>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Własny interes/biznes

M 0

macgywer9

Użytkownik
Lokal z maszynkami jest dobrym pomysłem, tylko ciekawe ile legalizacja kosztuje. Ja tam się takich goryli nie boje, ja mam na takich wyjebane :jezora: ???? A w sumie to tam gdzie chciałbym otworzyć taki lokal to zbytnio nie ma konkurencji, no chyba,że dla innego miasta byłaby to konkurencja ????
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Oglądaliście Uwagę? Stawiasz automat i 12k ciągniesz miesięcznie ???? ????
zloty biznes z automatami. Wystarczy, ze podpiszesz z kilkoma barami w miescie umowe na dostawe, obsluge tych maszyn i juz sa kokosy. Tak slyszalem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
zloty biznes z automatami. Wystarczy, ze podpiszesz z kilkoma barami w miescie umowe na dostawe, obsluge tych maszyn i juz sa kokosy. Tak slyszalem.
Z pewnością są jakieś kruczki prawne dotyczące takiej gry, dodatkowo dobra miejscówa aby mieć klientów, bo na pierwszy rzut oka to wygląda to za kolorowo.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
zloty biznes z automatami. Wystarczy, ze podpiszesz z kilkoma barami w miescie umowe na dostawe, obsluge tych maszyn i juz sa kokosy. Tak slyszalem.
to juz lepiej otworzyc kilka &#39;salonow gier&#39;, do tego by dyc dystrybutorem tych maszyn potzrebna jest koncesja, obecnie posiadaja ja 52 firmy w Polsce, nie wiem czy taka koncesje otrzymac jest latwo ale watpie bo rynek nie jest niewyczerpany i obecne juz firmy napewnno bedda lobbowac o zaostrzenie kryteriow przyznawania koncesjii
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Wiem że to zabrzmi kiczowato i mało kto mi uwierzy, ale rynek automatów do gier jest pod ścisłym nadzorem &quot;grupy trzymającej spluwe&quot; ???? i spora część (większość?) sklepów, pubów w wiekszych miastach wstawia tam maszyny &quot;pewnej firmy&quot; bo nie chce mieć wybitych szyb, kradzieży itp. Kiedyś był o tym dobry artykuł w GW.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Wiem że to zabrzmi kiczowato i mało kto mi uwierzy, ale rynek automatów do gier jest pod ścisłym nadzorem &quot;grupy trzymającej spluwe&quot; ???? i spora część (większość?) sklepów, pubów w wiekszych miastach wstawia tam maszyny &quot;pewnej firmy&quot; bo nie chce mieć wybitych szyb, kradzieży itp. Kiedyś był o tym dobry artykuł w GW.
U mnie się mówi na nich &quot;panowie z BMW&quot; ????
Więc coś prawdy w tym musi być. Nie ma łatwo!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wiem że to zabrzmi kiczowato i mało kto mi uwierzy, ale rynek automatów do gier jest pod ścisłym nadzorem &quot;grupy trzymającej spluwe&quot; ???? i spora część (większość?) sklepów, pubów w wiekszych miastach wstawia tam maszyny &quot;pewnej firmy&quot; bo nie chce mieć wybitych szyb, kradzieży itp. Kiedyś był o tym dobry artykuł w GW.
No to jest oczywiste, jak sie nie ma pleców, znajomości to można nie przetrwać na tym rynku. Tak samo jest obstawiony rynek np. prostytucji, załóż burdel to na drugi dzień będziesz miał odwiedziny. Dla przykładu z życia wzięte, koleś postanowił powiększyć swoją działalność i na terenie hotelu sprzedawał usługi panienek &quot;na własną rękę&quot;, dłużo czasu nie minęło jak budynek poszedł z dymem,heh. Niestety w takim biznesie dalej liczą się znajomości, układy.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Krótko mówiąc pomysł na taki biznes jest świetny, alee wiąze sie z dużym niebezpieczeństwem ???? chyba ze ktos ma znajomosci z takimi ludźmi ????
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
gdzieś czytałem że koncesje na maszyny możemy dostać jeśli mamy firmę z kapitałem 200 000 euro, w jednym pomieszczeniu max 3 maszyny i lokal 100 metrów od kościołów szkół itp. Podobno mozna normalnie wstawić sobie maszynę która nie wypłaca wygranych (na maszynie napis &quot;Gra tylko dla zabawy&quot; ludzie wrzucaja pieniądze grają a jak chcą wypłacić to idą do barmanki która kasuje punkty kluczykiem i daje gościowi pieniądze z kasy) ale nie wiem czy to prawda
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
no u mnie tak na stacji benzynowej jest. sa 3 maszyny - jedna tylko sama wyplaca, a po wyplate z tych dwoch innych trzeba isc do pracownikow stacji i mowi sie im ze jest ,,refil&quot; i przychodza i daja kase.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A ciekawe jak to jest, czy np. właściciel pubu nie ma zezwolenia ale ja mam i współpracuje z nim, tzn. ja daje maszyny, zapewniam obsługę techniczną i potem dzielimy się zyskiem a wszystko działa na mojej licencji, on tylko w pewnym sensie &quot;wynajmuje&quot; lokal?
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
A ciekawe jak to jest, czy np. właściciel pubu nie ma zezwolenia ale ja mam i współpracuje z nim, tzn. ja daje maszyny, zapewniam obsługę techniczną i potem dzielimy się zyskiem a wszystko działa na mojej licencji, on tylko w pewnym sensie &quot;wynajmuje&quot; lokal?
I własnie na takiej zasadzie wstawia się w Polsce maszyny do lokali. Jest kilka firm które dają maszyny i obsługę techniczną a zyskiem dzięlą się z włascicielami baru.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Maszyny automaty w Polsce trzyma wiadome kto ...
Nawet panowie politycy kiedys cos kombinowali z jakas ustawa juz nie pamietam jaka to byla ale chodzilo o jakies podatki wlasnie z jedno rekich bandytów ???? wiec grupa trzymajaca władze w tej kategori jest pod ochrona jak gatunki na wymarciu wiec raczej to jest bardzo skomplikowane
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bylem dzísíaj w salonie gier. Koles powiedzial mi , ze trzy automaty mozna miec bez niczego.
 
Do góry Bottom