>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Nicaragua live
Chinandega - Juventus Managua, btts / yes, @1.90 (2:0 w 36min), stawka: 10j


edit
  
FT 4:0
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Nicaragua (2:00)
Diriangen - Walter Ferretti, Walter over 0.5 goals in 1st half, @3.00, stawka: 10j

Nicaragua (2:00)
Diriangen - Walter Ferretti, Walter Ferretti DNB, @4.00, stawka: 10j

Nicaragua (2:00)
Diriangen - Walter Ferretti, Walter Ferretti over 1.5 goals, @4.00, stawka: 10j


edit
  
  
  
w sumie wczoraj:
ss 40j
sw 30j
profit: -10j
w skrocie... żałuje że nie bylem na livie
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe rzeczy działy się z kursami w meczu Managuy z Esteli (Nikaragua), spotkanie śledziłem na live Fortuny. Managua jest liderem, Esteli jest na drugim miejscu. Przed meczem dość wyraźnym faworytem byli Managua. Managua strzelili jako pierwsi, pod koniec pierwszej połowy goście wyrównali na 1:1. I tu było pierwsze zaskoczenie- po pierwszej połowie faworytem i to dość wyraźnym byli goście. Na gospodarzy był kurs blisko 5,00. Najdziwniejsze rzeczy z kursami działy się jednak w okolicach 75 minuty kiedy to na gospodarzy można było złapać nawet 21,00 !! Potem była szybka korekta, ale i tak to wszystko było bardzo dziwne- w okolicach 80 minuty na gospodarzy dawali ok. 10,00, na remis 2,00, na gości 2,00. Dodam, że nie było żadnej czerwonej kartki... Nie oglądałem meczu, a jedynie spoglądałem na czat, statystyki itd. Esteli zapewne miało przewagę(więcej rzutów rożnych, z tego co widziałem częściej niebezpiecznie atakowali), ale mimo to kursy i tak były bardzo dziwne, bo jak często zdarza się, żeby lider grający u siebie, będący faworytem przed meczem w trakcie spotkania stał się bardzo dużym underdogiem(jeśli nie było czerwonej kartki)? Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1.

Wiem, że niektórzy grają dość ostro na live nawet te mało popularne ligi, więc może akurat moja relacja się komuś przyda przy typowaniu następnych spotkań czy to na live czy przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bobrujsk vs Gorodeja,  nie wiem kto ma tam strzelać, ale dla "emocji" :) dam x ht po 1,80    "dla sportu" :), bo guzik wiem o tej lidze. "paczac" po składach to Kulawi z Garbatymi...
PS 
za drobne ofc, poziom meczu bez komentarza... Przynajmniej do tej pory.
edit
Nic tam się nie działo ht, a ich "napastnicy" to ZBoWiD jakiś, to co on the paper wyczytałem o składach i zalukałem na live, to się o dziwo :) sprawdziło na boisku...
Edit
FT 0-1, obejrzałem to "cudo" i nie wiem jak tu mogła paść "aż"  1 bramka.... Brrrr....
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość


Belarus Premier League live
Belshina - Gorodeya, over 0.5 goals in 1st half, @2.00 (0:0 w 19min), stake: 10 units


edit
  
poziom niski jak w australii to fakt, ale takie czasy
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Belarus Premier League live
Belshina - Gorodeya, over 1.5 goals, @3.40 (0:0 HT), stake: 10 units


edit
  
FT 0:1 po pieknym strzale z rzutu wolnego (z za pola karnego)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
YUNOST-MINSK - SHAKHTER SOLIGORSK -1  1 1.60

Co do overów to bym nie ruszał albo jak trza to 3,5 po 1.40
albo 
minsk over 2,5 własne 1.60 
1,5 to raczej powinno wejsć po 1.20 

Nie namawiam do niczego to są play offy i wszystko moż esię zdażyć 
stan 3-1 dla minska 
Na 1 jest 1,45 tojak mają wygrać to tylko z handi -1 lepszy kurs a jak wygrają 1 to zwrocik ,bardziej się opłaca ,choć moż ebyć remis i dupa zimna 
Pozdrawiam

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Belarus live
Dinamo - Torpedo, btts / yes, @2.37 (0:0 w 11 min), stawka: 15j


edit
  
FT 2:0
o ile w pierwszej goscie cos probowali pograc, o tyle w drugiej grało tylko Dinamo. 
Spokojnie mogli ogarnac gola nr 3 czy tez nawet 4, ale skutecznosc...
3:0 dla buka dzis = -35j
buuuuuuuu 
 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 3 kwietnia 2020 16:18 przez arius

Belarus Premier League live
Belshina - Gorodeya, over 0.5 goals in 1st half, @2.00 (0:0 w 19min), stake: 10 units


edit
  
poziom niski jak w australii to fakt, ale takie czasy
Piętnaście lat oglądam Australię i takiej ch.... sobie nie przypominam :) gdyby nie bramka gości to można było się ciąć wszerz :) bez znieczulenia... A czasy takie, że Białoruś nr 1 :) jak ktoś chce piłkę obejrzeć... 
Edit
W aktualnym meczu w Mińsku przynajmniej gospodarze grają do przodu, a i bramka może być...  Na bezrybiu itd. :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
cytat z dnia 3 kwietnia 2020 18:35 przez qowalsky6

Piętnaście lat oglądam Australię i takiej ch.... sobie nie przypominam :) gdyby nie bramka gości to można było się ciąć wszerz :) bez znieczulenia... A czasy takie, że Białoruś nr 1 :) jak ktoś chce piłkę obejrzeć... 
Edit
W aktualnym meczu w Mińsku przynajmniej gospodarze grają do przodu, a i bramka może być...  Na bezrybiu itd. :)

:-D dobra troche przesadzilem, przyznaje ze w Australii wiecej overów, a co za tym idzie troche lepiej sie oglada. Z drugiej strony kazdy mecz jest inny a i w Australii czasem undery. Nie ma co narzekac... w drugim meczu juz 2:0 ;-). Zupelnie inaczej wyglada niz ten pierwszy dzisiejszy na bialorusi... cos jeszcze wcisna... oby goscie - mieli sete to wprost w bramkarza. pozdrawiam
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom