>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Australia live
Western Sydney Wanderers - Sydney FC, btts / yes, @1.80 (0:0 w 10min), stawka: 10j (1-10max)



edit
              
1:1 w 82min
gol stadiony świata :-D 
i do kasy - dniowka zrobiona
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Birma live
Junior Lions - Myawady, Junior Lions over 1.5 goals, @2.50 (0:1 HT), stawka: 5j
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Bialoru$$$ live
Vitebsk - Gorodeya, Vitebsk over 1.5 goals, @3.00 (1:0 HT), stawka: 10j (1-10max)

vitebsk w 10


edit
  
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Bialoru$$$ live
Isloch - Neman Grodno, Neman Grodno over 0.5 goals, @1.90 (0:0 w 7min), stawka: 10j 

Bialoru$$$ live
Isloch - Neman Grodno, Neman Grodno over 1.5 goals, @5.50 (0:0 w 7min), stawka: 9j 
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Burundi live
Olympic Star - BS Dynamic, btts / yes, @2.00 (0:1 w 49min), stawka: 10j 
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
IF Sylvia - Varnamo, Varnamo over 2.5 goals, @2.25 (0:2 w 65min), stawka: 30j

podnosze stawke na jeden strzal (raczej)



 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
burundi live
Rukinzo - Les Lierres, 1 over 2.5 goals, @2.20 (2:0 w 61min), stawka: 30j

last łan 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Hong Kong cup
Wofoo - R&amp;F, btts / yes, @2.62 (0:1 w 70min), stawka: 35j



EDIT
                              
TADAAAAA 
FT 1:1 
bułka z bananem hłe hłe KING IS BACK
1 mecz = 2 bety = weekend ogarniety z nawiązką 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Hong Kong cup
Wofoo - R&amp;F, btts / yes, @4.33 (0:1 w 76min), stawka: 10j

łan more hehe

ps. i kangury w koncu wymiekly idioci niezniszczalni - mysla ze ich nie tyczy virus a jednak
ktos im do pustych łbow przemowil - zycie wazniejsze.
Chyba ze po wczorajszym meczu eblo wszytskich juz tam i prawidlowo bezmozgi




EDIT
               
dziekuje za uwage

w dogrywce jeszcze dali zarobic cos pieknego 
        
ET: 2:2 

mam jeszcze win R&amp;F w karnych
i kolejny         
3:5 w karnych

up.
1 mecz = 4 bety = alllllll in $$$$$$$$$$$$
teraz jedziemy z Warzone ;-)


edit
@erni1 ok juz poprawilem - taki impuls / charakter ;-)
ju noł mi :-D 
 
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Przy tak obfitej ofercie udało mi się znaleźć jedno spotkanie na 12 w lidze białoruskiej gdzie spróbuję btts pograć jak dobrze poszukacie w tym gąszczu to je znajdziecie!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
cytat z dnia 22 marca 2020 11:06 przez zloty5oPrzy tak obfitej ofercie udało mi się znaleźć jedno spotkanie na 12 w lidze białoruskiej gdzie spróbuję btts pograć jak dobrze poszukacie w tym gąszczu to je znajdziecie!!

racja kolego aczkolwiek ta białorus na poczatku sezonu to ciezka sprawa.
Z jeden bet jeszcze moze zagram tez tutaj ale na liviku. 
z fartem $$$
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Trzeba się na trading na Forex  przebrazowac już tydzień tłukę podstawy do głowy ale po x lat w bukmacherce ciężko się przestawić a coś mi się zdaje że szybko na boiska nie wybiegną chociaż telewizja buki i inne osoby związane z branżą beda  cisnoc  to strach w głowach będzie u zawodnikow
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
cytat z dnia 22 marca 2020 11:22 przez zloty5oTrzeba się na trading na Forex  przebrazowac już tydzień tłukę podstawy do głowy ale po x lat w bukmacherce ciężko się przestawić a coś mi się zdaje że szybko na boiska nie wybiegną chociaż telewizja buki i inne osoby związane z branżą bedo cisnoc to strach w głowach będzie u zawodnikow

widzę że grubo idziesz :). Każdy opcja zarobku w sumie jest dobra. Byleby na koncie czy w skarpecie się zgadzało $.
Wracając jednak do covid19. Świat nie był przygotowany na pandamię, mimo tego iż w Marcu 2019r w Chinach wyszedł raport w którym ostrzegali przed możliwa epidemią / pandemia w najbliższym czasie. Sami sobie jesteśmy winni, a niestety najgorsze dopiero idzie i to nie żarty. Czy w ogóle uda się pozbyć virusa - nie wiadomo. Jest zbyt dużo niewiadomych i... tępych ludzi którzy olewają sprawę myśląc iż są młodzi/wysportowani to virus ich nie ruszy. Ok ich może nie ruszy (przejdą łagodnie lub bezobjawowo), ale to ze zarażą innych bliskich wokół to mały szczegół. On przeżyje, ale po 50tce osoby lecą po 2-3 dniach bez żadnych szans ratunku praktycznie. Statystki nie kłamią, a mam wrażenie że są zatajane... Co będzie i jak za miesiąc dwa ciężko przewidzieć, aczkolwiek ja również uważam że aby nieliczne ligi spróbują wrócić do gry -  z niewiadomym zresztą skutkiem. 
Jak już zauważyłeś wszystko opiera się o kasę. Będą cisnąć na powrót, może niektórym się uda przy pustych trybunach, ale nie prędko według mnie - koniec kwietnia to wersja bardzo optymistyczna. Nie ma co się oszukiwać, ale virus dopiero wchodzi w fazę zniszczenia a najbliższe 1-2 miesiące będą decydujące. 
Widziałeś w necie jak dziennikarzom sportowym brak meczy? (Borek itd) :-D To już jest we krwi. 
Ciężko się dostosować do obecnej sytuacji, ale z drugiej strony to wyjątkowy i trudny czas dla wszystkich, nie zdarza się często.. Niektórym ciężko to pojać. W sumie mamy wybór: zachorować ( wtedy może przeżyje lub nie, ewentualnie uśmierce kogoś z bliskich), lub przetrwać w domu w mękach (czytaj z nudów) i żyć dalej na tym świecie. Jak słyszę o psycholach, którzy są zakażeni, przebywają w szpitalu z którego próbują uciec to od razu przychodzi na myśl... krzesło elektryczne. Po sprawie. Rumuni już u siebie wprowadzili 15 lat więzienia, nadal mało według mnie. Świadome zarażenie (będąc zarażonym) to prawie jak kosa w plecy innej osobie. Może trochę to inaczej wygląda. Skutek ten sam - śmierć. 
Przy większym szczęściu wyzdrowienie. Dobra starczy bo można tak pisać godzinami, a szkoda zdrowia. Jaja dopiero będą jak do wyborów pisowcy zezwolą - wszystko aby wykorzystać szansę na następną kadencję - po trupach do celu. Starczy bo polityki lepiej nie zaczynam tutaj. 
Czas coś pograć jeszcze. 
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Białoruś live
Slutsk - Slavia Mozyr, over 0.5 goals in 1st half, @2.00 (0:0 w 16min), stawka: 10j



edit
      
0:1 w 30min ( z karnego)
1:1 HT = 2 karne = 2 gole 
kolejna łatwa kasa dziś
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Człowiek bez wyzwań staje się tępym pochłaniaczem tlenu a i nie jest grzechem dążyć do polepszenia bytu a $$ w skarpecie nie lubią się kisić pieniądz lubi krążyć odłożony na potem staje się po jakimś czasie nic nie wartym papierkiem a w związku z panującą zmorom nadszedł czas się czegoś nowego nauczyć czas pokaże czy nauka nie poszła w las
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 22 marca 2020 11:06 przez zloty5oPrzy tak obfitej ofercie udało mi się znaleźć jedno spotkanie na 12 w lidze białoruskiej gdzie spróbuję btts pograć jak dobrze poszukacie w tym gąszczu to je znajdziecie!!
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
Białoruś live
Slutsk - Slavia Mozyr, Slavia Mozyr over 1.5 goals, @2.62 (1:1 w 57min), stawka: 5j


edit
  
czerwo zalatwia sprawę = pierwszy majnus
gospodarze mają już trzeci rzut karny więc wiadomo kto ma wygrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom