>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1 liga mezczyzn

Status
Zamknięty.
D 243

_danonek_

Użytkownik
Witam, mam nadzieje, ze sa osoby ktore interesuja sie takze 1 liga mezczyzn i chetnie uczestniczyly by w dyskusji na temat tej ligi i podzielaly sie informacjami na temat waszych klubow. Aktualna Tabela

1 TS BBTS Bielsko-Biała 11 25 30:15
2 MUKS Siatkarz Pamapol Wieluń 11 25 28:15
3 ASPS Avia Świdnik 11 23 26:16
4 Gwardia Wrocław 11 18 24:18
5 Pronar Parkiet Hajnówka 11 18 23:19
6 GTPS Gorzów Wlkp. 11 17 24:22
7 MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF 11 17 21:21
8 MKS MOS Interpromex Będzin 11 14 21:23
9 AZS PWSZ Nysa 10 13 16:20
10 MCKiS PKE Energetyk Jaworzno 11 10 14:26
11 SMS PZPS I Spała 11 0 1:33​

Niewatpliwie niespodzianka jest prowadzenie zespolu z Bielska-Bialej, ktorego
trenerem jest byly reprezentant polski Grzegorz Wagner. Na drugim miejscu z taka sama iloscia punktow znajduje sie zespol z Wielunia, ktorego szkoleniowcem jest... Damian Dacewicz(wszak takze byly reprezentant polski), lecz to nie jest zaskoczeniem, gdyz Wielun przed sezonem byl stawiany w gronie faworytow do awansu. Pozytywnym zaskoczeniem sa takze zespoly z Hajnowki i Miedzyrzecza, ktore niejednokrotnie sprawialy niespodzianki. Zdecydowanie ponizej oczekiwan spisuje sie Będzin, ktorego sklady zasilili ma m.in. Piotr Gabrycha i Rafal Legienia, druzyna ta miala w tym sezonie walczyc o awans a zajmuje dopiero 8 pozycje. Na swoim poziomie, choc jednak troszke ponizej oczekiwan spisuja sie zespoly z Wroclawia i Gorzowa. Na ostatniej pozycji jest zespol juniorow ze Spaly, ktory moim skromnym zdaniem nie powinien wystapowac na zapleczu PLSu, gdyz nie sztuka jest przegrywanie z kazdym 0-3, troche szkoda jest mi tych chlopakow, mysle, ze jak dla nich to jest za wysoka polka. 1 liga mezczyzn w tym roku jest bardzo wyrownana i stoi naprawde na wysokim poziomie. Graja tu coraz lepsi zawodnicy np. Marcin Lubiejewsk( Wielun), Piotr Gabrych(Bedzin), Michal Kaminski(Gorzow), Rafal Legien(Bedzin), Maciej Wolosz(Gorzow), Adam Kurian(Wroclaw), Arkadiusz Olejniczak(Wroclaw) i wielu wielu innych.
Wyniki ostatniej kolejki 12 kolejki:

Gwardia Wrocław 3:0 SMS PZPS I Spała
Siatkarz Wieluń 3:1 Pronar Parkiet Hajnówka
GTPS Gorzów Wlkp. 3:2 MKS MOS Będzin
Avia Świdnik 3:1 Orzeł Międzyrzecz
BBTS Bielsko-Biała 3:1 MCKiS Jaworzno
AZS PWSZ Nysa — — pauzuje
 
P 0

pavlinho

Gość
Napewno poniżej oczekiwań Gwardia Wrocław. Mają w drużynie potencjał ale w pełni go nie wykorzystują. Dla mnie byli przed sezonem faworytem do awansu. Mają bardzo wysoki zespół. W drugiej części sezonu powinni namieszać, tylko muszą się &quot;obudzić&quot;.

I taki mały OT. Czy jesteś graczem, czy po prostu pasjonatem siatkówki?
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Oczywiście że są osoby które się interesują. Np Ja ????
Sam kibicuje patriotycznie AZS&#39;owi Nysa.
Co do wyników to masa niespodzianek i każdy z każdym może wygrać. Już się nie mogę doczekać 3 stycznia i meczu Nysy z Gwardią ????
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
podobnie jak Wilu, patriotycznie kibicuje GTPS-owi Gorzow, chodze na prawie kazdy mecz i zgodze sie sie, ze ciezko byloby typowac ta lige, ponieawz jest tu naprawde wiele niespodzianek;p. Ostatnio moj GTPS gral u siebie z MOS Bedzinem, w meczu tym nominalny przyjmujacy Piotr Gabrych zagral na ataku i rozegral naprawde bardzo dobry mecz, niemilosiernie obijał blok GTPS-u. Rowniez pozytywnie zaskoczyla mnie postawa Rafala Legienia, ktory swoim kiwkami zdobyl bardzo duzo punktow. Bedzin przegral pratycznie wygrany mecz prowadzac 1-2 w setach i 23-24, broniac autowy atak Macieja Wolosza. Co do Piotra Gabrycha zachowywal sie w miare spokojnie, czesto wymuszal na rozgrywajacym granie do niego pilek, przez co ustawial sie do niego podowjny blok w ciemno. Niby dostal zolta kartke za to, ze w dziwny sposob okazywal swoja zlosc, po tym jak sedziowie odwgiwzdali blad ustawienia, jednak jak na tego gracza to naprawde niewiele. Co do GTPS-u niestety gra on strasznie nierwono,ciezko przewidziec wynik w meczu z udzialem tego klubu. Niekwestionowanym liderem jest Maciej Wolosz, ktory konczy wiekszosc atakow, jednak slabiej przyjmje. Rowniez moze podobac sie gra mlodego Michala Kaminskiego(208 cm), , jednak miewa on dziwne przestoje w grze. W coraz lepszej formie jest Krzysztof Grzesiowski, chociaz tez zawodnik jakos mnie nieprzekonuje, jak na swoje warunki fizyczne(206 cm) powinien duzo mocniej atakowac. Srodkowi tez mogli by byc lepsi, Kupisz, Kudlacik i Stepien graja co najwyzej dobrze. Slabym ogniwem jest libero Damian Kaniowski, ktory broni malo pilek i czesto ma problemy z przyjeciem. Wiecej mozna by bylo sie spodziewac po rozgrywajacym Borczynskim, ktory w ostattnich meczach ma problemy ze zgubieniem bloku. Pomimo wielu wad uwazam jednak, ze GTPS stac na pierwsza czworke,lecz watpie w to, ze moglibysmy awansowac do PLS-u z taka gra. Chcialbym abyscie rowniez podzielili sie opinia na temat waszej druzyny, zawsze na meczach mozna
wiedziec, co mozemy sie spodziewac po druzynach przyjezdnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom