>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

System na live

kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Witam, nie wiem czy był ten system juz opisywany ale chyba nie wiec :
moj system polega na obstawianiu meczy na zywo , chodzi o to ze w czasie meczu obstawiamy typ:
Jak zostanie zdobyty gol numer 1? (Zwrot stawki przy braku goli)
i wybieramy typ ze przez kopniecie kurs wacha sie w przedziale 1.55 - 1.40 na expekcie grajac tak małymi sumami mozemy w ciagu jednego meczu jezeli jest duzo goli sporo wygrac:spokodfhgfh: oczywiscie sa tez negatywne sprawy poniewaz jezeli wpadnie gol przez : rzut karny , gol samobójczy , rzut wolny lub za pomoca głowki wtedy tracimy nasz stawke:cry:ale moim zdaniem to jak sami ogladacie mecze to zazwyczaj trafiaja sie gole przez kopniecie a jezeli nie bedzie gola wtedy stawka jest zwracana:jezora:
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Witam, nie wiem czy był ten system juz opisywany ale chyba nie wiec :
moj system polega na obstawianiu meczy na zywo , chodzi o to ze w czasie meczu obstawiamy typ:
Jak zostanie zdobyty gol numer 1? (Zwrot stawki przy braku goli)
i wybieramy typ ze przez kopniecie kurs wacha sie w przedziale 1.55 - 1.40 na expekcie grajac tak małymi sumami mozemy w ciagu jednego meczu jezeli jest duzo goli sporo wygrac:spokodfhgfh: oczywiscie sa tez negatywne sprawy poniewaz jezeli wpadnie gol przez : rzut karny , gol samobójczy , rzut wolny lub za pomoca głowki wtedy tracimy nasz stawke:cry:ale moim zdaniem to jak sami ogladacie mecze to zazwyczaj trafiaja sie gole przez kopniecie a jezeli nie bedzie gola wtedy stawka jest zwracana:jezora:
Ja polecam granie na strzelenie gola przez kopnięcie zwłaszcza w meczach DUMY Katalonii-w ostatnim meczu 2stówy do przdu na tym wyszedłem,a na poprzednich już nie pamiętam ile :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Na BAW nie masz zwrotu stawki przy wyniku 0-0
no to czekac na 1 gol i pozniej obstawiac ;P ale na expekcie jest zwrot jezeli wynik koncowy jest 0-0

moze to smieszne ale z 10 zł w ciagu 3 dni zrobiłem z tego 50zł a zazwyczaj takie 10 zł szybko traciłem;P
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Był tu taki jeden co pisał, że grając tak wychodzi kilka tysięcy miesięcznie na plus.
Taaa...
Nie ma znaczenia ile wyszedłeś na plus w poprzednim meczu, czy w ostatnim tygodniu, dopóki grasz dalej.
Skuteczność tego systemu to piękne złudzenie. Grając przez kilka miesięcy takie typy jako single będziecie na minus, bądź o zgrozo, grając je progresją - skończycie bankructwem.
&quot;System&quot; stary, sprawdzony i oczywiście niewypał.
Ale to wasze pieniądze i wasze &quot;wygrane&quot; - ja lojalnie ostrzegam.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Był tu taki jeden co pisał, że grając tak wychodzi kilka tysięcy miesięcznie na plus.
Taaa...

Nie ma znaczenia ile wyszedłeś na plus w poprzednim meczu, czy w ostatnim tygodniu, dopóki grasz dalej.
Skuteczność tego systemu to piękne złudzenie. Grając przez kilka miesięcy takie typy jako single będziecie na minus, bądź o zgrozo, grając je progresją - skończycie bankructwem.
&quot;System&quot; stary, sprawdzony i oczywiście niewypał.
Ale to wasze pieniądze i wasze &quot;wygrane&quot; - ja lojalnie ostrzegam.
nie ma 100% systemu gry by wygrywac same kokosy, potzreba jeszce rozwagi na co sie stawia i wogole trzeba miec troche szczescia a nie stawiac na co popadnie i patrzec na kursy
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
prześledziłem prawie cała ofertę na expekcie i nie mogę znaleźć takiej opcji jak strzelenie 1 gola. Proszę o odpowiedz gdzie to szukać
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
prześledziłem prawie cała ofertę na expekcie i nie mogę znaleźć takiej opcji jak strzelenie 1 gola. Proszę o odpowiedz gdzie to szukać
stary dzis jest sporo meczy w sumie połowa juz sie skonczyła ;P masz w zakładce live i wybierasz meczy w ktorym jest opcja JAK ZOSTANIE ZDOBYTY GOL NR 1(ZWROT STAWKI PRZY BRAKU GOLI )

DZIS JESZCE 9 MECZY JEST ALE NIE WSZYSTKIE MAJA TAKA OPCJE ;)
 
G 0

grege01

Użytkownik
Powiem tak: system jest dobry, ale do czasu. Jak zaczniesz grać wiekszymi stawkami np: od 50 zł wzwyż Expekt szybko ograniczy twoje zapędy nakładając limit
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Powiem tak: system jest dobry, ale do czasu. Jak zaczniesz grać wiekszymi stawkami np: od 50 zł wzwyż Expekt szybko ograniczy twoje zapędy nakładając limit
byc moze i tak bedzie zobaczymy ;) ja gram stawkami 10 max 20zł narazie nie chche szybko przegrac tego co ugrałem bo czasami na karnych lub szczegolnie gol na głowke strzelony popsuje sporo ;)
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Moze na betfair albo betsson jest tez taka opcja jak tak to mozna nie martwic sie o limity a co do systemu to watpie czy on jest opłacalny, przesledzcie sobie X meczy grajac płaska stawka jak wyjdziecie na plus to gratuluje i zycze powodzenie w grze ????
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
Porażka jest gwarantowana ja ugrałem przez 1,5 miecha sporą kase bez czarnej serii bo grałem progresją, a wczoraj i dziś 2 razy zaliczyłem wtope w progresji i połowa kasy poszła się .....
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
tez w to gralem jakis czas temu, strzal wcale nie jest najczestsza forma zdobycia gola i bez progresji tutaj duzo nie ugrasz a jak sie koncza progresje przy czarnej serii kazdy wie
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
od 50 zł wzwyż Expekt szybko ograniczy twoje zapędy nakładając limit
Nie nałożą Ci limitu. Dlaczego mieliby to zrobić? Im więcej włożysz w grę takim sposobem, tym większe ich zyski ????
Fajnie, chce widzieć jak hurraoptymistyczne posty będą w tym temacie za jakieś 4 miesiące...
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
jaki tam jest kurs na to ze strzal bedzie nogą? 1.40 ? to granie płaską stawką nie ma sensu ponieważ trzeba trafić ponad 2 razy wiecej niż nie trafić aby byc....na zero, wiec tylko przy seriikilku, kilkunastu trafien z rzedu moze to przyniesc efekty...co innego z progresja lecz tutaj przy tak malym kursie trzeba miec naprawde spory kapital i zaczynac od niewielkich sum, aby sie nie przejechac na tym
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
jaki tam jest kurs na to ze strzal bedzie nogą? 1.40 ? to granie płaską stawką nie ma sensu ponieważ trzeba trafić ponad 2 razy wiecej niż nie trafić aby byc....na zero, wiec tylko przy seriikilku, kilkunastu trafien z rzedu moze to przyniesc efekty...co innego z progresja lecz tutaj przy tak malym kursie trzeba miec naprawde spory kapital i zaczynac od niewielkich sum, aby sie nie przejechac na tym
z moich statystyk wychodzi ze na 10 typów 8 wchodzi smiało oczywiscie trzeba wiedziec gdzie stawiac kase najlepiej tam gdzie nie ma zawodników grajacych głową , ale zdarzaja sie karne i rzuty wolne oraz głowka zazwyczaj na rzutach roznych...:kwasny4565:
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Granie progresji po kursie 1,4-1,5 to samobójstwo, wogole progresja wg mnie to syf, bo predzej czy pozniej przegrasz. A jak kolega wyzej napisal jak wchodzi 8z10 po kursie 1,4 czy 1,5 to masz juz jakis i napewno wiekszy niz z progresji. Miodzik policz sobie z czego byłby wiekszy z grania płaska stawka czy progresja.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
z moich statystyk wychodzi ze na 10 typów 8 wchodzi smiało oczywiscie trzeba wiedziec gdzie stawiac kase
Kris, ja - i myślę, ze inni też - jesteśmy zainteresowani twoimi statystykami, ale domyślam się, że ich nie opublikujesz. Nie zrobisz tego, bo to co piszesz to blaga w żywe oczy, jeśli masz wiarygodne staty potwierdzające skuteczność 80% w więcej niż 200 takich zakładach to oznacza, że trafiłeś monopol. Z chęcią się pokajam publicznie, daj mi tylko info o tych statach na PW - obiecuję, że nie pracuję u buka, więc tak luka statystyczna nie zostanie wykryta, a zarobimy obaj - dziele się zyskami.
 
Do góry Bottom