>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Jak w temacie, jakie macie pomysly i propozycje zmian na forum? W ostatnim czasie duzo czasu poswiecam na techniczne dopracowanie forum i nie starcza juz czasu na podejscie od strony merytorycznej, zatem wszelkie wasze uwagi i sugestie beda bardzo pomocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 45

laha

Forum VIP
Proponuje:

Dodać mnie do ModTeam (zart)
Zrobić dział Wspólny Rozpis (jak taki powstanie napisze regulamin itd.)
Zrobić pochwały lub &quot;pomógł&quot;

To tyle ;)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Dodać mnie do ModTeam (zart)
hahahhaha :p zartuje ale co za szybko to nie zdrowo ????

Zrobić dział Wspólny Rozpis (jak taki powstanie napisze regulamin itd.)
wiedz o tym ze taki dzial w tym momencie by cieszyl sie mala popularnoscia...



Zrobić pochwały lub &quot;pomógł&quot;
co do tego jestem za ale to nie zalzy od LLUCASA z tego co wiem tylko od wersji forum jakie tutaj jest wgrane...
 
L 45

laha

Forum VIP
Laha napisał/a:
Zrobić pochwały lub &quot;pomógł&quot;


co do tego jestem za ale to nie zalzy od LLUCASA z tego co wiem tylko od wersji forum jakie tutaj jest wgrane...
Hehe ja się na tym nieznam tylko zaproponowałem ;)
 
L 8

luk

Użytkownik
Ten napis w logo nie pasuje zupelnie..zmienilbym go, albo cale logo... Moge jakos pomoc, jezeli bylibyscie chetni ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Hm... a moim skromnym zdaniem ogolnie ok ale jest jakies takie za bardzo niebiesko niebieskie...

A na srodku proponowalbym Grzegorza Piechne :wink:
 
L 8

luk

Użytkownik
Wszystkie wskazowki sie przydadza, wiec zaproponujcie cos ciekawego, zebym mogl wstawic w to puste miejsce... Rozjasnic to troche bialym kolorem? ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Hmm ja niewiem ? ale moge zgadnąć kogos z Piłki Ręcznej pewnie :] ale DomeL chyba NBA jest bardziej popularne i myśle ze lepszy bedzie Jordan :]
 
L 45

laha

Forum VIP
Luk tam w środku zostało jeszcze jedno wolne miejsce :] myśle ze jakiś hokeista by sie przydał tam ;] acha i cos takiego ze napis taki bardziej przejrzysty ma chyba byc ;]
 
L 45

laha

Forum VIP
Popiol racja.. myśle ze te drugie przesun odrobinke w lewo i bedzie cool i jak chcesz to jeszcze kolor tego &quot;forum bukmacheskie&quot; zmien na biały ?? albo na jakiś który bedzie pasował
 
Do góry Bottom