>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I jak bukmaherzy potrafia zrobic w bambuko

Status
Zamknięty.
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Dziesiejszy mecz polskiego kosza PGE Turow Zgorzelec - PBG Basket Poznan. Ladna stawka na Turow 1.20 Poznan 2.40. Niby rodzaj zakladu dopitki do AKO. Wiec tym razem tylko sprawdzajac tabele czlowiek mysli teoretycznie Zgorzelec zespol ktory gra w Europie w najwyzszych klasach rozgrywek do tego wygrywal z zespolami z ktorymi Basket przegrywal. Tabela pokazuje wyraznie kto w tym meczu bedzie rozdawal karty. No i my gracze nabieramy sie; Betujemy. A tu sprawdzam se stronke PGE i z niej czlowiek dowiaduje sie ze na 4 rozgrywajcych druzyny z Turowa zostal juz tylko jeden teoretycznie najgorszy rozgrywajacy, do tego zespol plaga innych kontuzji i odpadniecie z Europejskich rozgrywek. Basket natomiast ma jednego z najlepiej trafiajacego w naszej lidze koszykarza WOJCIKA ktory mimo ze zespol nie gra najlepiej on robi swoje. Do tego okazuje sie ze wszyscy w druzynie z Poznania zdrowi i rzadni zwyciestwa. Oczywiscie rezultat mogl byc tylko jeden. Sromotna porazka PGE gdzie byli wstanie nawiazac walke tylko w 2 tercji. Nie pisze tego zeby sie wyzalic a bardziej smiac mi sie chce jak bukmaher potrafi oszukac :-D . Jestem pelen podziwu dla umiejetnosci analitykow zakladow z Bet-at-home. Normalnie nie wystawiaja nawet meczy polskiej koszykowki. Niby nikt nie odwazy sie postawic za 2.40 gdyz ciagle faworytem jest Turow ale za 1.20 to Poznan se nawet przegrac moze. Posmialem sie troche i juz dokladnie rozumiem jak ten bukmaher zanotowal zyski 0.5 miliona w 2007 roku. Co o tym sadzicie??
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
bukmaherzy(...)rzadni(...)Co o tym sadzicie??
Otóż drogi kolego: ja sądzę,że lepiej będzie jeśli dasz sobie spokój z bukmacherką i staniesz się żądnym czytania książek,przez co niewątpliwie wzrośnie twoja umiejętność wyrażania się po polskiemu...
Pozdro
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Masz calkowita racje. Nie skupialem sie nad tym co pisze, aczkolwiek w zadnym stopniu mnie to nie usprawiedliwia. Moj kontakt z nasza ojczysta mowa widocznie zostal zbyt ograniczony poprzez moj dlugoletni pobyt za granica. Dziekuje
 
G 46

ghs

Użytkownik
Trochę te żale żałosne. Uważasz, że bukmacher zafałszował kursy? Myślisz, że zaryzykował to, iż ludzie znający choć trochę sytuację PGE ruszą i zgarną trochę szmalu stawiając na Poznań po 2.40, skoro to taki pewniak był? Wydaje mi się, iż w trzeźwej ocenie tej sytuacji przeszkadza Ci frustracja. Ale przynajmniej masz lekcję na przyszłość - najpierw wizyty na stronkach, buk na końcu.
A spamowanie linkiem to tego tematu w innych wątkach może Ci zaszkodzić na tym forum.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sromotna porazka PGE gdzie byli wstanie nawiazac walke tylko w 2 tercji. Nie pisze tego zeby sie wyzalic a bardziej smiac mi sie chce jak bukmaher potrafi oszukac :-D
Pomijając już błędy, które Ci kolega słusznie pokazał to zdaje się, że masz marne pojęcie o sporcie...
Mecz koszykówki jest podzielony na kwarty, cztery kwarty z reguły ( są wyjątki np. NCAAB). Tercje są kolego w hokeju.
Skoro nie bardzo ogarniasz danego sportu to po prostu nie graj.
Dopóki nie rozumiałem o co chodzi w krykiecie, co to jest six itd. to nie grałem tego sportu.
Tobie też tak radzę.
A w ogóle myślisz, że taki BAH wystawił ten kurs @1,20 Tobie na przynętę?
Nie. Ten kurs był także zdeterminowany przez rynek. Buki nie wystawiają kursów nie patrząc na innych bo z reguły źle się to kończy.
Pozdrawiam.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Wiecie co troche ta fala krytyki juz mi sie odbija w zoladku. To ze myla mi sie polskie nazwy to tylko i wylacznie DLATEGO ZE ICH NIE UZYWAM. Chodzilo mi bardziej zeby powstal temat w ktorym moglibysmy wymieniac sie informacjami na temat spotkac &quot;nieoplacalnych&quot;. Cale forum jest spotegowane tematami &quot;co stawiac&quot;. Przydalby sie po prostu jakis z rodzaju tych odwrotnych. Osoba ktora pragnie postawiac zaklady po prostu przed zrobieniem tego odwiedzala by ten link i moze pomoglo by to podjac ostateczna decyzje. Oczywiscie ktos powie ze mozna zawsze stawiajac jakas dziedzine sportu udac sie do danego tematu i sprawdzic &quot;co w trawie piszczy&quot;. Problem w tym, ze wtedy naprawde trzeba by bylo miec temat dla kazdej dyscypliny i ligi z osobna. Moze takze temat ten bylby bardziej oblegany niz reszta. Chodzilo by mi zeby w takowym &quot;linku&quot; byly zawarte mecze &quot;wszystko sie moze zdarzyc&quot;. Przyklad:

Detroit Red Wings - St. Louis Blues 24-12-08 00:30
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespol Detroit. Uwazam jednak ze nie powinno sie stawiac na ten zespol dzisiaj. Kurs 1.45(Bet-at-home) jest nieoplacalny w stosunku do ryzyka. Dlaczego? Na ostatnie 6 spotkan tych druzyn w Detroit stosunek jest idealnie 3-3. Zespol Red Wings jest nie w formie. Gracze z tego zespolu w meczach wygladaja jakby woda sodowa im odbijala. Notuja takze ogrom remisow w stosunkowo prostymi rywalami Phoneix; lub nawet porazki jak ostatnio z nie bedaca w formie Dallas, lub u siebie z Colorado. Moim zdaniem bardziej prawdopodobnym typem w tym meczu jest X2.

Chcialem wlasnie by ten temat poszedl w ta strone, ale skoro na forum zamiast profesjonalnych &quot;Gamblerow&quot;, mamy czasami ...; a zreszta nie wazne zycze wszystkim szczescia w zakladach Temat Mozna Zamknac
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wiecie co troche ta fala krytyki juz mi sie odbija w zoladku. To ze myla mi sie polskie nazwy to tylko i wylacznie DLATEGO ZE ICH NIE UZYWAM. Chodzilo mi bardziej zeby powstal temat w ktorym moglibysmy wymieniac sie informacjami na temat spotkac &quot;nieoplacalnych&quot;. Cale forum jest spotegowane tematami &quot;co stawiac&quot;. Przydalby sie po prostu jakis z rodzaju tych odwrotnych. Osoba ktora pragnie postawiac zaklady po prostu przed zrobieniem tego odwiedzala by ten link i moze pomoglo by to podjac ostateczna decyzje. Oczywiscie ktos powie ze mozna zawsze stawiajac jakas dziedzine sportu udac sie do danego tematu i sprawdzic &quot;co w trawie piszczy&quot;. Problem w tym, ze wtedy naprawde trzeba by bylo miec temat dla kazdej dyscypliny i ligi z osobna. Moze takze temat ten bylby bardziej oblegany niz reszta. Chodzilo by mi zeby w takowym &quot;linku&quot; byly zawarte mecze &quot;wszystko sie moze zdarzyc&quot;. Przyklad:
Detroit Red Wings - St. Louis Blues 24-12-08 00:30
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespol Detroit. Uwazam jednak ze nie powinno sie stawiac na ten zespol dzisiaj. Kurs 1.45(Bet-at-home) jest nieoplacalny w stosunku do ryzyka. Dlaczego? Na ostatnie 6 spotkan tych druzyn w Detroit stosunek jest idealnie 3-3. Zespol Red Wings jest nie w formie. Gracze z tego zespolu w meczach wygladaja jakby woda sodowa im odbijala. Notuja takze ogrom remisow w stosunkowo prostymi rywalami Phoneix; lub nawet porazki jak ostatnio z nie bedaca w formie Dallas, lub u siebie z Colorado. Moim zdaniem bardziej prawdopodobnym typem w tym meczu jest X2.
Chcialem wlasnie by ten temat poszedl w ta strone, ale skoro na forum zamiast profesjonalnych &quot;Gamblerow&quot;, mamy czasami ...; a zreszta nie wazne zycze wszystkim szczescia w zakladach Temat Mozna Zamknac
Kolego... ale właśnie po to są działy, w działach tematy do różnych dyscyplin i lig. I tam właśnie się dyskutuje na ten temat. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia to przedstawia swój pogląd.
Jeśli interesuje Ciebie mecz hokeja, liga NHL to udajesz się do działu: Hokej do tematu NHL - sezon 2008/2009. Napisz swój pogląd na temat meczu DET - STL. Jeśli znajdzie się osoba która zdecyduje się zająć stanowisko w tej sprawie to Ci odpowie. Gwarantuję Tobie, że więcej znajdziesz osób interesujących się hokejem i NHL właśnie tam niż tutaj...
A od siebie mogę powiedzieć tylko tyle.
Granie meczu NHL po kursach @[email protected] w regulaminowym czasie gry to głupota... Doprowadzi Ciebie do wtopy wcześniej lub później. A jako, że kurs jest mało interesujący sądzę, że na dłuższą metę da Tobie stratę...
Ten mój pogląd powoli rozumie coraz więcej osób grających NHL...
Na Twoją prośbę zamykam temat.
Edit: kolega już mnie ubiegł z zamknięciem tematu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom