>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

gunman 0

gunman

Użytkownik
no to ja zadam pytanko jako pierwszy..............moze takie nooboskie ale niedawno zaczołem grać

kiedy zaczyna się sezon nhl a kidy kończy
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Sezon zasadniczy zaczął się w tym roku 4 października a kończy się 8 kwietnia zgodnie z czasem Amerykańskim ???? Później po sezonie zasadniczym faza PLAY - OFF tylko nie wiem kiedy się zaczyna ani nie wiem kiedy się kończy.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Mam Jeszcze Jedno pytanko............Czytam sobie ligę niemiecka i nie mam pojecia co znaczą skroty:

SP S OTS PSS OTV PSV V TV DP



bardzo Proszę o przetłumaczenie
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mam Jeszcze Jedno pytanko............Czytam sobie ligę niemiecka i nie mam pojecia co znaczą skroty:

SP S OTS PSS OTV PSV V TV DP



bardzo Proszę o przetłumaczenie
A wiec tak:

SP - rozegrane mecze

S- zwycięstw

OTS - zwycięstw po dogrywce

PSS - zwycięstw po rzutach karnych

OTV - porażki po dogrywce

PSV - porażki po rzutach karnych

V- porażki

TV- bilans bramkowy

DP- jest to średnia zdobywanych punktów na spotkanie. Dzieli się liczbę rozegranych meczy przez ilość punktów.





????
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Witam. Mam pytanie czy może ktoś podac e-mail do wszystkich drużyn NHL. Szukałem ale na niektórych stronach nie ma :| Proszę o pomoc :wink:
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
BigPapi, wiedz że szukałem ale do niktórych klubów nie znalazłem np: Anaheim, San Jose, Buffalo. Ma ktośdo niech e-maile? Będe wdzięczny :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
mam takie pytanie
czemu mecz NHL sa u niektorych bukow np Ottawa - Detroit a u innych ten sam mecz Detroit-Ottawa
nie interesuje sie ty zbytnio i nie wiem ;/
nie ma tam gospodarzy i gosci? na neutralu graja czy jak?
 
A 0

almighty

Użytkownik
w systemie amerykanskim podaje sie mecz : goscie - gospodarze (np. bwin), a nie tak jak jestesmy przyzwyczajeni gospodarze - goscie (np. expekt)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mam takie pytanie

Ma ktoś jakąś stronę z całkowitymi informacjami o NHL?

Chodzi mi o takie podstawy... np. po ile meczy gra kazdy z kazdym, jak to sie odbywa, ile u siebie ile na wyjezdzie, jak to jest z konferencjami, potem jak wychodzą do play off, poza tym np transfery jak sie robi, kiedy mozna itp czy sa jakies okna :jezora:

prosze o jakis link albo odpowiedzi tak ogolnie jakby ktos mogl napisac :jezora: :hokej: :hokej: :hokej:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mam takie pytanie

Ma ktoś jakąś stronę z całkowitymi informacjami o NHL?

Chodzi mi o takie podstawy... np. po ile meczy gra kazdy z kazdym, jak to sie odbywa, ile u siebie ile na wyjezdzie, jak to jest z konferencjami, potem jak wychodzą do play off, poza tym np transfery jak sie robi, kiedy mozna itp czy sa jakies okna :jezora:

prosze o jakis link albo odpowiedzi tak ogolnie jakby ktos mogl napisac :jezora: :hokej: :hokej: :hokej:
To chyba nie pytanie tylko ,masa pytań.Meczy w sezonie zasadniczym jest 82.Do PO wchodzi 16 drużyn z najlepszym bilansem punktowym.Transfery można dokonywać przez cały rok nie ma zadnych okien.Polecam http://www.nhl.com ,tam dowiesz sie również czy Owieczkin nadal lubi hamburgery z sosem czosnkowym ,czy zmienił upodobanie muzyczne ,jaki ma numer buta,czy lubi Mentosy itp,itd
 
Do góry Bottom