>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.03.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na wtorek - 24. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Myanmar: National League
Godzina: 10:30
Spotkanie: Shan Utd - Southern Myanmar
Typ: handicap 0:2 - 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: STS
Analiza:
Oferta z dnia na dzień coraz bardziej uboga, więc dzisiaj wędrujemy już daleko w egzotykę.
Pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy jest to, że jest to dziesiąta kolejka a gospodarze grają dopiero pierwszy mecz u siebie. Wszystkie pozostałe były na wyjeździe. 
Gospodarze to mistrz z zeszłego sezonu. Nie przegrali oni wtedy żadnego spotkania. Wygrali zdecydowaną większość spotkań na własnym terenie często strzelając sporo bramek słabszym drużynom. Goście natomiast byli drużyną bardziej z dołu tabeli. W dodatku w zeszłym sezonie byli najgorzej grającą drużyną na wyjazdach. W 11 spotkaniach zdobyli tylko 5 punktów. 
Uważam, że gospodarze będą chcieli z tupetem wejść w sezon u siebie i dosyć łatwo się rozprawią z drużyną, która nie jest specjalnym wyzwaniem dla nich, jeżeli chcą bronić tytułu. Myślę, że można grać tutaj również overy bramkowe jeśli ktoś jest chętny.

 [zwrot]  zwrot
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mjanma
​Godzina: 10:30Spotkanie: Shan Utd - Southern MyanmarTyp: Southern strzelą  Kurs: 1.80Bukmacher: Etoto Analiza:
Przed nami jeden z dwóch pojedynków w Mjanma. Zapraszam na mecz pomiędzy Shan United i Southern Myanmar. Faworytem w tym meczu są gospodarze, jednak według mnie nie do końca można przekreślić szanse Southern. Southern choć pod względem punktowym nie wygada najlepiej, bowiem znajdziemy ich na przedostatnim miejscu w tabeli, to pod względem golowym radzą sobie już całkiem nieźle. Warto zaznaczyć, że pod względem zdobytych goli Southern to drużyna z czwartym najlepszym wynikiem w lidze. Jak do tej pory strzelili 14 bramek. Shan United jest w niezłej formie ale mają też swoje problemu w defensywie i patrząc na zespoły z TOP'u są zdecydowanie zespółem z jednym z gorszych rezultatów pod względem defensywym. Mam nadzieję, że goście powalczą w tym starciu conajmniej o gola. 

 [zwrot] zwrot
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: CS:GO - ESL Pro League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Natus Vincere - Fnatic
Typ: powyżej 24,5 rund (pierwsza mapa)
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to spotkanie jednych z najlepszych obecnie drużyn. Lekkim faworytem u bukmacherów są gracze Natus Vincere, dla mnie ten mecz to typowe no bet i nie widzę tu faworyta. W związku z tym polecam grać wszelkiego rodzaju overy rundowe. Oglądałem mecz Natus Vincere z forZe i mieli oni mnóstwo szczęścia, że wygrali tamto spotkanie 2:1, bo było bardzo blisko, a by przegrali 0:2. Pierwszą mapę przegrali 12:16, w drugiej mieli ogromne problemy, ale jakoś zdołali ją wygrać po dogrywce 19:17. Nie było widać w nich tej mocy jaką prezentowali w półfinale i finale w Katowicach. Wcześniej natus Vincere niespodziewanie przegrali 0:2 z BIG, więc wygląda na to, że stracili formę. Jeśli chodzi o Fnatic, to wiadomo, że od lat jest to bardzo mocna ekipa, choć w meczu z North się męczyli, bo wygrali 2:1, wcześniej łatwo pokonali 2:0 Complexity Gaming. Dla mnie to spotkanie to typowe 50 na 50 i spodziewam się zaciętego meczu. Sądzę, że początek spotkania również będzie zacięty, stąd mój typ na powyżej 24,5 rund na pierwszej mapie. Kurs jest niski, ale trudno mi sobie wyobrazić wynik 16:8 lub niższy dla którejś z ekip.

  42
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Białoruś 
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nemen Grodno-Shaktyor Soligorsk 
Typ: Nemen Grodno 
Kurs: 2,53
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Biorę dzisiaj bo jutro ciężko będzie przy takiej ofercie chętnych sporo będzie. Oprócz Birmy i Tadżykistanu tylko wirtualne zostają. Ostatnie 7 decydujące spotkanie o tym kto zagra w finale z zespołem Junost Mińsk. Gracze z Mińska już  od 19 czekają na swojego rywala po zwycięstwie 4-1 W półfinałowe rywalizacji z Dinamo Molodeczno. W drugim półfinale potrzeba aż 7 spotkań aby wyłonić wokalistę. Teraz na fali Grodno, które było pod ścianą i potrzebowalo zwycięstwa, aby przedłużyć nadzieję.  Soligorsk nie wykorzystał szansy na swoim lodzie i po niedzielnej  porażce 1:2 po dogrywce zrobiło się 3-3. Myślę że obrońca tytułu wykorzysta szansę i po ciężkim boju zamelduje się w finale. Własny lód nie był dotychczas atutem obu drużyn w rywalizacji półfinałowej jednak teraz myślę że to będzie kluczem do finalu

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Myanmar - National League
Godzina: 10:30
Spotkanie: Magwe - Yangon Utd
Typ: Yangon wygra handi azjan - 1
Kurs: 1.48
Bukmacher: lvbet
Magwe jest gospodarzem na papierze, faktycznie mecz rozgrywany na boisku Yangon. Magwe na 8 miejscu, Yangon na 3 pozycji. Yangon po zawieszeniu Pucharu AFC może w pełni skoncentrować sie na lidze krajowej. W h2h Yangon wygral u siebie trzy z cztetech spotkań z Magwe, w tym 5:0 i 6:1. W przypadku wygranej Yangon jedną bramką mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Spotkanie towarzyskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: Saturn Ramienskoje - Sachalin Jużnosachalińsk
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
No cóż zostaje grać to co jest. Spotkanie towarzyskie dwóch rosyjskich zespołów, które na co dzień grają na tym samym szczeblu rozgrywek ale w różnych grupach. Saturn gra w grupie centralnej, w której jest 14 zespołów i zajmuje 10 pozycję w lidze. Sachalin z kolei występuje w grupie wschodniej, w której jest 6 zespołów i zajmuje 2 pozycję. Co tutaj więcej napisać. W mojej opinii zespołem mocniejszym kadrowo i bardziej doświadczonym jest zespół z Sachalina ale Saturn z kolei szybciej wystartował z okresem przygotowawczym, ma rozegranych dużo więcej sparingów i jest na ciut innym etapie przygotowań. Próbuję tutaj zatem pograć na remis, bo wydaje mi się, że szanse obu zespołów się wyrównują i jest tutaj duża szansa właśnie na remis. Zobaczymy. Normalnie oczywiście wogóle bym tego spotkania nie grał ale z braku laku trzeba brać to co jest ;) 

  100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Białoruś 
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nemen Grodno-Shaktyor Soligorsk 
Typ: Nemen Grodno / +4,5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na ostanie spotkanie półfinałowe. Mamy remis 3-3. Zespół z Grodna zdołał wygrać w delegacji przy stanie serii 3-2. Udało im się strzelić zwycięską bramkę w dogrywce. Dziś są lekkim faworytem. Co ciekawe ostatnie dwa mecze u siebie przegrali nie stzrelając żadnego gola - dziś czas to przerwać. Ani Soligorsk, Ani Nemen nie mają nic do stracenia i każdy gol strzelony przez jednych będzie oddalał szanse drugich na grę w finale. A tam czeka obrońca tytułu Yunost - które już od dawna uporało się ze swoim rywalem wygrywając 4-1. Grodno, to zwycięzca rundy zasadniczej. następnie w rundzie zwycięzsców ustapili miejsca Yunost, ale jeśli chodzi o grę meczów domowych to byli najlepsi. Liczę, że dziś to potwierdzą.

  100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Koszykówka - Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Khod.Mertvetsy Volgograd - Monstar Volgograd
Typ: powyżej 139 punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza: Kolejny mecz niższej ligi rosyjskiej. W dotychczasowych meczach bardzo często jest pokrywany over minimum 150 punktów, cała liga wydaje się overowa, ale zdarzają się pojedyncze przypadki, które sam bukmacher poniekąd wyróżnia, dając niskie progi punktowe. Dzisiejszy mecz ma stosunkowo niski próg punktowy, ale to i tak wyżej niż np. próg w innym meczu ligi, gdzie jest do obstawienia "zaledwie" 123 punkty.  Sytuacja kadrowa obu tych drużyn praktycznie idealna. Khod.Mertvetsy Volgograd jest wskazywany tutaj jako zdecydowany zwycięzca, bo kursu na nich nie ma, a na gości i remis 40/40. Myślę, że 80% overwa powinni wbić gospodarze, a te 30-50 punktów gości także powinno się pojawić.

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Hokej Białoruś 
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nemen Grodno- Szachtior Soligorsk
Typ:  Szachtior Soligorsk
Kurs: 2,55
Bukmacher: forbet
Analiza:
Ostatni mecz półfinałowy między obiema drużynami. Do tej pory w tej rywalizacji mamy remis 3:3. Trzeba przyznać, że znacznie lepiej w tej rywalizacji wygląda zespół z Soligorska, który wygrał w tym półfinale swoje mecze bardzo pewnie, bo 3:0, 4:0 i 4:0. Grodno nie zachwyca, w ostatnim meczu w niedzielę w Soligorsku gospodarze już powinni zapewnić sobie awans do finału, ale tylko oni wiedzą jak tego nie zrobili. Prowadzili, mieli znacznie więcej strzałow, bo aż 35:16, a mimo to dali się zaskoczyć w dogrywce i goście doprowadzili do decydującego starcia. Dwa starcia przegrane w dogrywce na pewno dadzą dużo do myślenia i Soligorsk ten mecz będzie chciał rostrzygnąć w regulaminowym czasie. Stawką jest finał, także raczej nie zobaczymy jakiejś strzelaniny, ale myślę, że Soligorsk nas nie zawiedzie i awansuje do finału.

  155
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Białoruś 
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nemen Grodno-Shaktyor Soligorsk 
Typ: Nemen Grodno / -5,5 goli w spotkaniu
Kurs: 3.45
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Coś mało łaskawe dla mnie te egzotyczne ligi o których nie mam bladego pojęcia poza zgłębieniem statystyk. Dzisiaj próbuję szczęścia w hokeju białoruskim. Decydujący mecz (3-3 w serii do 4 wygranych). Jak do tej pory własny parkiet wcale nie był pomocny. Uważam, że w dzisiejszym meczu będzie inaczej, ponieważ morale na pewno są po stronie plusów Nemena. Wrócili z bardzo dalekiej podróży, ponieważ odwrócili losy rywalizacji w poprzednim meczu wyjazdowym i po "heroicznej" walce wyrwali zwycięstwo po dogrywce Soligorskowi. Po ich stronie jest też większe doświadczenie, bo przed rokiem walczyli w finale. Jako ciekawostka, rok temu również na tym etapie rywalizowali z Shaktyorem i... wygrali serię 4:3. Liczę, że sytuacja się powtórzy. Under bramkowy, bo podejrzewam, że przez długi okres meczu mogą to być tzw "szachy". Mecz o wszystko więc nie liczę, żeby któraś drużyna się jakoś specjalnie otworzyła. Będzie to wyrównany mecz, który najprawdopodobniej rozstrzygnie różnica 1, może dwóch bramek. Powodzenia

  100
 
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej Białoruś 
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nemen Grodno-Shaktyor Soligorsk 
Typ: Poniżej 4.5 goli włącznie z dogrywką i karnymi
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mój dzisiejszy typ dnia pochodzi z białoruskiej ligi hokeja na lodzie. Jest to moim zdaniem najciekawszy zdarzenie sportowe dzisiejszego dnia, co niewątpliwie widać na forum, gdzie ilość typów na to spotkanie jest porażająca, co jasno pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się to starcie. Decydujące starcie w walce o wielki finał. Emocje sięgają zenitu.
W tym półfinale na sześć pojedynków czterokrotnie padła liczba bramek poniżej mojej dzisiejszej linii. Stawka rośnie, dziś starcie po którym poznamy drugiego finalistę. Uważam, że ogromnie wysoka stawka sprawi, iż obie ekipy będą bardzo mocno skupione od pierwszego gwizdka. Myślę, że zarówno dla jednych, jak i drugich najmniejsza ilość własnych błędów będzie priorytetem, co spowoduje dość zamknięty i co za tym idzie underowy mecz. Kurs jest całkiem niezły biorąc pod uwagę fakt,  że liga białoruska nie jest najbardziej ofensywnę ligą hokejową na świecie, a waga tego meczu utwierdza mnie w moim zdaniu.

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - CS: ESL Pro League - Season 11
Godzina: 22:20
Spotkanie: Ninjas in Pyjamas - ENCE
Typ: Ninjas in Pyjamas
Kurs: 1.46
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Dziś rano zostały odwołane rozgrywki piłki nożnej nawet w Myanmar. Za chwilę już na prawdę na całym świecie zostaną zawieszone rozgrywki. Ale teraz nie pora na to, przejdźmy do typu. Wybrałem na dzisiejszy wieczór rozgrywki z e-sportu, ponieważ są to obecnie najpewniejsze rozgrywki, które nie zostaną odwołane. Dziś 5 kolejka spotkań w Counter Strike'a. Obecny lider w grupie A, czyli drużyna Ninjas in Pyjamas zmierzy się z ostatnią ekipą - ENCE. Ninjas in Pyjamas w obecnym sezonie ESL Pro League odnieśli 3 zwycięstwa i 1 porażkę. Z kolei ich przeciwnicy ostatnimi czasy nie przywykli do wygrywania. W ESL Pro League rozegrali 4 mecze i wszystkie przegrali oraz udało się im wygrać na zaledwie 3 mapach. Licząc wszystkie rozgrywki to notują oni serię 9 porażek z rzędu. Tylko ze względu na tą serię nie daję zwycięstwa Ninjas in Pyjamas 2:0, bowiem jedną mapę ekipa z ENCE może ugrać, ale będzie to wszystko na co będzie ich stać dzisiejszego wieczoru. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom