>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nowy bukmacher na polskim rynku zrewolucjonizuje rynek zakładów?

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
patrzcie w jakim dziale jestescie, ludzie... 'Nie samą bukmacherką człowiek żyje. Pogadajmy na przeróżne tematy. Nasza odskocznia od zakładów ma już ponad 100 tysięcy wiadomości. Dołączysz do dyskusji?' nic dziwnego, ze bukmacher ma przewage :)

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie ma co dyskutować, trzeba grać. Akurat leci końcówka pierwszej połowy 2 ligi angolskiej kobiet.
I tu widzę na LIVE bardzo ciekawy typ po kursie w miarę przyzwoitym. 
Czy środkowej defensorce zespołu CF Angol Pereitcha, niejakiej Amulhar, spadną spodenki w 2 połowie. 
No raczej wątpię? Niby dlaczego miałyby jej spaść? Biorę to po kursie 1,35.

Angola/ 2 liga/ kobiety. 

CF Angol Pereitcha - Sufeiy 
Typ: Amulhar nie spadną majtki
Kurs: 1,35
Stawka: 10j

Na tym właśnie polega fenomen Betpol, niesamowicie korzystne bety podają. 
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 10:07 przez kamilcia21

(...)
Naprawdę ktoś ma problem z otwarciem strony? Może zamiast "bukmacher" wpiszcie "zakłady wzajemne" albo "giełda sportowa"? 
Przecież da się. Nawet jest opis "data założenia giełdy to sierpień 2019, strona główna BETPOL jest przejrzysta i intuicyjna.(...)
Może wpisują POLBET czyli odwrotnie i stąd te problemy? Też tak kiedyś wpisałem i trafiłem do firmy z zupełnie innej branży...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 14:10 przez przestrzalninja(...) Nie samą bukmacherką człowiek żyje. (...)
 

Święta racja. Dlatego w międzyczasie kryzysu spowodowanego chińskim wirusem powróciłem do dzieciństwa i jestem w trakcie czytania popularnych bajek Andersena. Aktualnie przerabiam tę pod tytułem "Nowe szaty cesarza". Zabawna historia...
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 14:51 przez yar000


Święta racja. Dlatego w międzyczasie kryzysu spowodowanego chińskim wirusem powróciłem do dzieciństwa i jestem w trakcie czytania popularnych bajek Andersena. Aktualnie przerabiam tę pod tytułem "Nowe szaty cesarza". Zabawna historia...
 
Ta bajka idealnie wpisuje się w tematykę tego wątku. Chyba nieprzypadkowo ją wybrałeś :) W skrócie, ludzie w bajce próbowali dostrzec coś czego nie ma...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 20 marca 2020 15:28 przez hagi84czy to jakas tajemnica, ze nikt nie potrafi linka wrzucic?
Kochani, to żadna tajemnica. Wiele osób pisze do mnie privy z prośbą o namiary bukmachera BETPOL.
A ja Was proszę, przeczytajcie na spokojnie wątek od początku. Wszystko jest zawarte w pierwszym wpisie. 
I podstawowe pytanie, który bukmacher podczas rejestracji pyta o to czy mieliśmy ospę w dzieciństwie albo czy ktoś w rodzinie ma depresję? Chyba tylko Betpol.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 20 marca 2020 14:27 przez kamilcia21Angola/ 2 liga/ kobiety. 

CF Angol Pereitcha - Sufeiy 
Typ: Amulhar nie spadną majtki
Kurs: 1,35
Stawka: 10j  

Na tym właśnie polega fenomen Betpol, niesamowicie korzystne bety podają. 
No i proszę!  Nie spadły ☺
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 16:37 przez kamilcia21

No i proszę!  Nie spadły ☺

Niby nie, ale trzeba też przyznać, że arbiter tego spotkania, pan Rumburak nota bene odpowiednik :)  tamtejszy naszego pana Sławka z Ligi + Exstra spotkanie prowadził jak zegarmistrz. Nie pozwalał nawet na najmniejsze starcia pomiędzy zawodniczkami a gdyby takowe wystąpiły to kto wie, może by spadły?
Nota bene, spotkania z udziałem tych drużyn na pewno w przyszłości zaabsorbowałyby wówczas jeszcze większą uwagę kibiców. Stadion pisząc kolokwialnie i nomen omen, pękałby :) w szwach
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 21 marca 2020 23:32 przez yar000


...trzeba też przyznać, że arbiter... nie pozwalał nawet na najmniejsze starcia pomiędzy zawodniczkami a gdyby takowe wystąpiły to kto wie, może by spadły?
Nota bene, spotkania z udziałem tych drużyn na pewno w przyszłości zaabsorbowałyby wówczas jeszcze większą uwagę kibiców. Stadion pisząc kolokwialnie i nomen omen, pękałby :) w szwach
Ja tam się za bardzo nie interesuję angolskim futbolem w wydaniu dziewczyn, a tym bardziej mi lata czy którejś gacioszki spadną ale czytałam nawet artykuł, że tam baby często zdzierają z siebie bieliznę w ferworze walki i  sędziowie często wyciągają... kartki ????
Pewnie stąd BETPOL wystawia takie dziwne zakłady ☺ 
Ale to chyba fajnie bo to jedyny bukmacher gdzie nie trzyma się sztywnych reguł. I o dziwo, zarabia na tym.
Dla przykladu kiedyś kumpel postawił zakład, że sędzia nie wywali się na śliskiej trawie podczas meczu w jakimś meczu w okręgowej lidzie Laponii. A, że spadł świeży śnieg to sędzia chyba fiknął kozła z trzy razy do przerwy. 
No i znajomy przegrał sporo kasy.
BETPOL może i ma kontrowersyjne zakłady ale trzeba uważać bo można sporo stracić. 
Ostatnio fajny zakład widziałam odnośnie Tomka Hajty. Mianowicie czy odda pożyczone 200 tysięcy od tego piłkarza co zbiera na operację.
Podobno nie chce oddać i zrobiła się afera. Ludzie nie zostawiają na Hajcie suchej nitki a kurs, że nie odda do końca roku jest równe @2. 
Warto pomyśleć bo Tomek to faktycznie taki mały krętacz i mówią, że sporo lubi w kasynach przepuścić ☺ Może za drobne postawię.

https://pilkarskiswiat.com/tomasz-hajto-z-powaznymi-problemami-finansowymi-pozyczyl-200-tysiecy-zlotych/
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
cytat z dnia 22 marca 2020 00:45 przez kamilcia21

Ja tam się za bardzo nie interesuję angolskim futbolem w wydaniu dziewczyn, a tym bardziej mi lata czy którejś gacioszki spadną ale czytałam nawet artykuł, że tam baby często zdzierają z siebie bieliznę w ferworze walki i  sędziowie często wyciągają... kartki ????
(...)
Tak, to tam ponoć jest norma. Jedyna chyba z zawodniczek Arabela Puritana wyraziła kiedyś głośny i  publiczny sprzeciw wobec takiego zachowania koleżanek wychodząc na boisko w stroju poławiacza pereł.
 
 

(...)
Dla przykladu kiedyś kumpel postawił zakład, że sędzia nie wywali się na śliskiej trawie podczas meczu w jakimś meczu w okręgowej lidzie Laponii. A, że spadł świeży śnieg to sędzia chyba fiknął kozła z trzy razy do przerwy. 
No i znajomy przegrał sporo kasy.
(...)

Trzeba się mocno pilnować u tego buka. To wbrew pozorom nie jest Święty Mikołaj z Laponii, to cwana bestia jest. Podchwytliwa...
 
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 16:34 przez kamilcia21

Kochani, to żadna tajemnica. Wiele osób pisze do mnie privy z prośbą o namiary bukmachera BETPOL.
A ja Was proszę, przeczytajcie na spokojnie wątek od początku. Wszystko jest zawarte w pierwszym wpisie. 
(...)
Zdecydowanie polecam tę drogę. Myślę, że dla nas (z góry przepraszam, że się na wyrost zaliczyłem do tak prestiżowego kręgu) prawdziwych typerów to żaden wysiłek a przy okazji ogarnąć można z jakim to pierwszorzędnym problemem się konfrontujemy i przybliżyć go co nieco. Buk to przecież tęgo niepospolity. Awangardowy to i jak znalazł przeznaczony do ogolenia przez awangardę grających na pierwszej linii frontu walki z bukmacherską Hydrą, czyli na forum.bukmacherskie.com.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
BETPOL dla wszystkich, którzy z powodu niemożności obstawiania mają objawy podobne do COVID-19 ale nie mają duszności i kaszlu a jedynie wysoką gorączkę i typowe delirium odstawcze przygotował na jutro i godziny poranne intetesujący zakład, w którym na boisku szkolnym przy Liceum św. Madonny w Będziszewie, 10 kilometrów od Sanoka spotkają się przedstawiciele naszych braci mniejszych.
Konkretnie dwa sympatyczne psiaki.

Jednym z  nich będzie 5-letni jamnik o wdzięcznym "imieniu" Pukuś, natomiast drugi to niewielki pekińczyk, roczny Tofik.
Zakład polega na postawieniu który piesek pierwszy przekroczy linię mety, za którą ma leżeć 20 dkg wędzonego boczku oraz parka parówkowej i drobiowy kabanos.
Kursy rozkładają się mniej więcej po równo ale minimalnie większe szanse bukmacher daje Tofikowi.
Kto zauważył u siebie objawy typowe dla hazardzisty i obstawia wszystko jak leci w Birmie, Nikaragui czy południowym Hondurasie może skorzystać stawiając na Pukusia lub Tofika.
Myślę, że głównym kryterium w wyborze zwycięzcy będzie zapach wędzonki leżącej za linią mety. Który czworonóg ma lepszy węch ten zapewne zwycięży w tym pasjonującym wyścigu na 50 metrów. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 23 marca 2020 00:02 przez yar000

Zdecydowanie polecam tę drogę. Myślę, że dla nas (z góry przepraszam, że się na wyrost zaliczyłem do tak prestiżowego kręgu) prawdziwych typerów to żaden wysiłek a przy okazji ogarnąć można z jakim to pierwszorzędnym problemem się konfrontujemy i przybliżyć go co nieco. Buk to przecież tęgo niepospolity. Awangardowy to i jak znalazł przeznaczony do ogolenia przez awangardę grających na pierwszej linii frontu walki z bukmacherską Hydrą, czyli na forum.bukmacherskie.com.
A czemu piszesz " na wyrost" . Ja osobiście uważam że jak najbardziej zaliczasz się do tego kręgu . Wiedzę na temat obstawiania przecież masz przeniesamowitą , na pewno duże grono wielbicieli i obserwujących twoje poczynania . Ja z całą pewnością zagwarantowałbym ci te miejsce w w gronie tych najlepszych debeściakufffffff , ale się spociłem  . Może to objawy wirusa . Może lepiej nie czytaj bo i na ciebie przejdzie i nie znajdziesz się w tym kręgu albo będziesz w kręgu kwarantanny. Może taka przerwa powinna nam wszystkim pomóc żeby tak nie odpierdalało.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
cytat z dnia 23 marca 2020 12:33 przez malyenter1

A czemu piszesz " na wyrost" . Ja osobiście uważam że jak najbardziej zaliczasz się do tego kręgu . Wiedzę na temat obstawiania przecież masz przeniesamowitą , na pewno duże grono wielbicieli i obserwujących twoje poczynania . Ja z całą pewnością zagwarantowałbym ci te miejsce w w gronie tych najlepszych debeściakufffffff , ale się spociłem  . Może to objawy wirusa . Może lepiej nie czytaj bo i na ciebie przejdzie i nie znajdziesz się w tym kręgu albo będziesz w kręgu kwarantanny. Może taka przerwa powinna nam wszystkim pomóc żeby tak nie odpierdalało.
Może jednak rozpocznij czytanie tego tematu od początku a zrozumiesz dlaczego napisałem to, co napisałem.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 23 marca 2020 13:02 przez yar000

Może jednak rozpocznij czytanie tego tematu od początku a zrozumiesz dlaczego napisałem to, co napisałem.
Dlatego napisałem że niepotrzebnie piszesz "na wyrost" . Na forum są osoby które zgrywają wielkich niby typerów A jak się o coś zapytasz to twierdzą że ty jesteś głupi a oni tylko najmądrzejsi . I dlatego też napisałem że przerwa niektórym powinna pomóc bo zaczyna trochę im [CUT]. Swoją wiedzę na temat zakładów pobierali z wielu poradników które są obecnie dostępne w necie i twierdzą że podbijają świat bukmacherstwa . Niech powklepują tyle typów co ty i jeszcze wyjdą na plus . Co prawda u zagranicznych ale z podatkiem też byś wyszedł trochę do przodu.
 
Do góry Bottom