>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BONUS W EXPEKT

maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego bonusu , czytałem już wiele tematów i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi jakiegoś użytkownika naprawdę zorientowanego w temacie . Pytanie dotyczy bonusu który dostaje się przy pierwszej wpłacie , otrzymuje się go automatycznie czy trzeba zawrzeć zakład za całość wpłaconych pieniędzy . A jeśli prawidłowa jest ta druga wersja to czy może to być zakład kombinacyjny czy musi być jeden mecz z kursem przynajmniej 1,5 . Z góry dziękuje za odpowiedz.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
No to akurat wiem , ale chodzi mi o ten zakład , czy jeśli wpłacę , i zrobie tak jak napisałeś ,to dostaje od razu ten bonus , czy muszę najpierw zagrać za całą stawke kupon . :?:
 
jaczomb 0

jaczomb

Użytkownik
Witam. Wplacilem 40 zl do Expekta (zazwyczaj gralem w GB) i mam pytanie . Czytalem o tym bonusie a teraz za cholere znalesc nic o nim nie moge. Prosze o pomoc i przepraszam za posta
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Oczywiście , że czytałem i to wielokrotnie :] i nie pisze tam na przykład czy może być zakład kombinacyjny czy musi być singiel powyżej 1,5 .
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
a czytałeś regulamin tego bonusa, z którego chcesz skorzystać :roll: Tam masz wszystko ładnie wyjaśnione
Tak sie sklada, ze o typie zakladu nie ma tam ani slowa, jedynie o kursie, mozna wnioskawac, ze rodzaj zakladu nie ma znaczenia i tak tez wlasnie jest :p

Osobiscie po dwoch mailach upominania sie, bonus wlasnie rano mi dorzucili do konta :p
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
A dałaś jeden mecz na kuponie czy więcej ?? Bo ja wczoraj napisałem do Expekta i odpisali mi że ma być jeden mecz o kursie conajmniej 1,5 :/
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja kozsytalem ostatnio z bonusu reload 100% na maila dotsalem informacje
miedzy 12 a 15 grudnia trzebabylo wplacic kase i zgarnolem 100zl bonusu 3 x obrot bez kursu minimalnego :p
 
Do góry Bottom