>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 6

Status
Zamknięty.
paga 28K

paga

Użytkownik
Przecież to proste jak budowa cepa. Cisza jest bo nie mają zamiaru szukać kolejnego miasta. Ktoś dostanie w łapsko to ich wpuści nawet do swojej posiadłości. To Polska, ktoś chyba o tym zapomina. Gala się bankowo odbędzie.

PS. LVbet, takiego gówna z kursami to ja nie widziałem przez 18 lat mojego grania u buka.

Totolotek już bez zdarzeń. Chyba komuś to przeszkadzało. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Rafonix - Gola over 0.5 rundy @2.05 1xbet
ZUSJE - linkiewicz over 0.5 rundy @1.77 1xbet
Wedlug mnie Promocje. Rundy krótkie. Żaden z zawodników nie ma takiej przewagi żeby w eskpresowym tempie znokautować rywala. 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Jedna rzecz o której wszyscy zapominają- gala miała się odbyć w Częstochowie przy dużej publice a warto dodać że to chyba jedyne miejsce przychylne Marcinowi Najmanowi (stamtąd pochodzi i organizował tam pare eventów). Tutaj mamy gale w studio i to niewiadomo jakim a to zmienia postać rzeczy zdecydowanie jeśli chodzi o takich showmenów jak Kasjusz czy nawet Marta Linkiewicz gdzie ktoś wspomniał że ma obycie z klatką bo walczyła 2 razy- to nie bedzie miało znaczenia bo wobec braku publiki atmosfera będzie jak na sparingach a to bardzo duży handicap w strone niedoświadczonych zawodników. Nie chce siać teorii spiskowych ale wydaje mi się że wygra wielu tz underdogów (no poza tym kursem co jest 1,05- tam na 100% Kuba tego nie przegra choćby nie wiem co). Więc ja krótko bo nie ma sensu się powtarzać i przedstawiać uczestników gali:
- gram przeciwko Linkiewicz bo uważam że to będzie zupełnie inna osoba niż z walki z Godlewska i tam jednak kilogramy zrobiły swoje (tak wiem że to dobrze że schudła ale jeśli chodzi o walke to niekoniecznie) a to różnica aż 15 kg (!). Do tego Zusje podobno naprawde mocno kopie i tak jak wspomniałem wyżej- atmosfera jak na sparingach działa na jej korzyść.
- gram przeciwko Kasjuszowi gdzie oczywiście mam świadomość że on boksować umie ale znowu ten argument showmena + Rataj jest naprawde wysportowany i z pewnością silniejszy a Kasjo dawał sie sprowadzac do parteru nawet Adrianowi Polakowi lżejszemu o bodaj 20 kg.
- gram przeciwko Najmanowi bo tak jak wspomniałem, on ma gadane i miałby publike po swojej stronie a nie ma- pare lat temu ośmieszył sie już z podobnym gościem do Besti- Burneiką a teraz jest coraz starszy i wygrana z Bonusem nie miała wiekszego znaczenia. 110 kg na wadze- dla mnie oznacza to że Najman praktycznie nie trenował. 
- gram też przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu bo po prostu on nie umie nic,fakt że jest bardziej doświadczony widziałem jego walki gdzie ma rekord bodajże 3 wygrane i 7 porażek (łącznie z k1) i jak sam mówi w wywiadach, nie ma zamiaru walczyć w parterze bo nie czuje się tam pewnie (Tańcula ćwiczył między innymi w Shark Team w Łodzi pod batutą Zaborowskiego, znanego trenera) i chce rozstrzygnąć walkę w stójce a że to dwóch byków to zdecyduje jeden strzał i walka 50/50 moim zdaniem.
- Gola ma gigantyczną przewagę warunków fizycznych ale Rafonix jakiś czas już ćwiczy to nie wydaje mi się żeby dał się skończyc zwłaszcza że Gola nie umie się bić i jego ciosy nic nie ważą, on wygrywał z bonusem ale na punkty to jest wyczynem...

Zusje @3,50 Unibet
Maciej Rataj @4,35 Betsson
Piotr Piechowiak @2,01 Betsson
Arkadiusz Tancula @4,10 Betsson
Gola-Rafonix: over 0,5 @2,05 1xbet


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA


W starciu dwóch raperów, Cypisa i Qbika, faworyzuję tego drugiego, głównie dzięki typowaniu Mateusza Kaniowskiego. Przyjrzałem się przygotowaniom obu zawodników, na wadze Cypis co prawda cięższy ale i tak moim zdaniem obskoczy tutaj [CUT] – chłop sam mówi, że to dla niego jednorazowa przygoda, więc według mnie szczerze mówiąc to zależy mu tylko na tym, by kasa się zgadzała. Nie ma co się jakoś mocno tutaj rozpisywać, stawiam na Qbika – chłopak ma trochę pojęcia, widać że jest pewny siebie i musiałby zostać znokautowany żeby to przegrać. Cypis na 95% nie ma takiego uderzenia, by to skończyć w taki sposób.

Cypis – Qbik 1.60   

Nie jestem fanem Marcina Najmana, nigdy nie byłem, jest to dla mnie słaby pięściarz, który do wszystkich walk doszedł głównie trash talkiem i szczerze wierzę w to, że Piotrek Piechowiak przejedzie się dzisiaj po nim. Najman mnóstwo kontuzji, znając życie to i dzisiejszą przegraną będzie tłumaczył jakimś urazem. Analogia do Burneiki – Litwin w ogóle się do walki z „El Testosteronem” nie przygotowywał, a i tak nie dał sobie większej krzywdy w tamtym starciu zrobić. Myślę, że „Bestia” jest mocno nastawiony na parter, to nie Bonus, Najman przed tamtą walką dużo gadał, teraz cisza. Moim zdaniem nie ma większych szans, bo jak Piechowiak położy to Marcinek już na pewno nie wstanie na nogi. Kurs to jedna z największych promocji w tym roku moim zdaniem, obym się nie mylił ????

Piotr Piechowiak – Marcin Najman 2.08   
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czy ja dobrze widze, ze dzisiaj skonczeni idioci z LVbet wylaczyli widok oferty bukmacherskiej i zeby cokolwiek zobaczyc to trzeba sie zalogowac na swoje konto? "W tę sobotę oferta jest widoczna jedynie dla zalogowanych użytkowników". To chyba jest spowodowane Fame MMA. Oni naprawde mysla, ze ta gala jest taka super elo kozak i ze kazdy bedzie sobie robil u nich konto zeby tylko moc zobaczyc jakie wystawili kursy na gale? Dawno takiej zenady nie widzialem u zadnego bukmachera. A nie sorki wczoraj widzialem podobna zenade tez u nich na stronie jak jeszcze mozna bylo kursy zobaczyc na walki H2H po kursach 1.5 - 1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
cytat z dnia 28 marca 2020 17:18 przez ranczo0123Czy ja dobrze widze, ze dzisiaj skonczeni idioci z LVbet wylaczyli widok oferty bukmacherskiej i zeby cokolwiek zobaczyc to trzeba sie zalogowac na swoje konto? "W tę sobotę oferta jest widoczna jedynie dla zalogowanych użytkowników". To chyba jest spowodowane Fame MMA. Oni naprawde mysla, ze ta gala jest taka super elo kozak i ze kazdy bedzie sobie robil u nich konto zeby tylko moc zobaczyc jakie wystawili kursy na gale? Dawno takiej zenady nie widzialem u zadnego bukmachera. A nie sorki wczoraj widzialem podobna zenade tez u nich na stronie jak jeszcze mozna bylo kursy zobaczyc na walki H2H po kursach 1.5 - 1.5.
Dokładnie. Wyłączyli zaraz po 15 jak się ważenie rozpoczęło. Ale to jest chamstwo już totalne, mi tam by było strach dane z dowodu zostawiać złodziejom ale to nawet nie o to chodzi. Ciężko ogólnie to ogarnąć na zdrowy łeb czemu robią takie cyrki, mogą się czuć co najmniej od tygodnia jako główny monopolista na takie wielkie wydarzenie w sensie zainteresowaniem młodzieży zwłaszcza w takim bezruchu w jakim obecnie stoi bukmacherka a robią sobie konkretną antyreklamę którą i tak już dawno mieli chu....ą, ale to jest przegięcia nawet dla Seby co tam wpłaci tylko dzisiaj 20 złoty żeby obstawić swojego idola. Totolotek z resztą nie lepszy, najlepszy bet - walkę kobiet dali na parę minut i usunęli a później się pozbyli całej oferty. Pzbuk miał spoko kursy jak w necie to nie było żalu jak robiłem triple, ale to kwestia na 3-4 stówki i koniec grania, a specjalnie tam założyłem konto, jeszcze bym dograł parę rzeczy to z kolei nie działa stronka od północy. PL rynek w całej okazałości.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Mógłby ktoś wstawić zdjęcia tych kursów ? Nie mam konta w LV BET  a nie chce mi się wierzyć w kursy 1,5 - 1,5. W historii mojego grania nigdy czegoś takiego nie widziałem.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 marca 2020 17:56 przez kriksusMógłby ktoś wstawić zdjęcia tych kursów ? Nie mam konta w LV BET  a nie chce mi się wierzyć w kursy 1,5 - 1,5. W historii mojego grania nigdy czegoś takiego nie widziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 28 marca 2020 17:18 przez ranczo0123Czy ja dobrze widze, ze dzisiaj skonczeni idioci z LVbet wylaczyli widok oferty bukmacherskiej i zeby cokolwiek zobaczyc to trzeba sie zalogowac na swoje konto?

Każdy orze jak może... :) Hahahahaha.... :) Jakich my czasów dożyliśmy, że w sobotę pod koniec marca kiedy by normalnie trwały setki meczy ligowych i czekalibyśmy na LM i LE, a myślami byli przy Euro; JEDYNYM wydarzeniem komentowanym szeroko na forum jest prowincjonalna gala z Częstochowy...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Skoro LV BET/Noblebet jako jedyni wystawili kursy na to zdarzenie to robią co chcą... Nie wiem... Może się dogadali z innymi bukami, że tylko oni mogą wystawić kursy... Generalnie dziwna sprawa... Ja się dotąd nie spotkałem z sytuacją, że tylko jeden buk wystawia na coś kursy (nie mówią o kompletnych niszach typu U15 z Burgundii )... Cała sprawa trochę dziwna, że są patronem tych rozgrywek i jedyni wystawiają ofertę... Może inne buki się bały ruszać tego...

No, ale cóż jak ktoś jest uzależniony od hazardu powinien iść na terapię... Bo jak nie ma czego grać to się po prostu nie gra, a jak jest przymus grania to znaczy, że jesteśmy uzależnieni... Koniec. Kropka. A buki będą teraz się trzymały wszystkiego byle wyjść na swoje...
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Dla mnie to kolejny numer żeby jak najwięcej nabić PPV. Nie ma szans żeby ktokolwiek blokował wyjścia z hotelu bo pozwy by poszły aż miło.

Zawodnicy i organizatorzy są już na miejscu. Gala się odbędzie. Dobra reklama poszła. 

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom