>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 22.03.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 22. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 753,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 14:00
Spotkanie : Belshina - FC Minsk
Typ : powyżej 3.5 gola
Kurs : 3.95
Bukmacher : ETOTO

Co najmniej dziwna ta pierwsza kolejka na Białorusi , no i mało bramek do tej pory strzelonych , jedyny większy over w meczu BATE które poległo z Energetik , w tym meczu liczę jednak na przynajmniej 4 bramki , obie druzyny kiedy się spotykają to te spotkania są ciekawe i pada parę bramek, ostatni mecz to mecz pucharowy i wynik 3:1 dla Mińska , ogólnie to niby Mińsk faworytem ale para dosyć wyrównana gdyż bilans 10-5-11 i bramki 33:37 tak więc liczę że dziś nie będzie tak jak do tej pory w pierwszej kolejce ale , a nie wspomniałem że Belshina to beniaminek który zapewne w tym pierwszym meczu zagrać na maksa a i może pokonać Mińsk które tak po prawdzie nie jest jakąś topową drużyną , jak do tej pory tylko w sezonie 12/13 zdobyli puchar Białorusi , poprzedni sezon zakończyli na 9 miejscu a bilans 9-9-12 i bramki na minus bo 36:44 , liczę na over 3.5 gola !

  295
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Burundi
Godzina: 15.00
Spotkanie: Atletico Olympic - Vital 
Typ: Atletico lub remis 
Kurs: 1,80 
Bukmacher: Etoto 
Analiza: 
W sobotę był Puchar Hong Kongu, a na niedzielę zapraszam do Burundi. Przed nami 26 kolejka ligi burundyjskiej i mecz pomiędzy Atletico Olympic i Vital. Bukmacherzy jednogłośnie stawiają na zwycięstwo ekipy gości, ale ja przewrotnie proponuję typ faworyzujący gospodarzy. Patrząc na ich statystyki myślę, że mała całkiem nie mały potencjał żeby zagrać o punkty w tym starciu. Atletico jest ostatnio w niezłej formie i więcej mają meczów na plus niż na minus. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie 10 meczów gdzie przegrali tylko trzy razy. Zdecydowanie są zespołem nastawionym ofensywie, sama liczba zdobytych bramek mówi sama za siebie. Jak do tej pory zdobyli aż 37 bramek co na drużynę z samego dołu tabeli jest bardzo dobrym wynikiem. Co ciekawe ta liczba to jeden z lepszych wyników w całej lidze. A Vital to na pewno dobra drużyna, bowiem trzecie miejsce w tabeli o czymś świadczy. Jednak ostatnio jakby słabiej grają i w tym też upatruje szansy dla Atletico. Myślę, że ekipa gospodarzy po tym meczu będzie mogła zapisać sobie jakieś punkty, dlatego moja propozycja na to starcie to ich wygrana lub remis.

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Białoruś 
Spotkanie Belshina Minsk
Godzina 14.00
Typ Belshina wygra lub remis
Kurs 1.64
Bukmacher etoto 
Dokończenie pierwszej kolejki rozgrywek. Belshina to beniaminek, który w ubieglym sezonie zajął 1 miejsce w drugiej lidze z bilansem u siebie 10-2-2. Minsk to ligowy sredniak, ktory w ubiegłym sezonie wygral tylko 1 mecz  na wyjezdzie. Smolevichi i Ruch które awansowały z drugiej ligi udanie zainaugurowaly sezon i liczę że Belshina również nie przegra. 

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Turniej Kandydatów
Godzina: 12:00
Spotkanie: Alexander Grischuk - Ding Liren
Typ: Ding Liren (zwrot w przypadku remisu)
Kurs: 2,12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dla bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Rosjanin, głównie z racji grania białymi. Ja jednak trochę większe szanse na zwycięstwo daję Chińczykowi. Alexander Grischuk ma w tym turnieju olbrzymie problemy jeśli chodzi o dysponowanie czasem. W każdej partii był w niedoczasie. Jeszcze nie został za to ukarany, bo wszystkie jego partie zakończyły się remisem, ale w końcu może się przejechać. Warto dodać, że Rosjanin wpadał w niedoczas, choć jego partie nie były jakieś bardzo skomplikowane jak np. partia Dinga Lirena z Fabiano Caruaną, która była niezwykle skomplikowana i aż strach pomyśleć co by było, gdyby Grischuk musiał sobie radzić w takiej sytuacji. Dużo będzie zależało od tego jaki rodzaj partii zobaczymy. Liczę na to, że Dingowi Lirenowi uda się jak najbardziej zaostrzyć pozycję, a wtedy ma szanse na zwycięstwo, bo świetnie sobie radzi w takich pozycjach i może wykorzystać niedoczas rywala. W przypadku remisu będzie zwrot.

