>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wazne Pytanie !

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Witam, mam pewien problem wlasciwie to nie wiem jak to nazwac.
Dostalem jakiegos bonusa w betfair i gram tam jakis czas. W sumie to nawet nie wiem o co chodzi w tym back/lay. Zawsze obstawiam back i jak wejdzie to jest kasa a jak nie to trace czyli normalka. Ale kiedy daje zaklad back to moge sobie ustalic kurs. Dalem przy meczu dzisiejszym tenisa o kilka % wyzszy kurs ustalilem i o dziwo zaklad poszedl za 50E ! Wiec moge sobie ustalic zamiast kursu 1.20 kurs 3.00 ? kompletnie nie rozumiem na jakiej to jest zasadzie to ustalanie kursow. I jak wejdzie mi ten mecz to normalnie dostane kase ? Beda problemy z wyplata czy co ! prosze o szybka odpowiedz
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
jesli wystawiasz wyzszy kurs to musi ktoś go przyjąć.czyli tak jakby przeciwko twojemu typowi.i kase oczywiscie dstajesz po takim kursie za jaki wystawiles odjac prowizje
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
kto to ma akceptowac ? i niby skad mam wiedziec czy zaakceptowal ?
Nikt mi nic nie akceptowal a zaklad poszedł. Dziwne to i skomplikowane :/
nie wiem czy moge sobie ustalac kursy jakie chce, przeciez to bez sensu
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to jest giełda zakłądów!!.a wiec ci co tam graja sami ustalaja kursy i pomiędzy sobą sie zakładają betfair sciaga za to prowizje i tyle ma z tego zarobku.kurs możesz dać nawet na brazylie z san marino.na brazil 50@ zalezy tylko czy ktoś przyjmie taki zakład.dlatego na betfair sa lepsze kursy niz u zwyklych buków.
 
F 0

fixy71

Użytkownik
A ja mam podobne pytanie dotyczące betfair.


Poniżej kursów jest podana kwota za jaką max.moge zagrac.Czy jeśli poniżej kursy jest np.podane 20euro czyli ,że moge maks zagrac za 20 euro. To mógł bym ten mecz zagrac za 10 albo 15 czy musze za te 20?

To bardzo mnie ciekawi bo chce wpłacic i zacząc tam grac poważnymi pieniędzmi więc prosze o szybką odpowiedz.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
A ja mam podobne pytanie dotyczące betfair.


Poniżej kursów jest podana kwota za jaką max.moge zagrac.Czy jeśli poniżej kursy jest np.podane 20euro czyli ,że moge maks zagrac za 20 euro. To mógł bym ten mecz zagrac za 10 albo 15 czy musze za te 20?

To bardzo mnie ciekawi bo chce wpłacic i zacząc tam grac poważnymi pieniędzmi więc prosze o szybką odpowiedz.
Tak mozesz zagrac mniej , uwzgledniajac przynajmniej min stawke jaka jest 4 euro / usd . A ta kwota pod kursem to jest max jaka mozesz zagrac o tym kursie.
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
mam kilka pytan:
1.czy prowizja jest pobierana od zysku czy od calosci np jak postawie 10 na kurs 1.5 wygram 15 to prowizje pobiora od 5 czy od 15?
2. jak szybko zmieniaja sie kursy na zywo?
ps u mnie minimalna stawka to 2 euro
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
mam kilka pytan:
1.czy prowizja jest pobierana od zysku czy od calosci np jak postawie 10 na kurs 1.5 wygram 15 to prowizje pobiora od 5 czy od 15?
2. jak szybko zmieniaja sie kursy na zywo?
ps u mnie minimalna stawka to 2 euro

1.Prowizja pobierana jest w przypadku wygranej. Czyli np od twoich 5.
(jezeli przegrasz , nie ma prowizji)

2.Kursy zmieniaja sie w zaleznosci od wyniku na boisku.
Duze wachania kursow zanotujesz w dyscyplinie : tenis , koszykowka ,
wyscigi konne.

Dziwne bo z tego co wiem stawka min to 4 euro/ usd . Dla kont w funtach brytyjskich jest bodajze 2 (funty).
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Stawkę minimalną da się łatwo obejść, tylko że to jest nie do końca zgodne z regulaminem BF ;)
 
Do góry Bottom