>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsafe - opinie

hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Temat ogólny o Betsafe zamknięty, więc napiszę tu. 
Czy ktoś miał okazję kontaktować się z supportem w ciągu ostatnich dwóch dni?
Wczoraj i dzisiaj czat niedostępny (wiem, że chwilowo może nie być dostępnego konsultanta, ale klikałem tam po 50 razy i nic), opcja oddzwonienia niedostępna, telefon podany na stronie milczy, proszą jedynie o kontakt mailowy, na maile nie odpowiadają mi od 15.01. 
A może jest na forum przedstawiciel firmy? Zapraszam do kontaktu.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Pomocy , Hilfe, Hilfe !!!

Nie grałem u nich z 5 lat - nowy soft pozwala live kliknąć zakład - potem na dole go odmulić a następnie dopiero wpisac kwotę i zatwierdzić . Ale wiem , że jest opcja innego ustawienia ekranu - czyli opcje zakładu beda po prawej stronie i mozna to wszystko zawierać szybciej jesli jakoś zmieni się ustawienia strony .....próbuje od godziny i nie ..umiem (no głupi jak but jestem) .

Czy ktos moze pomóc ??

Próbowałem na chat - nie działa stąd mój problem  
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Pewnie wchodzisz przez jakiegos linka z google i kieruje Cie na wersje mobilna - w adresie strony na poczatku usun literke "m" i powinno byc ok. Przy platnosci chyba nie zmienili adresu na nowy i przekierowuje na betsafe55, wystarczy ze zmienisz to na 57 i powinno byc ok - u mnie pomoglo. Buka polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 10 marca 2020 00:00 przez bmoranPewnie wchodzisz przez jakiegos linka z google i kieruje Cie na wersje mobilna - w adresie strony na poczatku usun literke "m" i powinno byc ok. Przy platnosci chyba nie zmienili adresu na nowy i przekierowuje na betsafe55, wystarczy ze zmienisz to na 57 i powinno byc ok - u mnie pomoglo. Buka polecam
Podziękował :)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Buka bardzo polecam. Ogólnie zależy za ile ktoś gra. Natomiast grając równolegle tutaj i w betsson stawkami 20zł-100zł praktycznie nie da się przegrać. Nie ma złodziejskiego podatku, co kilka zakładów dostajesz freebet na żywo który dodatkowo zwiększa ci szanse i wygrane oraz zawsze trzeba sprawdzać zakładkę promocje i tak jak w tym sezonie było z każdego weekendu skoków można było wyciągnąć kilkadziesiąt złotych bez żadnego ryzyka. Polecam dla graczy rekreacyjnych z całego serca.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie powinno być problemu. Chyba, że kupisz dom lub samochód i US zainteresuje się skąd masz pieniądze a np. jesteś bezrobotny.
 
M 0

majzelo

Użytkownik
Nie powinno być problemu. Chyba, że kupisz dom lub samochód i US zainteresuje się skąd masz pieniądze a np. jesteś bezrobotny.
To mnie trochę uspokoiles. Lepiej wypłacać co tydzień 10k przez okres 6 miesiecy czy jednorazowo 40k w miesiącu? I pytanko czy znasz kogoś albo sam miałeś jakieś problemy z nasza skarbówka?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To mnie trochę uspokoiles. Lepiej wypłacać co tydzień 10k przez okres 6 miesiecy czy jednorazowo 40k w miesiącu? I pytanko czy znasz kogoś albo sam miałeś jakieś problemy z nasza skarbówka?
Oficjalnie tego nikt nie napisz. Był u nas przypadek na forum i jest temat na forum. Ale gość "wpadł" przy okazji innej sprawy.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
To mnie trochę uspokoiles. Lepiej wypłacać co tydzień 10k przez okres 6 miesiecy czy jednorazowo 40k w miesiącu? I pytanko czy znasz kogoś albo sam miałeś jakieś problemy z nasza skarbówka?
Po 1 wielu myli US z GIIF, bo bank ewentualnie moze najpierw zawiadomic GIIF i transakcjach na kwote ponad ~ 15 tys euro (choc podobno PKO od 10) lub mniejsze transakcje skladajace sie w jakis logiczny ciag. No i za rok 2018 takich transakcji bylo 36 000 000. Czyli plus minus 1 na kazdego obywatela. No i GIIF w teorii wychwytuje takie podejrzane i kieruje je do US lub prokuratury. No ile tych transakacji do 100 tysiecy to oni raczej nie patrza bo i jak? Znaczy zobacza jak jest obcokrajowiec to bardziej podejrzane czy podobne przypadki. Czytalem ile potem bylo kontroli z tych zgloszen GIIF i ile osob mialo nieprzyjemnosci, ale to byly serio znikome liczby, a jesli to transakcje byly na miliony i podejrzane jak jakies gieldowe przekrety. Spij spokojnie ;)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Bukmacher jak bukmacher, ujdzie ale szału nie ma. Szkoda tylko że na wypłatę 200 złotych czekać trzeba dwa dni. W dzisiejszych czasach to trochę słabe 😕
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Hej,

Unikałem tej firmy jak ognia, ale skuszony bonusami postanowiłem zagrać. Pierwsza wpłata + bonus. Zagrana bundesliga po powrocie i pare zakładów live. Po kilku przegranych pojawił się nowy bonus 100% do 100euro od kolejnego depozyty. Wpłaciłem i od razu bonus. Zacząłem grac dalej to samo, czyli bundesligii + live. Zrobiło się 600 euro. To zlecam wypłatę. Czekam 2 dzień i to taki email:

Uprzejmie informuję, że Pana wypłata została anulowana, a wygrane wstrzymane w nawiązaniu do punktu 12.6.naszego regulaminu:
W przypadku pojawienia się dowodów lub uzasadnionych podejrzeń, że poszczególne zakłady wnoszone są w dowolnej Grze bez ponoszenia ryzyka (tj. użytkownik proporcjonalnie obstawia różne wyniki tego samego rozdania w ramach działania pozbawionego ryzyka), zakłady te nie będą się kwalifikować jako spełnienie wspomnianego wymogu obrotu sumą bonusu. Do zakładów bez ryzyka zalicza się na przykład jednoczesne obstawianie czerwonych i czarnych w ruletce oraz jednoczesne obstawianie gracza i bankiera w bakaracie. Wejście w zmowę z innymi graczami polegającą np. na tym, że jedna osoba stawia na gracza, a druga na bankiera, będzie skutkowało anulowaniem wniesionych zakładów, zamknięciem konta użytkownika biorącego udział w zmowie i możliwym przepadkiem wszystkich wpłaconych przez niego środków pieniężnych.

Informuję również, że nie będzie Pan miał możliwości otrzymywania bonusów w naszym serwisie.

Patrzę w swoje konto zagranych około 60 zakładów. Raz zdarzyło się, że zagrałem 2 zakłady pod rząd wpierw na jedną drużynę po chwili na 2. Wynikało to z pomyłkowo zagranego zakładu za 1 razem. Przy czym kursy 1.9 i 1.8, więc żaden zysk tylko strata dla mnie.
Oczywiście rozmowa na czacie i przekazujemy reklamacje do działu, odpiszemy wkrótce. Wkrótce trwa już 6 dzień...
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja w ich klonie (Betssonie) dostawałem bonusy nawet po 2 tys zł. Po to by je obrócić grałem zakłady przeciwstawne (gram praktycznie tylko kosza) raz na jedną raz na drugą drużynę i nigdy się do tego nie przyczepili.
 
Do góry Bottom