>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
I jak? Udało się obejrzeć płomienie z Oilersami? Orientuje się ktoś czy Kaprizov już teraz będzie grał dla Wild czy dopiero od kolejnego sezonu? 🤔
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
niezly spadek na mamonty yugry z ponad 2 na 1,3 na live przy 1-1 a patrzac na staty to nic sie nie stalo takiego.
Post automatycznie złączony:

jak ktos chce moze sobie poogladac co roku w ufie turniej.
Post automatycznie złączony:

na chacie ruscy tez sie dziwia, dlaczego kurs spoadl z 2,5 do 1,4 xd
 
Ostatnia edycja:
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja nocke musiałem dziś odpuścic, jeśli chodzi o Lotników i Pingwiny to dość sztywno to wyglądało. Ale jednak to dopiero pierwszy mecz po takiej przerwie. U Pingwinów zestawienia tak jak były przed przerwą tylko Jake wrócił. U Lotników generowanie też choć jakies delikatne przesunięcia były. Jeden mecz przygotowawczy to będzie jednak mało. Tutaj plus dla tych co nie grają PrePO tylko będą grali o rozstawienie to zawsze szansa na zgranie wieksze przed zasadniczym PO
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
I jak? Udało się obejrzeć płomienie z Oilersami? Orientuje się ktoś czy Kaprizov już teraz będzie grał dla Wild czy dopiero od kolejnego sezonu? 🤔
Kaprizov nie może zagrać w Play off .Informacja w roosters ogłoszonych .
Ja czekam osobiście na rozliczenie dywizji sezonu zasadniczego i juz to wiem że wyd... mnie polski buk na tym .ale upewnie sie dopiero pierwszego sierpnia i leci reklamacja oficjalna.. Co oni robią legalni bezpieczni bukmacherzy w Polsce to jest farsa komedia itd..:eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
3 minuty nie minęły a już była bramka, pierwsza kara i bitka, niezły początek

Orientuje się ktoś z Was czy jest w PL jakiś buk oferujący zakłady tego typu jak strzały na bramkę, kary itp. ?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
3 minuty nie minęły a już była bramka, pierwsza kara i bitka, niezły początek

Orientuje się ktoś z Was czy jest w PL jakiś buk oferujący zakłady tego typu jak strzały na bramkę, kary itp. ?
No początek faktycznie na ostro. Swego czasu w etoto były zakłady na ilość strzałów różnych graczy. Nie wiem jak to obecnie wygląda.
Post automatycznie złączony:

No początek faktycznie na ostro. Swego czasu w etoto były zakłady na ilość strzałów różnych graczy. Nie wiem jak to obecnie wygląda.
Widzę że w etoto nadal to jest
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
No tak etoto jeszcze najszybciej bo oni kopiują od ruska, ale teraz na następny mecz Oilers są tylko strzały ale konkretnych zawodników i nic więcej, albo źle patrzę. Niemniej liczyłem chociaż na betlic bo on ma fajne specjale na piłkę, ale też bieda. Reszta gigantów to już totalny marazm w ofercie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No tak etoto jeszcze najszybciej bo oni kopiują od ruska, ale teraz na następny mecz Oilers są tylko strzały ale konkretnych zawodników i nic więcej, albo źle patrzę. Niemniej liczyłem chociaż na betlic bo on ma fajne specjale na piłkę, ale też bieda. Reszta gigantów to już totalny marazm w ofercie.
No tak, chyba tylko dla poszczególnych graczy a tak ogólnie nie ma. Niestety u nas jest bieda z zakładami. Ile w fortunie trzeba było czekać żeby były jakieś inne handi niż 1.5. ogólnie porazka
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
daj sobie spokój z tymi polskimi bukami... sezon regulars nie rozliczyli mi... Unibet oferuje zaklady na takie selekcje
Pod którą kategorią na uni znajdę strzały ogólną, i poszczególnych drużyn i kary? bo nie widzę
No tak, chyba tylko dla poszczególnych graczy a tak ogólnie nie ma. Niestety u nas jest bieda z zakładami. Ile w fortunie trzeba było czekać żeby były jakieś inne handi niż 1.5. ogólnie porazka
Chociaż podczas MŚ ale nie pamiętam teraz czy rok temu czy dwa, to fortuna miała właśnie celne i kary. Tyle dobrego.
 
Do góry Bottom