>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Aktualna tabela

princeas 11

princeas

Użytkownik
Oto tabela po rundzie 6, w przypływie nagłej chęci, bez czekania na podliczenie przez moderatorów (sam policzyłem, zaufajcie mi:-D )
Wszelkie niezgodności zostały poprawione, jeśli teraz gdzieś jest błąd, napiszcie a w następnej będą poprawki.
Oto i tabela ????








 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Tabela po 7 rundzie, wcześniejsze wyniki poprawione. Wszelkie błędy proszę na priv albo w oddzielnym temacie.








 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Oto nowa tabela po rundzie 9. jak zwykle wszelkie &quot;ale&quot; proszę na priv albo w temacie dot. pytań i skarg;)








 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Jak zwykle wszelkie błedy na PW lub w temat wyszczególniony. Nie liczyłem punktów za over/under po terminie pierwszego zdarzenia.



 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Do końca pozostały dwie rundy, czyli do zgarnięcia teoretycznie 56 punktów (2 rundy x 9 meczów x 3 punkty + 2 punkty za over/under)
Oto tabela po rundzie 11.
Na szaro zaznaczone są osoby które jeszcze mają szansę na osiągnięcie pierwszego miejsca. Następna tabela będzie już tylko z w/w, nie będę podliczał punktów osób, które nie mają już szans.




 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Oto tabela po przedostatniej rundzie. Podobnie jak ostatnio na szaro osoby, które mają szansę na końcowy sukces. Do zdobycia jeszcze 28 punktów.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Witam, oto tabela po 13stej - ostatniej rundzie. Jak widać, walka była do końca ???? Gratuluję zwycięzcy i dzięki za fajną zabawę ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
2 miejsce i w dodatku przegrana 1 pkt, większego pecha nie mogłem mieć biorąc pod uwagę, że tylko zwycięzca się liczy....ale cóż walka była piękna i do końca. Wielkie Graty dla neoppla i mam nadzieje, że będzie z niego dobry Vip :spokodfhgfh:, gratki też dla maciekpoland i Borussi, którzy również okazali się mocnymi zawodnikami. Do zobaczenia w następnej edycji.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ja nie miałem czasu żeby podać typy na ostatnie 2 kolejki i zgromadziłem 71 pkt.
Jak na mnie, człowieka, który piłkę kopaną gra sporadycznie i tak jestem zadowolony ????
Gutek84 Ty jeszcze masz szanse na Typera konkursie hokejowym. Pozostała Ci ta runda i kolejna. W finale już masz rangę Typer :]
Gratulacje dla czołowej 4, która zgromadziła ponad 100 pkt.
No i dla zwycięzcy ???? :spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gratulacje dla zwyciezcy i dziekuje wszystkim za udział w tym mini konkursie, mam nadzieje ze dobrze sie bawiliscie. Niedługo neoppl dostaniesz range typera.
pozdrawiam
ps. wielkie podziekowania równiez naleza sie princeAS, ktory podliczał i robił tabele bardzo szybko za nas
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
ja tez wszystkim gratuluje. naprawde wspanialy poziom. dokladne wyniki czolowka trafiala bardzo czesto. niestety z mojej nieuwagi nie wygralem tego ???? popatrzcie 2 kolejke hehe. Neo Gutek Borussia i reszta gratuluje i thx.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Gratuluję zwycięzcy :] Walka niesamowita, sądziłem że typer o nicku Borussia wygra ten konkurs, jednak neoppl zachował stoicki spokój i spokojnie walczył do końca.
Mam nadzieję, że takich konkursów będzie o wiele więcej.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Chcialem wszystkim serdzecznie podziekowac za wspaniala rywalizacje do samego konca szczegolnie Gutkowi. Walka byla wyrownana co widac po moim tylko jednopunktowym zwyciestwie.
Bardzo sie jednak ciesze z wygranej, gdyz szczerze mowiac sam nie wiem co mam o tym dalej sadzic . Dotychczas raczej nie docenialem chyba za bardzo swoich mozliwosci a tu los pokazal ze jestem dosc dobry w tej bundeslidze. No nic zobaczymy co przyniesie runda wiosenna i oby byl + ????
Rowniez chcialem podziekowac organizatorom za tak wspanialy konkurs i mam nadzieje ze oprocz rundy wiosennej odbedzie sie wiecej takich konkursow ale tez i w innych ligach!!!
 
Do góry Bottom