>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Program typuje

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie ma co grać więc podsumuję choć miałem tego nie robić ale, że kryzys a mam prawo zmieniać reguły - więc zrobię to.

Jeszcze raz powtórzę: algorytm wskazuje kierunek, typer podejmuje ostateczną decyzję. Fakt, że zrobiłem podsumowanie nie oznacza, że tak bym grał. Wiadomo: wielość typów dwudrogowych nie oznacza, że musimy grać dwudrogowe. Wybiera typer.

Oczywiście, nie wyprę się przy tym mojej myśli sprawczej. Czyli tak bym typował ale na pewno jeszcze podejmowałbym decyzję o pozostawieniu podpórki albo o graniu czystych typów. Najpierw musiałem jednak ustalić zasady typowania i zapisać te zasady w postaci jakichś zdań matematycznych.  Jestem dość leniwy ale przy tym niezależny więc stworzyłem algorytm niezależny od kursów. Nie muszę się więc już katować śledzeniem kursów.  Jakby to w kontekście matematyki nie zabrzmiało - ale ważne jest dla tego programu tylko to co na boisku a konkretnie, odbicie gry konkretnych drużyn w zwierciadle liczb (od wielu czynników pozaboiskowych oczywiście nie jestem w stanie się uniezależnić - drukowanie wyników to plaga).  No ale jestem bardzo kiepski z matematyki. Pewnie cecha niejednego humanisty... Algorytm więc generuje moją prognozę ale nie muszę ślęczeć nad nią pół godziny. Wyręczyłem się prostym arkuszem Excel.
Nie podzielę się co prawda wiedzą z zakresu konstrukcji algorytmu ale być może w przyszłości kiedy już wydostaniemy się z sytuacji wirusowej i pojawi się więcej spotkań piłkarskich na świecie, będą tu do znalezienia jakieś ciekawe zdarzenia do zagrania.



Podsumowanie dotyczy prognoz generowanych w marcu br. przez ten omawiany konkretny jeden algorytm.


------

Podsumowanie w obrębie kategorii A


Stawka jednolita: 100 j. na kupon (mecz).

Trafionych: 86% (38 trafień na 44 możliwe).


Suma stawek: 4400 j.

Suma wygranych: 5222 j.

Zysk: 822 j.    

Yield: 19% 


------

Podsumowanie w obrębie kategorii A i D razem liczonych


Stawka jednolita: 100 j. na kupon (mecz).

Trafionych: 85% (47 trafień na 55 możliwych).


Suma stawek: 5500 j.

Suma wygranych: 6564 j.

Zysk: 1064 j.    

Yield: 19% 

 
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
56. Chinandega - Managua FC D 1X   (2,52) 0:1 pamiętajmy, że to jednak typ kategorii D, których dotąd wiele nie sprawdziliśmy...

Edit: zmieniłem tę przykładową wysokość kursu  - jednak mocno poszły w górę przez te kilkanaście godzin więc urealniam...


 
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie ma co grać. Nie jestem przekonany do tego typu. Naciągam, naginam teraz po prostu komunikaty tego programu i dlatego zdecydowałem się zamieścić ten typ nawet za świadomą cenę kolejnego czerwonego koloru bo zwyczajnie chciałbym ruszyć z miejsca a nie ma z czym. Program mówi mi w pierwszym komunikacie "nie grać" tego  ale ową grę wymusiłem no bo ileż można tak tkwić w bezruchu...

Niech więc będzie, że coś drgnęło i niech ???? będzie nawet tak...
60. Chinandega - Juventus Managua D 1X   (2,15) 4:0
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ok, jak ktoś się przekonał do tej prognozy z algorytmu i w ww. spotkaniu nr 60 zgodnie z kierunkiem prognozy postawił np. czystą jedynkę czyli kurs może i nawet w okolicach 4,50, to tym bardziej na zdrowie ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
No niestety... w spotkaniu Diriangen - Ferretti Goście przez pół godziny czyli do końca meczu grać będą w osłabieniu... To są te sytuacje, na które algorytm nie :( zaradzi. To wykoślawia wynik.
Edit: Goście mają dwie czerwone. Gospodarze chyba jedną...
 
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Z braku laku robię coś niemądrego bo ta konkretna liga rezerw jest tylko po 2 kolejkach. Trudno bez zmysłu proroka cokolwiek obstawiać... Tabela po dwóch kolejkach musi być płaska.  No ale, wymuszam dalej grę być może psując sobie statystyki ????


63. Din. Minsk 2 - Żodzino 2 A 1X   (1,09) 1:0
64. Biełszyna 2 - FK Gorodeja 2 D 1X   (1,41) 4:0 Dwa czerwa były w meczu to fakt...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Szaleństwa wirusowego dalszy ciąg czyli liga rezerw, która rozegrała na razie dwie kolejki...

65. Brest 2 - Sławija Mozyrz 2 A X2   (1,52) 2:066. BATE 2 - Ruch Brześć 2 A 1X   (1,14) 1:4
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
I z powodu ww. wyników będących efektem grania na siłę wynalazków bez w zasadzie posiadania odpowiednich danych, zamrażam akcję do momentu pojawienia się wokół normalności ???? albo raczej: jak się pojawi co najmniej Nikaragua to zagram.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik

Mam nadzieję, że jest jasne co postuluję.

Uniezależnienie od wszystkiego tego co niosą ze sobą kursy, od wszelkich informacji w kursach zawartych, od tej całej żonglerki kursami, obserwacji tej żonglerki i próby wyciągania z niej wniosków jest tak naprawdę urwaniem się analitykom pracującym dla bukmachera.

Dlatego myślenie zupełnie pozakursowe przelałem na zapis algorytmu. Dlatego program nie otrzymuje informacji o kursach. I dlatego ich wysokość i zmiana są dla niego obojętne. Zdaję sobie sprawę, że takie podejście wymaga całkowitego przewartościowania spojrzenia na świat bukmacherki. Odcięcia pępowiny od jedynej rzeczy, która do tej pory dawała grającym szansę na wymierne efekty w postaci pieniędzy.

Jeśli bowiem gram na warunkach całej potężnej armii specjalistów z branży, posiadających nade mną przewagę marży, to odrzucenie gry na ich warunkach i prowadzenie tej gry na warunkach własnych pozwala mi w konsekwencji powiedzieć:

Was i Waszej marży nie ???? ma (realnie ona jest ale urywając się Wam z łańcucha kursów przestaję sobie nią zaprzątać głowę - a przestaję również tropić value). Jesteście dla mnie tylko dostarczycielami kursów, na których zarabiam. Kursów większych albo mniejszych ale przeze mnie trafionych. Są one dla mnie jedynie wartościami, przez które mam przemnożyć moją stawkę i otrzymać więcej środków niż włożyłem.

Liczy się bowiem dla mnie teraz tylko to co wyczytam z liczb, na które nie macie i nigdy nie będziecie mieć wpływu. I jakie nie od Was pochodzą, i które zawsze będą.

Wy jesteście co prawda nadal zabezpieczeni ale skoro jakimś jednak problemem są dla Was osoby wygrywające to tutaj mieć będziecie problem gigant ????

Do tego dążę. I to ustanowi moją nad Wami przewagę. Coś czego nie jesteście i nigdy nie będziecie w stanie ująć, przejąć, wyłapać, przewidzieć. Temu zapobiec.




 

 
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program mi znów coś sygnalizuje, aby tego nie grać ale ponieważ jest to już poznana ???? liga nikaraguańska, to zaryzykuję i wymusiłem grę:

69. Juventus Managua - Diriangen D 1X   (1,62) 3:0
 
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
...Się zastanawiam czy grać tę Burundi ???? Liga wynalazek egzotyczny. No ale cóż... dane odpowiednie są. Granie białoruskiej ligi rezerw po dwóch kolejkach w ich lidze to było przegięcie.
Gdybym grał za prawdziwe pieniądze to przy najmniejszej obiekcji odrzuciłbym prognozę kalkulując na chłodno. Tu sobie mogę pozwolić a przebierać w czasie epidemii nie ma w czym...

70. Bujumbura C. - Bumamuru A 1X (1,34) 3:3
71. Dynamik - Aigle Noir A X2 (1,27) 4:1
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Niestety podczas blokady Forum nie mogłem opublikować dwóch nocnych prognoz z ligi nikaraguańskiej. Grały:
Jalapa 0 - 1 Chinandega i Ferretti 1 - 0 Esteli.

Obydwa typy zostały trafione


Post automatycznie złączony:

Choć właściwie powinienem podliczyć bo to nie jest temat na udowadnianie czegokolwiek komukolwiek.
Post automatycznie złączony:

W tym pierwszym czyli w odniesieniu do spotkania Jalapa - Chinandega zgodnie z sugestią programu a grając czystym typem osiągamy kurs nawet dużo powyżej 6,00.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom