).

Zespół Bogdana Wenty jest już coraz bliżej przyszłorocznych (styczeń 2008 ) Mistrzostw Europy, więc okazja do sprawdzenia formy będzie wyśmienita.
Co słychać w drużynie? Szkoleniowiec naszej kadry powołał praktycznie tylko jednego zawodnika, którego wcześniej nie sprawdzał. To Paweł Orzłowski z Zagłębia Lubin- głównie, jeśli nie jedynie dobry i doświadczony defensor, w Polsce często kojarzony z grą na pograniczu faulu. W Dortmundzie jest też Bartłomiej Jaszka (również Zagłębie), który &quot;wyleciał&quot; przed Mistrzostwami Świata ze składu jako ostatni. Teraz prawdopodobnie dostanie swoją szansę.
Prócz nich wszystkich zawodników możemy pamiętać z kadry, która była na Mistrzostwach Świata (nie ma tylko Zbigniewa Kwiatkowskiego). W Dortmundzie został i będzie grał również Krzysztof Lijewski. Wczoraj było podejrzenie kontuzji mięśnia, ale dziś po szczegółowych badaniach i diagnozach okazało się, że wszystko jest jak należy. Trener Wenta będzie miał więc do dyspozycji obu braci Lijewskich. - Dziś popołudniu wszyscy trenowali w hali w Dortmundzie - potwierdza Marek Żabczyński, kierownik reprezentacji.
- Na warunki na miejscu narzekać nie możemy. Superpuchar to impreza prestiżowa, w drużynie jest mobilizacja, nie brakuje chęci do gry - mówi nam Żabczyński. - Ranga jest wysoka, ale pamiętajmy też, że to towarzyski turniej.

Polacy w pierwszych dwóch dniach zagrają z Czechami (środa 19:30) i Szwecją (czwartek 18:00). Nasi rywale przyjechali do Niemiec bez dwóch znanych zawodników, obaj grają w jednym klubie. Wśród Czechów zabraknie Filipa Jicha, znakomitego gracza, który od tego sezonu występuje w niemieckim THW Kiel. Również z Kielu na turnieju o superpuchar zabraknie szweda Stefana Lövgrena, tyle, że on zrezygnował z gry w kadrze i ostatnio w ogóle się w niej nie pojawiał.

transmisje z turnieju na Polsacie Sport:
POLSAT SPORT
24.10.2007 19.30 Polska - Czechy (live)
24.10.2007 22.30 Niemcy - Rosja (retransmisja)
25.10.2007 9.10 Polska - Czechy (powt.)
25.10.2007 17.55 Szwecja - Polska (live)
26.10.2007 16.00 Niemcy - Serbia (live)
26.10.2007 20.30 Szwecja - Czechy (retransmisja)
27.10.2007 7.00 Polska - Czechy (powt.)
27.10.2007 8.50 Szwecja - Polska (powt.)
27.10.2007 0.00 Półfinał z udziałem Polski
28.10.2007 14.55 mecz o 3. miejsce (live)
28.10.2007 17.00 Finał live

POLSAT SPORT EXTRA
24.10.2007 17.20 Niemcy - Rosja (live)
25.10.2007 13.00 Niemcy - Rosja (powt.)
25.10.2007 16.00 Polska - Czechy (powt.)
25.10.2007 19.55 Serbia - Rosja (live)
26.10.2007 10.00 Serbia - Rosja (powt.)
26.10.2007 14.00 Szwecja - Polska (powt.)
26.10.2007 18.20 Szwecja - Czechy (live)



mecze gole
bramkarze
Sławomir Szmal (Rhein-Neckar Loewen, Niemcy) 116 - 1
Adam Weiner (Wilhelmshavener HV, Niemcy) 44 - 0

zawodnicy z pola
Tomasz Tłuczyński (TSV Hannover Burgdorf, Niemcy) 25 - 110
Krzysztof Lijewski (HSV Hamburg, Niemcy) 44 - 70
Patryk Kuchczyński (Vive Kielce) 90 - 193
Mateusz Jachlewski (Vive Kielce) 37 - 82
Grzegorz Tkaczyk (SC Magdeburg, Niemcy) 93 - 365
Karol Bielecki (SC Magdeburg) 84 - 402
Artur Siódmiak (Kadetten Schaffhausen, Szwajcaria) 63 - 66
Damian Wleklak (Alpha HC Hard, Austria) 128 - 236
Bartosz Jurecki (SC Magdeburg) 60 - 188
Bartłomiej Jaszka (Zagłębie Lubin) 20 - 22
Michał Jurecki (HSV Hamburg) 35 - 60
Mariusz Jurasik (Rhein-Neckar Loewen) 131 - 475
Rafał Kuptel (Wisła Płock) 130 - 145
Marcin Lijewski (SG Flensburg-Handewitt, Niemcy) 159 - 496
Paweł Orzłowski (Zagłębie Lubin) 54 - 53
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Jak juz o ME to co sądzicie? jak to będzie? Ja osobiscie patriotycznie postawilem na Polaków, że bede mistrzami europy juz niedlugo:p a pozatym mysle ze duzo namiesza gospodarz który co by nie było ma nie najgorszą drużyne. Totalni outsiderzy to napewno Białoruś i Słowacja.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Niewiele się zmienił się podział sił od MŚ toteż sądzę, że główne pozycje ściągną Polacy, Hiszpanie (bardzo konsekwentnie prowadzona ekipa), Islandczycy, może Francuzi. Sądzę, że spalą się Niemcy, a czarnym koniem rzeczywiście mogą być Norwegowie. Ah brąz tradycyjnie dla Danii :p
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Niewiele się zmienił się podział sił od MŚ toteż sądzę, że główne pozycje ściągną Polacy, Hiszpanie (bardzo konsekwentnie prowadzona ekipa), Islandczycy, może Francuzi. Sądzę, że spalą się Niemcy, a czarnym koniem rzeczywiście mogą być Norwegowie. Ah brąz tradycyjnie dla Danii :p
Wg mnie najwięcej ugrać powinni Hiszpanie, Francuzi i Chorwaci, ale jak to w turniejach bywa często zdarzają się niespodzianki, jak ta miła dla nas w Niemczech ???? , więc potencjalnego mistrza bym nie typował.
 
munez 0

munez

Użytkownik
Chciałbym poinformować, że Angola zostala mistrzem Afryki (Angola - WKS 39-27) i 3 warunki zostały spełnione wiec Polki zagrają w turnieju kwalifikacyjnym do IO ???? . Ostatnia szansa Polek na awans ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
Chciałbym poinformować, że Angola zostala mistrzem Afryki (Angola - WKS 39-27) i 3 warunki zostały spełnione wiec Polki zagrają w turnieju kwalifikacyjnym do IO ???? . Ostatnia szansa Polek na awans ????
no to walczymy mężczyźni i kobiety o olimpiadę! musi sie udać! ???? mam nadzieje ze tym razem dziewczyny zagrają lepiej niż ostatnio na turnieju...
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Zdaniem Marcina Lijewskiego, rozgrywającego reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych, &quot;Biało-czerwoni&quot; zasłużyli na medal podczas zakończonych w niedzielę mistrzostw Europy w Norwegii.
Zawodnik niemieckiego Flensburga uważa, że on i koledzy zawalili podczas tej imprezy tylko jeden mecz - z Danią przegrany różnicą 10 bramek.


Lijewski krytykuje dziennikarzy, którzy zbytnio krytykowali ekipę podczas imprezy.
- Gdy zdobywaliśmy wicemistrzostwo świata każdy nas kochał. Tymczasem jedna wpadka sprawiła, że odsądzano nas od czci i wiary. Typowo polskie podejście. Dobić kogoś, komu nie idzie. Denerwuje mnie to niesamowicie - powiedział.

Reprezentant Polski skrytykował równie ostro organizacje imprezy.

- Hala, w której graliśmy, była beznadziejna. Obdrapana, zimna i brudna. Moim zdaniem obiekt w Stavanger na co dzień służy jako jakiś magazyn, w którym rozładowuje się banany z importu. No, dramat. Wspomnę jeszcze o jednej rzeczy - ci ludzie zrobili parkiet, od którego dziś bolą mnie wszystkie stawy. Wylali bowiem gumę na beton. Samo wspomnienie tego miejsca wywołuje u mnie przerażenie - dodał Lijewski.

Więcej szczegółów w &quot;Dzienniku&quot;


Co o tym sadzicie? Mi bardzo nie podoba sie to co sie w Polsce dzieje, tzn. jesli ktos ma sukcesy to jes Bogiem natomiast jesli cos mu nie idzie to jest zerem. Taka jest wlasnie polska rzeczywistosc. Czy Polska byla faworytem przed MS? Nie! Ale zajeli 2miejsce i dziennikarzy ich wychwalali przez najblizsze miesiace. W przypadku ME byli jednym z faworytow, ale trudno nie udalo sie. Lijewski mowi, ze zawarzyl mecz z Dania, mi sie wydaje, ze jednak powinni wygrac z Norwegami i Chorwatami[?]. No ale coz, polscy dziennikarze dla mnie to hieny i tyle.
 
domel 49

domel

Forum VIP
cóż można powiedzieć, te ME troszkę nam nie wyszły. Mecz z Norwegia mieliśmy wygrać i mielibyśmy przynajmniej 5 miejsce co do Dani i Chorwacji pomińmy to bo w końcu te drożyny graly w finale ???? co do Marcina hmm rozumiem ze hala była nie taka ze dziennikarze sa hienami itd ale on na tych ME zawiódł kompletnie. Według mnie te mistrzostwa nie były az taki złe 7 miejsce w europie? mogło byc lepiej ale tragicznie tez nie ma ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom