>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

M 12,8K

michael1910

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6922568/

Mój typ dnia z niedzieli:
Tarjei Boe Miejsca 1-3 
Dostałem za niego 400  

Boe był na podium,a nawet wygrał całe zawody. Tylko był to młodszy z braci,Johannes. Starszy Tarjei,którego typowałem zajął jednak dopiero 10 miejsce. Pozdro

Edit: Poprawione, należą Ci się brawa za zabawę fair - play. // neutralny
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
@djkruko @makaveli23 @neutralny @zwyciestwo1960

Związku z zaistniałą sytuacją Wasze spotkania zostały przełożone i nie wiadomo kiedy się odbędą. Z tego powodu idziemy Wam na rękę i możecie napisać kolejną analizę na dzisiejszy dzień. Wasze wcześniejsze analizy zostaną usunięte. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Można prosić o trochę wcześniejsze założenie tematu na sobotę? Mam już typ na który kurs zapewne spadnie, stąd moja prośba.


Tematy dzienne Typów Dnia odpalają się automatycznie dzień wcześniej ok godziny 6:00. I nie będziemy tego przyspieszać, to wystarczająco dużo czasu i jednakowe szanse dla wszystkich. 
//psotnick
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Pytanie brzmi następująco dlaczego za wczorajszy mecz trafiony mam zwrot. Podałem Typ na kosza, który się nie odbył, więc podałem drugi na jakiś tam ruski hokej, który był trafiony i nawet mam kupon rozliczony na plus w Fortunie

Wysłałem pw  //waldi1979
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
witam,w konkursie typy dnia na dzien 27 marca dalem typ:torpedo zhodino-belshina na 1x i ponizej 3,5 gola w meczu i moj typ byl trafiony bo mecz zakonczyl sie wynikiem 1-0.prosze o sprawdzenie mojego typu jeszcze raz bo zostal rozliczony jako nietrafiony.z gory dziekuje i pozdrawiam

Poprawione, za dni 1-28 masz 493pkt, jesteś na 4. miejscu ze skutecznością 7/8. Na screenie zostanie uwzględnione przy kolejnej aktualizacji tabeli.   //waldi1979
 
Do góry Bottom