>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Geneza powstania Nicka

zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
avatar, zmieniam często ???? ale zazwyczaj jest to związane coś z Barcą bo jestem ich wiernym kibicem, czasami pojawi się Nowak Djokovic - mój ulubiony tenisista (niebawe nr.1 w ATP)
nick: chciałem Ziółek ale bylo juz zajete, ziolo tez bylo zajete wiec jest zioloziolo ???? a pochodzi od nazwiska a nie jak niektórzy myślą od palenia zioła ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Każda ksywka , nickname, pseudo ma swoją własną unikalną historie, czasem historia ta sprowadza się do połączenia liter imienia z nazwiskiem, czasem zaś są to bardzo skomplikowane sprawy. W tym temacie chciałbym aby każdy postujący napisał w jakich okolicznościach i w jaki sposób powstał jego forumowy nick. Rozpocznę :

Odisio - Nick ten zawdzięczam swojemu chrześniakowi, który gdy miał mniej więcej 2-3 latka nazywał mnie (czyli swojego wujka) Odim ???? (co zresztą zostało mi jako moja ksywa w realu do dziś). Któregoś pięknego dnia gdy dzieciaczek znał już kilka podstawowych zwrotów, chciał mnie wygonić z pokoju i skonstruował jakże istotne zdanie &quot;ODI SIO&quot; ! Sio oczywiście miało znaczenie : &quot;idź sobie stąd&quot; (w delikatnym tłumaczeniu). Istnieje jeszcze kilka mutacji tego nicka ale głównie posługuje się Odisio a w życiu codziennym wielu ludzi woła za mną per Odi :-D
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witam

Bardzo ciekawy temat Odisio ????

Mój nick: Maritos
Powstanie: jest to zlepka 2 słów - Mar od imienia Mariusz i tos - od imienia mojego kota a w zasadzie kotki, która wabi się Tosiaczek.

Pozdrawiam Maritos
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Ciekawy wątek nie ma co ???? , to może i ja się wypowiem.
Mój nick na forum to hugo_bosss a to się wzięło stąd że mówią na mnie hugo. Pewnego dnia kilka lat temu gdy razem z kumplami z ulicy graliśmy w kosza jeden z nich zaczął się trochę zbijać ze mnie że wyglądam jak ten hugo z polsatu xD Wszyscy podłapali i tak zostało już hugo. A drugi człon bosss to ktoś ze znajomych kiedyś przyczaił że byłem w koszulce hugo_bossa i miałem także reklamówkę z bossa to tak jakoś się przyjęło. Ale ogólnie wszyscy mówią do mnie Hugo xD
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
nick: by Grzecho tlumaczyc chyba nie trzeba bo wiadomo ze od imienia ;P
avatar: to od masowego ogladania po kilka razy spotkan i skrotow z slowackiego hokeja... Maria Pietrova prowadzi studio &#39;Góly - body - sekundy&#39;, przeprowadza wywiady w czasie przerw miedzy spotkaniami i ladnie sie usmiecha ;D
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nick: od imienia, zresztą nie trudno się domyślić
avatarów miałem sporo, akurat spodobał mi się takowy jaki mam ???? Uwielbiam oglądać wszystkie &quot;serie&quot; Rocky&#39;ego.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nick : Od zawsze taki jest. Od nazwiska pochodzi;] Mam jeszcze jeden, Jinx. W zależności od tego z którymi znajomymi przebywam;]
Avatar: zmienny. Nie przywiązuję się aż tak bardzo do nich;]
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Nick: kiedys tam grywało sie w gre TAXI i wlasnie jeden z taksowkarzy, ktorym najczesciej jezdzilem mial ksywe BdJoe ;]
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
nick: Hajduk - mój nick internetowy można powiedzieć. A wziął się ze spotkania WISŁA - Hajduk Split. W dniu meczu akurat zakładałem różne konta i trzeba było nick podać no to upamiętniłem tą chwile rywalem WISEŁKI w danym dniu. I buszuje w świecie internetowym zazwyczaj z tym nickiem. A prawdziwa ksywka to całkiem inna;)
avatar: WISŁA KRAKÓW i wszystko jasne... swojego czasu był jeszcze Steve Nash - ulubiony koszykarz.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Nick: Od dyskoteki gdzie kiedyś bywałem często. Taki sam na reszcie for.
Aviator: Nie ma bo nie mam czasu na takie baiery, ale jak coś to twarz Sphinxa z czarnymi okularami i fajką albo Al Bundy ????
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
zaś de Pologne, czyli z Polski ;) (fra.)
Moja francuska gramatyka jest juz co prawda na troche nizszym poziomie, niz jak zdawalem Delfa, bo ostatnie dwa lata tylko po francusku mowilem, a gramatyką sie nie zajmowalem, ale nie powinno byc przypadkiem de la Pologne? ;&gt;
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
nick:
Majkel - znajomi tak na mnie mówią po ang. Michael ;)
o77 - miało być na allegro.pl Majkel007, ale było zajęte więc dodałem te o77 i tak już zostało
Powinno być samo Majkel, ale jak się rejestrowałem to było zajęte.
avatar mówi sam za siebie Arsenal 4 life, Tottenham SCUM !
 
Do góry Bottom