 [zwrot] zwrot
 
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nikaragua 
Godzina: 2:00
Spotkanie: Jalapa vs Ferretti
Typ: dokładny wynik = 0-1
Kurs: 6,4
Bukmacher: Betclic 
Analiza:

Mecz między 5 i 4 zespołem w tabeli. 
Gospodarze maja 12 pkt, a goście mają 15 pkt. 
Bilans bramkowy gospodarzy to 9-10, a gości 14-9.
Gospodarze ostatnio 2 remisy i porażka. 
Goście w ostatnim meczu porażka z Managua. 
Dla mnie faworytem są goście. Jest to bardziej utytułowany i lepszy zespół, z bardziej doświadczonym i ogranym składem. 
Ferretti mało traci, niewiele też strzela. Do tego Gospodarze miało strzelają,wiec prawdopodobny jest tu under i wyniki 0-1.
Dodatkowo parę kontuzji w ataku gospodarzy. 
​​​​​
  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Białoruś I liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Belshina - FC Mińsk
Typ: 1X i overa 1,5 gola w meczu 
Bukmacher: Etoto
Kurs: 2,30
Analiza:
Znalazłem na dzisiaj ciekawe moim zdaniem zdarzenie po fajnym kursie oferowanym przez Etoto, a mianowicie spotkanie pomiędzy beniaminkiem białoruskiej I ligi Belshiną, a GG Mińsk. Stawiam, że gospodarze nie przegrają a w meczu padnie co najmniej 2 gole. Jeden z kolegów już pisał jak gra u siebie zespół gospodarzy. Legitymują się całkiem dobrym bilansem. Do tego dojdzie inauguracja w I lidze w którą gospodarze zaangażują się na 100 procent, a i przeciwnik nie jest żadnym hegemonem. Goście z Mińska z sezonu na sezon prezentują się lepiej i plasują się coraz wyżej w końcowej tabeli. W 2017 tylko 3 punkty dzieliły ich od spadku, kolejny sezon zakończyli na 11 pozycji, w zeszłym sezonie było to 9 miejsce. Jak więc widać taki przysłowiowy "ligowy średniak". Do tego dochodzi słaba gra przyjezdnych w delegacjach gdzie w zeszłych rozgrywkach wygrali tylko raz. Poza tym tylko raz na 15 gier w gościach potrafili zachować czyste konto. Belshina wzmocniła swój skład kilkoma doświadczonymi graczami i moim zdaniem udanie rozpocznie sezon rozrywkowy.

  100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna, Burundi
Godzina: 12:30
Spotkanie: Inter Star - Flambeau du Centre
Typ: Over 2,5 bramki w meczu
Kurs: 2,14
Bukmacher: Totolotek
Analiza: 
Oczywiście nie jestem specem od tej ligi i kieruję się głównie statystykami.
Pierwszy mecz między tymi drużynami skończył się 4:2.
W każdym meczu bezpośrednim między tymi drużynami było over 2,5. 
Drużyna gości gra bardzo "wesoły futbol", szczególnie na wyjazdach przez co często wpada sporo bramek.
Kursy na overy w tym meczu lecą właśnie na łeb na szyję. I to nie tylko na niski overy, lecz szczególnie mocno spadł na over 4,5 co jest dosyć ciekawym zjawiskiem, szczególnie patrząc na egzotyczność tej lig. (Jeszcze wczoraj ten kurs wynosił w okolicach @10, teraz jest około @6).
Trzeba tu będzie mieć sporo szczęścia, aczkolwiek liczę że się uda. Gracie ze mną na własne ryzyko ;)

  100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 14:00
Spotkanie : Belshina - FC Minsk
Typ : powyżej 2.5 gola
Kurs : 2,20
Bukmacher sts
analiza

oferta bardzo biedna. Sprobuję sił w lidze białoruskiej. Jest to pierwsza kolejka, wiec ciężkiej pisac o statystykach.  Gospodarze są beniaminkiem. Ostatni raz z drużynami Mińska spotkali się  niespelna rok temu w pucharze. Gorą okazali się gracze że stolicy wygrywajac 3-1. Poprsednie meczu miała miejsce prawie cztery lata temu wiec nie ma sensu przytaczac wynikow. 
Jedynie warto wspomniec, że Belshina grajac na zapleczu ligi, ktora wygrali osiagneli na 28 meczów az 19 overow. Minsk natomiast Poprsednie sezonu ukoncxyl na 10 miejsce z bilansem 14 overow na 30 meczów.  

  120
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś
Godzina: 12:00
Spotkanie: Slutsksakhar Slutsk vs Slavia Mozyr
Typ: X2
Kurs: 1.43
Bukmacher: Etoto
Analiza: Dzisiejszy typ wyłącznie przez mocne spadki kursów na ekipę gości, które wahają się z 3.10 do 2.73, co praktycznie ustaliło nowego faworyta w meczu. Sytuacja kadrowa po obu stronach bez większych problemów. Oba zespoły dysponują bardzo zbliżonym potencjałem i ewentualny remis, nie powinien nikogo zdziwić. W ostatnim meczu tych dwóch drużyn był bezbramkowy remis. 

  100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej / Białoruś
Godzina 16:00
Spotkanie : Szachtar Soligorsk - Neman Grodno
Typ :Soligorsk z dogrywką i karnymi
Kurs : 1,71
Bukmacher betfan
analiza:

Ależ pustki na arenie międzynarodowej. Z czegoś jednak trzeba wybrać. Pada na Soligorsk w PO białoruskiego hokeja. Sytuacja bardzo przypomina walkę o to, kto bardziej nie chce awansu. Gospodarze wygrywają w serii 3-2, ale gdy przychodzi do meczu u siebie, przegrywają decydujące starcie. Jednak Grodno mając okazję na wyjście na prowadzenie po fajnym zwycięstwie w delegacji, polega u siebie z kretesem. Here we go again - stan 3:2 i mamy być może decydujące starcie. Raz Soligorsk już wygrał u siebie 4:0 i bardzo zlekceważył rywala w kolejnym meczu u siebie, który przegrał w dogrywce, mając kilka setek na wygranie meczu. Grodno chyba jest już moralnie dowalone i aspekty psychiczne bardziej tam rządzą, skoro dzieją się takie rzeczy. Trudno jest tutaj coś konstruktywnego napisać odnośnie plusów i minusów obu ekip, skoro tłuką się nawzajem równo w tym Play Offie. Jednak Soligorsk jeśli nie wygra dzisiaj, to mogą odpaść. Zapewne powoli wejdą w mecz wyczekując błędów, aż do momentu strzelenia gola przez Neman i wtedy ruszą. Białoruski sport jest specyficzny co możemy zaobserwować również w piłce nożnej. Trochę kibiców powinno być w hali i doping to też dobry wspomagacz. Z fartem!

  100
 
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Angola
Godzina 15:00
Spotkanie : Caala – Sporting de Cabinda
Typ : X
Kurs : 3,25
Bukmacher : efortuna

 

Egzotyka w tym trudnym okresie to jest to co możemy wyszukać. Rozgrywki w Angoli aktualnie są za półmetkiem i dziś będzie 25 kolejka, w której spotkają się sąsiedzi z tabeli. Gospodarze zajmują 10 lokatę w 16-zespołowej lidze, a goście 11 miejsce. Należy jednak zwrócić uwagę, że gospodarze rozegrali 22 spotkania, a goście tylko 18 , więc ta 25 kolejka to tak tylko ze statystyk wynika.

Gospodarze ostatnie 2 mecze zwycięskie, ale ogólnie to średnio idzie im zdobywanie punktów, bo zaliczyli już aż 11 porażek. Goście mają zbilansowany stan Z-R-P 5-6-7.

W H2H w 9 meczach remis miedzy nimi padał aż 6 razy, a pozostałe mecze były na styku.

Dlatego sadzę, że dzisiaj też zobaczymy remis.

 [zwrot] zwrot
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Angola
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sagrada - CD Huila
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

To będzie jedno z ciekawszych spotkań angolskiej ligi Girabola. Sklasyfikowani obecnie na szóstym miejscu piłkarze Sagrada podejmują na własnym stadionie czwarty zespół ligi - ekipę z Huila. Historia bezpośrednich spotkań wskazuje na zgoła wyrównane pojedynki. W dziesięciu meczach padło w sumie 12 goli, a tylko w jednym meczu padły trzy bramki. Wszystkie pozostałe rozstrzygnięte zostały za pomocą maksymalnie dwóch bramek. Gdybyśmy spojrzeli na indywidualne spotkania obu zespołów, z pewnością doszlibyśmy do wniosku, że dzisiejsze wydarzenie rokuje ku temu, że padną w nim nie więcej jak dwa gole. Średnio ponad trzy czwarte spotkań z udziałem zarówno dzisiejszych gospodarzy, jak i ich gości, kończy się nie więcej jak dwiema bramkami. Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zdarzenia w dzisiejszym meczu oceniam na 75%. 

Przeanalizowałem ostatnie indywidualne spotkania z udziałem obydwu zespołów. Sagrada zagrała na wyjeździe z Progresso, przegrywając 1:0 po strzale Benarfy w 67. minucie meczu. Ciekawostką jest fakt, że w ciągu 90 minut obie drużyny oddały w sumie zaledwie cztery strzały na światło bramki. Sporo było strzałów w sumie, ale zdecydowana większość była niecelna.

Piłkarze Desportivo Huila przed dziesięcioma dniami rozegrali spotkanie z obecnym liderem ligi, Pedro. Wygrali na wyjeździe 1:0, a jedyna bramka padła w pierwszej połowie spotkania. Uderzający jest fakt, że liderzy z Luandy nie zdołali oddać ani jednego strzału w światło bramki! Desportivo zaś oddało ich cztery.

Podsumowując zatem oba wspomniane wyżej spotkania, mówimy o statystycznie czterech strzałach na światło bramki na mecz. Jak najbardziej sprzyja to wynikom underowym. Przypatrzmy się więc ostatniemu bezpośredniemu spotkaniu pomiędzy dzisiejszymi rywalami.

Przed pięcioma miesiącami, dwudziestego siódmego października, obydwa zespoły rozegrały spotkanie zakończone bezbramkowym remisem.

Wszystko to pozwala na przypuszczenia graniczące z pewnością, że ujrzymy dzisiaj dość wyrównany mecz bez festiwalu goli po żadnej ze stron.

 [zwrot] zwrot
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Dyscyplina: Esport - LaLiga Challenge Fifa20, Hiszpania
Spotkanie: A. Ruibal Garcia (Leganes) - G. Guruzeta (Athletic Bilbao)
Typ: G. Guruzeta
Kurs: 1,80
Godz: 18:30
Bukmacher: STSAnaliza nie będzie zbyt długa, będą to bardziej moje sugestie i spostrzeżenia oglądając wczorajsze mecze 1/8 finału Challenge Fifa20.
Udało mi się obejrzyeć wszystkie 7 spotkań (mecz S. Roberto - E. Exposito się nie odbył, walkowera dał gracz Barcelony).
Oczywiście każdy zawodnik rozgrywa swój mecz swoim klubem.
Zacznę od 1 meczu gdzie A. Ruibal Garcia (Leganes) grał z R. Garcia (Osasuna), Wygrał swój mecz bardzo łatwo 2:0 i w pełni kontrolował spotkanie, przeciwnik nie oddał praktycznie żadnego poważnego strzału. Moje spostrzeżenie, zwycięzca oddawał bardzo mało strzałów na bramkę, podawał podawał jak by chciał wejść do bramki i to na przeciwnika wystarczyło, moim zdaniem na słabego przeciwnika.
Drugim zawodnik G. Guruzeta (Athletic Bilbao) wygrał swój pojedynek 2:1 z S. Requilon (Sevilla), to był mecz kompletnie inny niż ten pierwszy. Prrzede wszystkim jak dobrze pamiętam (mogę się pomylić o kilka minut) już od 8 minuty grał w 10 mimo to wygrał spotkanie, było bardzo dużo akcji z jednej jak i z drugiej strony ale to gracz osłabiony, grający w 10 strzelił 2 bramki i wygrał mecz. Bardzo dużo stwarzał sobie sytuacji i przede wszystkim oddawał bardzo dużo groźnych strzałów. Myślę, że gdyby grali 11 na 11 przez całe spotkanie to G. Guruzeta wygrał by wyżej i jego przewaga była by jeszcze większa. Naprawdę podobało mi się to jak grał i moim zdaniem to On jest faworytem w tym spotkaniu.

  100
 
ferguson2 604,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina : tenis stolowy, tt cup m
Godzina 15:50
Spotkanie : Savenkov-Van
Typ : Savenkov
Kurs : 1.7
Bukmacher :fortuna
Analiza:  Savenkov gracz tenisa stolowego z Kolomyyi podejmuje Vana. Faworyzowany przez bukmacherow jest Savenkov, jednak tutaj spodziewam sie wyrownanego starcia. Savenkov nie mial udanych ostatnich dni, jednak mam nadzieje ze teraz sie odbuduje. Van to zawodnik ktory nie prezentuje wiekszych umiejetnossci od rywala. Oczywiscie ten turniej jest nieprzewidywalny, wiele moze sie zdaryc jednak wkracamy juz w coraz bardziej decydujaca faze i mysle, ze doswiadczenie Savenkova moze sie tutaj okazac kluczowe dl niego.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom