>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.04.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 2. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Nikaragua
Godzina: 02:00
Spotkanie: Diriangen - Walter Ferreti
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tym na underowe spotkanie postanowiłem wstawić po przeanalizowaniu historii bezpośrednich spotkań obydwu dzisiejszych rywali. Diriangen podejmujący na własnym stadionie Deportivo Walter Ferreti nie cieszyli kibiców gradem goli. Dość powiedzieć, że pięć ostatnich takich spotkań kończyło się maksymalnie dwiema bramkami, niezależnie od strony zaliczającej trafienie. W minionym roku w sierpniu taki mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Również indywidualne spotkania obydwu zespołów świadczą o zgoła underowych rokowaniach. Tylko dwa na dziesięć ostatnich spotkań z udziałem Diriangen zakończyły się więcej niż dwiema bramkami (a dokładniej trzema), zaś w przypadku Walter Ferreti współczynnik ten kształtuje się na poziomie 50%. Myślę jednak, że rywalizacja będzie underowa a pojedynek zacięty z udziałem bądź co bądź dwóch bardzo silnych nikaraguańskich ekip.

  100
 
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Nikaragua
Godzina 00:00
Spotkanie : Ocotal - Jalapa
Typ : Poniżej 2,5
Kurs : 1,77
Bukmacher : Totolotek

Nikaragua ciąg dalszy. Gospodarze na przedostatnim miejscu w tabeli ze strzelonymi 13 bramkami w 12 meczach z tego na własnym stadionie w 6 meczach bilans 5:4. Goście po 12 meczach z bilansem 13:11 a w meczach wyjazdowych 4:9. Ostatnie mecze ligowe to cała seria meczów underowych i liczę, ze ta seria zostanie dzisiaj w nocy podtrzymana. W H2H przewaga meczów overowych z wynikami 2:1, ale również były niskie rezultaty 1:0 i sądze, że dzisiaj taki rezultat padnie, a może nawet 0:0, ale wybieram ostrożny typ na poniżej 2,5 gola.

  100
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
DyscyplinaHokej na lodzie, Short Hockey Liga Pro
Godzina: 09:05
Spotkanie: Kings Town - Reaktivatory
Typ: Over 6.5 bramki
Kurs: 1.53
BukmacherLvbet
Analiza:

Dzisiaj eksperymentalny hokej wyszedł na dobre, więc jutro też tego spróbuję, choć po tym typie raczej zaprzestanę. Tym razem idę w over 6.5 bramki, a więc niższej niż wyjściowa. Obie drużyny rozegrały dzisiaj aż po 5 spotkań, bardzo dużo, a kończyły się one dla nich:

Kings Town:
- P 3:6 z Broneboytsy
- W 2:3 z Reaktivatori
- P 3:2 z Serp and Molot
- P 6:2 z Serp and Molot
- W 5:2 z Broneboytsy

Reaktivatori:
- P 4:2 z Serp and Molot
- P 2:3 z Kings Town
- P 5:2 z Broneboytsy
- W 7:3 z Broneboytsy
- P 5:4 z Serp and Molot

Jak widać w meczach obu drużyn nie brakowało bramek, choć w bezpośrednim pojedynku padło ich 5, jednak we wcześniejszych bezpośrednich spotkaniach padały wyniki 5:2, 5:3, 3:5 czy 4:3. Wiem, że typ oparty głównie na statystykach, ale widzę, że w tym hokeju potrafi wydarzyć się wszystko, zerkałem dzisiaj na tracker spotkania Serp and Molot z Reaktivatori, który zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 5:4, po pierwszej tercji był wynik 1:2, po dwóch tercjach tablice pokazywały już 1:4 i na zwycięstwo Serp and Molota był już kurs w okolicach 80 na Unibecie i w ten sposób w ostatniej tercji strzelali tylko oni i swój mecz wygrali.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Nikaragua - Primera Liga
Godzina: 02:00
Spotkanie: Diriangen - Ferreti
Typ: poniżej 3 goli
Kurs: 1.41
BukmacherLVBET
Analiza:
Zgadzam się z kolegą wyżej i również w tym meczu widzę underowy wynik. Gospodarze to 3 drużyna w lidze, która na własnym boisku spisuje się bardzo dobrze i traci mało bramek, bowiem na 6 rozegranych spotkań aż 4 wygrali, 1 zremisowali i 1 przegrali notując bilans bramkowy 8:2, co daje średnio 1,7 gola/mecz. Z kolei goście zajmują obecnie 4 miejsce w lidze ale tracą do swoich dzisiejszych rywali już 6 pkt. Ferreti na wyjazdach spisuje się w kratkę, bowiem 2 spotkania wygrali, 2 zremisowali i 2 przegrali notując bilans bramkowy 6:8, co daje średnio 2,3 gola/mecz. Dziś również nie spodziewam się zbyt wielu bramek w meczu.

 [zwrot] zwrot
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Nikaragua
Godzina: 02:00
Spotkanie: Diriangen - Walter Ferreti
Typ: handicap 0-1 i X2
Kurs: 1.48
BukmacherFortuna
Analiza:  Mecz 3 i 5 drużyny w lidze.  Goście radzą sobie nieźle na wyjazdach, a gospodarze dobrze u siebie. W ich meczach  pada mało bramek - gospodarze pod tym względem są najbardziej underową ekipą, a goście najbardziej overową. Sytuacja kadrowa po obu stronach zadowalająca. Myślę, że goście nie przegrają tego meczu wyżej niż różnicą jednego gola. Widzę tutaj wynik maksymalnie 2 bramkowy jak np. 1-1

  48
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Nikaragua
Godzina: 2:00
Spotkanie: Diriangen - Walter Ferretti
Typ: Walter Ferretti powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,60
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Kursy na Walter Ferrettni oraz na ten over już spadły, ale mimo to decyduję się na ten typ. Typ wygląda na mocno ryzykowny, bo w końcu Diriangen to jest najlepsza defensywa ligi i w tym sezonie póki co stracili zaledwie sześć goli. Widzę jednak szanse na niespodziankę w tym spotkaniu. Diriangen w bardzo naiwny sposób dali sobie wydrzeć remis z liderem Managuą FC. W naiwny sposób, bo dali sobie strzelić gola na 1:2 właściwie w ostatniej akcji meczu. Takie coś może im dalej siedzieć w głowach... Walter Ferrettni mieli serię trzech porażek, ale przerwali ją i to w jaki sposób. Zwycięstwo 7:0 w takiej lidze jak ta to jest naprawdę rzadkość. Fakt, że rywal był może nie z najwyższej półki, ale też nie najgorszy, a tym rywalem była drużyna Chinandega, która co ciekawe swój następny mecz wygrała 4:0... Sądzę, że Walter Ferretti po tak wysokim zwycięstwie mogą pójść za ciosem i mocno uprzykrzyć życie podłamanym ostatnim niepowodzeniem gospodarzom. Widzę tu szanse dla gości na strzelenie dwóch goli pomimo bardzo dobrej obrony gospodarzy.

  100
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy - Rosja, Liga Pro
Godzina: 14:00
Spotkanie: Vladimir Nemashkalo-Oleg Kutuzov
Typ: Vladimir Nemashkalo handicap -1,5 seta
Kurs: 1.82
Bukmacher: STS
Analiza:

No to czas zacząć kwiecień. Dziś wybieram mecz tenisa stołowego Ligi Pro. Jeszcze w czasach gdy oferta była bogata typowałem już zdarzenia z tej ligi. Na dziś wybrałem mecz Vladimir Nemashkalo-Oleg Kutuzov. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Vladimir. W ostatnim czasie grali ze sobą już 4 razy i wszystkie te spotkania padły łupem Vladimira. Mecze te odbyły się na przestrzeni ostatnich kilku dni. Aż w trzech przypadkach kończyły się one 3-0,a tylko raz do rozstrzygnięcia było potrzebne 5 setów. Grali ze sobą również dziś. Kilkanaście godzin temu Nemashkalo wygrał do 0,a w całym meczu stracił zaledwie 10 punktów! W tym turnieju miał bilans 3-1,a Kutuzov 1-3. Dlatego uważam,że dziś po raz kolejny Nemashkalo udowodni,że jest w zdecydowanej lepszej formie od swojego rywala i pokona go pewnie. Decyduje się na zagranie meczu z handicapem.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: CS GO Flashpoint 1 USA Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: CHAOS - FunPlus Phoenix
Typ: CHAOS wygra mecz
Kurs: 2.12
Bukmacher: Lvbet
Analiza: FunPlus to team składający się z samych Duńczyków którzy w CSsie na najwyższym poziomie nie osiągneli jeszcze nic. Zespół jest po przebudowie, nie grają ze sobą jeszcze nawet miesiąca. CHAOS od 2018 roku regularnie przechodzi kwalifikacje do turniejów a i w samych turniejach potrafi się pokazać z dobrej strony. Phoenix uważam za ekipę o poziom słabszą od CHAOS'u, w oficjalnych rozgrywkach nie zarobili jeszcze ani grosza, dla porównania zespół ze stanów za różnego typu imprezy zainkasował już ponad 60 tysięcy dolarów. Rozumiem że może CHAOS ostatnio poprzegrywał kilka spotkań ale stawianie teamu z Danii za faworyta w tym spotkaniu uważam za małe nieporozumienie. Bardzo ciekawy kurs na to spotkanie oferuje nam bukmacher Lvbet, dziś stawiam na ogranie i doświadczenie. 

  100
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis stołowy - Rosja, Liga Pro
Godzina: 22:30
Spotkanie: Igor Smirnov - Stanislav Bychkov
Typ: Stanislav Bychkov
Kurs: 2.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Długo przyszło mi czekać na mój dzisiejszy typ dnia. Tym razem fajne zdarzenie wydaje mi się będzie miało miejsce ponownie w Pro Lidze. Mój faworyt Stanislav Bychkov podejmie rywala o znamiennym w polskim środowisku nazwisku Igora Smirnova. Dla obu to pierwszy mecz w bieżącej sesji. 21 godzin temu obaj gracze starli się ze sobą, górą był wówczas Igor ogrywając mojego faworyta 3-2, a Stasiek oddał prowadzenie 2-1. Wczoraj gracze stoczyli dwa pojedynki, oba pięciosetowe wygrali po jednym razie. Jasno widać, że forma obu Panów jest bardzo podobna, trzy mecze z rzędu zakończone wynikiem 3-2, a tu kurs na Bychkova 2.89. Nie wiem co tam jest grane, żadna kontuzja nie wchodzi w grę. Myślę, że Stanislav dobrze wejdzie w kolejną sesję i po takim kursie bez wahania gram w jego stronę, bo szanse są absolutnie fifty fifty. 

  189
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom