>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
WSW - SYDNEY
Typ X kurs 3.60 Unibet 1j       

Typuje jutro remis. Jako że są to Derby, zespoły te mają ciekawa historie wcześniejszych spotkań. Mowa tu o ostatnich pięciu sezonach w których jeden mecz w sezonie kończył się zawsze remisem. Do podtrzymania tego schematu jutro idealnie brakuje X. 
Tak też próbuje grać. 

Pozdrawiam 
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derby, tu macie składy. Blues Sky w optymalnym, WSW bez Schweglera i Mullera. Dla mnie to są osłabienia. Skłonny jestem (tak jak wcześniej zapowiadałem) pójść w stronę gości. Dla Coricy też ważny mecz, a on podchodzi do tego spotkania ambicjonalnie...
https://www.sydneyfc.com/match/western-sydney-wanderers-fc-v-sydney-fc-a-league-21-03-2020/2024062#!/lineups
live
Le Fondre, 35 min. I 0-1 :) choć poziom nie porywa...
Edit
przypadkowy gol dla WSW i 1-1 choć trzeba przyznać, że się starali...
dnb na gości po @ 1,7  [zwrot] za miedziaka, bo nie sądzę aby przegrali ten mecz...
Edit
FT 1-1, wynik w miarę "sprawiedliwy",  Wędrowcy starali się wyrównać i choć gol przypadkowy, to na niego zasłużyli... 
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam jak derby i w tych trudnych czasach , czyli mecz bez kibiców to ja zagram 
x i obie nie strzela @15 
rzuty rożne under [email protected]
kartki under [email protected]
co w sumie daje ako@44   
uważam , że będziemy świadkami nudnego meczu statystyki też trochę na to wskazują , ale mecz będę oglądał i jeżeli będzie się działo to zagram coś na live Pzdr i zielonosci wszystkim i zdrowia w tych zwariowanych czasach .
Niestety Le Fondre sprowadził mnie na ziemię , zobaczymy co dalej WSW powinno coś trafić to spróbuje remisu w całym meczu.
Kierunek był słuszny i z kartkami i z rogami tylko te bramki , dobrze , że na live remis pograny to coś tam wpadło .
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 23:54 przez larkspurWSW - SYDNEY
Typ X kurs 3.60 Unibet 1j       

Typuje jutro remis. Jako że są to Derby, zespoły te mają ciekawa historie wcześniejszych spotkań. Mowa tu o ostatnich pięciu sezonach w których jeden mecz w sezonie kończył się zawsze remisem. Do podtrzymania tego schematu jutro idealnie brakuje X. 
Tak też próbuje grać. 

Pozdrawiam 

A więc 1:1 FT. Oglądałem sobie cały mecz na eleven. Naprawdę chyba widać że mają między sobą jakiś schemacik i konsekwentnie grają według niego. Dwa zespoły z Sydney więc w pewien sposób może są dogadani. 
Ewidentny mecz na remis. Pierwsza połowa zdecydowanie lepsza, szybsza i gol dla Sydney. Druga zaś połowa ciężka, wolna bez większego porywu. Gołym okiem widać było że goście odpuścili i WSW prowadzili grę, byli dłużej przy piłce. Gol na 1:1 bardzo przypadkowy ale wpadł więc chyba tak miało być. 

Pozdrawiam 
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jutrzejszy (konkursowy) mecz Perth - WU niestety został przełożony - no to FFA zrobiła dobrze dla TV przekładając spotkanie z dziś na poniedziałek :|

Pozostaje Jets - City

Tutaj gram na gości.

2 - @2,35   
ov3,5 - @2,35   

Obywatele cały czas walczą o top 2... i ciekawe czy mają gdzieś z tyłu głowy, nadzieje na top 1? Żeby nadal walczyć takie mecze muszą wygrywać. I z odrzutowcami powinno się udać zdobyć 3 pkty. Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa, i można liczyć na ov/bts - jednak kursy nie są za fajne - stąd celowanie w wysoki ov, który jest do osiągnięcia, jak oba zespoły się dostatecznie zepną.

Oczywiście stawki minimalne.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
NEWCASTLE JETS - MELBOURNE CITY
Typ over 2.5 gola kurs 1.60 Unibet 1j       

Gram sobie jutro najprostszy bet z możliwych. Wziąłem sobie pod lupe ostatnie 15 ligowych meczy między nimi i aż w 14 pokrywal się over 2,5. 
Jets po ostatniej porażce 1:0 z Roar można powiedzieć że grają już o pietruszke i jak to powiedział komentator z Eleven są już na wakacjach. Jeśli chodzi o Melbourne spróbują jeszcze gonić Sydney na pewno. Ostatni mecz z Central Coast bardzo przyjemny dla oka, sporo bramek. 
Liczę na otwarte spotkanie i kilka goli biorąc pod uwagę to co wyżej. 

Pozdrawiam 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jets - MC 2:1 (3-9 RR)

MC DNB, @1,67 Unibet
  
MC lub remis + powyżej 1,5 gola + powyżej 8,5 RR, @2,15 Unibet  

Przez obecną sytuację obstawianie zeszło na dalszy plan, niektórzy jeszcze grają, ale ciężko wyrokować jak dana drużyna podejdzie do meczu, spotkania bez publiczności też nie wpływają na zaangażowanie. Dzisiaj jedno spotkanie w Australii, do Newcastle przyjeżdża vicelider z Melbourne. Gospodarze raczej bez szans na PO, ale oczywiście niczego tu nie można przewidzieć, goście jeżeli chcą zachować miejsce w TOP2 muszą spróbować tu zapunktować, liczę, że wywiozą komplet punktów, jednak próbuję bezpieczniejszej opcji ze zwrotem w przypadku remisu właśnie ze względu na sytuację związaną z koronawirusem. Dodatkowo postanowiłem zagrać combo, które wydaje się (oczywiście czysto teoretycznie) mega bezpieczne, a mianowicie, że City nie przegra, w meczu będą przynajmniej 2 gole oraz 9 rzutów rożnych, patrząc na statystyki ich ostatnich 5 bezpośrednich pojedynków to w 4 taki zestaw wszedłby z nawiązką.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +118
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Kolega wyżej napisał, że będzie 0:1.
Oby nie bo poszedłem w overy.
bts i over2,5 - 1,71 za miedziaka.
over 3,5 - 2,48 za pół miedziaka i za ćwierć 4,5 - 4,4.
Wszystko na fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs City 
Boss Jetsow zapowiadał rotacje w składzie Jets, ale grają najmocniejszym :) wynik na razie 2-1, ale coś może jeszcze wpadnie? Maclaren walczy o "złotego buta", no dobrze over 3,5 po @ 2,0   za drobne pobieram...
Edit
Malkontenci poziomu A-league nie narzekajcie, aż takiej tragedii nie ma :) 
edit ft 2-1, Jetsi grając o pietruszkę wygrali sobie z City, to jest czas "dziwnych" wyników w lidze od zawsze (plus virus ofc), były bramki, niewykorzystane okazje, szkoda, że nie padł 4 gol... Drobne na minus... Overovcom/btsowcom graty!
highlights
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-melbourne-city-hyundai-a-league-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 23 marca 2020 11:13 przez qowalsky6Jets vs City 

Edit
Malkontenci poziomu A-league nie narzekajcie, aż takiej tragedii nie ma :) 
W porównaniu do poprzedniego meczu Melbourne to różnica kolosalna zwłaszcza patrząc na sytuację w tabeli
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 23 marca 2020 11:17 przez jozzy22

W porównaniu do poprzedniego meczu Melbourne to różnica kolosalna zwłaszcza patrząc na sytuację w tabeli
No ale z kim tak wysoko wygrali? Z Rozbitkami28, a tabela? Od wielu sezonów to jest czas na "dziwne" wyniki w A-league. Wcześniej też to zjawisko opisywalem -wada systemu P-o.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
cytat z dnia 23 marca 2020 00:13 przez larkspurNEWCASTLE JETS - MELBOURNE CITY
Typ over 2.5 gola kurs 1.60 Unibet 1j       

Gram sobie jutro najprostszy bet z możliwych. Wziąłem sobie pod lupe ostatnie 15 ligowych meczy między nimi i aż w 14 pokrywal się over 2,5. 
Jets po ostatniej porażce 1:0 z Roar można powiedzieć że grają już o pietruszke i jak to powiedział komentator z Eleven są już na wakacjach. Jeśli chodzi o Melbourne spróbują jeszcze gonić Sydney na pewno. Ostatni mecz z Central Coast bardzo przyjemny dla oka, sporo bramek. 
Liczę na otwarte spotkanie i kilka goli biorąc pod uwagę to co wyżej. 

Pozdrawiam 
Ostatni mój typ na plus. Pomijając fakt że mecz nie był taki jakiego się spodziewalem. Pierwsza połowa do zapomnienia, nudy okropne a ten gol w doliczonej minucie jakby wyreżyserowany.
Bądź co bądź over pokryli. 

Niestety było to ostatni mecz w Australii. Przymusowa przerwa z wiadomych powodów. Myślę że to jednak rozsądna decyzja, po co narażać zdrowie zawodników. 
Teraz to już nastanie całkowity rozbrat z piłką. Na jak długo? Niewiadomo. 


PS. Osobiście nie rozumiem, nie mogę pojac jak piłka może jeszcze funkcjonować na Białorusi... Dla mnie totalna żenada brak słów. Zaczęli swoją lige i patrząc na najbliższy weekend maja wciąż grać. 
Rzuciłem okiem na jakiś mecz w ubiegłą niedzielę. Sporo osób na trybunach jakiś doping nawet. 
Co to za państwo, gdzie jakieś władze, prezydent? Ukraina nie gra, Rosja nie gra. 
Białoruś tak blisko Polski a gra sobie w najlepsze.... 
Jak na tym świecie ma nastąpić koniec pandemii jeśli przez takich idiotow tylko jeszcze bardziej się ten wirus rozpowszechnia.... 


Pozdrawiam 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 29 marca 2020 14:04 przez majekxTo co? Kończymy sezon w FMie? Czy Fifie? :)
Sydney FC z tytułem Premiers, City i Nix odpowiednio 2 i 3 miejsce, Rozbitkowie28 tradycyjnie wooden spoon i wszystko jasne... 
Nie widzę za bardzo innej opcji... Pzdr!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W tym trudnym dla wszystkich czasie składam wszystkim miłośników A-league najlepsze życzenia - przede wszystkim: zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Alleluja!
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
Do góry Bottom