>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18 kolejka Primera Division 10-11.01.2009

Status
Zamknięty.
grabek-gliwice 1

grabek-gliwice

Użytkownik
Mallorca - Real Madryt typ 2 kurs: 1,75 ✅

Jest to dla mnie jeden z pewniejszych typów na ten weekend. Real potrzebuje zwycięst, aby nawiązać jeszcze walke z Barceloną. Dodatkowym aspektem na ten mecz jest to że Gospodarze w środku tygodnia zagrali mecz w pucharze hiszpani i może im zabraknąć świeżości na tak bardzo prestiżowy dla nich mecz. Do składu Realu dołączyli w zimowym okienku transferowym Diarra i Huntelaar, co załatało braki kadrowe. Myślę że Królewscy są w gazie i zaczynają grać swoje, co pokazują ostatnie spotkania z Valencją czy Villarealem.

Typy które warto jeszcze zagrać:

Over 2,5 kurs (BAH) 1,65 ✅
Prowadzenie realu po pierwszej połowie kurs (BAH) 2,15 ✅

I jak tu nie grać moich typów ????
 
unique 41

unique

Użytkownik
Deportivo La Coruna-Sevilla FC
Typ: under 2,5 (1,73)
Obie ekipy jak wiadomo w tygodniu mierzyły się w CdR i o ile uczucia są mieszane to obie ekipy przyznają zgodnie, że spotkanie w lidze będzie inne od tego rozgrywanego w środę, gdyż większa presja leży w lidze niż w pucharze, o zwycięstwo dla Sevilli będzie niezwykle trudno gdyż Riazor to trudny teren i o 3pkt nawet takim pretendentom jak Real jest/było ciężko, Sevilla bez wielu piłkarzy ofensywnych ale już z Kanoute, przed tygodniem niefortunnie zremisowali z Osasuną (w tym meczu śmiało można powiedzieć &quot;niewykorzystane sytuacje lubią się mścić&quot;). Piłkarze tacy jak Chevanton czy Navarro to napewno poważne osłabienie, gospodarze bez Misty(napastnika) czy też Pablo. Typ jednak bardzo ryzykowny ale po tym jak obie drużyny grały ze sobą w tygodniu trochę lepiej &quot;poznały siebie&quot; i myśle, że gra będzie trochę ostrożniejsza, przynajmniej w 1 połowie.

Valencia CF-Villarreal CF
Typ: Villarreal CF lub X (1,74)
Choć przed tygodniem Valencia powaliła swoją grę, a swoje nie lada umiejętności pokazał jeden z 2 asów drużyny - Silva to stawiam tutaj na drużynę Pellegriniego, którzy notują ostatnio bardzo niekorzystny bilans dla siebie, przegrywając 3 kolejne mecze z najtrudniejszymi rywalami praktycznie pożegnali się z szansami walki o mistrza a teraz coraz oddalają się 3 kolejne lokaty promujące grę w LM, Valencia grała w środę z Racingiem a w tym czasie goście odpoczywali, co napewno jest na plus drużyny z El Madrigal, obie ekipy wystąpią zapewne w tych samych składach co przed tygodniem, o ile gra Valencii mi się bardzo podobała to również na plus odnotować trzeba postawę Villarealu, którzy potrafili nie jednokrotnie zagrozić bramce Ikera, przełamanie musi nadejść - mówi Pellegrini. Oby jego słowa nie były rzucane na wiatr a po takim kursie nawet z podpórką według mnie warto zaryzykować bo coś czuje wiele goli a wynik końcowy 2-2.

Atletico Madrid-Athletic Bilbao
Typ: Atletico Madrid (1,60)
Jeden z kilku pewniejszych meczy w ten weekend, Atletico przegrało ostatnio 2 mecze, 2 w takim samym stosunku bramkowym i czy teraz przyjdzie przełamanie i drużyna Rojiblancos wróci do gry o czołowe lokaty? Do gry wraca Aguero, któremu Aguirre dał odpocząć w meczu pucharowym, Bilbao grało ciężki mecz w Pampelunie i jak wskazuje wynik 1-1 i gol Llorente w 90min może dawać wiele do myślenia, jeśli najlepszy piłkarz Atletic grał pełne 90min oraz drużyna grała do końca co oznacza napewno chwilowy brak sił i moim zdaniem Atletico wykorzysta to z premedytacją i odije sobie 2 wcześniejsze mecze i wygra po raz 1 w roku 2009 i może kibicie z Madrytu nie będą musieli klaskać poraz 2 nie swojemu piłkarzowi.

Betis Sevilla-Malaga CF
Typ: Betis Sevilla (2,00)
Stawiałbym tu na przełamanie gospdarzy, którzy ostatanio notują fatalną passę, podobnie jak na początku sezonu, gdzie było im ciężko choćby nawet o 1 punkt. Forma ustabilizowała się jakoś po 5-6 kolejce i teraz znów nadszedł taki &quot;kryzys&quot; a Malaga jest drużyną, z którą Betis poradzić sobie powinnien tym bardziej, że drużyny z którymi drużyna z przedmieść Sevilli może nawiązać równorzędna walkę, oddala się - choćby własnie Malaga.

Numancia CD-Getafe CF
Typ: obie drużyny strzelą gola (1,75)
Trudno wskazać faworyta spotkania, o ile Numancia jak na beniaminka bez wielkich nazwisk radzi sobie bardzo dobrze to Getafe znów obniżyło loty i po remisie na Camp Nou czy zwycięstwie nad Realem oczekawiania klubu i kibiców były wysokie to porażka z Deportivo przed tygodniem przyćmiła trochę grę piłkarzy Victora Munoza to tak jak w przypadku Betisu sądze, że kolejny beniaminek jest dobrym przeciwnkiem na przełamanie i odniesienia cennego zwycięstwa na wyjeździe, stawiałbym tu na wynik 1-2 dla gości.

Racing Santander-Recreativo Huelva
Typ: obie ekipy nie strzelą gola (1,82)

Racing poprawił grę z tyłu i to jest na plus, w ofensywie ostatnio zaczął działać sprowadzony z Valencii - Zigic, który dał cenne zwycięstwo nad Valladolid, którym szło przed nowym rokiem wyśmienicie notując 4 kolejne mecze z bilansem własnym 3bramek - Racing nastawił się na bardzo defensywną grę co sprawiło, że grali tylko na kontry i różnego rodzaju rzuty rożne/wolne. Z Hulevą drużyna Santader problemów mieć nie powinna to gra Recre będzie, a przynajmniej być powinna bardzo defensywna i bramek nie powinno być wiele i moim zdaniem 1 z drużyn(czyt. gospodarze) powinno zakończyć mecz z pustym kontem a pomóc im w tym powinnien Garay.

Mallorca RCD-Real Madrid
Typ: Real Madrid (1,75)
Znów stawiam na Real Ramosa, zrobili ogromny postęp i drużyna gra teraz bardzo dobrze choć do perfekcji brakuje im jeszcze stabilności i opanowania zwłaszcza w tyłach, bo ostatni mecz i wyczyny Pepe czy Heinze mogły się zakończyć bramką dla gości. O składzie Realu napewno każdy dużo wie, kontuzje i transfery - Mallorca natomiast bez wielu piłkarzy przystąpi do spotkania z Realem, który nie grał w CdR i mógł spokojnie przygotowywać się do spotkania z Mallorcą. Mógbył wiele napisać o tym spotkaniu ale brakuje mi weny i jestem bardzo pewny tego spotkania, jak każdego w miesiącu styczniu, które będzie grał Real gdyż tak jak wspomniał Robben - &quot;wygramy wszystko w styczniu&quot; a że nie ma LM ani CdR jest to bardzo możliwe.

Sporting Gijon-Real Valladolid
Typ: obie druzyny strzelą gola (1,60)
Stawiałem na ten typ w środę i się nie zawiodłem choć bramka dla gości padła dopiero w 90min to byłem go bardzo pewien, teraz jestem go jeszcze bardziej pewien gdyż jest to mecz ligowy i obie ekipy jak pokazują statystyki prawie zawsze strzelały jeśli grali ze sobą gole. Bohaterem środowego spotkania został Barral, który strzelił 2 bramki i bardzo mocno przybliżył zespół do gry w ćwiercfinale, ten mecz może byc podobny i powinnien obfitować w wiele sytuacji podbramkowych i oba zespoły powinny po 90min mieć na swoim koncie strzelone bramki. Polecam.

Espanol Barcelona-Almeria UD
Typ: under 2,5 (1,67)
Ciężko coś wytypować na to spotkanie, Espanoyl nie gra nic ciekawego w pucharze polegli z Ejdo.. może nie sensacja bo 5-0 polegli z nimi gracze Villareal ale forma daleka od jakiej prezentowali gracze Barcelony na początku sezonu, Almeria czego się bym nie spodziewał dostała 3-1 od Mallorci, która jednak wystąpiła w bardzo mocnym składzie, doszli do wniosku, że jednak z Realem nie wygrają to wolą pograć z Almeria :p. Najmniej pewny typ z tych 10.

Osasuna CA-FC Barcelona
Typ: pierwsza połowa/cały mecz : 2/2 (2,10)
Barcelonie z drużynami z końca stawki gra się bardzo trudny, gdyż jak to nazwała jedna ze stron internetowych klubu angielskiego &quot;lubią murować swoją bramke dlatego nazywamy ich murarzami ligi angielskiej&quot; chodziło o Stoke. Tak było chociażby w meczu z Recreativo czy Mallorcą choć Ci drudzy wykorzystali swoje nie liczne sytuacje i objęli prowadzenie na CN, do składu wraca Eto i spółka, niepewny występ tylko Abidala, który ma grypę. Argumentów nie trzeba szukać wystarczy spojrzeć na bilans meczów Barcelony na wyjazdach 12 zwycięstw z rzędu nie licząc spotkania z Numancią od tamtego czasu nie ma na nich mocnych i choć ostatnie 2 spotkania w lidze kończył się bezbramkowymi remisami to o taki teraz będzie ciężko gdyż tabela nie kłamie i miejsca są zgoła odmienne i moim zdaniem ekipa Pepa odniesie zasłużone i pewne zwycięstwo a swoją bramkę powinnien wkońcu strzelić Eto&#39;o.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Valencia CF-Villarreal CF
Typ: Villarreal CF lub X (1,74)

Choć przed tygodniem Valencia powaliła swoją grę, a swoje nie lada umiejętności pokazał jeden z 2 asów drużyny - Silva to stawiam tutaj na drużynę Pellegriniego, którzy notują ostatnio bardzo niekorzystny bilans dla siebie, przegrywając 3 kolejne mecze z najtrudniejszymi rywalami praktycznie pożegnali się z szansami walki o mistrza a teraz coraz oddalają się 3 kolejne lokaty promujące grę w LM, Valencia grała w środę z Racingiem a w tym czasie goście odpoczywali, co napewno jest na plus drużyny z El Madrigal, obie ekipy wystąpią zapewne w tych samych składach co przed tygodniem, o ile gra Valencii mi się bardzo podobała to również na plus odnotować trzeba postawę Villarealu, którzy potrafili nie jednokrotnie zagrozić bramce Ikera, przełamanie musi nadejść - mówi Pellegrini. Oby jego słowa nie były rzucane na wiatr a po takim kursie nawet z podpórką według mnie warto zaryzykować bo coś czuje wiele goli a wynik końcowy 2-2.


.
w pucharze zagrali w skladzie: Renan - Miguel, Marchena, Maduro, Del Horno - Fernandes, Edu, Pablo, Vicente - Angulo i Morientes.

W lidze grali takim
* 13 Renan
* 24 Moretti
* 3 Maduro
* 4 Albiol
* 23 Miguel
* 6 Albelda
* 8 Baraja
* 16 Mata
* 21 Silva
* 17 Joaquín
* 7 Villa

jak na dloni widac ze Emery dal odpoczac niemal wszystkim zawodnikom i wystawil rezerwowy sklad, Silva i Villa zagrali tylko w koncowce meczu.

Los Ches sa w bardzo dobrej formie a Zolta Lodz Podwodna przegrywa ostatnio mecze z zespolami z ktorymi miala walczyc o najwyzsze cele. W zespole gospodarzy nie bedzie mogl zagrac Vicente za czerwona kartke w meczu pucharowym, natomiast do dyspozycji trenera bedzie Miguel (w jego wypadku czerwo nie bylo bezposrednie, czyli dostal dwie zolte a w konsekwencji czerwo )

Dla mnie 1 i over wchodzi

edit: &quot;Komitet Rozgrywek hiszpańskiej federacji piłkarskiej (RFEF) nałożył na Portugalczyka Miguela Brito karę zawieszenia na trzy spotkania&quot;

zrodlo: vcf.pl

w takim wypadku ja gram over bo Miguel to wazne ogniwo w defensywie &#39;Nietoperzy&#39;
 
K 0

karol6262

Użytkownik
Spotkanie ???? eportivo La Coruna - Sevilla
Typ: X
Kurs:3,15
Bukmacher:bet-at-home
Analiza: Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Obie drużyny są wysoko w tabeli. Będzie to drugi pojedynek obu ekip w krótkim odstępie czasowym. Oba kluby zmierzyły się ze sobą w ostatnią środę w ramach rozgrywek Copa del Rey. Lepsza okazała się Sevilla, która pokonała Deportivo 2:1. Tym razem Deportivo zagra na własnym stadionie, gdzie radzi sobie lepiej niż na wyjazdach. Według mnie drugi raz w odstępie kilku dni Deportivo nie da się ograć. Ale rywal jest bardzo wymagający. Uważam, że spotkanie zakończy się podziałem punktów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valencia - Villarreal
Villarreal 4 mecze bez wygranej, a więc czas może na przełamanie. Co prawda będzie to mecz derbowy ale liczę na otwartą grę z obu stron. Tydzien temu pomyliłem się i Villarreal w Madrycie raczej nie gral hurra do przodu. Tym razem od początku tez raczej tak nie będzie, ale Valencia do tego moze zmusic rywala. Nietoperze są w swietnej formie o czym moglismy sie przekonac gdy pokonywaly pewnie Atletico. Dla mnie super widowisko i over 2,5 bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,73 w Unibet ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Deportivo zaskakuje mnie w tym sezonie oczywiście pozytywnie. Co jak co ale po tej druzynie tak wysokiego miejsca się nie spodziewałem. Chyba wszystko dzieki dobremu wejsciu we sezon i wygranej z Realem Madryt. To zwycięstwo musiało w nich natchnąć ducha walki i wiary w siebie. Teraz dla Depor zaden rywal nie straszny tym bardziej kiedy grają na El Riazor gdzie czują się bardzo mocni. Sevilla ? Jak najbardziej do ogrania. Może Deportivo nie ma wielkich gwiazd, ale cała druzyna jako monolit funkcjonuje bardzo dobrze. Na dodatek Sevilla ma problemy z kontuzjami i trener musial siegnac do rezerw aby uzupelnic lawke rezerwowych. Ja upatrywalbym w tym meczu wygranej Deportivo i zagoszczenia tej druzyny na dobre w czubie tabeli.
Mój typ: Deportivo la Coruna - 2,60 ⛔
 
szary 0

szary

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Villareal X [3.60] ✅✅✅ ????
Analiza: Dziś 2 najciekawsze spotkania 18 kolejki La Liga. Valencia z 33 punktami plasuje się na 2 pozycji z bilansem 10-3-4 33:21, natomiast Villareal to 7 miejsce i bilans 8-5-4 25:22. Na początek pozwolę sobie obalić pewną tendencję w tym meczu. Wielu sądzi że skoro Valencia ograła Atletico to ogra też Villę. Nic bardziej mylnego. Atletico w 9 meczach wyjazdowych straciło 21 bramek, Villareal tylko 8 :wink: A teraz do rzeczy...
Ostatnie wyniki Valencii u siebie: wpadki z Santander i Gijon, po czym 3 wygrane z rzędu. Natomiast w całym sezonie bilans 7-0-2, więc dobry zespół do zastosowania progresji na remis u siebie :spokodfhgfh: Villareal w meczach wyjazdowych zdobył o 1 punkt więcej niż u siebie. Widać więc że lubią i potrafią grać na obcych stadionach. Na Mestalla tym bardziej powinno się to potwierdzić bowiem wygrali tu w ubiegłym sezonie aż 3-0, wygrali również 2 sezony temu wynikiem 3-2. Villareal wygrał 3 ostatnie mecze z Valencią, toteż mało prawdopodobne by CFV po raz kolejny uległa na swoim obiekcie. Mało prawdopodobna jest też porażka Villareal, które minimalnie ale jednak przegrało 3 ostatnie mecze ligowe, lecz z samą śmietanką klubową: Sevilla, Barcelona i Real. Czy taki klub może przegrać po raz 4 z rzędu? Nie sądze. Pozostaje zatem postawić na remis :grin:
Jeszcze jednym istotnym powodem tego, że faworyt jakim jest Valencia dziś nie wygra, są absencje. W Villareal zabraknie tylko Nihata Kahveci. Valencia ma poważniejszy problem, bowiem w składzie zabraknie Alexisa oraz zawieszonych Vicente i Miguela.
Wynik:
3-3

Deportivo - Sevilla 1 ⛔
Tu już nie będę się rozpisywal bo nie ma czasu :p Depor w tabeli niemal na równi z Sevillą. Forma zacznie lepsza. W Copa grali mocno rezerwowym składem a przegrali tylko 1-2. Teraz w Sevilli spore osłabienia, a Depor full strenght. W ostatnich 3 sezonach w pojedynkach między tymi drużynami bywało różnie ze wskazaniem na Sevillę, ale wcześniej Depor wyraźnie dominowało przez wiele sezonów ogrywając Sevillę na el Riazor. Depor wyraźnie wraca do dawnej świetności i powinno wygrać drugi raz z rzedu u siebie.
Wynik:
1-3


Remis w Valencii bezbłędnie! ???? Mecz przyniósł sporo emocji i goli, no i co najważniejsze spodziewany wynik :spokodfhgfh:
Mecz Depor żal komentować. Dość szybko wyszli na prowadzenie. Sevilla dostała czerwoną. Zamiast strzelić 2 bramkę i spokojnie trzymać wynik, przegrali grę w przewadze 0-3. W każdej lidze hokeja byliby pośmiewiskiem. Szkoda gadać ????
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Deportivo La Coruna - Sevilla FC | Gol po 28 min | 2.00 | Bet365 ✅✅✅
Wiele myślałem nad underem w tym meczu, ale wiadomo, że Primiera Division jest na u/o bardzo nieobliczalna. Postanowiłem za niewielką stawkę spróbować czegoś takiego. 28 min bez gola ? Myślę, że to bardzo możliwe a w meczu 0:0 się nie zapowiada. Według mnie pierwsze minuty meczu to badanie się drużyn. Zawsze tak jest a szczególnie na boiskach w Hiszpanii, gdy w mecze ciężko wyróżnić jest faworyta. Kurs 2.00 jest godzien zagrania. Szczerze mówiąc takie kursy nasuwają mi myśl nad progresją, ale nad tym się jeszcze zastanowię...
EDIT: Tak jak mówiłem. Z początkiem meczu wszystko powoli zmierzało ku bramce. Pierwsze minuty ostrożna gra obu drużyn. Na gola po 28 minucie nie musiałem długo czekać. Piłka w siatce Sevilli znalazła się w 34 minucie i kurs 2.00 wszedł w bardzo pięknym stylu. Myślę, że warto czasami zagrać podobne zdarzenie. Kursy wysokie, a jak dobierze się dobry mecz to o trafność nie trzeba się za bardzo martwić. Pozdro. Ładny ✅
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Valencia-Villareal 1 ⛔, 3:2 ⛔, [3:3]

Valencia złapała wiatr w zagle. Powrot Silvy dodał im duzo kreatywności w ofensywie i mysle ze mogą mieć podobna serie meczow jak Atletico Madryt w listopadzie i grudniu. Dzis zagraja z oslabiona defensywa (bez Marcheny i Miguela), ale z atakiem „de puta madre” i może być gorąco.
Villareal od lat gra slabo na przelomie roku pod Pellegrinim (potem końcówkę wiosny maja swietna) i mysle ze dzis się nie uda zmienic pasma porazek. Zagraja bez Senny oraz Nihata..
Optuje za zwyciestem Valencii.

---------------------------------
Valencia zasluzyla na zwyciestwo;)
Sedzia nie &quot;zauwazyl&quot; przynajmniej jednego karnego dla nich.
Ale czapki z glow dla Villareal. swietny mecz rowniez. nie doszacowalem ich w tym meczu.
Juz dzis mozna smialo postawic na ich zwyciestwo w nastepnejn kolejce z Mallorca
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Numancia-Getafe 1 ✅, 2:1 ⛔, [2:0]

Po pierwsze warunki meczu mocno niesprzyjające, boisko zasypane śniegiem.
Nawet po doprowadzeniu do lepszego stanu, taka plyta nie będzie sprzyjala Getafe, które lubi ofensywnie grac pilka z duza ilością podan.
Po drugie Getafe ma problemy ze skladem – kontuzja i kartki wyciely im obrone i srodek pola. Dodatkowo prawie na pewno nie zagra ich podstawowy bramkarz, który przechodzi do Boca..(choc to akurat niektórych cieszy ze z klubu pozbędą się Argentynczyka;)

Dlaczego Numancia? Bo Numancia przede wszystkim dobrze radzi sobie u siebie – 4-2-2, nie maja problemow kadrowych. Co prawda awizowany jest brak obroncy Pavona, ale z drugiej strony do składu wraca napastnik Guayre.

--------------------------------------
oczekiwane zwyciestwo Numancii. choc na pewno pomogl im sedzia wyrzucajac w 5minucie Pato,bramkarza Getefe. Przesadzona kara, bo rownoczesnie przyznal karnego.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Osasuna - Barcelona
2:3​


Dzisiaj czeka nas wiele emocji związanych z pojedynkami wielkich europejskich klubów. Ja jednak postanowiłem wybrać spotkanie w którym łatwiej jest wskazać faworyta. Padło na mecz Osasuny z Barceloną. Obaj dzisiejsi rywale okupują odmienne miejsca w tabeli hiszpańskiej Primera Division. Duma Katalonii znajduje się na pierwszym miejscu z dorobkiem 44 punktów i ma 9 punktów nad drugą Valencią. Natomiast Osasuna znajduję się na dwudziestym miejscu i ma koncie 13 punktów. Ostatnie dwa mecze w wykonaniu piłkarzy Osasuny mogą wlać trochę optymizmu w serca ich kibiców. Dwie kolejki temu pokonali Getafe aż 5:2 a w ostatniej kolejce zremisowali 1:1 z Sevillą. Barca natomiast pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. W ostatniej kolejce pokonała Mallorce 3:1 choć to goście sensacyjnie pierwsi wyszli na prowadzenie. Kolejkę wcześniej Barcelona pokonała Villarreal 1:2. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz stwierdzenie, że to Barca jest faworytem nie może nikogo zdziwić. Ekipa Osasuny jest głównym kandydatem do spadku i nie sądzę by próbowali grac dzisiaj otwartą piłkę z Dumą Katalonii. Jednak patrząc na siłę rażenia Barcelony można być spokojnym, że coś strzelą a wtedy szansa na kolejne bramki będzie już o wiele pewniejsza. Tym bardziej, że drużyna Osasuny zagra bez kontuzjowanych Francisco Juanfran&#39;a, Santiago Ezquerro, Dady, Cesara Cruchaga , Ludovica Delporte . Jeśli chodzi o Barcę to zabraknie tylko Gerarda Pique i Gabriela Milito . Tak więc typ na zwycięstwo Barcelony jest jak najbardziej godny polecenia mimo że kurs trochę rozczarowuje (około 1,40). Także warto również zastanowić się nad handi -1 na Barce (ok. 1,95). W ostatnich 10 meczach aż w 8 Barcelona pokonała rywala różnicą więcej niż 1 gola.
Moje propozycje:
Barcelona✅
Barcelona -1⛔
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Osasuna - Barcelona x ⛔ [2:3]

i bardziej ryzykowna wersja
2/x; 1:2/2:2 ⛔

Spotkanie ostatniej druzyny z olśniewająco grającym liderem. Nie oznacza to jednak automatycznej wygranej Barcy.
Historycznie Barca nie wygrala w Pampelunie od 3 lat. I zazwyczaj gralo się jej tam ciezko.
Osasuna pod Camacho powoli podnosi głowe. Ostatni mecz w Sevilli był bardzo wyrównany, a Osasuna pokazala, ze jest bardzo wybiegana i niewdzieczna druzyna. Wyrównali w 90+3 minucie. To podnosi morale.

Dzis w Pampelunie pada snieg. Boisko będzie gotowe, ale po srodowym meczu z Bilbao będzie ciezkie. Osasuna przyzwyczajona do takich warunkow, będzie umiala to wykorzystac, a Barca nie pogra swojej pieknej pilki.

Kadrowo bez większych problemow. Wiadomo kto ma jaki potencjal. Ale dzis będzie decydowalo co innego. Barca wygrywa od 12 spotkan. Taka seria nie może trwac wiecznie. Wszyscy w La Liga to czuje i pilkarze również. Osasuna jest bardzo zmotywowana. I jeśli sedzia nie pomoze Barcy tak jak pomogl w meczu z Mallorca, to wynik może pasc naprawde niespodziewany.

-------------------------------
było blisko;)
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
Espanyol - Almeria 1 ⛔ [2:2]

Spotkanie o życie dla Espanyolu. Po zmianie trenera kilka kolejek wstecz jeszcze nie wygral, choc poprawil znacznie swoja gre. Inna sprawa, ze szanse na przelamanie nie były takie oczywiste – na pierwszy mecz z Betisem w Sewilli pojechali żeby nie przegrac i wywalczyli remis. Drugi mecz na wyjezdzie z Valencia zakończył się nieznaczna porazka 1:2, nastepnie na Montjuic pojawilo się Atletico w szczytowej formie i przy odrobinie farta wygrali z Espanyolem 3:2. ostatnie ligowe spotkanie w Bilbao to remis 1:1. Gra na trudnym terenie była naprawde niezla. Obserwuje Espanyol bacznie i mysle ze dzis będzie przelamanie. Wszyscy wiedza ile dla klubu znaczy Tamudo i de la Pena, ale zdaje się, ze druzyna poczula swoja wartość także bez nich w skladzie..

Almeria..zespol srodka, nie wyroznia się niczym szczególnym oprocz Negredo, napastnika, o którego niedługo będą się bily najlepsze hiszpańskie kluby. Almeria u siebie radzi sobie niezle, ale na wyjazdach tylko jedno zwycięstwo w pierwszej kolejce w Bilbao. Bez znaczenia dla tej analizy. Dzis Almeria z maksymalnie zmotywowana i wybiegana druzyna Espanyolu nie będzie miala za wiele do powiedzenia. Espanyol wie ze musi wygrac i ta świadomość doda im skrzydel.
2:0

-------------------------------
mecz o zycie skonczyl sie reanimacja w ostatniej minucie..Almeria zageszczala srodek i wyprowadzala szybkie kontry skrzydlami.
zawód. troche wtopilem;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom