>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.04.2020 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na piątek - 3. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Torpedo Zhodino
Typ: Torpedo Zhodino i over 1.5 gola w meczu
Kurs: 5.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie w ramach trzeciej kolejki Wyszejszaja liha. Piłkarze z Mińska podejmują na własnym stadionie gości z Żodzino, którzy bardzo pozytywnie rozpoczęli sezon i są obecnie jedną z czterech drużyn, które zachowały komplet punktów. Czy dwa spotkania mogą świadczyć o wysokiej formie drużyny? Oczywiście nie. Jest to na tyle niewielka próba, że równie dobrze może być dziełem przypadku, a kolejne spotkania już nie będą się układały tak dobrze. A może jednak goście osiągną dziś kolejne zwycięstwo i umocnią się w pierwszej trójce klasyfikacji ligowej?

Myślę, że jest to jak najbardziej możliwy scenariusz. Żeby jednak potwierdzić tę tezę, warto spojrzeć na ubiegły rok i bezpośrednią rywalizację w tym okresie. W 2019 roku obydwaj rywale spotkali się dwukrotnie. W czerwcu - tak jak dzisiaj - na stadionie Mińska, w listopadzie zaś w Zhodino. Pierwszy mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 3:0 dla Zhodino. W listopadowym rewanżu dołożyli jeszcze jedną bramkę nie tracąc żadnej! Były to zwycięstwa o tyle cenne, że w ostatecznym rozrachunku to piłkarze z Mińska zakończyli ubiegły sezon na wyższej pozycji, osiągając pięciopunktową przewagę.

Prześledźmy zatem pokrótce obydwa spotkania. Rywalizacja w Mińsku w zasadzie rozstrzygnęła się w pierwszych ośmiu minutach. Po tym czasie gry Zhodino prowadziło już 2:0, po bramkach Gorbachika i Mychenki. Pogrążyli zaś Mińsk trzecim trafieniem, jakie zaliczyli po strzale Dmytro Yusova dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Co ciekawe, pomocnik ten wszedł niespełna 25 minut wcześniej jako rezerwowy. W drugim zaś meczu w pierwszej połowie padła jedna bramka, którą zdobył dobrze już znany Dmytro Yusov. W 53. minucie ten sam zawodnik podwyższy wynik na 2:0. Kilka chwil później na 3:0 podwyższył Bukorac. Ostatni gol przypadł Jeanowi-Moral Poe.

Wspomniany wyżej pogromca Mińska, Dmytro Yusov, w ubiegłym sezonie strzelił w sumie siedem bramek. W tym roku dalej gra w Torpedo, więc z pewnością będzie cennym zawodnikiem w dzisiejszej rywalizacji. Co tu dużo mówić - zawodnicy z Zhodino mają sposób na wygrywanie z Mińskiem tudzież strzelanie im bramek. Dlaczego więc nie mieliby wykorzystać tego dzisiaj?

Nie możemy oczywiście nie sprawdzić aktualnej formy obydwu zespołów, żeby spojrzeć na szanse całościowo, a nie tylko z perspektywy dwóch meczów. Bardzo istotnym czynnikiem mającym duże znaczenie dla tegorocznej rywalizacji w kontekście sił Dynamo jest bardzo duże wzmocnienie klubu. W zimowym okienku transferowym pozyskali aż dziesięciu nowych zawodników, spośród których większość zagrała przed dwoma tygodniami w sensacyjnie przegranym 0:1 meczu z Ruch Brześć. Była to nieudana inauguracja sezonu w wykonaniu Mińska, ale tydzień później doznali kolejnej porażki, tym razem z FK Mińsk. Nie mam wątpliwości, że Dynamo będzie silnym zespołem w tym sezonie, ale może być jeszcze wciąż za wcześnie na zgranie się nowych zawodników. I dlatego też pokuszę się o stwierdzenie, że dzisiejsi goście zdecydowanie będą chcieli fakt ten wykorzystać.

Poprzednie spotkania w wykonaniu Dymano nie napawają optymizmem. Oto licząc od 29 września rozegrali jedenaście spotkań ligowych i wygrali... tylko jedno, z Dniapro, nota bene jedną z trzech najgorszych drużyn ubiegłego sezonu. Dzisiejsi goście tę statystykę zachowali korzystniejszą, choć gwoli prawdy nieznacznie. Dwa pierwsze zwycięstwa na inaugurację sezonu, a wcześniejsza wygrana miała miejsce w listopadzie, właśnie z dzisiejszym rywalem. Poprzednie zwycięstwo odnotowali 28 września z Gomel.

Jak możemy skomentować fakt niewielkiej ilości zwycięstw obydwu zespołów w końcówce ubiegłego sezonu, biorąc pod uwagę fakt, że zakończyli sezon odpowiednio na 4. i 6. miejscu? Z pewnością obydwa zespoły miały pełną świadomość, że nie walczą już o mistrzostwo. Piłkarze Dynamo-Brześć absolutnie bezkompromisowo zakończyli sezon, przerywając kilkunastoletnią hegemonię BATE. Zarówno Dynamo jak i Torpedo wiedzieli też, że nie spadną z Wyszejszaja liha do jej niższego odpowiednika. Nastąpiło więc delikatne rozluźnienie, które poskutkowało gorszymi wynikami niż w zasadniczej części sezonu. Jednak teraz na dobre rozpoczął się kolejny sezon i goście weszli w niego znacznie lepiej, czym moim subiektywnym zdaniem zyskali sobie miano faworyta dla dzisiejszej rywalizacji w Mińsku. Jeżeli piłkarze Zhodino potrafili wygrać na wyjeździe z Szachciorem Soligorsk, to dlaczego nie mieliby wygrać z gorzej dysponowanym Dynamo?

Żeby jednak w sposób najbardziej uczciwy sprawdzić dyspozycję Zhodino, przyjrzymy się pokrótce wygranemu przez nich meczowi przed dwoma tygodniami na wyjeździe z Soligorskiem. Statystyki spotkania prezentują się następująco:
 
 
Wyjaśnia to kilka spraw. Po pierwsze, Soligorsk, pomimo iż absolutnie faworyzowany (kursy w okolicach @1.30), stworzył niewiele więcej sytuacji strzeleckich w porównaniu z gośćmi. Po wtóre - posiadanie piłki, choć na ich korzyść, nie jest uderzającą przewagą. Wreszcie po trzecie - rzuty rożne. Tutaj ewidentnie goście nie mieli okazji wykorzystać tego stałego fragmentu gry. Ale już w następnym meczu, wygranym u siebie 1:0 z Bobrujskiem, tych rzutów różnych mieli siedem, a więc przy mniej wymagającym rywalu statystyka ta się wyrównała. Wniosek jest jeden - Zhodino obecnie grać potrafi, i w ich piłkarzach nogach jest, aby wywieźli ze stolicy jakże cenne trzy punkty.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Torpedo Zhodino
Typ: Torpedo Zhodino strzeli bramke
Kurs: 1.55
Bukmacher: STS
Analiza:
Kolega wyżej poszedł w tę samą stronę co ja chciałem, lecz bardziej ryzykownie. Chociaż patrząc na różnicę w kursach między jego typem a moim to się zastanawiamy czy nie pograć tego co wyżej ;)
Wracając do mojego typu, gospodarze bardzo słabo weszli w tez sezon. Cztery spotkania i cztery porażki. A są jedną z lepszych drużyn w tym kraju. Dwa z tych spotkań to przegrane przeciwko BATE, które również bardzo słabo zaczęło sezon, bo przegrało oba swoje mecze ligowe. Osobiście nie oglądałem spotkań Dynamo z BATE, ale oglądałem mecze ligowe BATE i grali oni bardzo słabo, więc to daje do myślenia z kim przegrali dzisiejsi gospodarze. 
Goście natomiast weszli w sezon o wiele lepiej. Dwie wygrane w dwóch spotkaniach. Co prawda skromne, bo po 1:0, ale jedno z nich było przeciwko Soligorskowi i to na jego stadionie, a jest to trzecia drużyna zeszłego sezonu i zazwyczaj to oni właśnie skrobali BATE po piętach.
Uważam, że Torpredo będzie chciało spróbować ugrać pełną pulę w tym meczu, jednak myślę, że typ na ich zwycięstwo może być ryzykowny, bo Dynamo musi się w końcu wybudzić. Są mocną drużyną, tylko jeszcze nie do końca poskładaną ze względu na bardzo dużą ilość zmian przed sezonem. Wykorzystać to powinni dzisiejsi gości strzelając chociaż jedną bramkę.

  100

 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Torpedo Zhodino
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.05
Bukmacher: Etoto
Analiza: Zhodino to póki co rewelacja sezonu, która niedawno nie miała zbyt wiele do pokazania, a teraz weszła w nowy sezon z grubej rury od 2 zwycięstw. Dynamo Mińsk jest w kryzysie i z ich perspektywy najważniejszy jest minimum remis w tym meczu, który znacząco poprawiłby morale tej ekipy. Myślę, że każda z ekip ma wystarczająco dużo argumentów, by zdobyć po jednej bramce. Na papierze potencjał kadrowy jest podobny, chociaz to goście są ostatnio lepsi, mimo że kursy w ich strone są większe. Sytuacja kadrowa po obu stronach dobra.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Yunost Mińsk - Soligorsk
Typ: Soligorsk (ML)
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Po rozegraniu czterech spotkań jest 3:1 dla Yunost Mińsk. Jeśli Yunost wygra teraz ten mecz, to rywalizacja dobiegnie końca. Gdyby analizować tylko czysto sportowo, to wszystko wskazuje na to iż będzie to ostatni mecz tej rywalizacji. Yunost jest w tej serii lepszy, zagra u siebie. Ja jednak patrzę na to spotkanie też z innej perspektywy. Przez wirusa hokeja praktycznie nie ma. Finałowa rywalizacja tych dwóch białoruskich drużyn jest obecnie jedynym w miarę poważnym hokejem. Jeśli dziś Yunost wygra, to już w ogóle nie będzie normalnego hokeja przez długi czas... Jak wiadomo sport to w dużej mierze biznes, zakłady bukmacherskie, rozmaite przekręty, hokej wyjątkiem nie jest. Do tego w obecnej sytuacji z całą pewnością ta liga ma zdecydowanie większą oglądalność niż wcześniej, bo jak wiadomo "Na bezrybiu i rak ryba" i na świecie nie brakuje osób, które w normalnych okolicznościach w życiu by nie obejrzeli żadnego spotkania z tej ligi, a teraz oglądają. Według mnie w interesie tej ligi (która aktualnie do najpopularniejszych nie należy) jest to, żeby ta seria jeszcze trwała, a najlepiej jakby siódmy mecz zadecydował o mistrzostwie.
Patrząc czysto sportowo, to oczywiście Mińsk jest faworytem, ale nie można odbierać szans gościom, bo przecież na dwa rozegrane mecze w Mińsku w tym finale jeden wygrali, a dokładnie był to mecz numer 2, gdzie Soligorsk wygrał 3:2, więc stać ich na rozegranie dobrego spotkania.
Coś mi mówi, że ta rywalizacja jeszcze trochę potrwa i czuję, że to spotkanie po zaciętym boju ostatecznie wygra Soligorsk.

  100
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
DyscyplinaKoszykówka, Tajwan
Godzina: 13:00
Spotkanie: Pauian - Jeoutai
Typ: Jeoutai Handi +10.5 pkt
Kurs: 1.87
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Wczoraj hokej okazał się być pechowy, na dzisiaj koszykówka, liga profesjonalna, choć w Tajwanie, gdzie zmierzą się ze sobą Pauian i Jeoutai, gdzie zagram w stronę gości. Obie drużyny na przeciwległych biegunach, gospodarze drugie miejsce w tabeli z niezłym bilansem 7-3, goście ostatnie miejsce z bilansem 1-9, jednak nie są oni na tyle słabą drużyną, że każda ekipa miażdży ich w każdym spotkaniu nie wiadomo jak.

Ciekawie wyglądają ich spotkania z Pauian, od 21 grudnia ubiegłego roku obie ekipy zagrały ze sobą sześć razy, w pierwszej i drugiej rundzie rozgrywek, wszystkie spotkania kończyły się zwycięstwami gospodarzy, tyle że aż pięć razy gospodarzami byli Pauian. Tak naprawdę tylko ostatnie spotkanie wygrali dosyć zdecydowanie, bo różnicą 11 punktów, wcześniej wygrywali 4, 5, 5 i 1 punktem, więc nie jakoś zdecydowanie, sami polegając z Jeoutai na wyjeździe różnicą 21 punktów.

Obie drużyny miały małą przerwę, niecałe 3 dni odpoczynku, myślę że to może pozytywnie wpłynąć na drużynę gości, która dzisiaj będzie jeszcze groźniejsza, niż w ostatnich pojedynkach.

  87
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 18:00
Spotkanie : Dinamo Mińsk : Zhodino
Typ : powyżej 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 2.75
Bukmacher : ETOTO

Widać że to spotkanie jest hitem w dzisiejszym dniu ale sadzę że tak jest , sporo już zostało opisane na temat tego spotkania , w poprzednim sezonie dwa razy górą było Zhodino gdzie tak jak w tym sezonie grali na boisku Dinama i wygrali pewnie 3:0 by w rewanżu u siebie dołożyć jeszcze jedną bramkę i wygrać 4:0 tak więc liczę że i dziś pokażą się ze swojej dobrej strony i bramki zdobędą tym bardziej że w 2 meczach tego sezonu komplet pkt po dwóch wygranych , nie stracili jeszcze bramki natomiast Dinamo jeszcze nie wygrało bo 2 porażki ale 2 bramki zdobyte i 4 w plecy tak więc w dwóch meczach 6 bramek i dobra średnia , ostatnio powalczyli w meczu wyjazdowym z innym rywlem z Mińska i polegli 3:2 liczę że dziś u siebie powinni strzelić a over 2.5 gola w meczu powinien paść , z H2H wynika że to dosyć wyrównana para 12-11-13 i bramki 34:33 , liczę na Bts i over 2.5 gola po dosyć wysokim kursie !

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Białoruś 
Godzina: 18:00
Spotkanie: Junost Mińsk-Shaktyor Soligorsk 
Typ: Junost i under 5,5 gola
Kurs: 2,39
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Na dzisiaj wybieram piąte finałowe starcie w hokeju na Białorusi. Jeszcze do niedawna wierzyłem w niespodziankę i wywalczenie tytułu przez graczy z Soligorska. Jednak śledząc bliżej tą rywalizację uważam, że złote krążki zawisną już dzisiaj wieczorem na szyjach graczy z Mińska. Po pierwszym gładkim 5:1 w drugim meczu Soligorsk dokonał dużej niespodzianki i wygrał na lodzie w Mińsku 3:2. Kolejne spotkanie również zacięte jednak z happy endem w dogrywce dla Mińska.  Ostatni mecz to również wygrana przyjezdnych 3:0. Myślę, że gospodarze będą chcieli zakończyć ten sezon i ruszą od początku na rywali. Jeżeli uda się zdobyć szybko bramkę to będą kontrolować mecz. Nie liczę na jakieś fajerwerki strzeleckie bo i gracze Szachtara wiedzą na co stać miejscowych i nie mogą się odkryć za bardzo. Moim zdaniem win gospodarzy z underem.

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: rozrywka 
Godzina: 20:00
Spotkanie:  showbiznes - Hejt Park
Typ: liczba widzów o 21:30 - poniżej 84,999 
Kurs: 2,05
Bukmacher: betfan
Analiza:
Dzisiaj gościem Hejt Parku na Kanale Sportowym będzie Quebonafide. Raper wydał ostatnio nową płytę, a jego nowa piosenka bije rekordy. Będzie on dzisiaj gościem Tomasza Smokowskiego. Wczoraj na Kanale Sportowym furorę zrobił Marcin Najman wyzywający się z Krzysztofem Stanowskim. Było to popularne w polskim Internecie. W szczytowym momencie oglądało ich ponad 90 tysięcy widzów. Jednak o 21:30 tylko 58 tysięcy. Dzisiaj myślę będzie podobnie i nie zobaczymy na początku tak dużo widzów, a ta linia i ten kurs jest istną promocją. 

  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: CS GO ESLGodzina: 18:25Spotkanie: Virtus.pro - TylooTyp: Tyloo wygra mecz Kurs: 3.21Bukmacher: STS Analiza: Dziś gram na chińczyków którzy ostatnio notują bardzo długa serię bez zwycięstwa. W ESL w tym sezonie nie wygrali jescze ani razu i dziś nadarza się fajna okazja żeby to zmienić. Kiedyś polska drużyna, obecnie już nie, gra słabo i w życiu nie stawiał bym ich w roli faworyta w tym spotkaniu. Dość niespodziewanie ograli ostatnio OG i dlatego Kurs na nich gwałtownie spadł. Uwazam to za jednorazowy wyczyn, słabszy dzień przeciwnika. Tyloo mimo że przegrywa to na poszczególnych mapach wygląda dobrze i nawiązuje walkę z najlepszymi. Uwazam że dziś zwyciesko z tego pojedynku wyjdzie drużyna Tyloo po bardzo wysokim kursie. Nie patrze na H2h bo dotyczy on zawodników którzy już dawno w tych teamach nie grają. Spotykają się drużyny z 2 ostatnich miejsc tabeli i szanse określam na 50/50.

   100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Torpedo Zhodino
Typ: Podwójna szansa (cały mecz) i obie drużyny strzelą gola (1. połowa): Mińsk/remis i NIE
Kurs: 1.52
Bukmacher: BETFAN
Analiza:
Na dziś wybrałem drugie dzisiejsze spotkanie białoruskiej ligi, pomiędzy Dynamo Mińsk a Torpedo Zhodino. Nie tylko rozgrywki ligowe trwają w najlepsze w tym kraju ale także wszystko jest otwarte. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedział na to pytanie prezydent Łukaszenka jednej z dziennikarek: "Nie ma tu żadnych wirusów. I pani nie zauważyła, żeby one tu latały. Nie widzę żadnego. Sport jest najlepszym lekarstwem przeciwwirusowym." Ale wróćmy do dzisiejszego spotkania i mojego typu, czyli 1X w meczu i że obie drużyny nie strzelą gola w pierwszej połowie. Wszystko wskazuje przeciwko dzisiejszym gospodarzom ale ja jednak liczę, że w dzisiejszym spotkaniu zdobędą przynajmniej 1 pkt. Po pierwszych dwóch kolejkach dzisiejsi rywale są na odmiennych biegunach. Gospodarze doznali dwóch porażek, a zespół Torpedo dwa spotkania wygrał po 1:0. Dynamo dodatkowo ma w ostatnich miesiącach bardzo kiepski bilans: wygrali tylko 1 z 13 potyczek o stawkę. Ponadto w poprzednim sezonie w bezpośredniej konfrontacji Torpedo odniosło nad Dynamem dwa bardzo efektowne zwycięstwa (3:0 i 4:0) ale tym razem właśnie liczę, że będzie dokładnie odwrotnie. Dynamo ma się za co chcieć zrewanżować swoim przeciwnikom i wreszcie powstać z kolan. Nie jest to bowiem jakiś "słabiak" w białoruskiej pierwszej lidze. Dynamo to czwarta drużyna poprzedniego sezonu i dziś wierzę, że są w stanie to potwierdzić.

  52
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis stołowy - Rosja, Liga Pro
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vasily Shirshov - Artem Aronov
Typ: Vasily Shirshov
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W środę dość mocno zagrałem przeciwko Artemowi, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dziś jego rywal myślę, że mocniejszy niż Smaglyugov. Shirshov jest po dwóch bolesnych porażkach z rzędu i półtora godziny przerwy przed następnym starciem. To przerwa, którą "lubią" pingpongiści, bo jest odpowiednio długa do regeneracji, ale nie na tyle długa, aby wypaść z rytmu. Tym bardziej po słabych meczach myślę, że Vasily będzie chciał zmazać plamę. Rywal mu leży, bo w ostatnich sześciu pojedynkach z Aronovem pokonywał go czterokrotnie, więc kurs w porównaniu do szans wygląda całkiem fajnie. Artem obecnie gra mecz z Sadkovem i póki co jest równo i zapowiada się długi starcie, bardzo możliwe, że nawet pięciosetowe, co wzmacnia moje przekonania. Z resztą Artem ma dziś zły dzień, jest po sześciu porażkach z rzędu i to w większości do zera. Vasily to moim zdaniem faworyt w tym pojedynku i lepszy zawodnik niż jego rywal. Wszystkie okoliczności sprzyjają według mnie Shirshovovi.

  116
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom