>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Imprezowanie

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
witam mam pytanie do Warszawiaków i ludzi imprezujacych w Warszawie ciekaw jestem w jakich klubach imprezujecie(jaki klub wam sie podoba a np. gdzie nigdy juz nie pojdziecie ) i w jakich przedziałach wiekowych jestescie...zapraszam do dzielenia sie swoimi pogladami ????
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
Ja nie jestem jakims wielkim imprezowiczem ale tu i tu sie bywalo ????
ulubiony to chyba klub 70, podoba mi się też w punkcie, zoo i opium
Nie lubie lokali dla bananów typu piekarnia(wlascicielem jest ojciec mojej kolezanki z klasy) gdzie trudno znalezc kogos bez krokodyla na koszulce i obcislych spodni, oraz takich typu panska 97 pelnego dresów-buraków.
na feriach bylem w ciekawym klubie na pradze - &quot;zwiaz mnie&quot;, zero selekcji, zero ochrony, otwarte drzwi, jak sie wchodzi to odrazu czuc swierzo koszona trawe ???? fotele wygladaja jak z wczesnego prl&#39;u do tego wszedzie biale plamy ???? i mieszkanka wybuchowa-skejty, emosy, dresy, metale a jednak kazdy sie dobrze bawi. Fajny klimat ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja nie jestem jakims wielkim imprezowiczem ale tu i tu sie bywalo ????
ulubiony to chyba klub 70, podoba mi się też w punkcie, zoo i opium
Nie lubie lokali dla bananów typu piekarnia(wlascicielem jest ojciec mojej kolezanki z klasy) gdzie trudno znalezc kogos bez krokodyla na koszulce i obcislych spodni, oraz takich typu panska 97 pelnego dresów-buraków.
na feriach bylem w ciekawym klubie na pradze - &quot;zwiaz mnie&quot;, zero selekcji, zero ochrony, otwarte drzwi, jak sie wchodzi to odrazu czuc swierzo koszona trawe ???? fotele wygladaja jak z wczesnego prl&#39;u do tego wszedzie biale plamy ???? i mieszkanka wybuchowa-skejty, emosy, dresy, metale a jednak kazdy sie dobrze bawi. Fajny klimat ????
Stary i tutaj sie z toba nie zgodze ...piekarnia napewno nie jest dla bananow lacoste i rurki nie zawsze swiadcza o bananach ???? w piekarni raczej jest ogolnie bardzo duzo młodzieży , ale takich typowych bananow to ja praktycznie tam nie widuje :p chociaz ostatnio piekarnia troche ustepuje innym klubom
Ja np bardzo dobrze czuje sie we Freshu
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
A ja tak z ciekawości...Lacoste, rurki no znam paru przeważnie lans, robienie siebie na kogoś, bujaka itd Chociaż ja nie uogólniam,bo strój nie świadczy o człowieku. Ale nie wiem co rozumiecie dokładnie pod określeniem Banan? ????
 
