>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
A-League jest ostatnią wciąż grającą ligą, do której prawa posiadała polska stacja, a konkretnie Eleven Sports.


Od teraz wszystkie mecze A-League zostaną pokazane w Polsce na kanale Eleven Sports1.

Plan najbliższych transmisji

Piątek:
07:30, Central Coast Mariners - Melbourne City,
09:30, Brisbane Roar - Newcastle Jets.

Sobota:
09:30, Western Sydney Wanderers - Sydney FC.

Poniedziałek:
09:30, Newcastle Jets - Melbourne City,
11:30, Perth Glory - Western United


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 19 marca 2020 16:55 przez adrian715A-League jest ostatnią wciąż grającą ligą, do której prawa posiadała polska stacja, a konkretnie Eleven Sports.


Od teraz wszystkie mecze A-League zostaną pokazane w Polsce na kanale Eleven Sports1.

Plan najbliższych transmisji

Piątek:
07:30, Central Coast Mariners - Melbourne City,
09:30, Brisbane Roar - Newcastle Jets.

Sobota:
09:30, Western Sydney Wanderers - Sydney FC.

Poniedziałek:
09:30, Newcastle Jets - Melbourne City,
11:30, Perth Glory - Western United

 
Właśnie się miałem "jarać" ale mnie ubiegłeś:(

A na poważnie to fajnie będzie zobaczyć mewy na boisku z polskim komentarzem:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
isztwan 250,8K

isztwan

Użytkownik
Na over marny kurs, tak więc spróbujemy takiego wariata ;P
Central Coast Mariners FC - Melbourne City
1. POŁOWA/MECZ - DOKŁADNY WYNIK
TYP: 1-0 / 1-2
45.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow... 
W ​Gosford wszystko możliwe, w Brisbane z resztą też :) Mnie jutrzejsze mecze odpychaja z następujących powodów: 
a) brak kibiców, 
b) widmo virusa nie pomaga za bardzo piłkarzom w koncentracji do takich spotkań - oby nie chcieli tylko odbebnic 90 min.
c) w meczu Rozbitków28 sędziuje Kurt "ryży...."  Ams, a on już potrafi :)
d) Roar mega nieprzewidywalne, 
e) na tym etapie rozgrywek (pozostało 6 kolejek do końca) często padały "dziwne" wyniki,
f) nie gram na siłę.
Podsumowujac zostaje ew. Live... GN!
Ps
Ins / outs...
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-24-0

Ps2 A i trzeba brać pod uwagę, że nie zawsze powyższe informacje się potwierdzają kiedy wychodzą na boisko meczowe 11-ki...
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia - A-League
Godzina: 9:30
Spotkanie: Brisbane Roar - Newcastle Jets
Typ: remis
Kurs: 3,65
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Trochę to dziwna sytuacja, gdy w jakiejś lidze u siebie gra drużyna zajmująca czwarte miejsce z drużyną zajmującą miejsce dziewiąte i minimalnym faworytem są goście. Wystarczy jednak spojrzeć na ostatnie mecze obu drużyn i wszystko już jest jasne. Newcastle Roar są w świetnej formie, nie przegrali od sześciu spotkań trzy razy wygrywając i trzy razy remisując.Do tego swój ostatni mecz wygrali 3:0 na wyjeździe z Adelaide United. Adelaide United aktualnie przegrywają mecz za meczem, no ale 3:0 na wyjeździe to i tak robi wrażenie. Jets zapewne mają ochotę na kolejne zwycięstwo, ale to nie będzie łatwe. Brisbane Roar grają bardzo dobrze u siebie, gdzie przegrali tylko dwa mecze, dwa zremisowali i sześć wygrali. Według mnie to będzie zacięty mecz i uważam, że zakończy się on remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wcześniej nie zaglądałem do tego tematu i jestem w szoku, że tu od dawna jest tak duże zainteresowanie, o wiele większe niż w znacznie popularniejszych ligach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
E 43K

emce15

Użytkownik
Witam 
CCM - City

plotka niesie, ze drużyny jak dowiedziały się, że jest transmisja w Polsce to będą grać na maxa???? czyli jak nic over. A tak poważnie to mam nadzieję, że obrona CCM nie zawiedzie mnie i puści co nie co, tak dla odstresowania od sytuacji na swiecie

CCM - City over3. 5  
Fortuna 2.12

Edit szybko poszło, pierwszy trafiony od dawien dawna????
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Otrzymane punkty reputacji: +95
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ludziowie warto coś w stronę Roar pograć? Bo niejaki eli.cohen w swoim temacie podał typy na nich, a ów gostek ma dość pokaźną skuteczność i się kurła zastanawiam, czy se nie sieknąć Brisbane Roar DNB. Co myślicie?
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
A tyroz jeszcze ni ma na co grać to bym se grubiej sieknął XD

Edit: Dobra zagram se tego Roara droł noł beta bo i tak nie ma dużego wyboru.

  No i super kurła Pioter XD No i se zarobiłem kurza twarz XD 
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
isztwan 250,8K

isztwan

Użytkownik


Poprzedni typ wszedł jak w masło, zakładając, że z powodu wirusa mecz trwał 10 minut, po 5 min każda połowa. :D:D:D

 

Brisbane Roar - Newcastle Jets
Powyżej 2.5 bramki
1.63

Tymczasem liczę, że i w drugim spotkaniu padną bramki, kurs przyzwoity do dubelka (NIP w cs). Zieloności Pany.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane 
1 pol. Na razie nudy, x ht po @ 2,0   za drobne pobrałem.... 
Jetsi próbują,  Roar usypia, niech śpią w ht :)
live i jak to Roar, usypia i nagle bach 1-0 po ładnym strzale.... Jets do roboty! Na x ht :)
edit
niestety ht 1-0, Jetsi słabo, Roar gra swoje jak nic się nie zmieni, to 3 pkt. zostaną w Brisbane. Dla Jets to ostatnia szansa aby wygrywając zbliżyć się do 6-ki PO, przegrywając dziś praktycznie kończą sezon zasadniczy, a przy popisach Rozbitków28 ostatni na pewno nie będą :) 
edit
70 min. Widowiska za nami,  uff Roar zabijają po swojemu mecz, dalej 1-0, oczy pękają jak drzewiej na dworcu w Kutnie :)
edit 
ft 1-0, Roar pewne PO, Jetsi na wakacjach... Niby się starali, niby zmiany były, ale mecz zabity przez gospodarzy... Choć w 92 słupek uratował im 3 punkty. Kiedyś limit farta im się wyczerpie :)
za dużo nie ma do "podziwiania" ale proszę:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-newcastle-jets-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
To jakiś dramat, ma się 9,5 rożnych, jest 9 po 70 minutach i nagle przestają wszyscy grać, nikt nie potrafi akcji ofensywnej zrobić. Bez kibiców to gra orlikowa.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


Panowie ta liga jest taka beznadziejna na codzien?

Pare typow na over, spodziewalem sie fajnego meczu w tv, a tu badziew totalny

Podziwiam Was ze chce Wam sie ogladac ta lige :)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Padł duży over w Coast Mariners - Melbourne City ???? Nie każdy mecz będzie się kończył overem ????
Ale statystycznie w obu dzisiejszych meczach (Coast Mariners - Melbourne City i Brisbane Roar - Newcastle Jets) padło 3.5 gola na mecz czyli jakby nie patrzeć spory over ???? Statystycznie rzecz biorąc, dzień ligowy ciekawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 marca 2020 11:21 przez hagi84

Panowie ta liga jest taka beznadziejna na codzien?

Pare typow na over, spodziewalem sie fajnego meczu w tv, a tu badziew totalny

Podziwiam Was ze chce Wam sie ogladac ta lige :)
Ooo....  widziałem gorsze :) Niestety od 3 lat mamy równanie w dół, widać to szczególne po AFC, dlatego coraz trudniej coś sensownego trafić.  A czy się chce? Oglądam A-league 15 rok, to mi tak zostało :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Overowo i tak teraz jest dobry czas. Od kilku kolejek overy ładni wchodziły. Na przełomie roku była totalna padaka i spotkania takie, że scyzoryk się w kieszeni otwierał.
A co do kopaniny na boisku - to jest ten 'urok' ligi. Nie ma co porównywać do czołowych lig w Europie czy nawet do lig z Chin, Korei czy Japonii... Za to jak zawodnikom chce się grać i mają odpowiednią motywacje to spotkania potrafią mile zaskoczyć i na boisku się dzieje.


A jutro mamy Sydney Derby. Faworytami buków są goście, którzy są w tym momencie najmocniejszym zespołem ligi... ale wiadomo, derby mają własny koloryt. Dlatego ja pobieram niespodziankę:

WSW - SFC

1 - @3,35   
un2,5 - @2,03   

WSW już 2 razy w tym sezonie ograło SFC. Może mają sposób? Do tego typ który niewiele osób lubi - under.

Do końca sezonu zasadniczego mamy jeszcze 6 kolejek (o ile dobrze policzyłem), SFC ma 7 pkt przewagi nad 2 City i przed sobą spotkania m.in z WU, Roar czy Jets. Czyli bez zbytniego skupiania się na lidze powinni spokojnie to pierwsze miejsce dociągnąć do końca sezonu zasadniczego. Znając doświadczenie SFC, będą chcieli przejść przez mecz w swoim stylu, czyli grając dużo piłką. Z drugiej strony WSW powinno oddać inicjatywę i czekać na szybkie kontry czy stałe fragmenty gry. Przy uważnej grze gości takich okazji może być niewiele. Obawiam się spotkania z minimalną ilością goli, oraz że ta jedna okazja gospodarzy wyjdzie.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
UP, ja nie sądzę aby Blues Sky przegrało 3 derby z rzędu. Nie obstawiam w derbach zazwyczaj, ale coś w kierunku "gości" chyba na live spróbuję :) GL!
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 20 marca 2020 20:32 przez qowalsky6UP, ja nie sądzę aby Blues Sky przegrało 3 derby z rzędu. Nie obstawiam w derbach zazwyczaj, ale coś w kierunku "gości" chyba na live spróbuję :) GL!
Tak wiem.. 'do 3 razy sztuka'... dlatego na mój typ stawka minimalna... niestety, ta kolejka jesy inna niż wszystkie, które do tej pory były w A-League.

Co do kartek - dla mnie to czysta loteria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Do góry Bottom