>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

#zostańwdomu z forum.bukmacherskie.com

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi





Jak dobrze wiemy w Polsce jak i na całym świecie jest promowanie akcji #zostańwdomu.
Również jako Forum Bukmacherskie dołączam się do tej akcji i działań.
Dlatego postanowiliśmy założyć temat aby dowiedzieć się jak wy spędzacie ten czas.


Zapraszamy zatem do chwalenia się. Wszystkie chwyty dozwolone - zdjęcia, filmiki, opisy!
Let's go...
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaato jest krzyk rozpaczy jak patrze na oferte!!!!!!!!!!!!!!!! a tak na powaznie Amazon prime pl smieszne 3 euro na miesiac i dobry serial Czlowiek z wysokiego zamku polecam na CDA za fri super serial kryminalny Most nad Sundem skandynawski klimat i oczywiscie zadnej pier....................... telewizji bo tam coronavirus juz nawet piksele atakuje RMF MAXX  tylko
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
U mnie w pracy pełne wydobycie, natomiast gdy przychodzi weekend to jest ostatnio spędzanie czasu przed xbox360, którego odkurzyłem z starszych gier.
Oprócz tego seriale, filmy czy FM 2020
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
miałem wrócić z podawaniem typów ... ale ekspertem w e-sporcie nie jestem więc nie ma sensu.. 

poleci ktoś dobry film sci fi najlepiej z obcą cwyilizacją w tle?
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 24 marca 2020 16:30 przez piatddzmiałem wrócić z podawaniem typów ... ale ekspertem w e-sporcie nie jestem więc nie ma sensu.. 

poleci ktoś dobry film sci fi najlepiej z obcą cwyilizacją w tle?
serial Expanse polecam
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Może kupię jakieś książki Kinga ewentualnie Ludluma , zresztą sporo jest fajnych pisarzy . Ostatnio kupiłem piłę do pilarki Globusa . Może jakiś mebelek się zrobi . Muszę z synem coś zaprojektować .
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 24 marca 2020 17:39 przez malyenter1Może kupię jakieś książki Kinga ewentualnie Ludluma , zresztą sporo jest fajnych pisarzy . Ostatnio kupiłem piłę do pilarki Globusa . Może jakiś mebelek się zrobi . Muszę z synem coś zaprojektować .
np nie duzy ale zaj...... barek na okowite projekt bedzie ok to nawet zlecenie dostaniesz kolor braz 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polecam English Game o początkach futbolu w Anglii, świetny serial o pasji, poświęceniu szczególnie w aktualnej sytuacji, gdzie większość wydarzeń jest odwołanych fajnie zobaczyć jak to wszystko startowało i ile przez te ponad 100 lat się zmieniło, szczerze polecam

https://www.youtube.com/watch?v=omiyoZen1qk
 
Do góry Bottom