>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje oraz pytania, uwagi i propozycje

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Temat, gdzie można dyskutować na temat zabawy, tutaj też  możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Skoro można zgłaszać wątpliwości to szanowna administracja pozwoli, że wtrącę trzy grosze. 
Osobiście podziękuję za zabawę. Nasuwa mi się pytanie, czy warto tracić pieniądze na wirtualne zabawy?
Moim skromnym zdaniem obstawianie takich gier niewiele się różni od gry w ruletkę. A więc czysty hazard. Oponenci się zapewne nie zgodzą ale to wyłącznie moja ocena.
Dlatego z całym szacunkiem ale mam wrażenie, że pomysł zbierania punktów reputacji poprzez obstawianie zawodów wirtualnych jest chyba pomysłem nieco chybionym. 
Zastanawiam się też po co sponsorować bukmacherów w czasie gdy powyższe firmy poważnie zaczynają zastanawiać się nad zaistniałym problemem. 
Jeśli wpływy znacząco się zmniejszą to być może zaistnieje szansa dodatkowych promocji lub firmy bukmacherskie obmyślą inne strategie, które przyciągnęły by klientów. 
Czy gracz poważnie liczący swoje pieniądze będzie chciał wydawać je w świecie sportów wirtualnych? 
Wątpliwe. Tak sobie myślę, że jeśli się tacy pojawią w świecie bukmacherskim to będzie to spowodowane daleko posuniętą chorobą zwaną uzależnieniem od hazardu. Oczywiście to wyłącznie moje przemyślenia. 
Według mnie obecna sytuacja jest doskonałą aby złapać oddech, przemyśleć na spokojnie swoje strategie i odpocząć od stresu związanego z ciągłym typowaniem. 
​​​​​​Granie na siłę mija się z celem. To świetny moment aby zrealizować inne cele, a gdy wrócą rozgrywki wkroczyć na pole bitwy ze zdwojoną energią. 
A bukmacherzy? Niech oni się martwią. Nie my. 
Kto za? Kto przeciw? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Jeśli ktoś ma ochotę się bawić w sporty wirtualne to jego sprawa. Bo inaczej jak zabawą chyba nazwać tego nie można, bowiem wiadomo, że to komputer decyduje kto wygra i jest to zależne od ilości zakładów zawartych na dane zdarzenie wirtualne. Nie ma żadnych statystyk, danych, informacji o kontuzjach. W skrócie nie ma niczego na czym można by oprzeć swój typ. Dlatego również uważam, że jest to tylko strata pieniędzy.
Ale skoro już praktycznie wszystkie sporty zostały zawieszone, to wiadomo że szuka się czegoś innego. Lecz nie widzę sensu grać zakładów wirtualnych, na których jedynym zwycięzcom jest bukmacher. Już chyba lepiej puścić "totka". Ale życzę wszystkim zainteresowanym udanej zabawy i ostrzegam przed posyłaniem takich kuponów za dużą kasę. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nikogo nie zmuszamy do grania wirtuali, niektórzy "lubią" taką zabawę, nie namawiamy, żeby stawiać tam wypłatę, dlatego w całej zabawie liczy się tylko kurs, stawka za jaką można grać może być minimalna jaką przyjmie buk, czyli chyba 1 zł w zależności od firmy, tu też nie robimy żadnych ograniczeń, możecie grać gdzie chcecie i za ile chcecie. Zabawa jest dobrowolna, ktoś zagra, trafi, wrzuci screen i ma szansę wygrać kilka punktów reputacji, kto chce sobie zrobić detox od zakładów to sobie zrobi, wybór należy do Was, my dajemy tylko szansę na zabawę w tych trudnych czasach.
 
Do góry Bottom