N 0

new_user

Użytkownik
A ja tak z ciekawości...Lacoste, rurki no znam paru przeważnie lans, robienie siebie na kogoś, bujaka itd Chociaż ja nie uogólniam,bo strój nie świadczy o człowieku. Ale nie wiem co rozumiecie dokładnie pod określeniem Banan? ????
Banan to osoba zamożna (bardzo), ubierająca się w drogie ciuchy itd.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Stary i tutaj sie z toba nie zgodze ...piekarnia napewno nie jest dla bananow lacoste i rurki nie zawsze swiadcza o bananach ???? w piekarni raczej jest ogolnie bardzo duzo młodzieży , ale takich typowych bananow to ja praktycznie tam nie widuje :p chociaz ostatnio piekarnia troche ustepuje innym klubom
Ja np bardzo dobrze czuje sie we Freshu
mnie ostatnio nie wpuścili do fresha i juz nie lubię tego klubu :p
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
Stary i tutaj sie z toba nie zgodze ...piekarnia napewno nie jest dla bananow lacoste i rurki nie zawsze swiadcza o bananach ???? w piekarni raczej jest ogolnie bardzo duzo młodzieży , ale takich typowych bananow to ja praktycznie tam nie widuje :p chociaz ostatnio piekarnia troche ustepuje innym klubom
Ja np bardzo dobrze czuje sie we Freshu
Kazdy ma inne odczucia, ja jakos nie przepadam za takimi typami metro lub pozerami bansujacych w okularach slonecznych w ciemnej dyskotece.
To prawda sporo młodzieży - zastanawia mnie co ich tam ciagnie - bramkarze sprawdzaja dowody a potem z czerwonym stempelkiem kupic alkohol jest trudno.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
może zmienimy temat na ogólne imprezowanie? imprezki, kluby itp. z całej Polski ???? Nie tylko Warszawka ????
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
może zmienimy temat na ogólne imprezowanie? imprezki, kluby itp. z całej Polski ???? Nie tylko Warszawka ????
no jak ogólnie to widzę że z Tarnowa jesteś... no ale w Tarnowie nie ma nic ciekawego :-? same techno :-? no chyba że czasami w Wallu leci jakiś rap... troche do Blue chodze bo przynajmniej piwo w butelkach, w Alfie lane = rozcieńczane z wodą, a w Wallu to już porażka. Wstęp 10 zł i piwo za darmo ???? ale się go pić wogóle nie da????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Jeśli ktoś lubi oldschoolowo-funkowe klimaty + rock&#39;n roll to polecam gorąco Obiekt Znaleziony w podziemiach Zachęty. Bardzo fajne miejsce zarówno do porozmawiania jak i potańczenia. Towarzystwo wszelkiej maści i bardzo zróżnicowane co jest wielkim plusem, w przeciwieństwie do wielu innych klubów nie czuć tam atmosfery snobizmu i lansu chociaż i w takich klubach zdarza mi się bywać, ale jednak nie przepadam za nimi :-D. Bardzo fajny klimacik panuje również w Monobarze tym bardziej od czasu kiedy założyli tam klimatyzację bez której ciężko tam było wytrzymać. Ktoś wspominał tu już o Pradze. Undergroundowe klimaty Zwiąż mnie czy Hydrozagadki również godne polecenia oczywiście dla koneserów tego typu klimatów. Generalnie każdy znajdzie coś dla siebie w Wawie, trudno obiektywnie doradzać jakieś miejsca bo wszystko zależy od tego kto jaką muzykę lubi, jakich ludzi, jakie ceny ???? itd. ale metodą prób i błędów z pewnością można znaleźć swoje ulubione miejsca na mapie nocnego życia Warszawqi :-D
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
no jak ogólnie to widzę że z Tarnowa jesteś... no ale w Tarnowie nie ma nic ciekawego :-? same techno :-? no chyba że czasami w Wallu leci jakiś rap... troche do Blue chodze bo przynajmniej piwo w butelkach, w Alfie lane = rozcieńczane z wodą, a w Wallu to już porażka. Wstęp 10 zł i piwo za darmo ???? ale się go pić wogóle nie da????
No tak, racja. W samym Tarnowie nie ma nic ciekawego... lecz np. już w Śmignie (jakieś 7km od Tarnowa) jest spoko klub 139 Club, imprezy w rytmach &quot;techno&quot;, piwko też w butelkach (wyboru dużego nie ma w piwach) ale jak spędzić fajnie sobotę niedaleko Tarnowa to tylko tam... CO do wielkości to lokal pomieści około 3 tyś. ludzi. A jeżeli chodzi o sam Tarnów to najbardziej podoba mi się w Alfie, a co piwa lanego to tak jest, ale można brac też w butelce ;)
A Ty Pablo1ch widze, że chyba też z Tarnowa? ????
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
No tak, racja. W samym Tarnowie nie ma nic ciekawego... lecz np. już w Śmignie (jakieś 7km od Tarnowa) jest spoko klub 139 Club, imprezy w rytmach &quot;techno&quot;, piwko też w butelkach (wyboru dużego nie ma w piwach) ale jak spędzić fajnie sobotę niedaleko Tarnowa to tylko tam... CO do wielkości to lokal pomieści około 3 tyś. ludzi. A jeżeli chodzi o sam Tarnów to najbardziej podoba mi się w Alfie, a co piwa lanego to tak jest, ale można brac też w butelce ;)

A Ty Pablo1ch widze, że chyba też z Tarnowa? ????
Nie nie z Tarnowa, ale można powiedźieć, że większość tygodnia jak narazie tam spędzam ???? no w Alfie kilka razy byłem ale to koło 24 dopiero jak mnie kumpele z Blue wyciągnęły no ale wtedy już mi się nie chciało pić. A myślałem że tam tylko lane jest bo większość co widziałem to samo lane brali. Tylko że w Alfie troche mało miejsca, co czwartek klub jest strasznie zapchany... na szczęście zawsze loża jest jak jestem to nie ma problemu, jednak w Blue więcej czasu spędziłem bo znajomy kiedys tam pracował jako dj no i ma tam znajomości i driny mam z większą ilośćią alkoholu i większe niż reszta???? A co do Śmigna to muszę tam jechać bo mnie kumpela już zapraszała... :p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
hmmm a co do bananow
to ja mam takie zdanie , ze ludzie patrza o np koles rurki jakas dopasowana koszulka , albo koszula np larf lauren i odrazu ooo banan ma hajsu jak lodu moze i racja .ale nie zawsze ja np lubie dopasowane rzeczy i kasy raczej raczej nie mam. spokojnie jakies rzeczy ktore wygladaja na drogie mozna kupic na wyprzedazach , albo wielu kupuje na ebay za grosze.wsumie to ja nie lubie lacoste itp bo dla mnie to przesadny snobizm.chociaż to widac zazwyczaj kto ma orginalne rzeczy a kto &quot;mniej&quot;.
tomek mowiles ze nie przepadasz np za metro , ale wiesz ludzie maja własne style tak samo gosc w dresie powie o takim ciota i vice versa.kazdy ma swoj styl wiadomo .chociaz z tymi okularami w dysko to jest przesada konkretna.Wiesz koles moze byc ubrany jak banan ale nim nie byc , a np moze byc strasznie spoko kolesiem .taka jest prawda ze nie szata zdobi człowieka ????
 
Do góry Bottom