>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj, po 23 dniach (wypłata zatwierdzona 22 grudnia) wypłata dotarła na konto. Mam nadzieję, że był to tylko chwilowy kryzys firmy.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czy ktoś niedawno(kilka dni temu naprzyklad) wypłacał kasę i doszła szybko(klilka dni) na konto bankowe?bo nie wiem czy wypłacać teraz czy poczekać aż kryzys im minie
 
B 7

buklak

Użytkownik
Śmiało wypłacaj, ja zleciłem wypłatę do banku jak wszyscy płakali nad betclickiem i swoimi wygranymi, a pieniądze przyszły w tym samym czasie, co tym którzy zlecali wypłatę 22 grudnia itd.
 
A 72

antua

Użytkownik
Betclick i &quot;RZUT KARNY&quot; na LIVE ???
Witam,
Wczoraj obstawiłem w betclicku na live mecz Chorwacja - Korea w piłce ręcznej
zdarzenie &quot;rzut karny&quot; na &quot;Tak&quot;.
Obstawłem w 39min spotkania, karny był w 49min, niestety ok 45min zaklad zostal rozlicozny jako przegrany. Po spotkaniu napisałem do suporta co oznacza zakład &quot;RZUT KARNY&quot;. Odpisał ze jesli nie ma dodatkowego opisu (a takiego nei było) na to zdarzenie, to oznacza typ ze padnie rzut karny w spotkaniu.
Kurs na TAK był stały 1,22 wiec nie mogl dotyczyc okreslonego przedzialu czasu gry, gdyż z upływem czasu kurs na te zdarzenie byłby wyższy.
Czy ktos kiedys obstawiał rzut karny w pilce recznej i moglby napisac o co chodzi ???
 
A 72

antua

Użytkownik
Oto odpowiedz supportu dotyczace mojego zapytania:
&quot;Jeśli do zakładu &quot;Rzut karny&quot; nie ma dodatkowego opisu w jakim momencie meczu może on paść, to zakłąd taki dotyczy całego spotkania lub np: sposobu w jaki padnie następna bramka.&quot;

Gdy napisałem ze w takim razie moj zkalad powinien byc rozliczony jako wygrany to odpisali:
&quot;Niestety nie możemy zaliczyć Twojego zakładu ponieważ dotyczył on zdobycia bramki za pomocą rzutu rożnego&quot;
Tak wiec pomijajac literowke rozny - karny, pewnie chodzilo o wykorzystanie rzutu rożnego, tylko ze powinno byc napisane &quot;Czy rzut karny będzie wykorzystany&quot; kiedy zawierałem zakład
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
tak teraz ja nie mialem juz problemu z wyplata, szla normalnym trybem 3-5 dni i byla na koncie- dla mnie jest juz ok
 
K 0

kactuzz

Użytkownik
Betclic problem
Witam,
moj problem polega na tym ze wplacilem na konto 55zl i gdy probuje zaznaczyc zeby zaklad byl wielokrotny to mi pisze ze musze dokonac wplaty na konto aby zaklad byl wielokrotny, napisalem do supportu ale nie wiem czy odpisza hehe

pzdr
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
ale masz na koncie ta kase na gorze napisana? support odpowiada srednio co 5 minut zalezy jak trafisz. ja napisalem pytanie to od razu odpowiedzieli na meila.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Jejka mieli problemy może przez jakiś okres zdarza się , ja u nich gram od początku przygody z bukmacherami i nie narzekam zawsze szybko ładnie i dobry kontakt ????
 
staszko23 0

staszko23

Użytkownik
uswiadomcie mnie jak to jest: chce wplacic kase na betclick na ten zaklad bez ryzyka:
1) jeśli obstawie dowolny mecz powiedzmy 55 pln i przegram to zwracają mi to i od razu mogę wypłacic bez obrotu. Ale jak zakład będzie wygrany to muszę obracać jeszcze coś czy od razu normalnie mogę zlecic wypłatę całej kwoty (wplaconej i wygranej)???
2) w faq pisze,ze :
5. Wypłata zwrotu może być dokonana TYLKO na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu. Konto lub karta muszą być własnością gracza. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypłaty zwrotu za przegrany zakład na konto bankowe lub kartę płatniczą / kredytową osoby trzeciej.
czyli jak to mam wplacic? isc na poczte i wziąc ten druczek przelewu i wpisać nr konta na który przelewam i mój nr konta?? bo jak wplacalem do innego buka przez przelew pocztowy to nie moglem poznej zlecic przelewu na konto bankowe..dlaczego
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
musze dac DUZEGO minusa firmie betclick. Nie wiadomo dlaczego ale nie maja wszystkich spotkan z lidze Chorwackiej czy Chilijskiej mimo ze te mecze zaczynaja sie rowno z innymi spotkaniami.
 
K 37

k517

Użytkownik
Gram na betclicku caly czas. jestem bardzo zadowolny.kursy moglyby byc lepsze ale nie narzekam. polecam
 
B 7

buklak

Użytkownik
Dodam, że mam poleconego, który spełnił warunki obrotu, jest widoczny u mnie jako mój polecony, a nie zaliczyło mi za niego bonusa :)
Support mi wciska, że nie postawiono wymaganej ilości zakładów ???? Więc zwracajcie na to uwagę.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Dodam, że mam poleconego, który spełnił warunki obrotu, jest widoczny u mnie jako mój polecony, a nie zaliczyło mi za niego bonusa :)

Support mi wciska, że nie postawiono wymaganej ilości zakładów ???? Więc zwracajcie na to uwagę.
Polecony musi zarejestrować się w BetClick, wpłacić co najmniej 70 zł (20 €) oraz zawrzeć min. 10 zakładów sportowych o kursach powyżej 1.20, na różne zdarzenia posiadające co najmniej 3 możliwości. Wpłaty dokonane przez serwis Moneybookers NIE wliczają się do promocji. Zakłady LIVE nie są objęte promocją. Dopisanie osoby spełniającej warunki nastąpi po 24 godzinach o zawarcia ostatniego zakładu.

Jesteś pewny że twoj polecony spełnił te warunki ?:&gt; Jakoś nie wierzę że od tak cię okłamują na marny bonus , bo dla takiej firmy te grosze za ten bonus to nic , zresztą jest on dodawany automatycznie po spełnieniu powyższych warunków więc nadal będę bronił dobrego imienia tego kasyna..
 
profit 0

profit

Użytkownik
Korzystalem z tego buka i zdecydowanie NIE POLECAM. Oferte maja bardzo uboga kursy mizerne a jezeli chodzi o bonusy jescze gorzej . Totalnie ten buk to dno dlatego jak chcecie wplacic gdzies troche kaski odpuscie sobie Betcklick .
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
po jakim czasie zwrócą mi te 55zl? bo niestety przegralem
zwroca mi kasse na konto betclick czy od razu na konto bankowe?
Powinni zwrócić od razu po rozliczeniu zakładu (przynajmniej ja tak miałem). Kasę dostaniesz oczywiście na konto betclick, ale jeśli chcesz możesz od razu zlecić wypłatę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom